Denkey verlaat Cercle Brugge: "20 miljoen euro?"

798 stemmen
Denkey verlaat Cercle Brugge:

Bij Cercle Brugge hopen ze Molde uit te schakelen in hun weg naar de groepsfase van de Europa League. De Bruggelingen hopen dat Kévin Denkey zich kan tonen tegen de Noren. Sportief directeur Rembert Vromant laat aan Het Laatste Nieuws weten dat de spits gaat vertrekken.

LEES OOK: 'Monaco shopt in JPL en beslist over Faes'

De nodige interesse in Denkey

De transfermarkt komt stilaan op gang in het buitenland en daardoor is de kans groot dat er weldra nog meer interesse zal zijn in Denkey. De kans is zo goed als onbestaande dat de sterke aanvaller nog een seizoen bij Cercle Brugge zal blijven.

Er duiken echter weinig geruchten op over Denkey en andere clubs, maar er beweegt wel degelijk wat. "Ik denk dat dat vooral knap werk is van ons om het uit te spotlights te houden. Tegen het einde van de maand zullen we positief nieuws hebben voor de Vereniging én voor Kévin", aldus Vromant.

Er circuleerden al geruchten dat Cercle Brugge 20 miljoen euro wil voor de aanvaller. Wat klopt daar nu echt van?

Duurste uitgaande transfer ooit van Cercle Brugge

"Wij hebben geen richtbedrag. De markt zal bepalen hoeveel Kévin waard is. Wij zien in de Belgische competitie uitgaande transfers voor zeer hoge bedragen. Ayase Ueda (10 miljoen, red.) is onze duurste uitgaande transfer. Wel, wij willen altijd beter doen", verklaarde hij nog.

Bij Cercle Brugge hopen ze dus op hun duurst uitgaande transfer ooit. Wordt vervolgd.

Hoeveel gaat Denkey opleveren?

Meest recent

Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

151
151
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

49
49
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

13
13
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

143
143
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

55
55
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

58
58
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

41
41
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

303
303
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

183
183
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

223
223
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

115
115
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

149
149
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

369
369
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

284
284
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

238
238
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

202
202
Taravel duidelijk over zijn toekomst én RSCA-vertrekkers

Het is crisis bij Anderlecht. Voor de zoveelste keer dit seizoen. Paars-Wit kan een loodzwaar (op ...

293
293
Leko waarschuwt Club voor titelmatch: "Doe normaal"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslecht worden. Met een ...

235
235
De Mil brengt goed en slecht nieuws voor loodzwaar tweeluik

AA Gent hoopt om nog een Europees ticket uit de brand te slepen in de komende dagen, maar dat ...

94
94
Still heeft nieuwe job bij Jupiler Pro League-club beet

Edward Still zorgde in februari nog voor verbazing met zijn plotse vertrek bij Anderlecht, waar hij ...

57
57
'Anderlecht opent onderhandelingen over vertrek'

Anderlecht lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

556
556
Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Donderdagavond kan de titelstrijd in de Jupiler Pro League helemaal beslist worden. Als Club Brugge ...

241
241
Winteraanwinst drijft eindelijk boven bij Anderlecht

Voor Anderlecht eindigt het seizoen ontgoochelend. Het verloor de bekerfinale van Union en kon in de ...

407
407
'Waanzinnige zomer Union: tot wel 16 vertrekkers'

Union pakte vorige week wel de beker, maar moest enkele dagen later wel een kruis maken over de ...

188
188
'Penders weet waar hij na WK aan de slag gaat'

Rudi Garcia had toch enkele verrassingen in petto in zijn WK-selectie. Mike Penders was daar ...

148
148

Meer sportnieuws