‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

door
‘Antwerp vindt akkoord en vangt wéér miljoenen’

Royal Antwerp FC zag met George Ilenikhena en Jurgen Ekkelenkamp al enkele miljoenen binnenstromen. Met Alhassan Yusuf mag The Great Old nog een miljoenensom op de bankrekening verwachten.

Journalist Sacha Tavolieri laat weten dat Antwerp een akkoord heeft gevonden met het Amerikaanse New England Revolution voor een definitieve transfer. Yusuf had nog een contract tot 2025 bij The Great Old.

Miljoenen

Antwerp legde zelf één miljoen euro op tafel om Yusuf in 2021 over te nemen van het Zweedse IFK Göteborg. Nu krijgt The Great Old naar verluidt drie miljoen euro voor de Nigeriaanse international. De middenvelder heeft een marktwaarde van vijf miljoen euro.

De 24-jarige Yusuf kwam dit seizoen nog maar vier minuten in actie voor Antwerp. De Nigeriaan was onderdeel van de succesploeg van Mark van Bommel die de dubbel pakte. Door de grote concurrentie is hij nooit zeker geweest van een basisplaats.

LEES OOK: Lammens reageert na topper: twijfels over Rode Duivel

Medische tests

De deal is zo goed als in kannen en kruiken en Yusuf zal zijn medische tests eerst in Europa afleggen vooraleer hij naar de Verenigde Staten zal vliegen. Daar ligt bij New Engeland Revolution een contract voor drie jaar en een half klaar.

Ook Pierre Dwomoh leek op weg naar de MLS, maar Antwerp kon geen akkoord vinden met Toronto FC. Stamnummer één verwacht nog wel dat de Belgische jeugdinternational en ex-speler van KRC Genk en RSC Anderlecht zal vertrekken.

🚀

Een goede deal voor Antwerp?

Meest recent

Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

17
17
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

11
11
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

16
16
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

45
45
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

39
39
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

316
316
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

99
99
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

190
190
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

39
39
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

53
53
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

326
326
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

180
180
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

85
85
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

343
343
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

225
225
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

211
211
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

262
262
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

77
77
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

535
535
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

753
753
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

229
229
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

269
269
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

337
337
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

564
564
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

728
728

Meer sportnieuws