‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

door
‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

Royal Antwerp FC zag met George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp al enkele miljoenen binnenstromen. Met Alhassan Yusuf mag The Great Old nog een miljoenensom op de bankrekening verwachten.

Journalist Sacha Tavolieri laat weten dat Antwerp een akkoord heeft gevonden met het Amerikaanse New England Revolution voor een definitieve transfer. Yusuf had nog een contract tot 2025 bij The Great Old.

Miljoenen

Antwerp legde zelf één miljoen euro op tafel om Yusuf in 2021 over te nemen van het Zweedse IFK Göteborg. Nu krijgt The Great Old naar verluidt drie miljoen euro voor de Nigeriaanse international. De middenvelder heeft een marktwaarde van vijf miljoen euro.

De 24-jarige Yusuf kwam dit seizoen nog maar vier minuten in actie voor Antwerp. De Nigeriaan was onderdeel van de succesploeg van Mark van Bommel die de dubbel pakte. Door de grote concurrentie is hij nooit zeker geweest van een basisplaats.

LEES OOK: Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Medische tests

De deal is zo goed als in kannen en kruiken en Yusuf zal zijn medische tests eerst in Europa afleggen vooraleer hij naar de Verenigde Staten zal vliegen. Daar ligt bij New Engeland Revolution een contract voor drie jaar en een half klaar.

Ook Pierre Dwomoh leek op weg naar de MLS, maar Antwerp kon geen akkoord vinden met Toronto FC. Stamnummer één verwacht nog wel dat de Belgische jeugdinternational en ex-speler van KRC Genk en RSC Anderlecht zal vertrekken.

Een goede deal voor Antwerp?

Meest recent

'KRC Genk-Anderlecht: Fink en Hasi hakken knopen door'

De eerste kwartfinalisten zijn reeds bekend, maar dé topaffiche in de achtste finale van de ...

0
0
Brecel ontploft online: wat zit er écht achter ‘Neen’?

In Engeland is momenteel het UK Open Snooker bezig, één van de belangrijkste afspraken ...

18
18
Nood breekt wet: Club Brugge vist overbodige outcast op

Dankzij een krappe 1-2 zege in Leuven stootte Club Brugge woensdag door naar de kwartfinale van de ...

97
97
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Het heeft bloed, zweed en tranen gekost, maar na een heus spektakelstuk tegen STVV bekert Antwerp ...

157
157
'Anderlecht baalt en grijpt naast toptalent'

Anderlecht zal zich in januari ongetwijfeld op de transfermarkt begeven. Er zijn nog wel directe ...

112
112
Verrassende Club-speler is beste uitvoetballer ter wereld

België vergaarde de voorbije jaren een reputatie als een uitstekend opleidingsland. Enkel in de ...

90
90
Leko verrast bij AA Gent: "Het was al even geleden"

AA Gent belandde de laatste weken in een sukkelstraatje in de competitie, maar het liet woensdag ...

34
34
Kompany verbaast met tirade: "Alsof ik nog verdediger was"

Vincent Kompany blijft uitstekend op dreef met Bayern München dit seizoen. Woensdagavond werd ...

36
36
Genk-talent slaat terug: "Dat is helemaal niet zo"

Genk beleefde tot dusver een wisselvallig seizoen, maar met zeges tegen Basel en OHL lijken ze ...

89
89
Pro League vs DAZN: nieuwe sleuteldatum bekend

Het bekervoetbal is deze week gewoon nog te volgen bij DAZN, ondanks de heisa van de afgelopen ...

332
332
'Genk ongerust: verrassende club jaagt op Karetsas'

Genk hoopt donderdag verder te kunnen gaan op zijn elan van de laatste weken door Anderlecht uit de ...

260
260
Coucke verrast opnieuw: mysterieuze video zet fans op scherp

RSC Anderlecht beleeft eindelijk opnieuw mooie dagen. Na opeenvolgende zeges tegen aartsrivalen Club ...

152
152
Doku kan topmaand bekronen met unicum sinds 2018

Jérémy Doku lijkt dit seizoen een nieuwe stap in zijn ontwikkeling gezet te hebben, ...

54
54
TRANSFERUURTJE: 'Straf gerucht Benteke, smaakmaker KVM gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

262
262
Oosting-effect: Kerk velt oordeel nieuwe Antwerp-coach

Royal Antwerp FC staat dit seizoen in de gevarenzone en Stef Wils werd na de nederlaag tegen rode ...

313
313
Engeland in de ban van Onana: nieuw Duivels wapen

Aston Villa duwde het Brighton van Maxim De Cuyper woensdagavond in de put. The Villains ...

75
75
Anthuenis sneert: “Wat heeft díé al bewezen bij Anderlecht?”

RSC Anderlecht draait dit seizoen mee bovenin het klassement. Donderdagavond staat de topper in de ...

503
503
Hubert strooit met lof: "Hij is zo belangrijk voor ons"

De topclubs lieten woensdagavond geen steken vallen in de Croky Cup. Ook landskampioen Union bekert ...

40
40
'Knaltransfer Igor Thiago: 3 clubs plannen winters bod'

Bij Club Brugge mogen ze zich tijdens de komende mercato's in de handen wrijven, want er lijken ...

202
202
Tzolis doet boekje open over 'crisis' bij Club Brugge

Club Brugge trok woensdagavond met de nodige druk naar Den Dreef. Sowieso is de beker een toernooi ...

343
343
Courtois verbaast Spaanse pers alweer en wacht beloning

Real Madrid heeft zich woensdagavond herpakt in LaLiga. Na een magere reeks van drie opeenvolgende ...

147
147
Alwéér frustratie bij Cinel: "Deze keer niet de ref..."

Cercle Brugge gaat alweer door een moeilijke periode en is in de competitie weggezakt naar de ...

110
110
WK-koorts stijgt: FIFA kondigt unieke samenwerking aan

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Vrijdag vindt de WK-loting plaats. Het is nu al uitkijken naar ...

21
21
'Puzzelwerken Hayen: termijn afwezigheid Vermant bekend'

Club Brugge wist woensdagavond een verlengstuk te breien aan zijn avontuur in de Croky Cup met een ...

584
584
Anthuenis voorspelt nu al volgende topspeler bij Anderlecht

RSC Anderlecht droomt weer stiekem van een prijs. Ze staan derde in de competitie met vijf punten ...

570
570

Meer sportnieuws