Genk mag AA Gent danken voor aanwinst: "Niets dan lof"

door
Genk mag AA Gent danken voor aanwinst:

Bij KRC Genk hadden ze ongetwijfeld meer verwacht van het seizoensbegin, want de Limburgers blijven achter met een schamele één op zes. Nadat ze bleven steken op een 0-0 tegen Standard volgde vorig weekend een pijnlijke nederlaag op OHL. Genk zal zich dus dringend moeten herpakken.

Zondag wacht hen wel een kraker tegen Club Brugge, dat eveneens onder druk staat na een één op zes. Thorsten Fink zal wel over enkele extra troeven kunnen beschikken. Met Nikolas Sattlberger streek er deze week nog een nieuwe middenvelder neer en hij zal hopen dat ook Hyeon-gyu Oh stilaan naar zijn beste niveau toegroeit.

LEES OOK: KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

Oh dankzij Hong naar Genk

De Zuid-Koreaanse spits werd enkele weken geleden weggeplukt bij Celtic, waar hij vooral aan de bank gekluisterd bleef. In Genk wil hij zich uiteraard wel doorzetten. Ze mogen AA Gent danken voor zijn komst.

"Ik heb een nauwe band met mijn landgenoot Hyeung-seok Hong, de centrale middenvelder van AA Gent", geeft Oh immers aan in Het Nieuwsblad. "Hij had niets dan lof voor Genk. Een mooie club, die offensief voetbal speelt en die daarom zeker bij me zou passen. Ik kijk wel uit naar de duels met AA Gent. Ik heb vorig seizoen ook de allerlaatste match gezien tussen beide clubs, dat was niet zo’n fijn moment voor Genk."

Oh wil zich snel tonen bij Genk

Ook de Zuid-Koreaanse vedette Heung-min Son hielp om Oh te overtuigen. De aanvaller van Tottenham werd immers indertijd door Fink gelanceerd bij Hamburg en heeft dus ook goede ervaringen met de Genkse coach. Die moet wel nog een plaatsje vinden voor Oh.

"Het is normaal dat het even aanpassen is", relativeert die wel. "Ik moet mijn ploegmaats leren kennen en zij mij. Maar dat loopt wel los. Mijn kwaliteiten? Ik denk dat ik agressief op zoek kan gaan naar goals. Hopelijk kan ik dat snel tonen."

Zal hij zich kunnen doorzetten bij Genk?

Meest recent

Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

105
105
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

89
89
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

93
93
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

66
66
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

99
99
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

112
112
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

105
105
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

79
79
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

209
209
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

131
131
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

159
159
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

250
250
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

248
248
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

134
134
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

47
47
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

228
228
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

412
412
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

111
111
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

667
667
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

332
332
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

508
508
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

438
438
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

444
444
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

79
79
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

74
74

Meer sportnieuws