'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

door
'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

De voorbije zomers was het voor Romelu Lukaku telkens lang wachten op duidelijkheid over zijn toekomst, want bij Chelsea wordt er niet op hem gerekend. Dat is deze zomer niet anders nadat hij terugkeerde van zijn uitleenbeurt aan AS Roma. Zijn dossier zat de voorbije weken muurvast.

Lukaku heeft immers zijn zinnen gezet op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. De bekende trainer wil onze landgenoot absoluut als vervanger voor Victor Osimhen, die deze zomer vrijwel zeker lijkt te gaan vertrekken. Alleen sleept de transfer van de Nigeriaan langer aan dan ze in Napels zouden willen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Transfers bij Club, jackpot voor RSCA'

Napoli duwt door voor Lukaku

Daardoor bleef ook Lukaku in de wachtkamer zitten, maar nu lijken de onderhandelingen toch in een stroomversnelling te komen. Zowel Corriere della Sera als Sport Mediaset melden immers dat Napoli beslist zou hebben dat ze Lukaku zo snel mogelijk willen binnenhalen, ongeacht de ontwikkelingen rond Osimhen.

Liefst van al zouden ze de transfer zelfs afronden nog voor de start van het seizoen in de Serie A, die volgende week alweer op gang getrapt wordt. Ze zouden dan ook snel een bod gaan neerleggen bij Chelsea. Het zou gaan om 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen.

Kloof van 10 miljoen tussen vraag en aanbod

Dat zal wellicht nog niet genoeg zijn om Chelsea te overtuigen, want zij blijven vasthouden aan 35 miljoen plus 5 miljoen bonussen. Maar onoverkomelijk lijkt de kloof tussen vraag en aanbod lijkt niet onoverkomelijk en dus wordt geopperd dat de clubs elkaar weleens zouden kunnen gaan vinden voor een vaste transfersom rond de 30 miljoen.

Mogelijk kan Lukaku dus snel neerstrijken bij Napoli en dat zou voor hem een mooie opsteker zijn. De bal lijkt nu in het kamp te liggen van Chelsea, dat de centen van zijn verkoop goed kan gebruiken nadat het deze zomer alweer heel wat uitgaf op de transfermarkt. 

Heeft Napoli een fair bod gedaan op Lukaku?

Meest recent

Protesten Club terecht? Lardot beoordeelt penaltyfase

Antwerp FC boekte zondagmiddag een verrassende stuntzege op het veld van Club Brugge na een late ...

41
41
Engelsen verbluft: De Cuyper tikkende tijdbom bij Brighton

Er zijn avonden waarop een speler alles doet wat een trainer van hem vraagt, en toch met een vreemd ...

41
41
'AA Gent shopt in Leuven: Leko hoopt op dubbelslag'

AA Gent zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen, want tegen STVV gingen Ivan Leko en zijn ...

21
21
Standard & STVV pakken uit met financiële cijfers

De soap omtrent DAZN dreigt een financieel bloedbad te veroorzaken binnen het Belgisch profvoetbal, ...

59
59
Georges Leekens betovert iedereen bij mysterieuze comeback

Georges Leekens (76) blijft een van de meest markante figuren uit de Belgische voetbalgeschiedenis. ...

140
140
DAZN-drama escaleert: Pro League schiet meteen in actie

Het eindspel lijkt definitief ingezet. Nadat het eerder al liet weten het contract met de Pro League ...

220
220
Hayen houdt adem in: Club Brugge vreest rampscenario

Club Brugge ging zondag met 0-1 onderuit tegen Antwerp. Tot overmaat van ramp bleek Simon Mignolet ...

309
309
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

139
139
HVH voorspelt Anderlecht-jackpot: “Beter dan Forbs”

Afgelopen speeldag gingen zowel Club Brugge als Union SG onderuit. RSC Anderlecht werd zo dé ...

512
512
Club Brugge in crisis: druk op Hayen explodeert

Club Brugge ging in de competitie met 0-1 onderuit tegen Royal Antwerp FC, een club die in de ...

288
288
KAA Gent verrast met transfernieuws: ‘Sterke nummer 9’

KAA Gent is bezig om de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen kwamen de ...

167
167
Club Brugge krijgt gouden transferraad: “Dat missen ze”

Club Brugge zit even in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions League was Sporting CP een ...

291
291
Oorlogstaal Anderlecht: waarschuwing richting concurrenten

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken veel vertrouwen getankt. Vorige speeldag werd rivaal Union ...

250
250
DAZN draait volgende loer: Belgische clubs in de penarie

De oorlog met DAZN heeft weer een nieuwe dimensie bereikt. De rechtenhouder liet onlangs nog weten ...

930
930
‘Club Brugge all-in voor peperdure vervanger Ordonez’

Club Brugge wist Joel Ordonez afgelopen zomer nog bij de club te houden, maar ondanks een ...

407
407
Vandenbempt legt 'verrassende' succesformule Hasi bloot

RSC Anderlecht verbaasde vriend en vijand door afgelopen speeldag te gaan winnen op het veld van ...

291
291
“Onmogelijke” Courtois haalt ferm uit na zeperd

Real Madrid is leider-af in de Primera Division. Tegen laagvlieger Girona speelde Thibaut Courtois ...

139
139
'Anderlecht kiest verrassende opvolger Coosemans'

Het loopt de laatste weken lekker bij Anderlecht, maar in het Lotto Park beseffen ze dat er nog ...

255
255
'Club Brugge vindt opvolger Onyedika op bekend terrein'

Club Brugge lijkt op de rand van een crisis te balanceren na een pijnlijke week, met nederlagen ...

234
234
KV Mechelen heeft aanwinst beet: Lierse steigert

KV Mechelen is voorlopig één van de revelaties van het seizoen. Ondanks een ...

209
209
Titelkoorts Anderlecht: "Zo is Union kampioen geworden"

Het gaat Anderlecht de laatste weken voor de wind, want zondag lieten ze al hun vierde ...

165
165
Genk hoort het graag: Karetsas legt transferplan op tafel

Hij kende dit seizoen even een dipje, maar de laatste weken haalt Konstantinos Karetsas weer een ...

466
466
'Oosting helpt Antwerp meteen aan topaanwinst'

Er leeft weer hoop op de Bosuil. Zondag pakte Antwerp een knappe zege op Club Brugge en deze week ...

449
449
'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

721
721
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

266
266

Meer sportnieuws