Genk mag AA Gent danken voor aanwinst: "Niets dan lof"

door
Genk mag AA Gent danken voor aanwinst:

Bij KRC Genk hadden ze ongetwijfeld meer verwacht van het seizoensbegin, want de Limburgers blijven achter met een schamele één op zes. Nadat ze bleven steken op een 0-0 tegen Standard volgde vorig weekend een pijnlijke nederlaag op OHL. Genk zal zich dus dringend moeten herpakken.

Zondag wacht hen wel een kraker tegen Club Brugge, dat eveneens onder druk staat na een één op zes. Thorsten Fink zal wel over enkele extra troeven kunnen beschikken. Met Nikolas Sattlberger streek er deze week nog een nieuwe middenvelder neer en hij zal hopen dat ook Hyeon-gyu Oh stilaan naar zijn beste niveau toegroeit.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Oh dankzij Hong naar Genk

De Zuid-Koreaanse spits werd enkele weken geleden weggeplukt bij Celtic, waar hij vooral aan de bank gekluisterd bleef. In Genk wil hij zich uiteraard wel doorzetten. Ze mogen AA Gent danken voor zijn komst.

"Ik heb een nauwe band met mijn landgenoot Hyeung-seok Hong, de centrale middenvelder van AA Gent", geeft Oh immers aan in Het Nieuwsblad. "Hij had niets dan lof voor Genk. Een mooie club, die offensief voetbal speelt en die daarom zeker bij me zou passen. Ik kijk wel uit naar de duels met AA Gent. Ik heb vorig seizoen ook de allerlaatste match gezien tussen beide clubs, dat was niet zo’n fijn moment voor Genk."

Oh wil zich snel tonen bij Genk

Ook de Zuid-Koreaanse vedette Heung-min Son hielp om Oh te overtuigen. De aanvaller van Tottenham werd immers indertijd door Fink gelanceerd bij Hamburg en heeft dus ook goede ervaringen met de Genkse coach. Die moet wel nog een plaatsje vinden voor Oh.

"Het is normaal dat het even aanpassen is", relativeert die wel. "Ik moet mijn ploegmaats leren kennen en zij mij. Maar dat loopt wel los. Mijn kwaliteiten? Ik denk dat ik agressief op zoek kan gaan naar goals. Hopelijk kan ik dat snel tonen."

Zal hij zich kunnen doorzetten bij Genk?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

89
89
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

41
41
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

59
59
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

58
58
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

61
61
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

266
266
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

351
351
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

296
296
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

107
107
‘Pedofilieschandaal barst los: PL-club schorst sterspeler'

Een nieuw schandaal in Engeland staat op het punt te ontploffen. Op sociale media circuleerden plots ...

83
83
‘Castagne in zak en as: toekomstplannen op tafel’

Timothy Castagne is al jaren een vaste pion in de selectie van de Rode Duivels. Ook onder bondscoach ...

72
72
Rik De Mil snoeihard voor drie KAA Gent-spelers

KAA Gent incasseerde afgelopen speeldag een mokerslag van rechtstreekse concurrent KV Mechelen. De ...

118
118
Van Gucht onder vuur: fysieke klappen stapelen zich op

Ruben Van Gucht kreeg het recent zwaar te verduren, en dat op meer dan één vlak. Wat ...

23
23
Verhaeghe meldt groot nieuws over stadion Club Brugge

Eerder kwam Club Brugge met grootse plannen naar buiten voor het nieuwe Basecamp. Nu kwam Het ...

1150
1150
Spalletti doet Openda-bekentenis: "Dat is mijn fout"

Wanneer Rudi Garcia volgende week de WK-selectie van de Rode Duivels bekend maakt, is het maar de ...

72
72
Hommeles bij Anderlecht: club en fans in de clinch

Anderlecht blikt terug op moeilijke weken met een nul op negen, waardoor de derde plaats in de ...

173
173
'De Ketelaere verbaast iedereen met droomtransfer'

De start van de transferzomer nadert met rasse schreden en voor de Rode Duivels belooft het een ...

293
293
Kompany rekent af met kritiek over vele tegengoals

Bayern München droomde de voorbije maanden van een treble, maar zag die droom deze week ...

46
46
Verbazing: La Louvière kondigt vertrek trainer aan

Het einde van het seizoen in de Jupiler Pro League nadert en dat betekent dat de meeste clubs al ...

74
74
'Mokerslag Beveren: succescoach vertrekt'

Volgend seizoen maakt SK Beveren zijn comeback in de Jupiler Pro League nadat het de voorbije ...

183
183
TRANSFERUURTJE: 'Club vs Anderlecht voor JPL-talent, megatransfer Godts'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

183
183
Jelle Vossen stampt nog ferm na: harde woorden

Jelle Vossen ging van cultheld bij Zulte Waregem naar spits die niet van de bank kwam. In de Jupiler ...

393
393
Ferme 'patat' voor Marc Coucke: "Continue bemoeienis'

Marc Coucke kent opnieuw bijzonder moeilijke weken bij Anderlecht. De recordkampioen verloor ...

84
84
Kompany slaat terug na kritiek: T1 houdt voet bij stuk

Bayern München werd in de halve finale van de Champions League uitgeschakeld door PSG. De ...

99
99
Pfaff compleet afgemaakt in Nederland: “Schaamteloos”

Jean-Marie Pfaff is altijd al een kleurrijk figuur geweest. De voormalige doelman verdedigde onder ...

351
351
‘De Mil op ramkoers met smaakmaker: KAA Gent baalt’

KAA Gent krijgt klappen in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s zijn op zoek naar een eerste ...

342
342

Meer sportnieuws