'AA Gent schiet in actie: verlanglijstje Vidarsson bekend'

820 stemmen
'AA Gent schiet in actie: verlanglijstje Vidarsson bekend'

In de derde voorronde van de Conference League neemt AA Gent het straks op tegen Silkeborg. Voorlopig staat de typeploeg van Wouter Vrancken min of meer vast. Al kan zijn selectie de komende weken wel nog grondig door mekaar worden geschud.

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er tenslotte nog wel wat verkeer verwacht in de Planet Group Arena, waar eerder al Julien De Sart en Tarik Tissoudali de deur achter zich dicht trokken. Een voorbeeld dat nog een paar andere smaakmakers mogelijk zullen volgen.

LEES OOK: ‘Club grijpt mis: Belgische optie bereikt akkoord’

Opvolger voor Torunarigha

Denk maar aan Matias Fernandez-Pardo, Hyun-seok Hong, Matisse Samoise en vooral Jordan Torunarigha, die door zijn transferbeslommingeren de voorbije weken reeds uit de wedstrijdkern werd geweerd. En dus houden de Buffalo's uiteraard al rekening met zijn vertrek.

Een van de prioriteiten op het verlanglijstje van Arnar Vidarsson, die met Andri Gudjohnsen, Max Dean en Mathias Delorge tot dusver drie nieuwkomers vastlegde, is volgens Het Nieuwsblad namelijk een linksvoetige centrale verdediger. Al is dat niet zijn enige bekommernis.

AA Gent zoekt vers bloed

Behalve een opvolger voor Torunarigha zoekt AA Gent immers ook nog een vervanger voor De Sart op het middenveld. Ongeacht een eventuele exit van Hong mag er daar zelfs na de komst van Delorge dus nog wat bij. Eerder waren de pijlen alvast op Aimé Omgba gericht.

Nadat zijn dossier in het water viel werd tevergeefs ook al geprobeerd om Nikolas Sattlberger nog voor de neus van Genk weg te kapen. Tot slot zoeken de Gentenaren nog naar zogenaamde offensieve buitenkansjes zoals Hélio Varela, een 22-jarige winger van Portimonense.

In welke linie heeft AA Gent het meest nood aan versterking?

Meest recent

Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

13
13
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

14
14
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

177
177
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

18
18
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

294
294
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

95
95
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

43
43
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

197
197
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

33
33
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

200
200
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

601
601
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

186
186
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

444
444
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

225
225
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

552
552
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

545
545
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

371
371
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

207
207
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

275
275
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1114
1114

Meer sportnieuws