Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

door
Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

Antwerp haalde deze zomer tot dusver zo'n 25 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco en Jurgen Ekkelenkamp aan Udinese. De verwachting is dat dat bedrag in de komende weken nog sterk zal oplopen, want er zitten nog heel wat transfers in de pijplijn.

Alhassan Yusuf zou op het punt staan om naar de Amerikaanse MLS te verkassen, terwijl ook spelers als Jean Butez, Zeno Van Den Bosch, Mandela Keita en Pierre Dwomoh in de nabij toekomst nog een transfersom moeten gaan opbrengen. Vrijdag kreeg de Great Old alvast een meevaller.

LEES OOK: Erg verrassende Club-speler in CL-team van de week

PSG kondigt komst Pacho aan

Ex-speler Willian Pacho wist immers een absolute toptransfer te versieren. De 22-jarige verdediger was al enkele dagen goed op weg naar Paris Saint-Germain en de Franse kampioen heeft zijn komst nu ook officieel aangekondigd. Pacho tekende een contract tot 2029 in het Parc des Princes.

Met de transfer zou een vaste transfersom van 40 miljoen euro gemoeid zijn en dat is ook uitstekend nieuws voor Antwerp. Dat verkocht Pacho pas een jaar geleden voor 9 miljoen euro aan Eintracht Frankfurt, maar wist bij die transfer ook een doorverkooppercentage af te dwingen.

Antwerp incasseert 6 miljoen

Het zou recht hebben op vijftien procent van de totale transfersom en dat betekent dat de Great Old nu nog eens 6 miljoen euro mogen incasseren. Dat is dus het equivalent van een extra uitgaande transfer van een sterkhouder en gezien de financiële situatie van de club zeer welkom.

Bij PSG wordt Pacho de eerste Ecuadoraanse speler uit de clubgeschiedenis. Hij is de derde zomeraanwinst van de Franse kampioen, die eerder ook al doelman Matvey Safonov en het Portugese toptalent João Neves binnenhaalde.

Zal Pacho bij PSG meteen titularis worden?

Meest recent

'Openda weg bij Juventus: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

8
8
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

37
37
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

123
123
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

36
36
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

167
167
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

102
102
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

91
91
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

284
284
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

139
139
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

256
256
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

131
131
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

171
171
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

305
305
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

449
449
Westerlo mag plots dromen: "De Champions' Play-Off?"

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de top zes in de ...

99
99
Zeer verrassende transferwending Thorgan Hazard?

Anderlecht zat de voorbije weken met een stevig spitsenprobleem. Met Adriano Bertaccini, Mihajlo ...

392
392
Moreira maakt einde aan indrukwekkende reeks van ex-club

Zondagavond stond er in de Ligue 1 nog een interessante affiche op het programma. Olympique Lyon zag ...

40
40
Taravel waarschuwt Anderlecht na cruciale zege

Anderlecht heeft zondag eindelijk nog eens gewonnen in de competitie. Op het veld van Zulte Waregem ...

315
315
Cornelis eerlijk: "Onze kansen op PO1 gehypothekeerd"

Een tijdlang leek Charleroi nog op weg naar een geweldig seizoen, maar op twee weken tijd is de ...

51
51
'Real Madrid verbaast en wil bij Club Brugge shoppen'

Club Brugge zal in de zomer ongetwijfeld weer enkele van zijn goudhaantjes moeten afstaan. Dankzij ...

667
667
Frustraties bij Essevee: "Dit resultaat is wreed"

Anderlecht heeft zondag voor de eerste keer in meer dan twee maanden nog eens een ...

200
200
Hazard 'verontschuldigt' zich na hattrick: "Maar vroeger..."

Anderlecht heeft zondag een broodnodige overwinning gepakt. Het wist eindelijk zijn slechte reeks in ...

203
203
Westerlo deelt Charleroi mokerslag uit in strijd om top zes

Charleroi had zondagavond een gouden zaak kunnen doen in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

65
65
Eredivisie is hot: hoe Sterling zeker geen uitzondering is

De Nederlandse Eredivisie is niet spannend, want PSV is er heer en meester. Wat ook opvalt: er ...

83
83
Sterke Hazard bezorgt Anderlecht zege in vreemde match

RSC Anderlecht kon een zeer goede zaak doen door de nederlagen van KRC Genk en AA Gent. Maar dan ...

200
200

Meer sportnieuws