'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

door
'Dossier Lukaku: Chelsea en Napoli pokeren erop los'

Het nieuwe Europese voetbalseizoen trekt zich alsmaar meer op gang. Volgende week wordt zowel in de Premier League als in de Serie A opnieuw afgetrapt, maar de kans lijkt zeer groot dat Romelu Lukaku de competitiestart vanuit zijn zetel zal moeten volgen. Zijn dossier lijkt nog altijd muurvast te zitten.

Lukaku keerde deze zomer terug bij Chelsea na zijn uitleenbeurt aan AS Roma, maar het is genoegzaam bekend dat hij daar geen toekomst heeft. De Blues willen de Rode Duivel echter ook niet laten vertrekken voor minder dan de afkoopsom van 45 miljoen euro die in zijn contract staat.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Chelsea en Napoli pokeren om Lukaku

Zelf heeft Lukaku dan weer zijn zinnen gezet op een overgang naar Napoli, waar hij herenigd zou worden met Antonio Conte. Maar daar kunnen ze pas in actie schieten wanneer Victor Osimhen vertrekt en dat blijkt niet zo evident. Geen enkele club slaagt er voorlopig in een akkoord te vinden met Napoli.

Bovendien pokeren beide teams er ook op los met beide spelers. Bij Napoli blijven ze afwachten in de hoop dat Chelsea zijn prijs laat zakken voor Lukaku, wanneer de tijd echt begint te dringen om van hem af te raken. Maar ook Chelsea blijft bluffen, stelt TEAMtalk.

Beide clubs hopen dat de ander plooit

Zij rekenen er immers op dat Napoli onder de druk zal kraken. In dat geval zouden de Italianen alsnog de volle pot betalen voor Lukaku en tegelijk zelf ook hun prijs laten zakken voor Osimhen, die ondanks de nakende komst van Samu Omoridion (Atletico Madrid) bovenaan het verlanglijstje van Chelsea blijft staan.

Beide clubs kijken elkaar voorlopig het wit uit de ogen en het valt af te wachten wie eerst zal plooien. Tot één partij bereid is om toegevingen te doen, blijft Lukaku echter in het vagevuur zitten. Hij moet voorlopig individueel zijn conditie onderhouden.

Zal Lukaku zijn transfer naar Napoli krijgen?

Meest recent

Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

119
119
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

43
43
UEL/UECL: Penders ontloopt drama, Moreira en Vertessen vallen op

In de Europa en Conference League hebben enkele Belgen van zich laten spreken. Diego Moreira tekende ...

23
23
Genk ruikt volgende ronde: cruciale zege na parel Karetsas

In de Europa League heeft KRC Genk donderdagavond een cruciale overwinning op eigen veld geboekt. Na ...

96
96
'Tragedie voor JPL: grote schuldigen in DAZN-affaire bekend'

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft een voorlopige climax bereikt. ...

272
272
"Irritant" - Club Brugge-steunpilaar keihard aangepakt

Club Brugge heeft woensdagavond een flinke tik te verwerken gekregen in de Champions League. Op het ...

157
157
Antwerp in de penarie: "Iedereen in het voetbal wist het"

Slechts enkele dagen na het ontslag van Stef Wils, heeft Antwerp FC zijn nieuwe trainer beet. Zo ...

325
325
Ook politiek bindt strijd aan met DAZN: "Schandalig!"

Het Belgische voetbal davert sinds enkele dagen op zijn grondvesten. Rechtenhouder DAZN besloot ...

159
159
Union of Club? 'Slechts één Belgische ploeg door in UCL'

De League Phase van de Champions League is inmiddels alweer vijf speeldagen ver. De twee Belgische ...

205
205
UEL/UECL: Tielemans en Meunier goud waard, pijnlijke avond Feyenoord

In de Europa en Conference League hebben de vroege wedstrijden wisselend succes opgeleverd voor de ...

36
36
Grote rentree in basiself, Fink slachtoffert titularis

In de Europa League staat KRC Genk donderdagavond voor een belangrijke wedstrijd. Op eigen veld ...

47
47
'Aaanwinst schopt stennis: vroegtijdige Anderlecht-exit nabij'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

622
622
'Portugese afgang heeft gevolgen: Club vliegt mercato op'

Club Brugge is in de Champions League stevig op zijn limieten gebotst. Op het veld van Sporting CP ...

742
742
Kompany moet brandje blussen: "Hij was een ramp"

De ongeslagen reeks van Bayern München dit seizoen is ten einde gekomen. Arsenal FC wist de ...

127
127
Loting WK-groepsfase: oplawaai Rode Duivels dreigt

Binnen anderhalve week is het zover, dan wordt geloot voor de groepsfase van het WK 2026. De Rode ...

304
304
Belgisch voetbal in verval: oorzaak gevonden voor DAZN-explosie?

Het Belgische clubvoetbal kreeg deze week een heuse klap te verwerken, zo besloot DAZN om het ...

377
377
Club-smaakmaker krijgt volle laag: "Geen dribbel lukte"

Na de vorige speeldag in de League Phase van de Champions League vertoefde Club Brugge nog in de ...

460
460
'Antwerp compleet het noorden kwijt met nieuwe coach'

Nauwelijks was Stef Wils buiten, of de naam van Joseph Oosting lag al op tafel – en nu dreigt ...

402
402
'Anderlecht mist sterkhouder: Hasi overweegt verrassing'

RSC Anderlecht deelde donderdag slecht nieuws uit de ziekenboeg, want César Huerta ligt nog ...

383
383
Jan Mulder breekt de stilte: "Het wordt een martelgang"

Jan Mulder veroverde jarenlang de harten van veel kijkers op televisie in Vlaanderen. En toen kwam ...

599
599
DAZN spreekt klare taal over uitzendingen speeldag 16

Na de abrupte breuk tussen DAZN en de Pro League is de voornaamste vraag vooral hoe het nu verder ...

408
408
Hayen vreest rampscenario: noodoplossing bij Club Brugge?

Club Brugge ging woensdag met de billen bloot in Lissabon. Bovenop de kansloze 3-0 nederlaag tegen ...

463
463
Fink hakt knopen door: twee wijzigingen bij KRC Genk?

KRC Genk heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KV Mechelen, want in de Europa ...

148
148
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

237
237
Witte rook op de Bosuil: Antwerp stelt opvolger Wils voor

De nederlaag tegen Dender bleek de druppel teveel voor Stef Wils, die meteen nadien bedankt werd ...

128
128

Meer sportnieuws