'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

694 stemmen
'Transfer Lukaku komt plots in stroomversnelling'

De voorbije zomers was het voor Romelu Lukaku telkens lang wachten op duidelijkheid over zijn toekomst, want bij Chelsea wordt er niet op hem gerekend. Dat is deze zomer niet anders nadat hij terugkeerde van zijn uitleenbeurt aan AS Roma. Zijn dossier zat de voorbije weken muurvast.

Lukaku heeft immers zijn zinnen gezet op een transfer naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. De bekende trainer wil onze landgenoot absoluut als vervanger voor Victor Osimhen, die deze zomer vrijwel zeker lijkt te gaan vertrekken. Alleen sleept de transfer van de Nigeriaan langer aan dan ze in Napels zouden willen.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Napoli duwt door voor Lukaku

Daardoor bleef ook Lukaku in de wachtkamer zitten, maar nu lijken de onderhandelingen toch in een stroomversnelling te komen. Zowel Corriere della Sera als Sport Mediaset melden immers dat Napoli beslist zou hebben dat ze Lukaku zo snel mogelijk willen binnenhalen, ongeacht de ontwikkelingen rond Osimhen.

Liefst van al zouden ze de transfer zelfs afronden nog voor de start van het seizoen in de Serie A, die volgende week alweer op gang getrapt wordt. Ze zouden dan ook snel een bod gaan neerleggen bij Chelsea. Het zou gaan om 25 miljoen euro plus 5 miljoen aan bonussen.

Kloof van 10 miljoen tussen vraag en aanbod

Dat zal wellicht nog niet genoeg zijn om Chelsea te overtuigen, want zij blijven vasthouden aan 35 miljoen plus 5 miljoen bonussen. Maar onoverkomelijk lijkt de kloof tussen vraag en aanbod lijkt niet onoverkomelijk en dus wordt geopperd dat de clubs elkaar weleens zouden kunnen gaan vinden voor een vaste transfersom rond de 30 miljoen.

Mogelijk kan Lukaku dus snel neerstrijken bij Napoli en dat zou voor hem een mooie opsteker zijn. De bal lijkt nu in het kamp te liggen van Chelsea, dat de centen van zijn verkoop goed kan gebruiken nadat het deze zomer alweer heel wat uitgaf op de transfermarkt. 

Heeft Napoli een fair bod gedaan op Lukaku?

Meest recent

'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

15
15
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

19
19
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

9
9
'Transferdomino heeft gevolgen voor Trossard en Tzolis'

Ondanks dat het WK volop aan de gang is, lijkt het nodige transfergeweld toch al los te barsten. In ...

64
64
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

42
42
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday

Het seizoen 2025/26 zit er nog maar enkele weken op in de Jupiler Pro League, maar de start van het ...

382
382
Rigaux dropt grote hint over Belg: "Bovenaan de lijst"

Dévy Rigaux kent zeer drukke eerste weken als sportief directeur bij Feyenoord. Onze ...

39
39
'Anderlecht mengt zich voor bij Cercle genoemd target'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank, maar voorlopig bleef het nog stil over ...

162
162
'Nieuwe bom Real: dit is de Galactico die Perez écht wil'

Voor het tweede seizoen op rij bleef Real Madrid achter zonder prijs en dat is voor de Koninklijke ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht mist jackpot, Bayern heeft beet'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

208
208
Mukau maakt korte metten met Ronaldo, Martinez sneert

Het Portugal van Roberto Martinez en Cristiano Ronaldo kwamen niet verder dan een 1-1 gelijkspel ...

91
91
Mourinho gaat hard: Real slaat wéér enorme transferslag

Real Madrid is aan een nieuw hoofdstuk begonnen onder José Mourinho en president Florentino ...

152
152
'Ruben Van Gucht slaat bloedmooie Russische aan de haak'

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

180
180
Lommel laat verdediger vertrekken, PSV-Belg naar Duitsland

De transfermolen begint stilaan op volle toeren te draaien in binnen- en buitenland. Er valt ...

26
26
'KRC Genk schrikt: Real meldt zich voor goudhaantje'

KRC Genk blijft van seizoen tot seizoen wisselvallig presteren en greep in de voorbije maanden ...

255
255
AA Gent verrast compleet met aanwinst uit eerste nationale

AA Gent was de voorbije dagen al druk in de weer op de transfermarkt. Het strikte Christian Burgess ...

116
116
'AA Gent schrikt: vertrek Delorge alsmaar concreter'

AA Gent hoopt zich deze zomer te kunnen versterken om zo volgend seizoen weer dichter bij de top van ...

202
202
'Dender plukt wéér assistent weg bij Club als nieuwe T1'

Club Brugge krijgt de laatste jaren veel lof voor zijn jeugdopleiding, maar het leidt tegenwoordig ...

133
133
Henry maakt Cristiano Ronaldo af: "Luister goed mensen..."

Portugal speelde 1-1 tegen Congo. Het was op voorhand al duidelijk dat Congo een zware tegenstander ...

274
274
'Liverpool slaat toe met Spaanse WK-ganger'

Liverpool blikt terug op een zeer ontgoochelend seizoen. Het kon de verwachtingen niet inlossen na ...

40
40
Zetterberg geeft Anderlecht flinke waarschuwing

RSC Anderlecht moet binnen een maand al stevig aan de bak in de voorrondes van de Europa League. Dan ...

171
171
'Thomas Kaminski staat voor verrassende terugkeer'

Wat breng de nabije toekomst voor Thomas Kaminski? De Belgische doelman wordt in het buitenland ...

116
116
AA Gent zorgt voor absolute recordtransfer

AA Gent haalde Josué Vergara naar de Planet Group Arena. De Buffalo’s halen hem voor de ...

239
239
Helemaal omgeslagen: Club Brugge verrast met Sels-wending

Club Brugge leek Matz Sels stilaan te moeten vergeten, maar achter de schermen heeft het dossier ...

1274
1274
'JPL-clubs lonken naar ex-smaakmaker Beerschot'

De zomermercato begint stilaan op gang te komen. De Belgische ploegen speuren rond naar versterking. ...

118
118

Meer sportnieuws