'Berge maakt na nieuwe degradatie plots toptransfer'

door
'Berge maakt na nieuwe degradatie plots toptransfer'

Toen Sander Berge begin 2020 voor 25 miljoen euro vertrok bij KRC Genk, werd hem een grote toekomst in de Premier League voorspeld. Maar sindsdien kende de Noorse middenvelder vooral pech. Afgelopen seizoen maakte hij al voor de tweede keer een degradatie mee.

Nadat hij eerder al met Sheffield United uit de Premier League verdwenen was, kon hij nu ook Burnley niet op het hoogste niveau houden. De 26-jarige was wel één van de sterkhouders bij de Clarets en speelde onder Vincent Kompany 40 wedstrijden, waarin hij goed was voor twee goals en twee assists.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

Man Utd zoekt een nieuwe 6

Maar nadat Kompany eerder al verrassend de stap van Burnley naar Bayern München zette, lonkt nu mogelijk ook voor Berge een verrassende toptransfer. Sky Sports weet immers dat Manchester United zich gemeld heeft voor zijn diensten.

Op Old Trafford zoeken ze al de hele zomer een nieuwe nummer zes, omdat Casemiro over zijn hoogtepunt lijkt te zijn en de aankoopoptie van Amrabat niet gelicht werd. Lange tijd leek Manuel Ugarte te gaan komen, maar United raakte er maar niet uit met Paris Saint-Germain voor de Uruguayaan.

Berge komt in beeld

De voorbije dagen kwamen ze ook bij AS Monaco aankloppen voor Youssouf Fofana, die echter ook in beeld is bij AC Milan. Maar United houdt zijn opties open en daar hoort dus ook Berge bij. Ze zouden alvast bij Burnley geïnformeerd hebben naar de voorwaarden voor een transfer.

Berge zelf zou uiteraard zeer graag de stap naar Old Trafford willen zetten. Hij zal moeten hopen dat de vraagprijs van zijn club niet te hoog zal liggen om zo eindelijk zijn droomtransfer te kunnen versieren. De voorbije jaren werd hij immers al genoemd bij verschillende grootmachten, maar toen kwam het nooit tot een deal.

Zou Berge een aanwinst zijn voor Man Utd?

Meest recent

'Anderlecht drukt door voor TD: topkandidaat bekend'

Nood breekt wet, zo verklaarde RSC Anderlecht enkele weken geleden de keuze om eerst een nieuwe ...

62
62
'Leko geeft fiat: Club Brugge flirt met oude bekende'

Het avontuur in de Champions League zit erop voor Club Brugge, waar de focus nu vol op de landstitel ...

106
106
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

175
175
Eén pijnpunt in CL-campagne Club: "Anders beter dan vorig jaar"

Club Brugge zal zich de komende weken weer moeten focussen op de competitie, want het avontuur in de ...

78
78
'Schoktransfer Penders naar Premier League'

Wanneer de Rode Duivels in maart op stage trekken naar de Verenigde Staten, lijkt de kans groot dat ...

62
62
Union bevestigt mokerslag: David maandenlang out

Union heeft nog altijd uitzicht op een fantastisch seizoenseinde, want het speelt de bekerfinale ...

66
66
Dender heeft nieuwe trainer helemaal beet

Met nog vier speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie is het bij heel wat clubs nog alle ...

50
50
Rangers smult van nieuwe Belg: "Had het niet verwacht"

Schotland verlekkert zich op de komende weken, want daarin staat maar liefst twee keer de Old Firm ...

47
47
'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

55
55
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

171
171
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

184
184
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

320
320
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

230
230
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

40
40
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

194
194
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

46
46
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

59
59
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

42
42
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

169
169
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

285
285
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

50
50
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

88
88
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

52
52
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

182
182
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

276
276

Meer sportnieuws