'Bakayoko krijgt nieuws over transfer naar RB Leipzig'

door
'Bakayoko krijgt nieuws over transfer naar RB Leipzig'

Johan Bakayoko greep vorig weekend met PSV naast de Johan Cruijff Schaal, want er werd na strafschoppen verloren van Feyenoord. Het was mogelijk één van de laatste wapenfeiten van de Rode Duivel in Eindhoven, want de verwachting blijft dat hij deze zomer nog een transfer gaat maken.

De vraag is alleen nog waar de toekomst van de 21-jarige flankaanvaller dan wel zal liggen. Vanuit Nederland werd in de voorbije uren alvast RB Leipzig naar voor geschoven als mogelijke bestemming. De club van Loïs Openda staat op het punt om Dani Olmo te verkopen aan FC Barcelona.

Cherki is de prioriteit van RB Leipzig

Er moet dus een vervanger komen voor de Spaanse EK-held en Bakayoko is daarvoor één van de namen die op het lijstje van Leipzig staan. Dat wordt nu ook bevestigd door de Duitse tak van Sky Sports. Maar zij voegen er meteen ook aan toe dat Bakayoko niet bovenaan het lijstje staat.

In eerste instantie maakt Leipzig immers werk van de komst van Rayan Cherki. De 20-jarige offensieve middenvelder van Olympique Lyon leek eerder deze zomer nog op weg naar Borussia Dortmund, maar die deal is van de baan. Nu is Leizig volop aan het onderhandelen met de jonge Fransman, die met zijn land nog aan de slag is op de Olympische Spelen.

Bakayoko slechts als alternatief

Er is nog geen akkoord tussen club en speler, maar de gesprekken zouden wel blijven lopen. Lyon zou een vaste transfersom van 15 miljoen euro vragen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij moeten komen. Daarmee zou Cherki een pak goedkoper uitvallen dan Bakayoko.

PSV zou immers tussen de 40 en 50 miljoen euro moeten gaan kosten en een dergelijk bedrag zou de duurste inkomende transfer ooit van Leipzig betekenen. Pas als de deal met Cherki zou afspringen, lijken ze daarom pas aan Bakayoko te gaan denken. Ook Francisco Conceição (FC Porto) zou in dat geval in beeld verschijnen.

Zou RB Leipzig een stap vooruit zijn voor Bakayoko?

Meest recent

DAZN-affaire nadert climax: nieuwe details op tafel

De zevende speeldag in de Jupiler Pro League zit erop en andermaal waren de wedstrijden enkel en ...

0
0
Conclusie Proto bij Anderlecht: "Hij kan niet verdedigen"

De periode vlak voor en tijdens de interlandbreak was bij Anderlecht zeer woelig. Hun eerste ...

105
105
Wils krijgt veeg uit de pan bij Antwerp: "Dat hoort erbij"

Antwerp kreeg zondag een stevige tik. Het mocht op de Bosuil tegen AA Gent zowat 75 minuten met een ...

40
40
Extra lading voor Union-speler in CL-openingsmatch

Bij Union kijken ze al reikhalzend uit naar dinsdagavond, want dan mogen ze eindelijk hun grote ...

11
11
Anderlecht-fans keren zich massaal tegen één speler

Er valt heel wat na te kaarten over het gelijkspel van zondagavond tussen Anderlecht en KRC Genk. ...

267
267
'Onthuld: daarom verkoos Man Utd Lammens boven Donnarumma'

Zondag waren tijdens de derby in Manchester vele ogen gericht op de nieuwe doelmannen. Bij City nam ...

92
92
PSV niet gerust: Bosz velt zijn oordeel over Union

Deze week wordt de league phase van de Champions League op gang getrapt. De eerste wedstrijden ...

88
88
'Loodzware opdracht Lukaku bij terugkeer bij Anderlecht'

Anderlecht moest zondag vrede nemen met een gelijkspel tegen KRC Genk. Eén van de ...

273
273
Cruciaal nieuws: Homawoo reageert na horrorbotsing

Standard slaagde er afgelopen weekend opnieuw niet in om zijn wedstrijd te winnen. Het moest deze ...

104
104
'Real Madrid heeft al mega vervanger voor Vinicius Jr'

Real Madrid hield zich al bij al nog vrij rustig op de transfermarkt deze zomer. Het bleef bij vier ...

107
107
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer Bayern, Renard spreekt over transfers'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

255
255
Hommeles bij Antwerp: fans genegeerd en interne ruzie

Royal Antwerp FC ging met de billen bloot tegen KAA Gent en blijft in de Jupiler Pro League na een ...

703
703
Doku verbaast na glansrol: onthulling slaat in als bom

Jérémy Doku liet zich van zijn beste kant zien bij Manchester City. In de stadsderby ...

197
197
Degryse maakt brandhout van Genk-goudhaantje: “Irritant!”

Een veelbesproken speeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. Er vielen enkele rode kaarten en ...

619
619
Deschacht en Karl Vannieuwkerke clashen zwaar

Karl Vannieuwkerke is nog steeds één van de meest populaire schermgezichten bij de ...

381
381
Nieuw fenomeen bij KRC Genk: "Ronduit indrukwekkend"

We haalden al verschillende keren aan dat Head of Football Dimitri De Condé misschien wel de ...

411
411
Genk met frustraties na RSCA: Fink legt vinger op de wonde

KRC Genk speelde niet goed genoeg tegen RSC Anderlecht. Ze speelden ruim een uur met een man meer, ...

270
270
Vandenbempt begrijpt niéts van Club: "Volstrekt overbodig"

Bij Club Brugge likken ze hun wonden na een povere 1 op 6 tegen AA Gent en La Louvière. ...

395
395
Amorim breekt stilte: pijnlijke bekentenis doet schrikken

Manchester United was 25 jaar geleden nog de beste club ter wereld, maar anno 2025 zijn ze niet meer ...

202
202
Onder vuur: Renard breekt stilzwijgen met droomscenario

Olivier Renard kreeg de nodige kritiek voor zijn toch wel wisselvallige zomermercato. De sportieve ...

583
583
Degryse fileert Club-bestuur: “Hoelang lachen ze nog?"

Club Brugge is pover begonnen aan het seizoen in de Jupiler Pro League. Ze verloren terecht met 1-0 ...

543
543
3 op 10 - RSCA-speler krijgt keiharde veeg uit de pan

RSC Anderlecht is er andermaal niet in geslaagd de volle buit te pakken in een topwedstrijd in eigen ...

424
424
Bal aan het rollen: tweede grote doorbraak in DAZN-soap?

Na maanden van onderhandelingen werd afgelopen weekend een eerste groot akkoord bereikt omtrent de ...

1950
1950
Tzolis op bank gezet: Hayen onthult de echte reden

Na amper zes competitieduels is de tweede nederlaag van Club Brugge in de eigen Jupiler Pro League ...

437
437
Samoise moet zélf ingrijpen na VAR-fase: "Bizarre situatie"

AA Gent pakte zondagmiddag een fraaie overwinning en haalde het met 1-2 op het veld van Antwerp FC. ...

165
165

Meer sportnieuws