'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

door
'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

Het nieuwe Europese voetbalseizoen trekt zich alsmaar meer op gang. Volgende week wordt zowel in de Premier League als in de Serie A opnieuw afgetrapt, maar de kans lijkt zeer groot dat Romelu Lukaku de competitiestart vanuit zijn zetel zal moeten volgen. Zijn dossier lijkt nog altijd muurvast te zitten.

Lukaku keerde deze zomer terug bij Chelsea na zijn uitleenbeurt aan AS Roma, maar het is genoegzaam bekend dat hij daar geen toekomst heeft. De Blues willen de Rode Duivel echter ook niet laten vertrekken voor minder dan de afkoopsom van 45 miljoen euro die in zijn contract staat.

LEES OOK: 'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Chelsea en Napoli pokeren om Lukaku

Zelf heeft Lukaku dan weer zijn zinnen gezet op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Maar daar kunnen ze pas in actie schieten wanneer Victor Osimhen vertrekt en dat blijkt niet zo evident. Geen enkele club slaagt er voorlopig in een akkoord te vinden met Napoli.

Bovendien pokeren beide teams er ook op los met beide spelers. Bij Napoli blijven ze afwachten in de hoop dat Chelsea zijn prijs laat zakken voor Lukaku, wanneer de tijd echt begint te dringen om van hem af te raken. Maar ook Chelsea blijft bluffen, stelt TEAMtalk.

Beide clubs hopen dat de ander plooit

Zij rekenen er immers op dat Napoli onder de druk zal kraken. In dat geval zouden de Italianen alsnog de volle pot betalen voor Lukaku en tegelijk zelf ook hun prijs laten zakken voor Osimhen, die ondanks de nakende komst van Samu Omoridion (Atletico Madrid) bovenaan het verlanglijstje van Chelsea blijft staan.

Beide clubs kijken elkaar voorlopig het wit uit de ogen en het valt af te wachten wie eerst zal plooien. Tot één partij bereid is om toegevingen te doen, blijft Lukaku echter in het vagevuur zitten. Hij moet voorlopig individueel zijn conditie onderhouden.

Zal Lukaku zijn transfer naar Napoli krijgen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

6
6
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

28
28
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

285
285
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

263
263
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

151
151
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

205
205
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

59
59
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

530
530
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

195
195
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

371
371
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

561
561
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

206
206
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

377
377
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

155
155
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

151
151
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

74
74
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

249
249
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

74
74
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

324
324
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

224
224
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

229
229
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

442
442
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

524
524
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

81
81

Meer sportnieuws