‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

door
‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

Royal Antwerp FC zag met George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp al enkele miljoenen binnenstromen. Met Alhassan Yusuf mag The Great Old nog een miljoenensom op de bankrekening verwachten.

Journalist Sacha Tavolieri laat weten dat Antwerp een akkoord heeft gevonden met het Amerikaanse New England Revolution voor een definitieve transfer. Yusuf had nog een contract tot 2025 bij The Great Old.

Miljoenen

Antwerp legde zelf één miljoen euro op tafel om Yusuf in 2021 over te nemen van het Zweedse IFK Göteborg. Nu krijgt The Great Old naar verluidt drie miljoen euro voor de Nigeriaanse international. De middenvelder heeft een marktwaarde van vijf miljoen euro.

De 24-jarige Yusuf kwam dit seizoen nog maar vier minuten in actie voor Antwerp. De Nigeriaan was onderdeel van de succesploeg van Mark van Bommel die de dubbel pakte. Door de grote concurrentie is hij nooit zeker geweest van een basisplaats.

LEES OOK: 'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Medische tests

De deal is zo goed als in kannen en kruiken en Yusuf zal zijn medische tests eerst in Europa afleggen vooraleer hij naar de Verenigde Staten zal vliegen. Daar ligt bij New Engeland Revolution een contract voor drie jaar en een half klaar.

Ook Pierre Dwomoh leek op weg naar de MLS, maar Antwerp kon geen akkoord vinden met Toronto FC. Stamnummer één verwacht nog wel dat de Belgische jeugdinternational en ex-speler van KRC Genk en RSC Anderlecht zal vertrekken.

Een goede deal voor Antwerp?

Meest recent

TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

0
0
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

5
5
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

101
101
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

167
167
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

53
53
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

33
33
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

54
54
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

192
192
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

127
127
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

140
140
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

45
45
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

211
211
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

49
49
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

102
102
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

517
517
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

211
211
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

115
115
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

274
274
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

434
434
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

288
288
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

625
625
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

481
481
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

167
167
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

40
40
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

96
96

Meer sportnieuws