'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

door
'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

De voorbije zomers was het voor Romelu Lukaku telkens lang wachten op duidelijkheid over zijn toekomst, want bij Chelsea wordt er niet op hem gerekend. Dat is deze zomer niet anders nadat hij terugkeerde van zijn uitleenbeurt aan AS Roma. Zijn dossier zat de voorbije weken muurvast.

Lukaku heeft immers zijn zinnen gezet op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. De bekende trainer wil onze landgenoot absoluut als vervanger voor Victor Osimhen, die deze zomer vrijwel zeker lijkt te gaan vertrekken. Alleen sleept de transfer van de Nigeriaan langer aan dan ze in Napels zouden willen.

LEES OOK: 'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Napoli duwt door voor Lukaku

Daardoor bleef ook Lukaku in de wachtkamer zitten, maar nu lijken de onderhandelingen toch in een stroomversnelling te komen. Zowel Corriere della Sera als Sport Mediaset melden immers dat Napoli beslist zou hebben dat ze Lukaku zo snel mogelijk willen binnenhalen, ongeacht de ontwikkelingen rond Osimhen.

Liefst van al zouden ze de transfer zelfs afronden nog voor de start van het seizoen in de Serie A, die volgende week alweer op gang getrapt wordt. Ze zouden dan ook snel een bod gaan neerleggen bij Chelsea. Het zou gaan om 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen.

Kloof van 10 miljoen tussen vraag en aanbod

Dat zal wellicht nog niet genoeg zijn om Chelsea te overtuigen, want zij blijven vasthouden aan 35 miljoen plus 5 miljoen bonussen. Maar onoverkomelijk lijkt de kloof tussen vraag en aanbod lijkt niet onoverkomelijk en dus wordt geopperd dat de clubs elkaar weleens zouden kunnen gaan vinden voor een vaste transfersom rond de 30 miljoen.

Mogelijk kan Lukaku dus snel neerstrijken bij Napoli en dat zou voor hem een mooie opsteker zijn. De bal lijkt nu in het kamp te liggen van Chelsea, dat de centen van zijn verkoop goed kan gebruiken nadat het deze zomer alweer heel wat uitgaf op de transfermarkt. 

Heeft Napoli een fair bod gedaan op Lukaku?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

104
104
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

21
21
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

36
36
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

12
12
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

39
39
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

96
96
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

84
84
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

115
115
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

198
198
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

176
176
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

687
687
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

137
137
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

83
83
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

123
123
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

166
166
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

52
52
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

292
292
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

409
409
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

318
318
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

216
216
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

572
572
'Europa bibbert: Enrique hamert op supertransfer PSG'

Paris Saint-Germain plaatste zich deze week voor zijn tweede opeenvolgende Champions League-finale. ...

253
253
Rode kaart beslissend: geen winnaar in Gent-Anderlecht

In de Champions' Play-Offs heeft het duel om de vierde plaats tussen AA Gent en RSC Anderlecht geen ...

101
101
Genk-spelers op matje: Hayen onthult inhoud gesprekken

KRC Genk staat zondagavond voor een sleutelwedstrijd. Op eigen veld kunnen de Limburgers zich ...

259
259

Meer sportnieuws