Genk mag AA Gent danken voor aanwinst: "Niets dan lof"

264
Genk mag AA Gent danken voor aanwinst:

Bij KRC Genk hadden ze ongetwijfeld meer verwacht van het seizoensbegin, want de Limburgers blijven achter met een schamele één op zes. Nadat ze bleven steken op een 0-0 tegen Standard volgde vorig weekend een pijnlijke nederlaag op OHL. Genk zal zich dus dringend moeten herpakken.

Zondag wacht hen wel een kraker tegen Club Brugge, dat eveneens onder druk staat na een één op zes. Thorsten Fink zal wel over enkele extra troeven kunnen beschikken. Met Nikolas Sattlberger streek er deze week nog een nieuwe middenvelder neer en hij zal hopen dat ook Hyeon-gyu Oh stilaan naar zijn beste niveau toegroeit.

LEES OOK: Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

Oh dankzij Hong naar Genk

De Zuid-Koreaanse spits werd enkele weken geleden weggeplukt bij Celtic, waar hij vooral aan de bank gekluisterd bleef. In Genk wil hij zich uiteraard wel doorzetten. Ze mogen AA Gent danken voor zijn komst.

"Ik heb een nauwe band met mijn landgenoot Hyeung-seok Hong, de centrale middenvelder van AA Gent", geeft Oh immers aan in Het Nieuwsblad. "Hij had niets dan lof voor Genk. Een mooie club, die offensief voetbal speelt en die daarom zeker bij me zou passen. Ik kijk wel uit naar de duels met AA Gent. Ik heb vorig seizoen ook de allerlaatste match gezien tussen beide clubs, dat was niet zo’n fijn moment voor Genk."

Oh wil zich snel tonen bij Genk

Ook de Zuid-Koreaanse vedette Heung-min Son hielp om Oh te overtuigen. De aanvaller van Tottenham werd immers indertijd door Fink gelanceerd bij Hamburg en heeft dus ook goede ervaringen met de Genkse coach. Die moet wel nog een plaatsje vinden voor Oh.

"Het is normaal dat het even aanpassen is", relativeert die wel. "Ik moet mijn ploegmaats leren kennen en zij mij. Maar dat loopt wel los. Mijn kwaliteiten? Ik denk dat ik agressief op zoek kan gaan naar goals. Hopelijk kan ik dat snel tonen."

Zal hij zich kunnen doorzetten bij Genk?

Meest recent

Manchester City op instorten: nog veel zwaardere sancties

Hoewel de club beweert bewijs van onschuld te hebben, ziet het er bijzonder slecht uit voor ...

22
22
'Zeer opmerkelijke transferwending rond Jadon Sancho'

In 2021 legde Manchester United nog 85 miljoen euro op tafel om Jadon Sancho op tafel te leggen, ...

7
7
De Cat geeft dé reden voor zijn keuze voor Hoffenheim

In maart maakte hij nog zijn debuut als Rode Duivel, maar in de eerste selectie van Mark van Bommel ...

26
26
EK-ticket voor grijpen: Swerts benoemt groot werkpunt

Terwijl de Rode Duivels tijdens deze interlandperiode in de Nations League een nieuwe start nemen, ...

15
15
Van Bommel stuurt stevige waarschuwing voor Turkije

Mark van Bommel beleefde vorige week een droomdebuut als bondscoach van de Rode Duivels, want hij ...

71
71
Diatta heeft na drie maanden eindelijk nieuwe club beet

Hoewel de transfermarkt intussen alweer een dikke maand gesloten is, vallen er her en der nog altijd ...

20
20
SK Beveren kan eindelijk op topaanwinst rekenen

SK Beveren keerde dit seizoen terug op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen op straffe wijze ...

41
41
STVV krijgt stevige pak slaag van topclub

Vorig seizoen eindigde STVV nog tot ieders verbazing als derde in de Jupiler Pro League. Die knappe ...

76
76
Lukaku op de bank: Van Bommel vertelt waarom

De eerste wedstrijden van Mark van Bommel als bondscoach van de Rode Duivels zijn behoorlijk goed ...

142
142
'Man City onthult bewijs van onschuld, klachten op komst'

Engeland staat momenteel in rep en roer nadat Manchester City schuldig bevonden werd aan een ...

82
82
Wullaert ziedend na uitspraak Deschacht: “Dit getuigt van zo weinig respect”

De uitspraken van Olivier Deschacht over vrouwenvoetbal blijven voor heel wat reacties zorgen. Een ...

339
339
Afwezigheid en terugkeer Courtois: Lammens geeft mening

In zijn eerste wedstrijden als bondscoach heeft Mark van Bommel meteen zijn stempel gedrukt op het ...

62
62
Van Bommel kondigt al minstens twee wijzigingen aan

Vrijdag om 20u45 staan de Rode Duivels al voor hun derde opdracht in de Nations League. Daarin komt ...

317
317
'Wissel van de wacht bij Bayern: Kompany stelt één eis'

Vincent Kompany pakte vorig seizoen met Bayern München de Duitse dubbel en strandde in de halve ...

41
41
'Rode Duivels kunnen doodsteek geven aan Turken'

De Rode Duivels begonnen hun campagne in de Nations League met een drie op zes, na winst in ...

65
65
Van kwaad naar erger: KV Kortrijk krijgt nieuwe mokerslag

Na zeven speeldagen zitten enkele teams al zwaar in de problemen in de Jupiler Pro League. Zo is er ...

203
203
'Raskin heeft keuze te over: 8 clubs op de loer'

De voorbije zomermercato was voor de Rode Duivels een zeer drukke periode. Heel wat landgenoten ...

68
68
Courtois: "Hij moet de Gouden Bal winnen"

Na de interlandbreak gaat het vizier weer op het clubvoetbal, maar ook op dé belangrijkste ...

120
120
Haalt Stijnen grote naam als nieuwe trainer Patro?

Donderdagvoormiddag viel er bij Patro Eisden toch wel opmerkelijk nieuws te rapen. Na maar liefst ...

158
158
Van Bommel krijgt dubbele opsteker daags voor Turkije

De wedstrijden blijven elkaar in sneltempo opvolgen voor de Rode Duivels. Maandag gingen ze nog met ...

371
371
TRANSFERUURTJE: 'Real heeft opvolger Courtois, Keita miste transfer'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

107
107
Vannieuwkerke schrikt hevig: supportersbom barst aan kust

De onrust bij KV Diksmuide Oostende neemt opnieuw toe. Terwijl de club probeert vooruit te kijken, ...

75
75
Nicolò Tresoldi dropt grote hint over toekomst

Nicolò Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge vlotjes en trekt die ...

126
126
Stijnen barst in tranen uit: drastische ingreep Patro

Stijn Stijnen is niet langer de hoofdtrainer van Patro Eisden, dat maakte de oefenmeester zelf op ...

164
164
Genkse blunder met Godts onthuld: "Dat gaf echt een kick"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week een positieve start genomen onder Mark van Bommel, ...

283
283

Meer sportnieuws