'Transferwending Vermeeren zorgt voor verbazing'

353 stemmen
'Transferwending Vermeeren zorgt voor verbazing'

Arthur Vermeeren verhuisde begin dit kalenderjaar voor de nodige miljoenen van Antwerp FC naar Atlético Madrid. Maar die toptransfer was voorlopig geen groot succes. Desondanks zou een vertrek dan toch niet aan de orde zijn tijdens de huidige mercato.

Los Rojiblancos moesten vorig seizoen vrede nemen met een tegenvallende vierde plaats in La Liga. In de komende jaargang wil Atlético opnieuw een waardige concurrent voor FC Barcelona en Real Madrid vormen. Daarnaast mikken coach Diego Simeone en zijn manschappen op een goede campagne in de vernieuwde Champions League.

Om die doelen te behalen toonde de club zich bijzonder gretig op de transfermarkt. Eerst werd Europees kampioen Robin Le Normand overgenomen van Real Sociedad, terwijl spits Alexander Sørloth overkwam van Villarreal CF. Daarnaast staat wereldkampioen Julian Alvarez op punt om voor een smak geld over te komen van Manchester City.

LEES OOK: Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Concurrentie aangescherpt

Maar ook het middenveld wordt voorzien van versterking. Atlético trok namelijk de portefeuille open voor Conor Gallagher. De Engelse international komt over van Chelsea FC en wordt eerstdaags in Madrid verwacht voor zijn medische proeven. Tot slot wordt ook aan de mouw van Javi Guerra (Valencia CF) getrokken, al zou die deal inmiddels afgesprongen zijn.

De komst van Gallagher is in ieder geval geen goed nieuws voor Vermeeren, die de concurrentie op het middenveld ziet toenemen. In de afgelopen dagen werd hij dan ook gelinkt aan een vertrek op huurbasis. Daarbij werden Valencia en Las Palmas zelfs al naar voren geschoven als mogelijke bestemmingen.

Vechten voor kans

Gezien zijn beperkte speelminuten in Madrid, leek zo'n huurbeurt op zich geen slechte zet. Maar zover lijkt het dan toch niet te komen. Volgens Marca blijft het vooralsnog de bedoeling dat Vermeeren bij Atlético blijft. Ook Het Laatste Nieuws bevestigt dat hij blijft om te vechten voor zijn kans.

Mogelijk komt daar in het uiterste slot van de mercato wel nog verandering in. Maar voorlopig blijft Vermeeren dus op post. In de voorbereiding kreeg hij tot dusver alvast behoorlijk wat speelgelegenheid. Hopelijk is dat ook het geval als La Liga binnen een tweetal weken weer van start gaat.

Vermeeren kan beter om een huurbeurt vragen ...

Meest recent

Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

27
27
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

46
46
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

18
18
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

44
44
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

156
156
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

383
383
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

60
60
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

252
252
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

384
384
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

343
343
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

347
347
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

258
258
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

231
231
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

444
444
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

305
305
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

287
287
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

303
303
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

76
76
Anderlecht zakt door het ijs: zondebok krijgt 3 op 10

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

195
195
Laat delirium in Lommel: 37-jarige doet Dender das om

Lommel SK heeft een stevige optie op promotie genomen. De Limburgers wonnen hun heenmatch van de ...

197
197
Leko hakt keepersknoop door, twee wissels bij Union

Zondagavond staat een cruciaal duel op het programma in de strijd om het kampioenschap. ...

99
99
Anderlecht-fans spotten met tifo-blunder: sneer aan spelers

Het zijn op sportief vlak lastige dagen voor de supporters van RSC Anderlecht. Daar kwam donderdag ...

177
177
Lammens klopt Sels voor plek drie, deceptie Ajax op slotspeeldag

Manchester United heeft beslag gelegd op derde plaats in de Premier League. Na de 3-2-zege tegen ...

62
62
"Per direct buiten" - Taravel met grond gelijk gemaakt

Met nog twee speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs heeft RSC Anderlecht de vierde plaats in ...

321
321
Malaise Anderlecht: triest beeld illustreert diepe crisis

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats met heel wat meeval kunnen verdedigen. Daarmee is echter ook ...

497
497

Meer sportnieuws