Verwachte opstelling KAA Gent: ‘Type-elftal Vrancken’

110 stemmen
Verwachte opstelling KAA Gent: ‘Type-elftal Vrancken’

KAA Gent neemt het in de voorronde van de Conference League op tegen Silkeborg. De Buffalo’s zoeken nog naar hun beste vorm onder coach Wouter Vrancken.

De resultaten zijn wisselvallig en de start van KAA Gent is aarzelend, maar alle ogen zijn nu op Europa gericht. Het Laatste Nieuws brengt de verwachte opstelling van KAA Gent naar buiten.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht botsen, Union pakt uit’

Type-elftal

Vrancken begint een duidelijk type-elftal te hebben bij KAA Gent en er worden dan ook geen wissels verwacht. In de vorige ronde van de Conference League zette KAA Gent Vikingur na twee wedstrijd gemakkelijk opzij.

Vooral aanvallend loopt het nog stroef bij de Buffalo’s. Surdez, Yokota en Gudjohnsen moeten nog op elkaar worden ingespeeld. Ook de backs moeten hun rol onder Vrancken onder de knie krijgen.

Aarzelende start

In de competitie won KV Kortrijk op de eerste speeldag van KV Kortrijk, maar op speeldag twee van de Jupiler Pro League ging het al mis. De Buffalo's gingen in eigen huis onderuit tegen promovendus Dender. 

KAA Gent hoopt de slechte generale repetitie voor de clash met Silkeborg weg te spoelen. In Europa loopt het voorlopig van een leien dakje met 4-1 en 0-3 zeges tegen Vikingur.

Verwachte opstelling Silkeborg: Larsen - Sonne, Rödin, Ganchas, Poulsen - Larsen, Brink, Andersen - Adamsen, Lind Klynge
Bank: Larsen, Bakiz, Ostrom, Pyndt, Andrésen, Gammelby, Freundlich, Nielsen, Boesen
Geschorst: Orazov

Verwachte opstelling KAA Gent: Roef - Fadiga, Watanabe, Mitrovic, Brown - Kums, Delorge, Hong - Surdez, Gudjohnsen, Yokota
Bank: Schmidt, De Schrevel, Kandouss, Gambor, Núrio, Samoise, Gandelman, Gerkens, De Vlieger, Sonko, Dean, Fernandez-Pardo
Geblesseerd: Torunarigha, Hjulsager

Wat verwacht jij van de wedstrijd?

Meest recent

Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

8
8
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

42
42
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

378
378
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

30
30
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

275
275
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

27
27
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

15
15
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

27
27
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

188
188
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

227
227
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

180
180
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

681
681
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

508
508
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

378
378
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

243
243
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

246
246
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

96
96
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

63
63
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

233
233
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

102
102
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

75
75
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

438
438
Lukaku vreest Senegal: zes pionnen springen eruit

De Rode Duivels nemen het in de 1/16e finale op tegen Senegal. Geen hapklare brok want het ...

212
212
Filip Joos maakt Nederland compleet af: “Karma!”

Nederland is uitgeschakeld op het WK. In de 1/16e finales ging Oranje na penalty’s kopje onder ...

251
251
Straffe comeback Jordan Lukaku in de maak?

Jordan Lukaku (31) staat nu vooral bekend als het ‘broertje van Romelu’, maar de ...

525
525

Meer sportnieuws