'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

116 stemmen
'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

Het nieuwe Europese voetbalseizoen trekt zich alsmaar meer op gang. Volgende week wordt zowel in de Premier League als in de Serie A opnieuw afgetrapt, maar de kans lijkt zeer groot dat Romelu Lukaku de competitiestart vanuit zijn zetel zal moeten volgen. Zijn dossier lijkt nog altijd muurvast te zitten.

Lukaku keerde deze zomer terug bij Chelsea na zijn uitleenbeurt aan AS Roma, maar het is genoegzaam bekend dat hij daar geen toekomst heeft. De Blues willen de Rode Duivel echter ook niet laten vertrekken voor minder dan de afkoopsom van 45 miljoen euro die in zijn contract staat.

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Spaanse club all-in voor Rode Duivel’

Chelsea en Napoli pokeren om Lukaku

Zelf heeft Lukaku dan weer zijn zinnen gezet op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Maar daar kunnen ze pas in actie schieten wanneer Victor Osimhen vertrekt en dat blijkt niet zo evident. Geen enkele club slaagt er voorlopig in een akkoord te vinden met Napoli.

Bovendien pokeren beide teams er ook op los met beide spelers. Bij Napoli blijven ze afwachten in de hoop dat Chelsea zijn prijs laat zakken voor Lukaku, wanneer de tijd echt begint te dringen om van hem af te raken. Maar ook Chelsea blijft bluffen, stelt TEAMtalk.

Beide clubs hopen dat de ander plooit

Zij rekenen er immers op dat Napoli onder de druk zal kraken. In dat geval zouden de Italianen alsnog de volle pot betalen voor Lukaku en tegelijk zelf ook hun prijs laten zakken voor Osimhen, die ondanks de nakende komst van Samu Omoridion (Atletico Madrid) bovenaan het verlanglijstje van Chelsea blijft staan.

Beide clubs kijken elkaar voorlopig het wit uit de ogen en het valt af te wachten wie eerst zal plooien. Tot één partij bereid is om toegevingen te doen, blijft Lukaku echter in het vagevuur zitten. Hij moet voorlopig individueel zijn conditie onderhouden.

Zal Lukaku zijn transfer naar Napoli krijgen?

Meest recent

'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

10
10
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

19
19
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

66
66
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

245
245
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

263
263
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

60
60
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

161
161
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

43
43
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

53
53
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

464
464
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

117
117
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

160
160
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

171
171
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

885
885
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

93
93
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

359
359
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

261
261

Meer sportnieuws