'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

door
'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

Het zijn vreemde tijden voor Standard. Op sportief vlak is het verrassend goed aan het seizoen begonnen met een knappe vier op zes in het lastige tweeluik tegen KRC Genk en Club Brugge. Daardoor draait het mee op een gedeelde derde plaats in het klassement. Naast het veld blijft de malaise echter duren.

De voorbije jaren heeft 777 Partners de club op de rand van de afgrond geparkeerd. Door hun aanhoudende wanbeleid en financiële problemen werden de Amerikanen een tijd geleden al opzijgeschoven, waardoor A-Cap momenteel de plak zwaait in Luik. Zij willen echter af van de club.

LEES OOK: KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

D'Onofrio niet langer in de running voor overname Standard

De verkoop van Standard verloopt echter maar langzaam. De deadline voor niet-bindende aanbiedingen werd zelfs uitgesteld, maar is intussen toch verstreken. Sudpresse weet dat daardoor één belangrijke piste alvast van de baan is.

Zondag werd Luciano D'Onofrio nog gespot in de loges van Sclessin tijdens de wedstrijd tegen Club Brugge, maar de 69-jarige Italo-Belg zal niet terugkeren bij de Rouches. Zijn groepering is niet langer in de running om Standard over te nemen.

Amerikanen en Qatari komen wel nog in aanmerking

Wel liggen nog steeds de pistes op tafel die leiden naar de Verenigde Staten en Qatar. Het is dus een zekerheid dat de club straks opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

Het overnameproces zal wellicht nog enkele weken in beslag nemen. Standard hoopt de verkoop af te kunnen ronden tegen het einde van de zomer of het begin van de herfst. Daarna kan de club ook een broodnodige financiële injectie krijgen, want de werkingsmiddelen zijn op dit moment zeer beperkt.

Jammer voor Standard dat D'Onofrio niet terugkeert?

Meest recent

'Urgentie neemt toe: nieuwe TD Anderlecht voor einde seizoen'

RSC Anderlecht wil zich komend weekend herpakken na drie nederlagen op rij. Coach ...

7
7
Barça bestolen in UCL? Club Brugge-flashbacks na bizarre fase

FC Barcelona staat in de Champions League op de rand van de uitschakeling. De Spaanse kampioen ...

4
4
"Als we dat toelaten ..."- Antwerp tóch genekt door arbitrage?

Antwerp FC heeft zijn start in de Europe Play-Offs gemist. De Great Old moest tijdens de ...

44
44
UCL: PSG mept Liverpool KO, Barça in kritieke toestand na rood

Titelverdediger Paris Saint-Germain is goed op weg naar de halve finales van de Champions League. De ...

35
35
Positie Taravel onder druk: "Duizenden alternatieven voor hem"

RSC Anderlecht kon de schade na rust nog ietwat beperken, maar werd afgelopen compleet overdonderd ...

270
270
Top 20: Courtois beste ter wereld, straffe notering Lammens

De Rode Duivels trekken straks naar het wereldkampioenschap met een op papier minder kwalitatieve ...

203
203
Maarten Martens doet boekje open over Anderlecht-flirt

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

84
84
Club-fans pakken De Cat hard aan: opvallende reden geopperd

Nathan De Cat heeft zijn start in de Champions' Play-Offs gemist. Het goudhaantje van RSC Anderlecht ...

404
404
'Uithaal Leko zindert na: drie sterkhouders in vizier'

Club Brugge heeft zijn campagne in de Champions' Play-Offs op gang getrapt met een 4-2-zege tegen ...

275
275
'Kompany verliest 69-voudig international: Europese toptransfer'

Het Bayern München van Vincent Kompany maakt dinsdag weer indruk door in de Champions League ...

93
93
KRC Genk ruikt bloed: ideaal script voor het grijpen

Ook in de Europe Play-Offs zit de eerste speeldag er alweer op. De eerste drie matchen deelden het ...

265
265
'Club Brugge verrast met miljoenenbod op ‘nieuwe Rodri’'

Club Brugge kijkt opvallend ver buiten zijn vertrouwde markt. Blauw-Zwart wordt gelinkt aan een ...

507
507
'Man City mengt zich in dossier: aandacht voor De Cat'

De komende zomermercato belooft weer enkele knallende transfers te gaan opleveren in de Jupiler Pro ...

83
83
Droom komt uit voor Genk-speler: bijzondere confrontatie op WK

In maart werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld en dat zorgde voor enkele bijzondere ...

65
65
'Saibari bekroont topjaar met droomtransfer'

Er was het voorbije jaar al heel wat te doen over talenten die de Rode Duivels de rug toe keerden, ...

44
44
Keiharde conclusie: "Zij zijn Anderlecht onwaardig"

Anderlecht werd vorig weekend nog maar eens met de neus op de feiten gedrukt. Na de nederlagen tegen ...

359
359
Ondergang van Union? Deschacht doet straffe voorspelling

Union heeft afgelopen weekend zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het klopte STVV met ...

562
562
'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

276
276
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

91
91
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

77
77
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

473
473
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

216
216
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

318
318
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

203
203
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

146
146

Meer sportnieuws