Genk mag AA Gent danken voor aanwinst: "Niets dan lof"

264 stemmen
Genk mag AA Gent danken voor aanwinst:

Bij KRC Genk hadden ze ongetwijfeld meer verwacht van het seizoensbegin, want de Limburgers blijven achter met een schamele één op zes. Nadat ze bleven steken op een 0-0 tegen Standard volgde vorig weekend een pijnlijke nederlaag op OHL. Genk zal zich dus dringend moeten herpakken.

Zondag wacht hen wel een kraker tegen Club Brugge, dat eveneens onder druk staat na een één op zes. Thorsten Fink zal wel over enkele extra troeven kunnen beschikken. Met Nikolas Sattlberger streek er deze week nog een nieuwe middenvelder neer en hij zal hopen dat ook Hyeon-gyu Oh stilaan naar zijn beste niveau toegroeit.

LEES OOK: KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Oh dankzij Hong naar Genk

De Zuid-Koreaanse spits werd enkele weken geleden weggeplukt bij Celtic, waar hij vooral aan de bank gekluisterd bleef. In Genk wil hij zich uiteraard wel doorzetten. Ze mogen AA Gent danken voor zijn komst.

"Ik heb een nauwe band met mijn landgenoot Hyeung-seok Hong, de centrale middenvelder van AA Gent", geeft Oh immers aan in Het Nieuwsblad. "Hij had niets dan lof voor Genk. Een mooie club, die offensief voetbal speelt en die daarom zeker bij me zou passen. Ik kijk wel uit naar de duels met AA Gent. Ik heb vorig seizoen ook de allerlaatste match gezien tussen beide clubs, dat was niet zo’n fijn moment voor Genk."

Oh wil zich snel tonen bij Genk

Ook de Zuid-Koreaanse vedette Heung-min Son hielp om Oh te overtuigen. De aanvaller van Tottenham werd immers indertijd door Fink gelanceerd bij Hamburg en heeft dus ook goede ervaringen met de Genkse coach. Die moet wel nog een plaatsje vinden voor Oh.

"Het is normaal dat het even aanpassen is", relativeert die wel. "Ik moet mijn ploegmaats leren kennen en zij mij. Maar dat loopt wel los. Mijn kwaliteiten? Ik denk dat ik agressief op zoek kan gaan naar goals. Hopelijk kan ik dat snel tonen."

Zal hij zich kunnen doorzetten bij Genk?

Meest recent

KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

0
0
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

87
87
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

66
66
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

58
58
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

110
110
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

151
151
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

104
104
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

381
381
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

52
52
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

119
119
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

436
436
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

108
108
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1352
1352
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

264
264
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

603
603
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

287
287
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

349
349
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

94
94
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

653
653
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

396
396
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

167
167
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

170
170

Meer sportnieuws