Ivan Leko loodst Standard verder door ongeslagen reeks

309
Ivan Leko loodst Standard verder door ongeslagen reeks

Na een wisselvallige wedstrijd hebben Standard en KV Mechelen de punten onder mekaar verdeeld op Sclessin. De thuisploeg opende sterk in eigen huis maar kon dat tempo niet volhouden. Na drie wedstrijden blijven Leko en co wel knap ongeslagen.

Standard begon verrassend prima in de Jupiler Pro League en dat kon zelfs een droomstart worden als het vanavond in eigen huis ook Malinwa klopte. Het team van Leko telde een paar ex-kakkers in de ploeg, met Bates stond er daar één van aan de aftrap. Omgekeerd maakte bij KV Zinho Vanheusden zijn debuut, de Limburger was vorig seizoen nog aan de slag bij... de Rouches. Hasi zag zijn manschappen knap gelijkspelen bij de landskampioen, een week later ging het met de billen bloot tegen Westerlo.

LEES OOK: Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Furieuze Rouches botsen op lat en De Wolf

Een talrijk opgekomen Luiks publiek joeg meteen vuur in de wedstrijd. Schoofs kreeg een eerste kansje niet voorbij Epolo, aan de overzijde was hetzelfde lot beschoren bij pogingen van Price en Bulat. De wedstrijd bleef ook nadien aangenaam om volgen met kansen langs beide kanten. Op het halfuur kopte Vanheusden binnen het bereik van de thuisdoelman.

De traptechniek van Bulat bleef de Mechelse verdediging voortdurend in moeilijkheden brengen. Bij een nieuwe prima voorzet kopte Bates via De Wolf op de lat. De daaropvolgende hoekschop werd door Sutalo in het zijnet gewerkt. De Rouches verdienden stilaan een voorsprong maar kregen die voor de pauze (nog) niet.

Wedstrijd gaat op slot, animo in slotkwartier

Besnik Hasi bracht na rust opnieuw Storm in het veld (net zoals vorige week), Bafdili was het kind van de rekening. KV kreeg na rust de bal van Standard maar de eerste kans was toch weer voor de Rouches. Andermaal pakte Bulat uit met een prachtige hoekschop, de bal vloog pardoes op de lat.

Het vervolg was langs beide kanten eerder dramatisch te noemen. Er werd nauwelijks een voldragen aanval in mekaar geknutseld, mede door enorm veel afval in het spel bij zowel Standard als KV Mechelen. Op dik tien minuten van het einde kreeg Lauberbach DE kans om de wedstrijd alsnog te beslissen maar na een goede versnelling trapte de Duitser hopeloos naast. Aan de overzijde ging een vlammend schot van Alexandropoulos rakelings naast.

Het slot bracht toch nog wat animo op Sclessin, ook een fraaie poging van Storm miste maar net het doelkader. Ondanks zes minuten toegevoegde tijd werd er niet meer gescoord. De Rouches verlengen zo hun ongeslagen reeks naar drie, KV pakt zijn tweede punt van het seizoen.

Gaat Leko verrassen met Standard dit seizoen?

Meest recent

Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

14
14
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

37
37
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

48
48
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

20
20
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

25
25
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

53
53
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

47
47
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

47
47
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

86
86
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

219
219
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

56
56
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

141
141
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

110
110
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

388
388
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

153
153
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

241
241
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

107
107
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

420
420
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

165
165
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

343
343
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

239
239
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

195
195
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

164
164
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

136
136
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

233
233

Meer sportnieuws