Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

door
Kassa voor Antwerp: Pacho heeft megatransfer beet

Antwerp haalde deze zomer tot dusver zo'n 25 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco en Jurgen Ekkelenkamp aan Udinese. De verwachting is dat dat bedrag in de komende weken nog sterk zal oplopen, want er zitten nog heel wat transfers in de pijplijn.

Alhassan Yusuf zou op het punt staan om naar de Amerikaanse MLS te verkassen, terwijl ook spelers als Jean Butez, Zeno Van Den Bosch, Mandela Keita en Pierre Dwomoh in de nabij toekomst nog een transfersom moeten gaan opbrengen. Vrijdag kreeg de Great Old alvast een meevaller.

LEES OOK: ‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

PSG kondigt komst Pacho aan

Ex-speler Willian Pacho wist immers een absolute toptransfer te versieren. De 22-jarige verdediger was al enkele dagen goed op weg naar Paris Saint-Germain en de Franse kampioen heeft zijn komst nu ook officieel aangekondigd. Pacho tekende een contract tot 2029 in het Parc des Princes.

Met de transfer zou een vaste transfersom van 40 miljoen euro gemoeid zijn en dat is ook uitstekend nieuws voor Antwerp. Dat verkocht Pacho pas een jaar geleden voor 9 miljoen euro aan Eintracht Frankfurt, maar wist bij die transfer ook een doorverkooppercentage af te dwingen.

Antwerp incasseert 6 miljoen

Het zou recht hebben op vijftien procent van de totale transfersom en dat betekent dat de Great Old nu nog eens 6 miljoen euro mogen incasseren. Dat is dus het equivalent van een extra uitgaande transfer van een sterkhouder en gezien de financiële situatie van de club zeer welkom.

Bij PSG wordt Pacho de eerste Ecuadoraanse speler uit de clubgeschiedenis. Hij is de derde zomeraanwinst van de Franse kampioen, die eerder ook al doelman Matvey Safonov en het Portugese toptalent João Neves binnenhaalde.

Zal Pacho bij PSG meteen titularis worden?

Meest recent

‘Bliksemovername Belgische club: rijke Qatari breiden uit’

De Belgische clubs reiken vaker de hand uit naar buitenlandse overnemers of investeerders. Om ...

0
0
‘Crisisvergadering KAA Gent: Baro KO geslagen na naïviteit’

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge stuurde ...

40
40
Bewogen dag bij Club Brugge: Tzolis steunt Hayen

Club Brugge koos ervoor om Nicky Hayen de laan uit te sturen en Ivan Leko over te nemen van KAA ...

187
187
Haalt Anderlecht talent terug? ‘Zware onderhandelingen’

RSC Anderlecht is al naarstig bezig met de komende wintertransferperiode. Het Nieuwsblad gaf de ...

182
182
TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

350
350
Meteen grote rel in WK-groep Duivels: protest aangetekend

De Rode Duivels kennen hun tegenstanders in de groepsfase van het WK 2026 in de Verenigde Staten, ...

128
128
‘Échte reden vertrek Leko bekend: KAA Gent-clash onthuld’

Ivan Leko is de nieuwe hoofdtrainer van Club Brugge. De Kroaat werd weggeplukt bij KAA Gent na het ...

631
631
Opvallende knaltransfer Union: datasysteem slaat weer toe

Union SG heeft een duidelijk transferbeleid. De Brusselse club maakt gebruik van een datasysteem en ...

94
94
Club Brugge berooft KAA Gent: Leko draait mes in wonde

Club Brugge heeft Nicky Hayen ontslagen en Ivan Leko weggeplukt bij KAA Gent. Er sijpelen meer en ...

413
413
‘Anderlecht wil uitpakken: straffe winterse dubbelslag'

RSC Anderlecht speurt de wintermercato al af om de selectie te versterken. Besnik Hasi heeft de club ...

302
302
Volgende pion neemt afscheid na ontslag Hayen: "Wanbeleid!"

Het plotse ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen. Blauw-Zwart ...

400
400
Nieuwe coach AA Gent: Nicky Hayen naar Buffalo's?

Vlak voor de eindejaarsperiode moet AA Gent op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De Buffalo's ...

744
744
'Miljoenenaanwinst Leko: Club opent transferonderhandeling'

Club Brugge zorgde maandagavond voor een schokgolf door Nicky Hayen te ontslaan als hoofdcoach. Met ...

583
583
'Transferfiasco Anderlecht: bliksemvertrek in januari'

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een waslijst aan nieuwe spelers in huis. Een aantal daarvan ...

313
313
'Barcelona grijpt in: drietal moet opzouten'

FC Barcelona is bezig aan een meer dan degelijk seizoen tot dusver, maar blijft op een heuse ...

126
126
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

216
216
Club dankt Hayen genadeloos af: Sonck haalt fors uit

De spectaculaire trainerswissel bij Club Brugge heeft heel wat stof doen opwaaien. Analist Wesley ...

976
976
'Fink op de schopstoel: spelersgroep keert volledig'

KRC Genk heeft andermaal een rotweek achter de rug: het sneuvelde in de beker en verloor vervolgens ...

780
780
Club zorgt voor schokgolf: Europese pers fileert trainersbom

Club Brugge maakte maandagavond bekend dat hoofdcoach Nicky Hayen is ontslagen en plukte met Ivan ...

771
771
‘Club Brugge davert al: Leko-bom kan elk moment ontploffen’

De terugkeer van Ivan Leko naar Club Brugge voelt voor niemand als een gewone trainerswissel. Meteen ...

824
824
'Salah-explosie leidt tot spraakmakende transfer'

Mohamed Salah heeft een heuse bom gedropt bij Liverpool FC. In een opzienbarend interview haalde de ...

186
186
'Hete winter Renard: transferplannen Anderlecht onthuld'

Terwijl de spelers zich klaarstomen voor de laatste wedstrijden van 2025, bereidt de sportieve ...

401
401
'Leko klopt meteen op tafel: stevige transfereis bij Club'

Ivan Leko is de nieuwe hoofdcoach van Club Brugge. De Kroatische trainer werd maandag tot ieders ...

898
898
Hayen brutaal aan de kant gezet: trieste details komen uit

Nicky Hayen is niet langer de hoofdcoach van Club Brugge. Amper anderhalf jaar nadat hij overnam als ...

1584
1584
Liverpool-oorlog ontploft: Slot verwoest Salah volledig

Het is oorlog bij Liverpool. Na het 3-3 gelijkspel tegen Leeds United haalde sterspeler Mohamed ...

166
166

Meer sportnieuws