'Kompany laat sterkhouder gaan: Barça opent gesprekken'

138
'Kompany laat sterkhouder gaan: Barça opent gesprekken'

Vincent Kompany stoomt zijn troepen bij Bayern München momenteel klaar voor de start van de Bundesliga. Ondertussen wordt echter ook nog volop aan zijn selectie gesleuteld. In afwachting van verdere versterking komen verschillende spelers immers in aanmerking voor een vertrek.

Der Rekordmeister was jarenlang dé dominante ploeg in het Duitse voetbal. Maar daar kwam afgelopen seizoen op abrupte wijze verandering in. Zo kroonde Bayer Levekusen zich tot de ongeslagen kampioen in de Bundesliga. Bayern moest dan weer vrede nemen met een teleurstellende derde plaats.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

Verdere versterking gewenst

Het was alweer van 2011 geleden dat de grootmacht nog eens naast de top twee in de eindstand viel. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League, waarin Real Madrid zich te sterk toonde, waren slechts een doekje voor het bloeden.

Kompany staat dus voor een lastige opdracht op de club opnieuw te doen met prijzengewin. Daarvoor werd de Belgische trainer inmiddels ook al van versterking voorzien. En de transferhonger is nog niet gestild. Jonathan Tah (Bayer Leverkusen) en Désiré Doué (Stade Rennais) staan bijvoorbeeld op de verlanglijst.

Barça op vinkentouw

Maar daar tegenover moeten ook verschillende spelers vertrekken. Eén van de jongens die daarvoor in aanmerking komen, is Kingsley Coman. De Franse flankaanvaller was nochtans lange tijd een vaste sterkhouder. Mede door de komst van zijn landgenoot Michael Olise zou hij evenwel mogen vertrekken.

Paris Saint-Germain toonde eerder al interesse, maar volgens de Duitse tak van Sky Sports is FC Barcelona momenteel het meest concreet. De Catalanen zien in Coman een goedkoper alternatief voor Nico Williams. Vooral omdat Bayern wil meewerken aan een huurconstructie. Coach Hansi Flick werkte bovendien als succesvol samen met Coman.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

4
4
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

41
41
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

62
62
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

87
87
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

42
42
Roef vreest bij KAA Gent: rampscenario in aantocht

KAA Gent is sterk aan het seizoen begonnen, maar vorige speeldag incasseerden de Buffalo’s een ...

112
112
Vanaken laat fans perplex staan na stunt: emoties laaien op

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

152
152
Straffe KV Mechelen-keuze pakt immens goed uit

KV Mechelen leek dit seizoen op weg naar degradatievoetbal en coach Fred Vanderbiest werd ...

69
69
Bizar verhaal: Karetsas miste bijna heldenrol door... toilet

Na vier wedstrijden ligt ook Borussia Dortmund op koers om te overwinteren in de Champions League. ...

41
41
Wéér de held: Sommer pronkt met straffe statistiek

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League gepakt, ...

178
178
Kortrijk slikt nieuwe domper: "Klassement liegt niet"

Nadat het vorig weekend op Sclessin een puntje pakte, hoopte KV Kortrijk woensdagavond op zijn elan ...

86
86
Financiële catastrofe voor Belgische clubs: Duchâtelet in de bres

De Belgische clubs beleven tegenwoordig hoogdagen op het Europese toneel. Club Brugge blijft het ...

162
162
Club op koers voor top-8? Leko schat de kansen in

Na de knappe zeges tegen Inter en Lens wou Club Brugge woensdagavond op zijn elan doorgaan in de ...

185
185
Kane heeft knoop over zijn toekomst doorgehakt

Harry Kane zette vorige week op zijn 33ste de kroon op zijn carrière met de belangrijkste ...

45
45
De Bruyne zwaar in clinch met ploegmaat: "F*ck off!"

Bij Napoli beleven ze dit seizoen niet al te veel plezier aan de Champions League. Enkel tegen ...

75
75
Frankrijk op stelten: ongeziene vernedering Hazard en co

Er valt uiteraard veel na te praten over de zege van Club Brugge op PSV, maar voor dé uitslag ...

368
368
Mannaert doet straffe voorspelling over Club in CL

Club Brugge heeft woensdagavond alweer een uitstekende zaak gedaan in de Champions League, want het ...

257
257
Doku of Godts? Albert geeft Van Bommel verrassend advies

Op het einde van deze week zal Mark van Bommel bekend maken op welke Rode Duivels hij rekent voor de ...

208
208
Nederland woedend na stunt Club Brugge: “Amateuristisch”

Club Brugge ging woensdagavond met 1-2 winnen bij PSV. In Nederland is men daar allesbehalve blij ...

969
969
Tresoldi gelooft zijn oren niet na domper: "Wie dan?!"

Halfweg de league phase lijkt Club Brugge al zo goed als zeker dat het zal overwinteren in de ...

388
388
Sterkhouder Union dringt openlijk aan op transfer

Union zag de voorbije jaren in de zomer telkens weer een pak sterkhouders vertrekken. Dat was ook ...

161
161
Mechele gelooft ploegmaat niet: "Hij is een cheat code"

Club Brugge heeft woensdagavond zijn derde overwinning op een rij in de Champions League gepakt. ...

203
203
Mechelen lijkt eindelijk vertrokken: "Dat doet extra deugd"

Er werd woensdagavond niet alleen in de Champions League gevoetbald. In de Jupiler Pro League stond ...

101
101
Leko in de wolken: "Dit was casino-voetbal, pure fun"

Club Brugge blijft maar door de Champions League razen. Blauw-Zwart pakte woensdagavond al zijn ...

232
232
Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

282
282

Meer sportnieuws