Ivan Leko loodst Standard verder door ongeslagen reeks

door
Ivan Leko loodst Standard verder door ongeslagen reeks

Na een wisselvallige wedstrijd hebben Standard en KV Mechelen de punten onder mekaar verdeeld op Sclessin. De thuisploeg opende sterk in eigen huis maar kon dat tempo niet volhouden. Na drie wedstrijden blijven Leko en co wel knap ongeslagen.

Standard begon verrassend prima in de Jupiler Pro League en dat kon zelfs een droomstart worden als het vanavond in eigen huis ook Malinwa klopte. Het team van Leko telde een paar ex-kakkers in de ploeg, met Bates stond er daar één van aan de aftrap. Omgekeerd maakte bij KV Zinho Vanheusden zijn debuut, de Limburger was vorig seizoen nog aan de slag bij... de Rouches. Hasi zag zijn manschappen knap gelijkspelen bij de landskampioen, een week later ging het met de billen bloot tegen Westerlo.

LEES OOK: Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Furieuze Rouches botsen op lat en De Wolf

Een talrijk opgekomen Luiks publiek joeg meteen vuur in de wedstrijd. Schoofs kreeg een eerste kansje niet voorbij Epolo, aan de overzijde was hetzelfde lot beschoren bij pogingen van Price en Bulat. De wedstrijd bleef ook nadien aangenaam om volgen met kansen langs beide kanten. Op het halfuur kopte Vanheusden binnen het bereik van de thuisdoelman.

De traptechniek van Bulat bleef de Mechelse verdediging voortdurend in moeilijkheden brengen. Bij een nieuwe prima voorzet kopte Bates via De Wolf op de lat. De daaropvolgende hoekschop werd door Sutalo in het zijnet gewerkt. De Rouches verdienden stilaan een voorsprong maar kregen die voor de pauze (nog) niet.

Wedstrijd gaat op slot, animo in slotkwartier

Besnik Hasi bracht na rust opnieuw Storm in het veld (net zoals vorige week), Bafdili was het kind van de rekening. KV kreeg na rust de bal van Standard maar de eerste kans was toch weer voor de Rouches. Andermaal pakte Bulat uit met een prachtige hoekschop, de bal vloog pardoes op de lat.

Het vervolg was langs beide kanten eerder dramatisch te noemen. Er werd nauwelijks een voldragen aanval in mekaar geknutseld, mede door enorm veel afval in het spel bij zowel Standard als KV Mechelen. Op dik tien minuten van het einde kreeg Lauberbach DE kans om de wedstrijd alsnog te beslissen maar na een goede versnelling trapte de Duitser hopeloos naast. Aan de overzijde ging een vlammend schot van Alexandropoulos rakelings naast.

Het slot bracht toch nog wat animo op Sclessin, ook een fraaie poging van Storm miste maar net het doelkader. Ondanks zes minuten toegevoegde tijd werd er niet meer gescoord. De Rouches verlengen zo hun ongeslagen reeks naar drie, KV pakt zijn tweede punt van het seizoen.

Gaat Leko verrassen met Standard dit seizoen?

Meest recent

Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

75
75
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

55
55
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

272
272
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

123
123
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

142
142
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

364
364
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

623
623
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

259
259
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

576
576
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

118
118
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

342
342
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

526
526
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

495
495
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

57
57
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

251
251
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

392
392
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

540
540
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

141
141
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

312
312
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

329
329
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

188
188
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

402
402
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

742
742
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

252
252

Meer sportnieuws