'Club Brugge onverbiddelijk: aanvaller móét vertrekken'

door
'Club Brugge onverbiddelijk: aanvaller móét vertrekken'

Club Brugge wil zich zondag herpakken na een tegenvallende seizoensstart en gaat dan op bezoek bij KRC Genk. In aanloop naar die wedstrijd blijft Blauw-Zwart ook actief op de transfermarkt. Zo wordt vooral aan de uitgang nog heel wat beweging verwacht.

De landskampioen wachtte deze zomer niet lang wachten om de nodige versterkingen aan te trekken, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werden al vijf aanwinsten vastgelegd.

LEES OOK: Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Drukte aan uitgang

Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet. Aan inkomende zijde is het werk dus zo goed als rond. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

Daartegenover heeft men wel de handen vol aan uitgaande zijde. Zo blijft het de bedoeling om te cashen op Andreas Skov Olsen. Ook wordt het kwestie van de overbodige spelers van de hand te doen. Kamal Sowah en Faitout Maouassa hebben er sowieso geen toekomst meer, ook voor Dedryck Boyata en Philip Zinckernagel wordt elders een oplossing gezocht.

Interesse uit Noorwegen

Die laatste werd ongeveer een jaartje aangeworven op vraag van toenmalig coach Ronny Deila. Tijdens het bewind van de Noor stond Zinckernagel doorgaans ook in de basis. Maar te vaak acteerde hij onder het gewenste niveau. En toen Deila uiteindelijk moest vertrekken, verdween hij steeds verder uit beeld. Volgens journalist Stian Wahl is de situatie dan ook duidelijk.

Aan Fotball.TV laat hij weten dat Club niets liever wil dan Zinckernagel deze zomer van de hand te doen, hij móét absoluut weg. En mogelijk trekt de aanvaller wel naar Noorwegen. Bodo/Glimt behoudt namelijk interesse en zou wel eens kunnen doordrukken als het zich dinsdag verzekert van laatste voorronde in de UCL. De Noorse kampioen zou mikken op een huurbeurt met aankoopoptie.

Zinckernagel is te snel afgeschreven door Hayen en co ...

Meest recent

'United dumpt Zirkzee: absolute soldenprijs gelekt'

Terwijl Manchester United onder caretaker Michael Carrick weer het juiste spoor heeft gevonden, moet ...

3
3
Nieuwe TD Anderlecht: belangrijke kandidaat valt weg

Door Jérémy Taravel te bevestigen tot eind dit seizoen, vond RSC Anderlecht een ...

33
33
Selectie Jonge Duivels: beloningen bij Genk en Anderlecht

Niet enkel de Rode Duivels blazen volgende week verzamelen, ook de nationale beloften moeten weer ...

56
56
'Club neemt actie: peperdure opvolger Ordoñez in vizier'

Club Brugge maakt zich op voor een uiterste drukke zomermercato. Zo is de algemene verwachting dat ...

78
78
United maakt uitschuiver: Engelse pers fileert Lammens

In de Premier League heeft Manchester United vrijdagavond vervelend puntenverlies opgelopen. Op het ...

72
72
Vandenbempt overschouwt selectie: "Hij is verrassendste"

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke spelers hij meepakt op de WK-stage in de ...

126
126
TU: 'Financiële kater Club, Anderlecht strijdt met Atlético'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

129
129
'Bounida hakt interlandknoop: KBVB in rep en roer'

De Rode Duivels zagen al heel wat talenten voor andere landen kiezen. Toptalent Rayane Bounida ...

157
157
Zorgen om Lukaku: zorgt Garcia voor de oplossing?

Romelu Lukaku kampte dit seizoen met veel blessureleed, maar de aanvaller is al een tijdje terug. ...

51
51
Van Bommel hangt vuile was Paul Gheysens buiten

Mark van Bommel heeft een indrukwekkende spelerscarrière achter de rug bij clubs zoals FC ...

445
445
‘Strijd om De Cat barst los: grootmacht gaat all-in’

Nathan De Cat is hot. De 17-jarige middenvelder is één van de grootste talenten van ...

266
266
Garcia schrapt één naam genadeloos voor Rode Duivels

De selectie van de Rode Duivels werd bekendgemaakt door bondscoach Rudi Garcia. De Franse keuzeheer ...

75
75
Anderlecht zoekt doelman: 7 vervangers voor Coosemans

Het huidige machtsvacuüm in de bestuurskamer betekent niet dat RSC Anderlecht bij de pakken kan ...

536
536
Transferdilemma Club Brugge: vertrek na 138 wedstrijden?

Club Brugge dreigt tijdens de komende zomermercato afscheid te moeten nemen van verschillende ...

272
272
Voetbalfans Baetens en Huybrechts laten Wieze ontploffen

Een opsteker van formaat, zo kan je de 'Belgische' openingsdag noemen van de Euro Tour-manche in ...

33
33
Oosting onheilspellend over Antwerp-smaakmaker

Royal Antwerp FC neemt het op de laatste speeldag van de reguliere competitie op tegen Oud-Heverlee ...

171
171
Genk tóch naar Play-Off I? Boskamp doet voorspelling

Zondagavond worden de laatste tickets voor de Champions' Play-Offs uitgedeeld. Ook KRC Genk maakt ...

169
169
Alarm bij België: Godts duwt Garcia in een ongeziene crisis

Mika Godts zet Rudi Garcia meteen voor een lastige keuze bij de Rode Duivels. Met het WK in zicht ...

248
248
'Barça krijgt dikke 'njet': toptransfer van tafel geveegd'

De komende interland-periode komt voor een aantal clubs als een ideaal moment om hun transferplannen ...

62
62
Garcia genadeloos: de grootste afwezigen in selectie Duivels

Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke Rode Duivels volgende week mee op het vliegtuig ...

406
406
Merckx met verborgen strijd: RSCA fans diep geraakt

De naam van Eddy Merckx klinkt nog altijd als een klok in de wielerwereld. De grootste Belgische ...

117
117
Noodmiddenveld bij Anderlecht: verbazende naam op tafel

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

305
305
'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Club Brugge lijkt na amper één seizoen al afscheid te moeten nemen van Aleksandar ...

302
302
De Bruyne maakt 90 minuten vol: Conte geeft mooi compliment

Kevin De Bruyne heeft voor het eerst sinds zijn zware blessure opnieuw een volledige wedstrijd ...

146
146
Maguire antiheld United, Leipzig en Lens halen stevig uit

Geen vrijdagavond voetbal in de Jupiler Pro League, maar elders in Europa ging de bal wel aan het ...

35
35

Meer sportnieuws