Bakayoko kan afzwaaien bij PSV met een nieuwe prijs

38 stemmen
Bakayoko kan afzwaaien bij PSV met een nieuwe prijs

Vorig weekend stond Johan Bakayoko nog gewoon in de basis bij PSV voor de Johan Cruijff Schaal, waarin de Nederlandse kampioen wel het onderspit moest delven voor Feyenoord. Het was mogelijk één van zijn laatste wapenfeiten in Eindhoven, want de verwachting blijft dat hij deze maand nog een transfer zal maken.

De voorbije dagen werd hij bijvoorbeeld gelinkt aan RB Leipzig, waar hij in beeld zou zijn om de naar FC Barcelona vertrekkende Dani Olmo te vervangen. Bakayoko zou echter niet de prioriteit zijn van de Duitsers, die in eerste instantie voor een goedkopere optie gaan. Er liggen echter nog heel wat grote clubs op de loer.

Bakayoko genomineerd voor Talent van het Jaar

Het is dus maar de vraag hoe lang ze bij PSV nog van Bakayoko zullen kunnen genieten. Als hij in de komende weken vertrekt, kan hij wel afzwaaien met een prijs. Hij werd woensdag immers genomineerd voor de prijs Johan Cruijff Talent van het Jaar.

Die trofee kan Bakayoko winnen op basis van zijn sterke prestaties van vorig seizoen. Hij was toen in de Eredivisie goed voor maar liefst twaalf goals en negen assists. Daarmee had hij een groot aandeel in het feit dat PSV op autoritaire wijze de titel veroverde.

Vier stevige concurrenten

Bakayoko zal wel moeten afrekenen met vier concurrenten om de prijs binnen te halen. De andere kanshebbers zijn Ruben van Bommel (AZ), Jorrel Hato (Ajax), Yankuba Minteh (vorig seizoen bij Feyenoord) en Youri Regeer (FC Twente).

Het zijn de trainers uit de Eredivisie en bondscoach Ronald Koeman die de winnaar mogen verkiezen. Wie de prijs wint, zal op 2 september bekend gemaakt worden tijdens de Eredivisie Awards.

Zal Bakayoko de prijs winnen?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

36
36
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

38
38
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

71
71
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

101
101
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

24
24
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

233
233
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

146
146
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

35
35
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

190
190
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

136
136
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

88
88
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

409
409
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

321
321
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

192
192
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws