'Anderlecht drukt door: nieuwe aanvaller richting Lotto Park'

702 stemmen
'Anderlecht drukt door: nieuwe aanvaller richting Lotto Park'

RSC Anderlecht heeft deze week zijn derde inkomende transfer van de zomermercato afgerond. Zoals verwacht werd linksback Ludwig Augustinsson op permanente basis vastgelegd. Maar daarmee zit het huiswerk van de Brusselaars er nog lang niet op.

Augustinsson speelde vorig seizoen ook al voor Paars-Wit, toen werd hij gehuurd van Sevilla FC. In het tussenseizoen keerde de Zweed terug naar zijn moederclub. Maar Anderlecht onderhandelde al een tijdje over een terugkeer. Uiteindelijk slaagde RSCA erin om hem quasi zonder transfervergoeding over te nemen.

Met de komst van Augustinsson, die op de linksback moet concurreren met Mousa Ndiaye, begint de defensie eindelijk op punt te staan. Voor de rechtsback-positie werd eerder namelijk al Thomas Foket aangetrokken en het contract van Killian Sardella verlengd. Hierdoor kan Louis Patris zelfs, al dan niet tijdelijk, vertrekken.

LEES OOK: 'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Nog meer versterking gezocht

Centraal in de defensie werd Jan-Carlo Simic gestrikt als opvolger van Zeno Debast en tekende Jan Vertonghen een jaartje bij. Nog een extra centrale verdediger staat evenwel op de verlanglijst. Net zoals een doelman, al is daar geen haast bij door de goede prestaties van Colin Coosemans.

Op die twee vacatures na, zijn de plekjes achterin dus al ingevuld. En dus kan de focus van sportieve baas Jesper Fredbeg stilaan op het aanvallende compartiment gericht worden. Een creatieve spelmaker staat hoog op de lijst. Daarnaast wordt ook gewerkt aan een snelle flankaanvaller die voor de nodige diepgang kan zorgen.

Onderhandeling met Inter

Voor die laatste positie zou men momenteel met Internazionale onderhandelen over de komst van Issiaka Kamaté. En in dat dossier worden vorderingen gemaakt. Volgens transferwatcher Sacha Tavolieri heeft Inter inmiddels een tegenvoorstel neergelegd bij RSCA, de Italianen wachten nu op een reactie uit Brussel.

In ieder geval zou Anderlecht mikken op een betaalde huurdeal mét aankoopoptie. Het Spaanse CD Mirandes, de grootste concurrent in het dossier, gaat dan weer voor een uitleenbeurt zonder verdere opties. Voorlopig is niet duidelijk aan welke piste Kamaté zelf de voorkeur geeft.

Waar heeft RSCA momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Belgische globetrotter houdt plots halt in Eredivisie

Belgische spelers, trainers en specialisten zijn al jaren steeds populairder geworden in het ...

9
9
'Volgende club haakt wellicht af voor De Cat'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Vertrekt hij bij RSC Anderlecht? Gaat hij ...

89
89
VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

17
17
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

12
12
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

37
37
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

70
70
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

164
164
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

623
623
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

105
105
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

199
199
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

155
155
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

139
139
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

258
258
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

39
39
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

44
44
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

163
163
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

503
503
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

243
243
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

226
226
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

140
140
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

90
90
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

466
466
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

342
342
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

148
148
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

143
143

Meer sportnieuws