Denkey verlaat Cercle Brugge: "20 miljoen euro?"

door
Denkey verlaat Cercle Brugge:

Bij Cercle Brugge hopen ze Molde uit te schakelen in hun weg naar de groepsfase van de Europa League. De Bruggelingen hopen dat Kévin Denkey zich kan tonen tegen de Noren. Sportief directeur Rembert Vromant laat aan Het Laatste Nieuws weten dat de spits gaat vertrekken.

LEES OOK: 'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

De nodige interesse in Denkey

De transfermarkt komt stilaan op gang in het buitenland en daardoor is de kans groot dat er weldra nog meer interesse zal zijn in Denkey. De kans is zo goed als onbestaande dat de sterke aanvaller nog een seizoen bij Cercle Brugge zal blijven.

Er duiken echter weinig geruchten op over Denkey en andere clubs, maar er beweegt wel degelijk wat. "Ik denk dat dat vooral knap werk is van ons om het uit te spotlights te houden. Tegen het einde van de maand zullen we positief nieuws hebben voor de Vereniging én voor Kévin", aldus Vromant.

Er circuleerden al geruchten dat Cercle Brugge 20 miljoen euro wil voor de aanvaller. Wat klopt daar nu echt van?

Duurste uitgaande transfer ooit van Cercle Brugge

"Wij hebben geen richtbedrag. De markt zal bepalen hoeveel Kévin waard is. Wij zien in de Belgische competitie uitgaande transfers voor zeer hoge bedragen. Ayase Ueda (10 miljoen, red.) is onze duurste uitgaande transfer. Wel, wij willen altijd beter doen", verklaarde hij nog.

Bij Cercle Brugge hopen ze dus op hun duurst uitgaande transfer ooit. Wordt vervolgd.

Hoeveel gaat Denkey opleveren?

Meest recent

"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

10
10
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

427
427
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

53
53
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

60
60
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

202
202
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

119
119
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

237
237
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

364
364
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

15
15
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

187
187
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

39
39
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

307
307
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

315
315
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

63
63
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

332
332
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

463
463
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

694
694
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

639
639
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1084
1084
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

184
184
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

51
51
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1095
1095
Groot probleem bij Club: "Zo word je geen kampioen"

Club Brugge knoopte afgelopen weekend opnieuw aan met de zege in de competitie, al was het tegen ...

301
301
Play-Off I in gevaar: Hayen oordeelt over Genkse kansen

Met Union, STVV, Club Brugge en Anderlecht lijken vier deelnemers aan de Champions' Play-Off al vast ...

359
359
'Cercle Brugge mag nog onverhoopt cashen'

Cercle Brugge pakte zondag een onverhoopt punt in Genk, maar blijft nog steeds in een penibele ...

179
179

Meer sportnieuws