'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

door
'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

Het nieuwe Europese voetbalseizoen trekt zich alsmaar meer op gang. Volgende week wordt zowel in de Premier League als in de Serie A opnieuw afgetrapt, maar de kans lijkt zeer groot dat Romelu Lukaku de competitiestart vanuit zijn zetel zal moeten volgen. Zijn dossier lijkt nog altijd muurvast te zitten.

Lukaku keerde deze zomer terug bij Chelsea na zijn uitleenbeurt aan AS Roma, maar het is genoegzaam bekend dat hij daar geen toekomst heeft. De Blues willen de Rode Duivel echter ook niet laten vertrekken voor minder dan de afkoopsom van 45 miljoen euro die in zijn contract staat.

LEES OOK: De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Chelsea en Napoli pokeren om Lukaku

Zelf heeft Lukaku dan weer zijn zinnen gezet op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Maar daar kunnen ze pas in actie schieten wanneer Victor Osimhen vertrekt en dat blijkt niet zo evident. Geen enkele club slaagt er voorlopig in een akkoord te vinden met Napoli.

Bovendien pokeren beide teams er ook op los met beide spelers. Bij Napoli blijven ze afwachten in de hoop dat Chelsea zijn prijs laat zakken voor Lukaku, wanneer de tijd echt begint te dringen om van hem af te raken. Maar ook Chelsea blijft bluffen, stelt TEAMtalk.

Beide clubs hopen dat de ander plooit

Zij rekenen er immers op dat Napoli onder de druk zal kraken. In dat geval zouden de Italianen alsnog de volle pot betalen voor Lukaku en tegelijk zelf ook hun prijs laten zakken voor Osimhen, die ondanks de nakende komst van Samu Omoridion (Atletico Madrid) bovenaan het verlanglijstje van Chelsea blijft staan.

Beide clubs kijken elkaar voorlopig het wit uit de ogen en het valt af te wachten wie eerst zal plooien. Tot één partij bereid is om toegevingen te doen, blijft Lukaku echter in het vagevuur zitten. Hij moet voorlopig individueel zijn conditie onderhouden.

Zal Lukaku zijn transfer naar Napoli krijgen?

Meest recent

Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

19
19
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

69
69
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

150
150
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

56
56
“Wat een ontgoocheling” - Bizarre ontknoping Gouden Schoen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

293
293
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

76
76
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

578
578
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

197
197
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

173
173
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

400
400
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

60
60
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

233
233
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

66
66
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

88
88
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

70
70
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

71
71
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

114
114
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

464
464
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

18
18
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

270
270
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

356
356
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

790
790
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

154
154
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

662
662
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

369
369

Meer sportnieuws