'Anderlecht drukt door: nieuwe aanvaller richting Lotto Park'

702
'Anderlecht drukt door: nieuwe aanvaller richting Lotto Park'

RSC Anderlecht heeft deze week zijn derde inkomende transfer van de zomermercato afgerond. Zoals verwacht werd linksback Ludwig Augustinsson op permanente basis vastgelegd. Maar daarmee zit het huiswerk van de Brusselaars er nog lang niet op.

Augustinsson speelde vorig seizoen ook al voor Paars-Wit, toen werd hij gehuurd van Sevilla FC. In het tussenseizoen keerde de Zweed terug naar zijn moederclub. Maar Anderlecht onderhandelde al een tijdje over een terugkeer. Uiteindelijk slaagde RSCA erin om hem quasi zonder transfervergoeding over te nemen.

Met de komst van Augustinsson, die op de linksback moet concurreren met Mousa Ndiaye, begint de defensie eindelijk op punt te staan. Voor de rechtsback-positie werd eerder namelijk al Thomas Foket aangetrokken en het contract van Killian Sardella verlengd. Hierdoor kan Louis Patris zelfs, al dan niet tijdelijk, vertrekken.

LEES OOK: Diego Moreira schittert: vergelijking met Milan-legende

Nog meer versterking gezocht

Centraal in de defensie werd Jan-Carlo Simic gestrikt als opvolger van Zeno Debast en tekende Jan Vertonghen een jaartje bij. Nog een extra centrale verdediger staat evenwel op de verlanglijst. Net zoals een doelman, al is daar geen haast bij door de goede prestaties van Colin Coosemans.

Op die twee vacatures na, zijn de plekjes achterin dus al ingevuld. En dus kan de focus van sportieve baas Jesper Fredbeg stilaan op het aanvallende compartiment gericht worden. Een creatieve spelmaker staat hoog op de lijst. Daarnaast wordt ook gewerkt aan een snelle flankaanvaller die voor de nodige diepgang kan zorgen.

Onderhandeling met Inter

Voor die laatste positie zou men momenteel met Internazionale onderhandelen over de komst van Issiaka Kamaté. En in dat dossier worden vorderingen gemaakt. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Inter inmiddels een tegenvoorstel neergelegd bij RSCA, de Italianen wachten nu op een reactie uit Brussel.

In ieder geval zou Anderlecht mikken op een betaalde huurdeal mét aankoopoptie. Het Spaanse CD Mirandes, de grootste concurrent in het dossier, gaat dan weer voor een uitleenbeurt zonder verdere opties. Voorlopig is niet duidelijk aan welke piste Kamaté zelf de voorkeur geeft.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

38
38
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

130
130
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

157
157
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

63
63
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

42
42
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

167
167
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

30
30
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

85
85
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

173
173
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

655
655
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

86
86
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

130
130
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

184
184
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

165
165
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

66
66
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

114
114
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

131
131
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

220
220
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

443
443
'Burgess laat AA Gent nog wat langer in spanning'

Het is voor AA Gent een zwart weekend geworden. Het leed in Lommel zijn eerste competitienederlaag ...

146
146
TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

247
247
Woeste Edward Still maakt La Louvière af na bolwassing

La Louvière kreeg in een leeg Stade du Pays vijf doelpunten om de oren. Uiteindelijk werd het ...

41
41
‘Harde realiteit: Antwerp-spelers laten Compper in de steek’

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Vorige speeldag werd eindelijk nog eens ...

183
183
Charleroi briest op jammerlijke positie: “Niet leuk voor ons”

Sporting Charleroi leverde een spektakelstuk af tegen La Louviere. De Carolo’s wonnen met 5-2 ...

32
32
Stoel De Meyer wankelt: STVV-coach uit grote frustratie

Het rommelt bij Sint-Truiden VV. De Kanaries waren vorig seizoen nog de grote revelatie van de ...

191
191

Meer sportnieuws