Nieuwe Balanta? 'Club vindt opportuniteit op middenveld'

1185
Nieuwe Balanta? 'Club vindt opportuniteit op middenveld'

Club Brugge wil zich zo snel mogelijk herpakken na een tegenvallende start van het seizoen. Ondertussen is het uitkijken naar wat de landskampioen nog gaat doen op de mercato. Aan de uitgang wordt sowieso nog beweging verwacht en mogelijk volgt toch nog versterking.

De Bruggelingen hebben een seizoen van uitersten achter de rug. De climax met de landstitel en halve finales van de Conference League zal niet snel vergeten worden. Maar men is uiteraard niet blind voor de wisselvallige campagne die daaraan vooraf ging. In deze jaargang moeten de prestaties constanter worden.

Vandaar dat Club ook niet lang wachten om de nodige versterkingen aan te trekken, zodat zij voldoende tijd hebben om zich te integreren. Met Ardon Jashari, Zaid Romero, Christos Tzolis, Gustaf Nilsson en Hugo Siquet werden al vijf aanwinsten vastgelegd. Daarmee zijn zowat alle posities minstens dubbel bezet.

LEES OOK: 'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Interessante opportuniteit

Met deze vijf versterkingen zit het huiswerk aan inkomende zijde er in principe grotendeels op. Enkel als een opvolger gezocht moet worden voor een onverwachte vertrekker of er biedt zich een grote opportuniteit aan, zal Club deze zomer nog directe aanwinsten aantrekken.

En nu wordt plots zo'n opportuniteit naar voren geschoven. Zo melden Zuid-Amerikaanse bronnen dat Club interesse toont in Jhegson Mendez. Deze controlerende middenvelder uit Ecuador is terug bij moederclub Sao Paulo na een huurbeurt aan het Spaanse Elche, maar de 27-jarige international moet er opnieuw beschikken.

Vertrekkers op middenveld

Het Ecuadoraanse Canal del Futbol beweert dat Mendez kan rekenen op interesse vanuit de MLS en de Jupiler Pro League. Bij Blog do São Paulo voegt men daar aan toe dat Club Brugge de Belgische gegadigde is. Een concreet bod ligt nog niet op tafel, maar daar kan snel verandering in komen. Zeker als Raphael Onyedika straks vertrekt. Met Eder Balanta en ook Denis Odoi speelde Club eerder deze zomer al twee andere alternatieven voor de positie van controlerende middenvelder kwijt.

Club moet nog een controlerende middenvelder aantrekken ...

Meest recent

Koppen rollen in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want een paar uur na het ontslag van ...

15
15
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

40
40
'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

106
106
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

68
68
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

91
91
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

151
151
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

126
126
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

204
204
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

268
268
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

155
155
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

213
213
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

96
96
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

76
76
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

226
226
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

46
46
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

126
126
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

224
224
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

859
859
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

105
105
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

168
168
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

207
207
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

244
244
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

80
80
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

143
143
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145

Meer sportnieuws