‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

door
‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

Royal Antwerp FC zag met George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp al enkele miljoenen binnenstromen. Met Alhassan Yusuf mag The Great Old nog een miljoenensom op de bankrekening verwachten.

Journalist Sacha Tavolieri laat weten dat Antwerp een akkoord heeft gevonden met het Amerikaanse New England Revolution voor een definitieve transfer. Yusuf had nog een contract tot 2025 bij The Great Old.

Miljoenen

Antwerp legde zelf één miljoen euro op tafel om Yusuf in 2021 over te nemen van het Zweedse IFK Göteborg. Nu krijgt The Great Old naar verluidt drie miljoen euro voor de Nigeriaanse international. De middenvelder heeft een marktwaarde van vijf miljoen euro.

De 24-jarige Yusuf kwam dit seizoen nog maar vier minuten in actie voor Antwerp. De Nigeriaan was onderdeel van de succesploeg van Mark van Bommel die de dubbel pakte. Door de grote concurrentie is hij nooit zeker geweest van een basisplaats.

LEES OOK: Anderlecht of de VS? Vincent Janssen dropt grote hint

Medische tests

De deal is zo goed als in kannen en kruiken en Yusuf zal zijn medische tests eerst in Europa afleggen vooraleer hij naar de Verenigde Staten zal vliegen. Daar ligt bij New Engeland Revolution een contract voor drie jaar en een half klaar.

Ook Pierre Dwomoh leek op weg naar de MLS, maar Antwerp kon geen akkoord vinden met Toronto FC. Stamnummer één verwacht nog wel dat de Belgische jeugdinternational en ex-speler van KRC Genk en RSC Anderlecht zal vertrekken.

Een goede deal voor Antwerp?

Meest recent

Euvrard trekt straffe vergelijking tussen Standard en STVV

De komende dagen krijgen we kerstvoetbal in de Jupiler Pro League, met daarbij enkele stevige ...

0
0
'Barça rooft België leeg: ook deal met AA Gent?'

FC Barcelona lijkt de voorbije maanden volop kennis gemaakt te hebben met België. De Spaanse ...

77
77
'Club Brugge en co grijpen naast sensatie uit 1B'

De Challenger Pro League blijkt alsmaar meer een uitstekende kweekvijver voor talent voor de Jupiler ...

37
37
Buitenkansje voor Standard? "Ik zou het niet doen"

Standard vierde Kerstmis als de nummer zes in het klassement en dat was toch een verrassing. De ...

62
62
TRANSFERUURTJE: 'Broos naar Belgische topclub, sensationele comeback Origi'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

131
131
Angulo doet onthulling over Hasi: “Altijd zéér boos”

RSC Anderlecht ziet dit seizoen een nieuwe Nilson Angulo opstaan. De buitenspeler leek onder Brian ...

100
100
Vanaken laat Mbappé achter zich, Mechele derde

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge en ook dit seizoen is hij ...

93
93
'Vossen-rel ontploft na pijnlijke stilte Vandenbroeck'

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De ervaren aanvaller was de ...

269
269
Pech voor Jonge Duivels: "Ik heb België altijd afgewezen"

De Rode Duivels hebben de voorbije jaren een stevige verjongingskuur ondergaan en er lijkt nog heel ...

95
95
Drie floptransfers bij Union? Hubert geeft uitleg

Union moest de voorbije maanden weer volop aan de bak om verschillende sterkhouders te vertrekken. ...

72
72
'Onverwachte toptransfer voor Mike Trésor'

In de laatste weken kwam Mike Trésor plots weer een beetje aan de oppervlakte bij Burnley. ...

147
147
Van Damme spreekt open en bloot: 'Wereld viel op zijn kop'

Er was een tijd dat Joachim Van Damme moeiteloos meedraaide op het hoogste niveau. KV Mechelen, ...

135
135
'Club bibbert: nieuwe ontwikkeling rond sterkhouder'

Club Brugge hoopt vrijdag in Genk om 2025 toch af te kunnen sluiten met een positieve noot, na ...

418
418
'Strijd om Karetsas: deze 4 clubs aan de leiding'

2026 zal ongetwijfeld ook het jaar worden waarin Konstantinos Karetsas een toptransfer zal maken. ...

557
557
Smaakmaker alsnog weg bij Zulte Waregem?

Voor Zulte Waregem lag er een mooi geschenk onder de kerstboom. De club wist woensdagavond immers ...

292
292
Karl Vannieuwkerke grijpt naar keel: 'Zwaarste gevecht ooit'

Wie Karl Vannieuwkerke enkel kent als VRT-anker of sportpresentator, ziet maar een deel van het ...

328
328
Smaakmaker Anderlecht: "Interesse van Liverpool?"

Bij RSC Anderlecht moet er in 2026 voor tientallen miljoenen euro's verkocht worden om de rekening ...

324
324
'Origi-stunttransfer: 2 clubs in België in de running'

België snakt naar een Divock Origi-comeback. Alleen: iedereen roept “doen”, tot ...

1307
1307
'Antwerp incasseert stevige transferdomper'

Bij Royal Antwerp FC verkochten ze de afgelopen jaren voor heel wat geld. De Great Old wist onder ...

367
367
Van Jutgla tot Fujita: hoe vergaat het deze ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

195
195
JPL-clubs dromen: deze megadeals liggen voor het grijpen

Bij onderzoeksbureau CIES berekenen ze via bepaalde data de potentiële transferwaardes van de ...

183
183
Hasi zoekt oplossing: krijgt 'floptransfer' toch een kans?

RSC Anderlecht neemt het vrijdag op tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars willen een opnieuw ...

191
191
Van De Cuyper tot Sadiki: hoe vergaat het de ex-JPL-toppers?

Afgelopen zomer vertrokken er weer heel wat spelers uit de Jupiler Pro League. VoetbalNieuws ging ...

161
161
Ballon d'Or 2026: absolute topfavoriet nu al bekend

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

311
311
Julie Vanloo trekt van leer: "Hij verdient standbeeld bij Club"

Julie Vanloo is niet alleen een boegbeeld bij de nationale damesbasketbalploeg 'The Belgian Cats', ...

172
172

Meer sportnieuws