'Bakayoko krijgt nieuws over transfer naar RB Leipzig'

door
'Bakayoko krijgt nieuws over transfer naar RB Leipzig'

Johan Bakayoko greep vorig weekend met PSV naast de Johan Cruijff Schaal, want er werd na strafschoppen verloren van Feyenoord. Het was mogelijk één van de laatste wapenfeiten van de Rode Duivel in Eindhoven, want de verwachting blijft dat hij deze zomer nog een transfer gaat maken.

De vraag is alleen nog waar de toekomst van de 21-jarige flankaanvaller dan wel zal liggen. Vanuit Nederland werd in de voorbije uren alvast RB Leipzig naar voor geschoven als mogelijke bestemming. De club van Loïs Openda staat op het punt om Dani Olmo te verkopen aan FC Barcelona.

LEES OOK: 'Verbazingwekkende transer voor Vermeeren'

Cherki is de prioriteit van RB Leipzig

Er moet dus een vervanger komen voor de Spaanse EK-held en Bakayoko is daarvoor één van de namen die op het lijstje van Leipzig staan. Dat wordt nu ook bevestigd door de Duitse tak van Sky Sports. Maar zij voegen er meteen ook aan toe dat Bakayoko niet bovenaan het lijstje staat.

In eerste instantie maakt Leipzig immers werk van de komst van Rayan Cherki. De 20-jarige offensieve middenvelder van Olympique Lyon leek eerder deze zomer nog op weg naar Borussia Dortmund, maar die deal is van de baan. Nu is Leizig volop aan het onderhandelen met de jonge Fransman, die met zijn land nog aan de slag is op de Olympische Spelen.

Bakayoko slechts als alternatief

Er is nog geen akkoord tussen club en speler, maar de gesprekken zouden wel blijven lopen. Lyon zou een vaste transfersom van 15 miljoen euro vragen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij moeten komen. Daarmee zou Cherki een pak goedkoper uitvallen dan Bakayoko.

PSV zou immers tussen de 40 en 50 miljoen euro moeten gaan kosten en een dergelijk bedrag zou de duurste inkomende transfer ooit van Leipzig betekenen. Pas als de deal met Cherki zou afspringen, lijken ze daarom pas aan Bakayoko te gaan denken. Ook Francisco Conceição (FC Porto) zou in dat geval in beeld verschijnen.

Zou RB Leipzig een stap vooruit zijn voor Bakayoko?

Meest recent

Mazzu zet ploeg op scherp: "Anders lukt het nooit"

OH Leuven wist zich te redden, waardoor er in de Play-Offs nog maar weinig is om voor te spelen. Dat ...

16
16
Dwomoh verrast: dan toch een nieuwe club?

Voor Pierre Dwomoh komen er héél belangrijke maanden aan. De 21-jarige middenvelder ...

71
71
Broos komt met verrassende openbaring over Kompany

Vincent Kompany is vandaag 40 jaar geworden. De trainer levert uitstekend werk bij Bayern ...

66
66
Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

In de Premier League, Ligue 1, Serie A, Eredivisie, Bundesliga en La Liga stonden er vanavond duels ...

40
40
Charleroi duwt Antwerp helemaal kopje onder

Als Royal Antwerp FC en Sporting Charleroi nog een beetje ambitie willen hebben in de Play-Offs, dan ...

94
94
Deschacht snoeihard: "Hij is te weinig voor Anderlecht"

Olivier Deschacht kende prachtige tijden bij RSC Anderlecht, toen de club de absolute nummer ...

132
132
Beerschot faalt en bezorgt KV Kortrijk promotie naar JPL

In de Challenger Pro League kan KV Kortrijk dit weekend de promotie vieren. Beerschot speelde ...

195
195
Bayern deelt Real tik uit: "160 miljoen? Geen sprake van"

Bayern München is op dit moment wellicht de beste ploeg van Europa. Vincent Kompany hoopt dat ...

76
76
Anderlecht beslist: één spits moet de club verlaten

RSC Anderlecht heeft een zeer onevenwichtige A-kern. Dat moet in de zomer anders. Paars-Wit gaat ...

451
451
Euvrard verrast: "Interesse van Real Madrid en PSG?"

Er was een tijd dat Standard vaak spelers van de eigen academie liet doorstromen. Voor de vorige ...

134
134
Anderlecht slaat toe: "Mijn droom om voor RSCA te spelen"

Dat RSC Anderlecht bijzonder veel talent heeft rondlopen, daarover hebben we al veel geschreven. De ...

158
158
Bom onder Anderlecht: Taravel en bestuur clashen om ster

Bij Anderlecht zorgt Thorgan Hazard niet alleen voor discussie over zijn contract, maar ook binnen ...

306
306
'Real Madrid verrast compleet met nieuwe hoofdtrainer'

Alvaro Arebola gaat komend seizoen niet de hoofdtrainer zijn van Real Madrid. De Koninklijke gaat op ...

137
137
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

KRC Genk heeft een uitstekende jeugdopleiding en dat zien we ook dit seizoen weer met de talenten ...

137
137
Bayern is om deze reden dé thuisbasis van Kompany

Vincent Kompany is 40 jaar geworden. Vince the Prince doet het uitstekend als trainer bij Bayern ...

72
72
'Anderlecht schuwt risico's: comeback uitgesteld?'

De zenuwen staan strakgespannen in het Lotto Park, waar RSC Anderlecht zondag AA Gent ontvangt. Mits ...

110
110
Leko hakt knopen door: vier wissels bij Club Brugge

Club Brugge gaat zaterdag op bezoek bij STVV, waar het de kloof met de nummer drie in de stand kan ...

325
325
Taravel spuwt gal over Tzolis-relletje: "Onacceptabel"

Op de eerste speeldag van de play-offs won Club Brugge met 4-2 de topper tegen RSC Anderlecht. ...

244
244
Leko spreekt klare taal over vervanger Mignolet

Club Brugge moet het in de play-offs alweer een tijdje zonder Simon Mignolet stellen. Dat was ook al ...

161
161
'Anderlecht all-in voor winger: prijskaartje bekend'

In de play-offs is het zondag al van moeten voor RSC Anderlecht, dat thuis tegen AA Gent wil zien ...

130
130
Leko doet boekje open over zware mokerslag Mignolet

Voor het derde seizoen op een rij mist Simon Mignolet minstens een deel van de play-offs. Exact een ...

169
169
Taravel kondigt wissels aan: comeback bij Anderlecht

Nadat het de reguliere competitie al had afgesloten met een nul op zes, ging RSC Anderlecht op de ...

260
260
Ruben Van Gucht komt uit de kast… of toch bijna?

Wat begon als een onschuldige mediastunt, groeide uit tot een opvallende en licht absurde ...

37
37
Rik De Mil roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

KAA Gent neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht namens de Play-Offs. De Buffalo’s ...

179
179
Lewandowski in diepe rouw na onverwacht overlijden

De Poolse voetbalwereld is in diepe rouw. De voetbalbond meldde het plotse overlijden van ...

0
0

Meer sportnieuws