Fabrizio Romano meldt nakende topdeal voor Cercle Brugge

door
Fabrizio Romano meldt nakende topdeal voor Cercle Brugge

Cercle Brugge kreeg donderdagavond een flinke mokerslag te verwerken. Het kreeg een 3-0-pandoering van Molde en lijkt zo een kruis te mogen maken over de groepsfase van de Europa League. Het zal zich wellicht zijn Europese ambities moeten zien te redden via het vangnet van de Conference League.

Dat zou toch een fikse tegenvaller zijn voor de Vereniging, die wou verdergaan op het elan van de knappe vierde plaats van vorig seizoen. Dat lukte echter niet, want ook in de competitie werd de start helemaal gemist met een nul op zes. Momenteel staat Cercle zelfs allerlaatste.

LEES OOK: Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Transfer van Brunner is bijna rond

Extra versterking lijkt dus zeker geen overbodige luxe en de voorbije dagen bleek een zeer straffe transfer in de maak. Zo raakte bekend dat Cercle mogelijk de beschikking zou gaan krijgen over Paris Brunner, een 18-jarige spits die in Duitsland als een toptalent aanzien wordt. Hij werd in 2023 nog verkozen tot beste speler op zowel het EK als WK U17.

Fabrizio Romano meldt nu dat de straffe transfer ook bijna rond is. Moederclub AS Monaco is er bijna uit met Borussia Dortmund, enkel de laatste details moeten nog geregeld worden. De Monegasken zouden 3 miljoen euro plus bonussen op tafel gaan leggen.

Monaco verhuurt Duits toptalent aan Cercle

Brunner gaf zelf eerder al zijn fiat voor een transfer naar het Prinsdom en dus is de verwachting dat de deal volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna zou Monaco de tiener meteen op huurbasis doorsturen naar Cercle.

Komend weekend tegen Beerschot zal Miron Muslic het dus nog zonder Brunner moeten stellen, maar mogelijk kan hij dus een week later wel debuteren. Op speeldag vier moet Cercle dan naar Den Dreef voor een confrontatie met OH Leuven.

Zal hij bij Cercle snel ontploffen?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

87
87
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

47
47
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

56
56
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

72
72
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

144
144
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

352
352
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

247
247
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

245
245
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

256
256
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

203
203
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

103
103
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

131
131
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

242
242
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

353
353
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

674
674
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

313
313
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

440
440
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1040
1040
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

410
410
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

430
430
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

182
182
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

86
86
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

241
241
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

491
491
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

381
381

Meer sportnieuws