Fabrizio Romano meldt nakende topdeal voor Cercle Brugge

door
Fabrizio Romano meldt nakende topdeal voor Cercle Brugge

Cercle Brugge kreeg donderdagavond een flinke mokerslag te verwerken. Het kreeg een 3-0-pandoering van Molde en lijkt zo een kruis te mogen maken over de groepsfase van de Europa League. Het zal zich wellicht zijn Europese ambities moeten zien te redden via het vangnet van de Conference League.

Dat zou toch een fikse tegenvaller zijn voor de Vereniging, die wou verdergaan op het elan van de knappe vierde plaats van vorig seizoen. Dat lukte echter niet, want ook in de competitie werd de start helemaal gemist met een nul op zes. Momenteel staat Cercle zelfs allerlaatste.

LEES OOK: Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Transfer van Brunner is bijna rond

Extra versterking lijkt dus zeker geen overbodige luxe en de voorbije dagen bleek een zeer straffe transfer in de maak. Zo raakte bekend dat Cercle mogelijk de beschikking zou gaan krijgen over Paris Brunner, een 18-jarige spits die in Duitsland als een toptalent aanzien wordt. Hij werd in 2023 nog verkozen tot beste speler op zowel het EK als WK U17.

Fabrizio Romano meldt nu dat de straffe transfer ook bijna rond is. Moederclub AS Monaco is er bijna uit met Borussia Dortmund, enkel de laatste details moeten nog geregeld worden. De Monegasken zouden 3 miljoen euro plus bonussen op tafel gaan leggen.

Monaco verhuurt Duits toptalent aan Cercle

Brunner gaf zelf eerder al zijn fiat voor een transfer naar het Prinsdom en dus is de verwachting dat de deal volgende week helemaal afgerond zal kunnen worden. Daarna zou Monaco de tiener meteen op huurbasis doorsturen naar Cercle.

Komend weekend tegen Beerschot zal Miron Muslic het dus nog zonder Brunner moeten stellen, maar mogelijk kan hij dus een week later wel debuteren. Op speeldag vier moet Cercle dan naar Den Dreef voor een confrontatie met OH Leuven.

Zal hij bij Cercle snel ontploffen?

Meest recent

Van Persie verklaart dé stunttransfer van het jaar in NL

Feyenoord kent een zeer moeizaam seizoen en zet alles op alles op de tweede plaats. Dat geeft recht ...

25
25
Cinel pakt uit met zeer gewaagde uitspraken

Cercle Brugge draait al een stuk beter dan enkele weken geleden, maar de situatie is nog altijd ...

50
50
PSG-voorzitter met grote ambities: "Naar de JPL!"

Nasser Al-Khelaïfi is voorzitter van PSG en hij was donderdag te gast in België. Daar ...

76
76
PSV én PSG onderuit, Pocognoli geniet met volle teugen

In de Bundesliga, Serie A, Eredivisie en Ligue 1 werd er vanavond ook gevoetbald. Zo mochten ze bij ...

26
26
KRC Genk (voorlopig) in top zes na felbevochten zege

KRC Genk stond er grote druk, want verliezen was vanavond uit den boze bij KV Mechelen. De ...

121
121
Patro viert feestje bij Club NXT na zege in spektakelduel

In de Challenger Pro League stonden er vanavond twee duels op het programma. Club NXT ontving het ...

54
54
Tresoldi geniet in JPL en ziet één straffe tegenstander

Club Brugge betaalde afgelopen zomer 6 miljoen euro om Nicolo Tresoldi aan te trekken. De speler ...

114
114
Still geeft update over alle ophef omtrent Bayat

Edward Still verliet na twee matchen als interim-trainer RSC Anderlecht voor Watford. Karim ...

62
62
De Mil verrast: "Wilde hem meenemen naar AA Gent"

Zaterdag staat er met Sporting Charleroi - AA Gent een zeer belangrijk duel voor een ticket in ...

110
110
Red Flames nemen na 65 caps afscheid van grote naam

De Belgian Red Flames hebben vandaag afscheid genomen van een van hun meest ervaren speelsters. Na ...

28
28
Leko klopt zichzelf op de borst: "Sinds ik er ben..."

Club Brugge moet dit weekend aan de bak tegen Cercle Brugge. Een Brugse derby, waarbij puntenverlies ...

140
140
Dan breekt de hel los: nachtmerriecoach naar Anderlecht?

Anderlecht jaagt op een nieuwe T1 en wil nog deze week knopen doorhakken. Maar één ...

553
553
Grote crisis bij Antwerp: Goots velt oordeel over toekomst

Royal Antwerp FC verloor kansloos met 0-4 van een zeer sterk RSC Anderlecht. De score was nog ...

168
168
'Club Brugge ruikt geld bij deal van 80 miljoen euro'

Club Brugge incasseerde de afgelopen honderden miljoenen euro’s via uitgaande transfers. De ...

455
455
Euvrard geeft toe: zomeraanwinst mag Standard al verlaten

Bij Standard kennen ze alweer een zeer moeilijk seizoen. Vincent Euvrard zal met zijn team moeten ...

87
87
Overname op til? Saudi-Arabië zorgt voor bommetje in JPL

Onze redactie kwam de afgelopen maanden met een aantal primeurs. Zo haalden we al een hele tijd ...

477
477
Belgisch voetbal kreunt: 666 miljoen euro als noodoplossing

Het Belgische voetbal leeft al vele jaren boven zijn stand. Dankzij kapitaalsinjecties van de ...

133
133
Vanderbiest voert druk op: "Bij hén is het van moeten"

KV Mechelen kan vanavond een zeer goede zaak doen in de Jupiler Pro League. Ze nemen het in eigen ...

54
54
'KV Mechelen mist duo, Hayen hakt Genk-knopen door'

KV Mechelen krijgt straks KRC Genk over de vloer, een van de rechtstreekse concurrenten in de jacht ...

363
363
De Mil moet puzzelen: sterkhouders out bij AA Gent

KAA Gent gaat zaterdag op bezoek bij Charleroi, een rechtstreekse concurrent voor de top zes. ...

138
138
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

276
276
Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

312
312
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

808
808
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

98
98
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

224
224

Meer sportnieuws