'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

116 stemmen
'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

Het nieuwe Europese voetbalseizoen trekt zich alsmaar meer op gang. Volgende week wordt zowel in de Premier League als in de Serie A opnieuw afgetrapt, maar de kans lijkt zeer groot dat Romelu Lukaku de competitiestart vanuit zijn zetel zal moeten volgen. Zijn dossier lijkt nog altijd muurvast te zitten.

Lukaku keerde deze zomer terug bij Chelsea na zijn uitleenbeurt aan AS Roma, maar het is genoegzaam bekend dat hij daar geen toekomst heeft. De Blues willen de Rode Duivel echter ook niet laten vertrekken voor minder dan de afkoopsom van 45 miljoen euro die in zijn contract staat.

LEES OOK: Brusselmans zorgt voor WK-schokgolf op Nederlandse televisie

Chelsea en Napoli pokeren om Lukaku

Zelf heeft Lukaku dan weer zijn zinnen gezet op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Maar daar kunnen ze pas in actie schieten wanneer Victor Osimhen vertrekt en dat blijkt niet zo evident. Geen enkele club slaagt er voorlopig in een akkoord te vinden met Napoli.

Bovendien pokeren beide teams er ook op los met beide spelers. Bij Napoli blijven ze afwachten in de hoop dat Chelsea zijn prijs laat zakken voor Lukaku, wanneer de tijd echt begint te dringen om van hem af te raken. Maar ook Chelsea blijft bluffen, stelt TEAMtalk.

Beide clubs hopen dat de ander plooit

Zij rekenen er immers op dat Napoli onder de druk zal kraken. In dat geval zouden de Italianen alsnog de volle pot betalen voor Lukaku en tegelijk zelf ook hun prijs laten zakken voor Osimhen, die ondanks de nakende komst van Samu Omoridion (Atletico Madrid) bovenaan het verlanglijstje van Chelsea blijft staan.

Beide clubs kijken elkaar voorlopig het wit uit de ogen en het valt af te wachten wie eerst zal plooien. Tot één partij bereid is om toegevingen te doen, blijft Lukaku echter in het vagevuur zitten. Hij moet voorlopig individueel zijn conditie onderhouden.

Zal Lukaku zijn transfer naar Napoli krijgen?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

54
54
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

51
51
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

43
43
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

161
161
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

79
79
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

262
262
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

282
282
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

79
79
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

314
314
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

40
40
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

458
458
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

325
325
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

415
415
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

153
153
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

72
72
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

129
129
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

109
109
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

54
54
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

229
229
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

295
295
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

139
139
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

82
82
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

825
825
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

535
535
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

312
312

Meer sportnieuws