Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

door
Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

Antwerp haalde deze zomer tot dusver zo'n 25 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco en Jurgen Ekkelenkamp aan Udinese. De verwachting is dat dat bedrag in de komende weken nog sterk zal oplopen, want er zitten nog heel wat transfers in de pijplijn.

Alhassan Yusuf zou op het punt staan om naar de Amerikaanse MLS te verkassen, terwijl ook spelers als Jean Butez, Zeno Van Den Bosch, Mandela Keita en Pierre Dwomoh in de nabij toekomst nog een transfersom moeten gaan opbrengen. Vrijdag kreeg de Great Old alvast een meevaller.

LEES OOK: 'Anderlecht verrast voor Club Brugge: Taravel grijpt in'

PSG kondigt komst Pacho aan

Ex-speler Willian Pacho wist immers een absolute toptransfer te versieren. De 22-jarige verdediger was al enkele dagen goed op weg naar Paris Saint-Germain en de Franse kampioen heeft zijn komst nu ook officieel aangekondigd. Pacho tekende een contract tot 2029 in het Parc des Princes.

Met de transfer zou een vaste transfersom van 40 miljoen euro gemoeid zijn en dat is ook uitstekend nieuws voor Antwerp. Dat verkocht Pacho pas een jaar geleden voor 9 miljoen euro aan Eintracht Frankfurt, maar wist bij die transfer ook een doorverkooppercentage af te dwingen.

Antwerp incasseert 6 miljoen

Het zou recht hebben op vijftien procent van de totale transfersom en dat betekent dat de Great Old nu nog eens 6 miljoen euro mogen incasseren. Dat is dus het equivalent van een extra uitgaande transfer van een sterkhouder en gezien de financiële situatie van de club zeer welkom.

Bij PSG wordt Pacho de eerste Ecuadoraanse speler uit de clubgeschiedenis. Hij is de derde zomeraanwinst van de Franse kampioen, die eerder ook al doelman Matvey Safonov en het Portugese toptalent João Neves binnenhaalde.

Zal Pacho bij PSG meteen titularis worden?

Meest recent

‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

28
28
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

43
43
Schipbreuk City: fenomenale Doku voorkomt nederlaag in 96ste

In de Engelse titelstrijd heeft Manchester City duur puntenverlies geleden. Ondanks een dominante ...

31
31
Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

128
128
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

139
139
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

130
130
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

52
52
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

291
291
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

156
156
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

509
509
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

188
188
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

249
249
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

489
489
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

722
722
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

334
334
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

745
745
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

127
127
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

392
392
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

619
619
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

46
46
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

552
552
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

65
65
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

263
263
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

462
462
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

594
594

Meer sportnieuws