'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

door
'Overname Standard: één belangrijke piste van tafel'

Het zijn vreemde tijden voor Standard. Op sportief vlak is het verrassend goed aan het seizoen begonnen met een knappe vier op zes in het lastige tweeluik tegen KRC Genk en Club Brugge. Daardoor draait het mee op een gedeelde derde plaats in het klassement. Naast het veld blijft de malaise echter duren.

De voorbije jaren heeft 777 Partners de club op de rand van de afgrond geparkeerd. Door hun aanhoudende wanbeleid en financiële problemen werden de Amerikanen een tijd geleden al opzijgeschoven, waardoor A-Cap momenteel de plak zwaait in Luik. Zij willen echter af van de club.

LEES OOK: Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

D'Onofrio niet langer in de running voor overname Standard

De verkoop van Standard verloopt echter maar langzaam. De deadline voor niet-bindende aanbiedingen werd zelfs uitgesteld, maar is intussen toch verstreken. Sudpresse weet dat daardoor één belangrijke piste alvast van de baan is.

Zondag werd Luciano D'Onofrio nog gespot in de loges van Sclessin tijdens de wedstrijd tegen Club Brugge, maar de 69-jarige Italo-Belg zal niet terugkeren bij de Rouches. Zijn groepering is niet langer in de running om Standard over te nemen.

Amerikanen en Qatari komen wel nog in aanmerking

Wel liggen nog steeds de pistes op tafel die leiden naar de Verenigde Staten en Qatar. Het is dus een zekerheid dat de club straks opnieuw in buitenlandse handen zal vallen.

Het overnameproces zal wellicht nog enkele weken in beslag nemen. Standard hoopt de verkoop af te kunnen ronden tegen het einde van de zomer of het begin van de herfst. Daarna kan de club ook een broodnodige financiële injectie krijgen, want de werkingsmiddelen zijn op dit moment zeer beperkt.

Jammer voor Standard dat D'Onofrio niet terugkeert?

Meest recent

'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

17
17
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

168
168
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

34
34
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

314
314
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

212
212
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

19
19
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

55
55
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

123
123
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

339
339
Kane en Kompany met straffe woorden voor Union

Union SG deed een stuk beter dan Club Brugge op het veld van Bayern München. Ze verloren met ...

169
169
'Eén detail doet Club dromen: Sels-stunt komt dichterbij'

Het keepersdebat bij Club Brugge is weer open — en ineens valt de naam Matz Sels. Eén ...

580
580
'Lukaku pusht: grote naam terug naar Anderlecht?'

Romelu Lukaku is spits bij Napoli en de Rode Duivels, maar het is duidelijk dat hij achter de ...

463
463
KRC Genk baalt enorm: straf verhaal over ex-jeugdproduct

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding. De Limburgers zijn wat dat betreft Belgische top en ...

215
215
Westerlo baalt: gegokt en toch wel verloren

We lieten het al iets voor de wintermercato weten: KVC Westerlo moet deze mercato spelers verkopen. ...

57
57
Hasi opgelucht: Sikan lost Anderlecht-knoop in één klap

RSC Anderlecht haalde Danylo Sikan weg bij Trabzonspor. Dat kostte RSCA een stevige som. Navraag ...

273
273
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

50
50
'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

821
821
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

193
193
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

144
144
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

55
55
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

308
308
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

388
388
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

98
98
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

239
239
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

629
629

Meer sportnieuws