'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

door
'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

Het zijn vreemde tijden voor Standard. Op sportief vlak is het verrassend goed aan het seizoen begonnen met een knappe vier op zes in het lastige tweeluik tegen KRC Genk en Club Brugge. Daardoor draait het mee op een gedeelde derde plaats in het klassement. Naast het veld blijft de malaise echter duren.

De voorbije jaren heeft 777 Partners de club op de rand van de afgrond geparkeerd. Door hun aanhoudende wanbeleid en financiële problemen werden de Amerikanen een tijd geleden al opzijgeschoven, waardoor A-Cap momenteel de plak zwaait in Luik. Zij willen echter af van de club.

LEES OOK: Standard heeft prijs en slaat mooie slag

D'Onofrio niet langer in de running voor overname Standard

De verkoop van Standard verloopt echter maar langzaam. De deadline voor niet-bindende aanbiedingen werd zelfs uitgesteld, maar is intussen toch verstreken. Sudpresse weet dat daardoor één belangrijke piste alvast van de baan is.

Zondag werd Luciano D'Onofrio nog gespot in de loges van Sclessin tijdens de wedstrijd tegen Club Brugge, maar de 69-jarige Italo-Belg zal niet terugkeren bij de Rouches. Zijn groepering is niet langer in de running om Standard over te nemen.

Amerikanen en Qatari komen wel nog in aanmerking

Wel liggen nog steeds de pistes op tafel die leiden naar de Verenigde Staten en Qatar. Het is dus een zekerheid dat de club straks opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

Het overnameproces zal wellicht nog enkele weken in beslag nemen. Standard hoopt de verkoop af te kunnen ronden tegen het einde van de zomer of het begin van de herfst. Daarna kan de club ook een broodnodige financiële injectie krijgen, want de werkingsmiddelen zijn op dit moment zeer beperkt.

Jammer voor Standard dat D'Onofrio niet terugkeert?

Meest recent

Herman Brusselmans woedend: "Agressief gedrag beu!"

Herman Brusselmans is op dreef de laatste dagen. Eerder deze week haalde de schrijver al de ...

15
15
RSCA geeft update over nieuwe coach en sportief directeur

RSC Anderlecht ontsloeg Besnik Hasi, wat een zeer logische beslissing was. De zoektocht naar een ...

72
72
'Bundesliga-club zet Belgische verdediger op shortlist'

We haalden al meermaals aan dat de Belgische clubs meer kansen moeten geven aan Belgische spelers. ...

18
18
Hoeneß met heel straffe openbaring over Kompany

Bij Bayern München zijn ze tevreden over Vincent Kompany. Hij bracht weer rust en prijzen naar ...

58
58
'Anderlecht hakt knoop door: dit moet nieuwe TD worden'

Bij RSC Anderlecht willen ze binnen een aantal weken een nieuwe sportief directeur aanstellen. Ze ...

197
197
‘Keiharde breuk: Club Brugge dumpt absolute topspeler’

Bij Club Brugge staat er achter de schermen een harde beslissing op springen. Contracten, loonmassa ...

1038
1038
Vanaken en Mignolet gaan voor megastunt: "Dan kan alles"

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van. Het speelde 3-3 tegen Atlético ...

78
78
De Condé: "Kans groot dat hij KRC Genk verlaat"

Bij KRC Genk lopen heel veel spelers in de kijker. Head of Football Dimitri De Condé heeft ...

190
190
Spaanse pers ziet tal van uitblinkers bij Club Brugge

Club Brugge maakte er weer een geweldige Europese avond van in het Jan Breydelstadion. Ze speelden ...

301
301
'Anderlecht krijgt gigantische opdoffer te verwerken'

RSC Anderlecht is op zoek naar een opvolger voor de ontslagen Besnik Hasi. De Brusselaars hebben ...

245
245
Leko baalt: Club met grote tegenvaller naar Madrid

Club Brugge speelde 3-3 tegen Atlético Madrid. Dat was al bij al een correct resultaat in het ...

184
184
Fiere Verhaeghe maakte brandhout van arbitrage: "Aan de rust ..."

Club Brugge is een historische avond rijker in de Champions League. Na een spectaculaire comeback ...

295
295
Club zege ontnomen tegen Atlético? Analisten vellen verdict

Club Brugge KV heeft woensdag opnieuw voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. Zo ...

414
414
Waanzinnige UCL-stunt Bodo/Glimt, peperdure slipper Arsenal

In de Champions League staat een finalist van vorig seizoen op de rand van de uitschakeling in de ...

65
65
Jan Breydel davert! Club laat Atlético sprakeloos na comeback

Club Brugge heeft zijn kansen op de 1/8ste finales van de Champions League gaaf kunnen houden. In de ...

282
282
'Trainerswending Anderlecht: Taravel krijgt voorwaarde'

RSC Anderlecht zou in grote lijnen rond zijn met zijn beoogde nieuwe trainer Alfred Schreuder. Maar ...

460
460
Code rood voor bondscoach Garcia: "Een catastrofe!"

Nog exact 115 dagen te gaan en het wereldkampioenschap 2026 wordt officieel op gang getrapt. Maar ...

609
609
"Pure diefstal" - Club-fans furieus na dubbele penaltyfase

Club Brugge KV beleefde woensdagavon een tegenvallende start van de Champions League-partij tegen ...

296
296
Rampscenario Club: Atlético profiteert van pijnlijke penalty

Club Brugge kruiste woensdagavond in de Champions League de degens met Atlético Madrid. Maar ...

66
66
Sneijder vernietigend na Benfica-Real: "Zó kinderachtig"

Het Champions League-duel tussen SL Benfica en Real Madrid heeft heel wat stof doen opwaaien. Zo ...

191
191
UCL: Newcastle haalt sloophamer boven, sterspeler scoort 4 keer

Deze week worden de heenmatchen in de tussenronde van de Champions League afgewerkt. In ...

23
23
'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Manchester City liet tijdens de voorbije wintermercato opnieuw de nodige milljoenen rollen voor de ...

137
137
Gheysens razend: Kindermans gooit bom bij Anderlecht

RSC Anderlecht zet vol in op een schokwending rond Jean Kindermans. Paars-wit wil hem terug naar ...

1412
1412
Club slikt enorme domper, Atletico op volle sterkte

Club Brugge hoopt opnieuw de achtste finales in de Champions League te halen, maar daarvoor zal het ...

100
100
'Anderlecht overweegt enorme trainersverrassing'

Het blijft bij Anderlecht wachten op witte rook over een nieuwe trainer. Paars-Wit had gehoopt om ...

671
671

Meer sportnieuws