Nieuwe Balanta? 'Club vindt opportuniteit op middenveld'

1185
Nieuwe Balanta? 'Club vindt opportuniteit op middenveld'

Club Brugge wil zich zo snel mogelijk herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. Ondertussen is het uitkijken naar wat de landskampioen nog gaat doen op de mercato. Aan de uitgang wordt sowieso nog beweging verwacht en mogelijk volgt toch nog versterking.

De Bruggelingen hebben een seizoen van uitersten achter de rug. De climax met de landstitel en halve finales van de Conference League zal niet snel vergeten worden. Maar men is uiteraard niet blind voor de wisselvallige campagne die daaraan vooraf ging. In deze jaargang moeten de prestaties constanter worden.

Vandaar dat Club ook niet lang wachten om de nodige versterkingen aan te trekken, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werden al vijf aanwinsten vastgelegd. Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Interessante opportuniteit

Met deze vijf versterkingen zit het huiswerk aan inkomende zijde er in principe grotendeels op. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

En nu wordt plots zo'n opportuniteit naar voren geschoven. Zo melden Zuid-Amerikaanse bronnen dat Club interesse toont in Jhegson Mendez. Deze controlerende middenvelder uit Ecuador is terug bij moederclub Sao Paulo na een huurbeurt aan het Spaanse Elche, maar de 27-jarige international moet er opnieuw beschikken.

Vertrekkers op middenveld

Het Ecuadoraanse Canal del Futbol beweert dat Mendez kan rekenen op interesse vanuit de MLS en de Jupiler Pro League. Bij Blog do São Paulo voegt men daar aan toe dat Club Brugge de Belgische gegadigde is. Een concreet bod ligt nog niet op tafel, maar daar kan snel verandering in komen. Zeker als Raphael Onyedika straks vertrekt. Met Eder Balanta en ook Denis Odoi speelde Club eerder deze zomer al twee andere alternatieven voor de positie van controlerende middenvelder kwijt.

Club moet nog een controlerende middenvelder aantrekken ...

Meest recent

STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

7
7
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

11
11
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

111
111
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

28
28
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

86
86
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

80
80
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

308
308
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

143
143
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

150
150
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

90
90
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

332
332
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

150
150
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

298
298
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

213
213
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

181
181
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

158
158
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

125
125
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

218
218
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

300
300
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

98
98
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

134
134
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

116
116
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

133
133
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

21
21
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

29
29

Meer sportnieuws