Genk mag AA Gent danken voor aanwinst: "Niets dan lof"

door
Genk mag AA Gent danken voor aanwinst:

Bij KRC Genk hadden ze ongetwijfeld meer verwacht van het seizoensbegin, want de Limburgers blijven achter met een schamele één op zes. Nadat ze bleven steken op een 0-0 tegen Standard volgde vorig weekend een pijnlijke nederlaag op OHL. Genk zal zich dus dringend moeten herpakken.

Zondag wacht hen wel een kraker tegen Club Brugge, dat eveneens onder druk staat na een één op zes. Thorsten Fink zal wel over enkele extra troeven kunnen beschikken. Met Nikolas Sattlberger streek er deze week nog een nieuwe middenvelder neer en hij zal hopen dat ook Hyeon-gyu Oh stilaan naar zijn beste niveau toegroeit.

LEES OOK: Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Oh dankzij Hong naar Genk

De Zuid-Koreaanse spits werd enkele weken geleden weggeplukt bij Celtic, waar hij vooral aan de bank gekluisterd bleef. In Genk wil hij zich uiteraard wel doorzetten. Ze mogen AA Gent danken voor zijn komst.

"Ik heb een nauwe band met mijn landgenoot Hyeung-seok Hong, de centrale middenvelder van AA Gent", geeft Oh immers aan in Het Nieuwsblad. "Hij had niets dan lof voor Genk. Een mooie club, die offensief voetbal speelt en die daarom zeker bij me zou passen. Ik kijk wel uit naar de duels met AA Gent. Ik heb vorig seizoen ook de allerlaatste match gezien tussen beide clubs, dat was niet zo’n fijn moment voor Genk."

Oh wil zich snel tonen bij Genk

Ook de Zuid-Koreaanse vedette Heung-min Son hielp om Oh te overtuigen. De aanvaller van Tottenham werd immers indertijd door Fink gelanceerd bij Hamburg en heeft dus ook goede ervaringen met de Genkse coach. Die moet wel nog een plaatsje vinden voor Oh.

"Het is normaal dat het even aanpassen is", relativeert die wel. "Ik moet mijn ploegmaats leren kennen en zij mij. Maar dat loopt wel los. Mijn kwaliteiten? Ik denk dat ik agressief op zoek kan gaan naar goals. Hopelijk kan ik dat snel tonen."

Zal hij zich kunnen doorzetten bij Genk?

Meest recent

Goto-relletje zindert serieus na: "Populistisch gedrag"

Keisuke Goto heeft zich deze week niet bepaald populair gemaakt bij zijn moederclub RSC Anderlecht. ...

10
10
Leko spreekt duidelijke titeltaal: "Dan is Union kampioen"

De titelstrijd in de Champions' Play-Offs blijft zich maar in bochten wringen. Afgelopen zondag leek ...

92
92
'Trieste terugtocht: Ajax serveert Dolberg nu alweer af'

Begin september verkocht RSC Anderlecht zijn spits Kasper Dolberg voor zo'n 10 miljoen euro aan ...

90
90
'PSG wil onklopbaar worden: miljoenen voor knaltransfer'

Paris Saint-Germain blijft goed in de running om zichzelf op te volgen als Frans kampioen én ...

114
114
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Jashari, vuurwerk bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

343
343
Sporting Hasselt wil uitpakken: met Courtois naar 1B?

Sporting Hasselt kan zondagmiddag kampioen spelen in Eerste Amateur. Drie punten tegen Dessel Sport ...

85
85
‘Terugkeer Lukaku naar Anderlecht: pion geeft extra duwtje’

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli en een zomerse transfer wordt nadrukkelijk genoemd. ...

201
201
Échte reden voor reactie Leko: “Verhaeghe in kleedkamer”

Ivan Leko reageerde na de 6-1 winst van Club Brugge tegen KV Mechelen erg droog voor de ...

140
140
Sam Kerkhofs slaat keihard terug na licentieperikelen

Sporting Hasselt staat op het punt kampioen te worden in Eerste Amateur, maar voorlopig heeft de ...

127
127
‘Club Brugge praat met Barça: Bisiwu hakt knoop door’

Na de geweldige prestaties van Club NXT in de Youth League staat de jeugdopleiding van Club Brugge ...

303
303
Boskamp fileert Anderlecht: woorden komen hard aan

RSC Anderlecht verloor roemloos van rechtstreekse concurrent Sint-Truiden VV. De revelatie staat nu ...

130
130
Hoogspanning in Genk: "Dé kans tegen Standard"

Voor Nicky Hayen staat er toch wel wat druk op de ketel. Weer verliezen tegen Standard is absoluut ...

126
126
Westerlo kraait victorie: miljoenen in aantocht

KVC Westerlo is zeer sterk bezig in de Europe Play-Offs. Ze strijden volop mee voor winst en dat ...

55
55
Hubert ziet 'compleet ander' Anderlecht

Zondag trekt Union SG als grote favoriet naar het Lotto Park, waar ze RSC Anderlecht partij zullen ...

186
186
"Als ze toch zo stoer zijn ..." - Goto-'cinema' zindert na

RSC Anderlecht boekte afgelopen donderdag een peperdure nederlaag op het veld van directe concurrent ...

379
379
Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

368
368
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

278
278
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

69
69
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

581
581
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

159
159
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfers nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

836
836
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

84
84
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

114
114
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

286
286
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

42
42

Meer sportnieuws