'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

694
'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

De voorbije zomers was het voor Romelu Lukaku telkens lang wachten op duidelijkheid over zijn toekomst, want bij Chelsea wordt er niet op hem gerekend. Dat is deze zomer niet anders nadat hij terugkeerde van zijn uitleenbeurt aan AS Roma. Zijn dossier zat de voorbije weken muurvast.

Lukaku heeft immers zijn zinnen gezet op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. De bekende trainer wil onze landgenoot absoluut als vervanger voor Victor Osimhen, die deze zomer vrijwel zeker lijkt te gaan vertrekken. Alleen sleept de transfer van de Nigeriaan langer aan dan ze in Napels zouden willen.

LEES OOK: Noa Lang verrast vriend en vijand: "Ik wil je hebben"

Napoli duwt door voor Lukaku

Daardoor bleef ook Lukaku in de wachtkamer zitten, maar nu lijken de onderhandelingen toch in een stroomversnelling te komen. Zowel Corriere della Sera als Sport Mediaset melden immers dat Napoli beslist zou hebben dat ze Lukaku zo snel mogelijk willen binnenhalen, ongeacht de ontwikkelingen rond Osimhen.

Liefst van al zouden ze de transfer zelfs afronden nog voor de start van het seizoen in de Serie A, die volgende week alweer op gang getrapt wordt. Ze zouden dan ook snel een bod gaan neerleggen bij Chelsea. Het zou gaan om 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen.

Kloof van 10 miljoen tussen vraag en aanbod

Dat zal wellicht nog niet genoeg zijn om Chelsea te overtuigen, want zij blijven vasthouden aan 35 miljoen plus 5 miljoen bonussen. Maar onoverkomelijk lijkt de kloof tussen vraag en aanbod lijkt niet onoverkomelijk en dus wordt geopperd dat de clubs elkaar weleens zouden kunnen gaan vinden voor een vaste transfersom rond de 30 miljoen.

Mogelijk kan Lukaku dus snel neerstrijken bij Napoli en dat zou voor hem een mooie opsteker zijn. De bal lijkt nu in het kamp te liggen van Chelsea, dat de centen van zijn verkoop goed kan gebruiken nadat het deze zomer alweer heel wat uitgaf op de transfermarkt. 

Heeft Napoli een fair bod gedaan op Lukaku?

Meest recent

'Alarm bij Van Bommel: grote zorgen over De Bruyne'

Binnen iets minder dan twee weken moeten de Rode Duivels opnieuw aan de bak in de Nations League, ...

20
20
Simons krijgt gelijk: held staat op bij OHL

OH Leuven heeft zondag een cruciale zege weten te boeken. Het ging met 1-2 winnen op het veld van ...

13
13
Charleroi blijft verbazen: "We zijn ambitieus, maar..."

De verschillen zijn nog wat kleiner geworden in de top van het klassement van de Jupiler Pro League ...

12
12
Na vroege wissel De Bruyne gaat Napoli pijnlijk onderuit

De prestaties van Napoli blijven dit seizoen zeer wisselvallig. Het is er zondag niet in geslaagd om ...

35
35
Debat laait weer op: "Zuur dat U23-ploegen titelstrijd bepalen"

De strijd om de titel in de Challenger Pro League lijkt dit seizoen een duel te gaan worden tussen ...

132
132
Lommel zorgt voor straffe stunt: "Een verdiende zege"

Op speeldag tien is AA Gent tegen zijn allereerste nederlaag van het seizoen in de Jupiler Pro ...

26
26
Roef legt vinger op de wonde: "Daar niet scherp genoeg"

Vorige week maakte AA Gent nog indruk door Anderlecht met 4-0 te verslaan, maar zondagavond zijn de ...

38
38
Charleroi herpakt zich met spektakelstuk tegen La Louvière

Charleroi kreeg vorige week een verrassende pandoering in Antwerp, maar heeft zich daar uitstekend ...

19
19
Blessureleed Lavia verleden tijd? Alonso legt verschil bloot

Roméo Lavia kende een enorm blessureverleden bij Chelsea. Na zijn monstertransfer kwam de ...

93
93
Lommel smeert KAA Gent eerste nederlaag in JPL aan

KAA Gent heeft een eerste nederlaag geleden in de Jupiler Pro League. De Buffalo’s kwamen met ...

54
54
Bruno door het stof door toptalent: “Voeten laten spreken”

RSC Anderlecht staat bekend om de jeugdopleiding en Vitor Bruno leek aanvankelijk gretig gebruikt te ...

181
181
Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Diego Moreira begint zich volledig in zijn sas te voelen bij AC Milan. De buitenspeler maakte de ...

61
61
Club Brugge-talenten in zak en as: “Dit doet pijn”

Club NXT leek de betere ploeg tegen Sporting Hasselt, maar uiteindelijk trokken de talenten van Club ...

173
173
Real heeft geen kind aan Santander met heerlijke goal

Real Madrid heeft zondag gedaan wat het moest doen om de aansluiting met FC Barcelona en Atletico ...

27
27
Beerschot lacht in vuistje: Dender niet voorbij Jong Genk

Beerschot zal in zijn vuistje lachen. Het staat immers weer wat steviger aan de leiding in de ...

83
83
‘Vanaken voelt zich verraden: Club Brugge plant al afscheid’

Hans Vanaken wilde bij Club Brugge nog jaren bijtekenen, maar kreeg er amper één. ...

914
914
Penaltymissers breken STVV duur op: OHL wint op Stayen

STVV heeft zondagnamiddag een gouden kans laten liggen om de sprong naar de linkerkolom te maken. De ...

51
51
Zorgen om Genkse topaankoop: "We schrijven hem nog niet af"

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Zaterdagavond gingen de Limburgers al voor ...

160
160
'Lamkel Zé gaat verrassend nieuw avontuur aan'

De voorbije jaren heeft Didier Lamkel Zé heel wat watertjes doorzwommen. Sinds hij bij ...

888
888
Bizar beeld: spelersbus Westerlo tegengehouden voor drugscontrole

Westerlo zag zaterdagavond zijn opmars van de laatste weken gestuit worden. Het kreeg op het veld ...

47
47
Negenklapper in Eredivisie, Mangala scoort tegen Stassin

Zondagnamiddag vielen er in het buitenland enkele opvallende uitslagen te noteren. In de Eredivisie ...

23
23
Bruno dient kritische Bornauw stevig van antwoord

Anderlecht heeft zaterdag een ruime zege gepakt tegen Westerlo, dat met 4-1 voor de bijl ging. Dat ...

152
152
Antwerp weer bij af: "Moeten voor de spiegel gaan staan"

Vorige week pakte Antwerp nog een zeer knappe zege tegen Charleroi, dat tot dusver één ...

132
132
Stroeykens slaat bij Anderlecht snoeihard terug op Sibierski

Mario Stroeykens leek volledig afgeschreven bij RSC Anderlecht en afgelopen zomermercato wilde ...

297
297
Antwerp incasseert mokerslag: Cercle doet goede zaken

Cercle Brugge en Royal Antwerp FC bekampten elkaar in het Jan Breydelstadion. Groen-Zwart startte de ...

106
106

Meer sportnieuws