'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

door
'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

De voorbije zomers was het voor Romelu Lukaku telkens lang wachten op duidelijkheid over zijn toekomst, want bij Chelsea wordt er niet op hem gerekend. Dat is deze zomer niet anders nadat hij terugkeerde van zijn uitleenbeurt aan AS Roma. Zijn dossier zat de voorbije weken muurvast.

Lukaku heeft immers zijn zinnen gezet op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. De bekende trainer wil onze landgenoot absoluut als vervanger voor Victor Osimhen, die deze zomer vrijwel zeker lijkt te gaan vertrekken. Alleen sleept de transfer van de Nigeriaan langer aan dan ze in Napels zouden willen.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Napoli duwt door voor Lukaku

Daardoor bleef ook Lukaku in de wachtkamer zitten, maar nu lijken de onderhandelingen toch in een stroomversnelling te komen. Zowel Corriere della Sera als Sport Mediaset melden immers dat Napoli beslist zou hebben dat ze Lukaku zo snel mogelijk willen binnenhalen, ongeacht de ontwikkelingen rond Osimhen.

Liefst van al zouden ze de transfer zelfs afronden nog voor de start van het seizoen in de Serie A, die volgende week alweer op gang getrapt wordt. Ze zouden dan ook snel een bod gaan neerleggen bij Chelsea. Het zou gaan om 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen.

Kloof van 10 miljoen tussen vraag en aanbod

Dat zal wellicht nog niet genoeg zijn om Chelsea te overtuigen, want zij blijven vasthouden aan 35 miljoen plus 5 miljoen bonussen. Maar onoverkomelijk lijkt de kloof tussen vraag en aanbod lijkt niet onoverkomelijk en dus wordt geopperd dat de clubs elkaar weleens zouden kunnen gaan vinden voor een vaste transfersom rond de 30 miljoen.

Mogelijk kan Lukaku dus snel neerstrijken bij Napoli en dat zou voor hem een mooie opsteker zijn. De bal lijkt nu in het kamp te liggen van Chelsea, dat de centen van zijn verkoop goed kan gebruiken nadat het deze zomer alweer heel wat uitgaf op de transfermarkt. 

Heeft Napoli een fair bod gedaan op Lukaku?

Meest recent

Mourinho lyrisch over Belg: "Hij is heel goed"

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

15
15
JPL-stunt in de maak: "Dan halen zij de top zes"

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

31
31
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

28
28
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

38
38
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

79
79
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

79
79
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

42
42
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

72
72
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

184
184
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

167
167
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

115
115
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

217
217
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

149
149
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

695
695
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

136
136
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

136
136
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

128
128
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1003
1003
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

283
283
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

80
80
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

407
407
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

463
463
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

61
61
Kompany verbaast Europa: topcoach doet straffe bekentenis

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vandaag op tegen Arsenal. Kunnen ze daar weer ...

151
151
BV verrast met stevige onthulling over Aster Nzeyimana

Gisterenavond was Aster Nzeyimana nog aanwezig in Istanbul, waar hij getuige was van de ...

55
55

Meer sportnieuws