Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

door
Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

Antwerp haalde deze zomer tot dusver zo'n 25 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco en Jurgen Ekkelenkamp aan Udinese. De verwachting is dat dat bedrag in de komende weken nog sterk zal oplopen, want er zitten nog heel wat transfers in de pijplijn.

Alhassan Yusuf zou op het punt staan om naar de Amerikaanse MLS te verkassen, terwijl ook spelers als Jean Butez, Zeno Van Den Bosch, Mandela Keita en Pierre Dwomoh in de nabij toekomst nog een transfersom moeten gaan opbrengen. Vrijdag kreeg de Great Old alvast een meevaller.

LEES OOK: Ook Kompany vloekt en briest na clash met Real Madrid

PSG kondigt komst Pacho aan

Ex-speler Willian Pacho wist immers een absolute toptransfer te versieren. De 22-jarige verdediger was al enkele dagen goed op weg naar Paris Saint-Germain en de Franse kampioen heeft zijn komst nu ook officieel aangekondigd. Pacho tekende een contract tot 2029 in het Parc des Princes.

Met de transfer zou een vaste transfersom van 40 miljoen euro gemoeid zijn en dat is ook uitstekend nieuws voor Antwerp. Dat verkocht Pacho pas een jaar geleden voor 9 miljoen euro aan Eintracht Frankfurt, maar wist bij die transfer ook een doorverkooppercentage af te dwingen.

Antwerp incasseert 6 miljoen

Het zou recht hebben op vijftien procent van de totale transfersom en dat betekent dat de Great Old nu nog eens 6 miljoen euro mogen incasseren. Dat is dus het equivalent van een extra uitgaande transfer van een sterkhouder en gezien de financiële situatie van de club zeer welkom.

Bij PSG wordt Pacho de eerste Ecuadoraanse speler uit de clubgeschiedenis. Hij is de derde zomeraanwinst van de Franse kampioen, die eerder ook al doelman Matvey Safonov en het Portugese toptalent João Neves binnenhaalde.

Zal Pacho bij PSG meteen titularis worden?

Meest recent

‘Standard slaat toe met grote transferslag’

Standard Luik is al volop bezig met volgend seizoen. De Rouches spelen in de Europa Play-Offs, maar ...

4
4
De Bruyne verrast met uitspraken over toekomst

Kevin De Bruyne maakte de transfervrije overstap van Manchester City naar Napoli. Ondanks ...

16
16
Alderweireld is keihard voor oude club

Toby Alderweireld zette vorige zomer een punt achter zijn spelerscarrière en is dezer dagen ...

11
11
Domper dreigt voor Club: leegloop bij NXT?

De voorbije jaren kwam de jeugdopleiding van Club Brugge al in de kijker te staan met de doorbraak ...

52
52
Europa League: Anderlecht en STVV supporteren voor deze club

Donderdagavond werden in de Europa League de terugwedstrijden van de kwartfinales afgewerkt en die ...

60
60
'Farce dreigt in degradatiestrijd in 1B'

Vrijdagavond kent de reguliere competitie in de Challenger Pro League zijn apotheose. Hoewel de ...

71
71
'Club krijgt stevige concurrentie voor nieuwe Mignolet'

Bij Club Brugge wordt één van de prioriteiten voor komende zomer het vinden van een ...

112
112
Topaankoop ontploft eindelijk bij Standard

De strijd om de eindzege in de Europe Play-Off belooft nog bijzonder spannend te gaan worden. Na ...

86
86
Rode Duivels moeten niet hopen op nieuw goudhaantje Club

Er was de voorbije jaren al heel wat te doen over de vele jonge talenten die er uiteindelijk voor ...

101
101
Volgende vertrekker bij Union: "Zou me niet verbazen"

Union kan dit seizoen zijn prijzenkast opnieuw vullen, nadat het in de voorbije twee seizoenen al ...

39
39
'Stunt in de maak: Club aast op 'nieuwe Iniesta' van 20M'

Club Brugge heeft een opvallend offensief dossier op tafel gelegd. Blauw-Zwart volgt een spelmaker ...

384
384
'Club Brugge siddert: Barça blijft aandringen'

Club Brugge wordt alsmaar meer in de gaten gehouden door de allergrootsten ter aarde. Dat komt ...

173
173
De Bruyne doet boekje open over transfer naar Napoli

De voorbije weken is er al heel wat inkt gevloeid over de verzuurde relatie tussen Napoli en Romelu ...

110
110
'Tweede knaltransfer Club: 40 miljoen euro'

Het belooft een zeer hete transferzomer te gaan worden bij Club Brugge. Blauw-Zwart zal immers ...

252
252
'Anderlecht slaat zeer pikante slag bij Antwerp'

Bij Anderlecht lijken er heel wat grote veranderingen op til te staan. Er moet nog een nieuwe ...

355
355
Intern gevecht Anderlecht: Deschacht voorspelt vuurwerk

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend een zwakke wedstrijd, maar won uiteindelijk wel met 3-1 van ...

300
300
Halve finales UEL/UECL bekend: ontdek de grote favorieten

Ook in de Europa en Conference League zijn de kaarten geschud. Donderdagavond werden in de twee ...

102
102
Club houdt 'grote joker' klaar in titelgevecht met Union

Zondagavond is het zover, dan kruisen de twee grote titelkandidaten de degens met mekaar in de ...

498
498
UEL/UECL: mooie avond voor Belgen, één grote verrassing

In de Europa en Conference League zijn de tickets voor de halve finales uitgedeeld. Met Youri ...

100
100
Ideale WK-basiself Duivels: Albert dumpt dríé grote namen

Nog minder dan twee maanden te gaan en het WK van de Rode Duivels gaat van start. Op maandag 15 juni ...

307
307
Club Brugge wrijft zich in handen met 'nieuwe Karetsas'

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge spelers richting de Europese topcompetities te ...

261
261
Slotspeeldag Challenger Pro League: dit staat op het spel

Vrijdagavond wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League ...

100
100
Afkeer voor Anderlecht? Vanderbiest spreekt eerlijke taal

In de Champions' Play-Offs staat zaterdagavond een interessante duel op het programma. Zo strijden ...

240
240
Titelgevecht barst los: hét verschil tussen Union en Club

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

526
526
Furieus Barça legt wéér klacht neer na UCL-uitschakeling

FC Barcelona sneuvelde dinsdagavond uit de Champions League ondanks een 1-2-zege op het veld van ...

135
135

Meer sportnieuws