'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

door
'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

Het zijn vreemde tijden voor Standard. Op sportief vlak is het verrassend goed aan het seizoen begonnen met een knappe vier op zes in het lastige tweeluik tegen KRC Genk en Club Brugge. Daardoor draait het mee op een gedeelde derde plaats in het klassement. Naast het veld blijft de malaise echter duren.

De voorbije jaren heeft 777 Partners de club op de rand van de afgrond geparkeerd. Door hun aanhoudende wanbeleid en financiële problemen werden de Amerikanen een tijd geleden al opzijgeschoven, waardoor A-Cap momenteel de plak zwaait in Luik. Zij willen echter af van de club.

LEES OOK: 'Standard wil zo snel mogelijk af van peperdure miskoop'

D'Onofrio niet langer in de running voor overname Standard

De verkoop van Standard verloopt echter maar langzaam. De deadline voor niet-bindende aanbiedingen werd zelfs uitgesteld, maar is intussen toch verstreken. Sudpresse weet dat daardoor één belangrijke piste alvast van de baan is.

Zondag werd Luciano D'Onofrio nog gespot in de loges van Sclessin tijdens de wedstrijd tegen Club Brugge, maar de 69-jarige Italo-Belg zal niet terugkeren bij de Rouches. Zijn groepering is niet langer in de running om Standard over te nemen.

Amerikanen en Qatari komen wel nog in aanmerking

Wel liggen nog steeds de pistes op tafel die leiden naar de Verenigde Staten en Qatar. Het is dus een zekerheid dat de club straks opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

Het overnameproces zal wellicht nog enkele weken in beslag nemen. Standard hoopt de verkoop af te kunnen ronden tegen het einde van de zomer of het begin van de herfst. Daarna kan de club ook een broodnodige financiële injectie krijgen, want de werkingsmiddelen zijn op dit moment zeer beperkt.

Jammer voor Standard dat D'Onofrio niet terugkeert?

Meest recent

KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

4
4
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

20
20
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

44
44
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

60
60
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

145
145
'Lewandowski lonkt naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

241
241
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

22
22
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

72
72
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

106
106
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

134
134
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

115
115
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

83
83
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

464
464
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

303
303
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

88
88
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

836
836
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

128
128
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

166
166
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

324
324
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

183
183
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

82
82
Gheysens drijft Anderlecht tot kookpunt met Kindermans-farce

Jean Kindermans is al maanden hét symbooldossier bij Anderlecht, maar een doorbraak blijft ...

866
866
Vermant ziet WK-plek in gevaar komen door ploegmaat

Binnen een drietal maanden begint het WK. Voor heel wat spelers zijn het spannende tijden. Zij ...

388
388
Anderlecht richting top zes, maar transfers overtuigen niet

RSC Anderlecht doet het goed onder Jérémy Taravel. De Brusselaars bereikten de ...

362
362

Meer sportnieuws