'Beweging rond Bakayoko: spectaculaire vraagprijs gelekt'

door
'Beweging rond Bakayoko: spectaculaire vraagprijs gelekt'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato alweer zijn deuren en dus komen er nog heel wat transferacties aan. Daarbij spelen ook enkel Rode Duivels een hoofdrol. Johan Bakayoko bijvoorbeeld, zou een mooie overstap kunnen maken.

Tijdens zijn jeugdopleiding verdedigde Bakayoko de kleuren van verschillende Belgische clubs, maar hij belandde op 16-jarige leeftijd bij PSV. Daar groeide hij uiteindelijk door naar de eerste ploeg. En nadat hij begin 2023 een lucratieve transfer naar PSG weigerde, versierde Bakayoko enkele maanden later zijn eerste selecties bij de Rode Duivels.

Afgelopen seizoen ontbolsterde hij bij PSV echter helemaal onder de vleugels van trainer Peter Bosz. Ondanks de concurrentie op zijn posities, startte hij bijna alles. Dat leverde hem uiteindelijk 14 goals en 14 assists op. En zo had hij ook een aanzienlijk aandeel in het behalen van de Nederlandse landstitel.

LEES OOK: 'Kompany helemaal verloren: monstertransfer op komst'

Leipzig houdt zich klaar

Voor Bakayoko werd dat mogelijk zijn laatste wapenfeit in Eindhoven. Zo staat een zomerse toptransfer in de sterren geschreven. Voorlopig houdt de aanvaller wel zijn opties open en sluit hij een verlengd verblijf bij PSV allerminst uit. Maar nu lijkt er toch één en ander te bewegen rond de jonge Belg.

Zo raakte dinsdag bekend dat RB Leipzig weldra in actie kan schieten voor zijn komst. De Duitse topclub volgt Bakayoko al een tijdje. En Dani Olmo op punt staat om voor de nodige miljoen naar FC Barcelona te trekken, zou men die opbrengsten kunnen gebruiken voor de transfer van de Rode Duivel te bekostigen.

Pittig prijskaartje

Bij Eindhovens Dagblad weet men echter dat er ook sluimerende interesse heerst vanuit de Premier League. De strijd lijkt dus weldra helemaal los te barsten. Al zullen de gegadigden met een flinke zak geld over de brug moeten komen. De genoemde bron heeft het over een transfersom van minstens 40 à 45 miljoen euro. Ook bij Voetbal International verwacht men een bedrag van die grootorde. "Bronnen rondom de Belg melden ervan uit te gaan dat een eventuele toekomstige club een transfersom van tussen de veertig en vijftig miljoen euro dient te betalen", klinkt het.

Bakayoko heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Anderlecht speelt open kaart: De Cat richting uitgang?

Zowat de enige constante bij RSC Anderlecht dit seizoen zijn de straffe prestaties van Nathan De ...

65
65
Alarm bij Club Brugge: peperdure aankoop ontspoort

Club Brugge betaalde deze zomer een fortuin voor een nieuwe smaakmaker, maar het verhaal heeft meer ...

117
117
'Schreuder als tussenpaus: masterplan Anderlecht onthuld?'

Tenzij zijn huidige werkgever Al-Diriyah nog roet in het eten gooit wordt Alfred Schreuder allicht ...

315
315
Leko vist trio op: Club Brugge maakt CL-selectie bekend

In de play-offs van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag Atlético Madrid over de ...

102
102
Exit Brusselmans: 'Duistere reden beroert iedereen'

Herman Brusselmans was jarenlang een vertrouwd gezicht in meerdere televisie-programma's. Zijn ...

59
59
Harde hand Hayen bij KRC Genk onthuld: "Strenge regels"

Nicky Hayen heeft van KRC Genk weer een Play-Off 1-kandidaat gemaakt. De oefenmeester werd ...

155
155
Antwerp hoort schorsingsvoorstel Tsunashima na Anderlecht

Royal Antwerp FC ging in de terugwedstrijd van de halve finale van de beker met 0-4 onderuit tegen ...

56
56
'Zeven clubs kloppen aan bij Anderlecht: 20 miljoen'

Terwijl RSC Anderlecht achter de schermen nog bezig is de staf te vormen, zijn andere clubs al bezig ...

349
349
Antwerp-trio afgemaakt: “Zij gaan mee kopje onder”

Royal Antwerp FC incasseerde de afgelopen weken heel wat uppercuts. Eerst was er de uitschakeling in ...

149
149
Club Brugge opgelet: zwakte én sterkte Atlético blootgelegd

Club Brugge bekampt in de tussenronde van de Champions League Atlético Madrid. De formatie ...

57
57
Spectaculaire comeback Neuer? Doelman zet puntjes op de i

Manuel Neuer zal de geschiedenisboeken ingaan als één van de beste doelmannen ooit. De ...

36
36
Leko verbaast met aanpak: “Een draw is géén goed resultaat”

Club Brugge hoopt in de Champions League te verrassen. In de tussenronde wacht het Atlético ...

63
63
Winterse knaltransfer KRC Genk ketste af: “Droomclub"

De wintermercato zit er al een tijdje op. De Belgische clubs waren weer actief en ook bij KRC Genk ...

152
152
Sabbe roept oorlogstaal: ferme uitspraken voor Atlético

Club Brugge en Atlético Madrid kijken elkaar recht in de ogen namens de tussenronde van de ...

100
100
Mourinho flirt met Real, Arbeola reageert vlijmscherp

Real Madrid en Benfica maakten er op de laatste speeldag van de League Phase van de Champions League ...

57
57
Club vreest: Leko spreekt plots over dubbele mokerslag

Club Brugge rekent dit seizoen op Carlos Forbs. De Nederlander is na zijn overstap van Ajax volledig ...

243
243
Euforie STVV de kop in gedrukt: “Daardoor nog een dip”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League. Vorig seizoen vocht ...

100
100
Actie Courtois blijft nazinderen: “Nóg meer respect”

Real Madrid neemt het in de Champions League op tegen Benfica. Op de laatste speeldag van de League ...

75
75
Hans Vanaken doet straffe Champions League-uitspraak

Club Brugge wist zich ook dit seizoen te plaatsen voor de tussenronde van de Champions League. De ...

249
249
De Cat naar WK 2026? Duidelijk oordeel over toptalent

RSC Anderlecht heeft met Nathan De Cat goud in handen. De middenvelder is op 17-jarige leeftijd al ...

160
160
‘STVV-leegloop op komst: ook Wouter Vrancken weg?’

Sint-Truiden VV verrast dit seizoen vriend en vijand. Wouter Vrancken en consorten staat op een ...

1012
1012
Vanaken verrast met lofzang: “Zoals Anderlecht vroeger”

Kan Club Brugge stunten in de Champions League? In de tussenronde van het kampioenenbal wacht ...

252
252
TRANSFERUURTJE: ‘Recordtransfer Club Brugge, Anderlecht baalt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

533
533
‘Anderlecht raast door: weer twee pionnen ontslagen’

RSC Anderlecht is achter de schermen flink aan het hervormen. Coach Besnik Hasi werd de laan ...

583
583
Leko in zak en as: enorme domper Club vlak voor Atlético

Club Brugge kijkt woensdagavond Atlético Madrid in de ogen namens de tussenronde van de ...

409
409

Meer sportnieuws