'Beweging rond Bakayoko: spectaculaire vraagprijs gelekt'

door
'Beweging rond Bakayoko: spectaculaire vraagprijs gelekt'

Binnen een maandje sluit de zomerse mercato alweer zijn deuren en dus komen er nog heel wat transferacties aan. Daarbij spelen ook enkel Rode Duivels een hoofdrol. Johan Bakayoko bijvoorbeeld, zou een mooie overstap kunnen maken.

Tijdens zijn jeugdopleiding verdedigde Bakayoko de kleuren van verschillende Belgische clubs, maar hij belandde op 16-jarige leeftijd bij PSV. Daar groeide hij uiteindelijk door naar de eerste ploeg. En nadat hij begin 2023 een lucratieve transfer naar PSG weigerde, versierde Bakayoko enkele maanden later zijn eerste selecties bij de Rode Duivels.

Afgelopen seizoen ontbolsterde hij bij PSV echter helemaal onder de vleugels van trainer Peter Bosz. Ondanks de concurrentie op zijn posities, startte hij bijna alles. Dat leverde hem uiteindelijk 14 goals en 14 assists op. En zo had hij ook een aanzienlijk aandeel in het behalen van de Nederlandse landstitel.

LEES OOK: 'Vette jackpot voor Genk: Man City springt in de dans'

Leipzig houdt zich klaar

Voor Bakayoko werd dat mogelijk zijn laatste wapenfeit in Eindhoven. Zo staat een zomerse toptransfer in de sterren geschreven. Voorlopig houdt de aanvaller wel zijn opties open en sluit hij een verlengd verblijf bij PSV allerminst uit. Maar nu lijkt er toch één en ander te bewegen rond de jonge Belg.

Zo raakte dinsdag bekend dat RB Leipzig weldra in actie kan schieten voor zijn komst. De Duitse topclub volgt Bakayoko al een tijdje. En Dani Olmo op punt staat om voor de nodige miljoen naar FC Barcelona te trekken, zou men die opbrengsten kunnen gebruiken voor de transfer van de Rode Duivel te bekostigen.

Pittig prijskaartje

Bij Eindhovens Dagblad weet men echter dat er ook sluimerende interesse heerst vanuit de Premier League. De strijd lijkt dus weldra helemaal los te barsten. Al zullen de gegadigden met een flinke zak geld over de brug moeten komen. De genoemde bron heeft het over een transfersom van minstens 40 à 45 miljoen euro. Ook bij Voetbal International verwacht men een bedrag van die grootorde. "Bronnen rondom de Belg melden ervan uit te gaan dat een eventuele toekomstige club een transfersom van tussen de veertig en vijftig miljoen euro dient te betalen", klinkt het.

Bakayoko heeft het potentieel voor de Europese top ...

Meest recent

Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

0
0
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

51
51
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

40
40
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

18
18
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

15
15
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

120
120
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

51
51
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

224
224
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

123
123
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

35
35
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

119
119
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

193
193
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

58
58
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

197
197
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

61
61
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

83
83
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

225
225
'Real Madrid dropt in zomer stevige trainersbom'

Real Madrid beleeft een woelig seizoen. Het zette in januari Xabi Alonso alweer op straat. De ...

72
72
Dit is dé reden waarom Charleroi-Cub extra lang duurde

Club Brugge deed zondag een uitstekende zaak door na het puntenverlies van Union en STVV te gaan ...

761
761
TRANSFERUURTJE: 'Witte trainersrook bij Anderlecht, Barça dokt 30 miljoen'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

419
419
Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Lionel Messi is inmiddels al 38 jaar, maar net zoals Cristiano Ronaldo blijft de Argentijn gaan op ...

48
48
Simon Mignolet deelt boodschap die blijft nazinderen

Wat zich gisteren in Charleroi afspeelde, was het soort voetbalavond dat nog lang blijft nazinderen. ...

411
411
Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

150
150
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

406
406
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

146
146

Meer sportnieuws