'Bakayoko krijgt nieuws over transfer naar RB Leipzig'

door
'Bakayoko krijgt nieuws over transfer naar RB Leipzig'

Johan Bakayoko greep vorig weekend met PSV naast de Johan Cruijff Schaal, want er werd na strafschoppen verloren van Feyenoord. Het was mogelijk één van de laatste wapenfeiten van de Rode Duivel in Eindhoven, want de verwachting blijft dat hij deze zomer nog een transfer gaat maken.

De vraag is alleen nog waar de toekomst van de 21-jarige flankaanvaller dan wel zal liggen. Vanuit Nederland werd in de voorbije uren alvast RB Leipzig naar voor geschoven als mogelijke bestemming. De club van Loïs Openda staat op het punt om Dani Olmo te verkopen aan FC Barcelona.

LEES OOK: ‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Cherki is de prioriteit van RB Leipzig

Er moet dus een vervanger komen voor de Spaanse EK-held en Bakayoko is daarvoor één van de namen die op het lijstje van Leipzig staan. Dat wordt nu ook bevestigd door de Duitse tak van Sky Sports. Maar zij voegen er meteen ook aan toe dat Bakayoko niet bovenaan het lijstje staat.

In eerste instantie maakt Leipzig immers werk van de komst van Rayan Cherki. De 20-jarige offensieve middenvelder van Olympique Lyon leek eerder deze zomer nog op weg naar Borussia Dortmund, maar die deal is van de baan. Nu is Leizig volop aan het onderhandelen met de jonge Fransman, die met zijn land nog aan de slag is op de Olympische Spelen.

Bakayoko slechts als alternatief

Er is nog geen akkoord tussen club en speler, maar de gesprekken zouden wel blijven lopen. Lyon zou een vaste transfersom van 15 miljoen euro vragen, waar nog eens 2 miljoen aan bonussen bij moeten komen. Daarmee zou Cherki een pak goedkoper uitvallen dan Bakayoko.

PSV zou immers tussen de 40 en 50 miljoen euro moeten gaan kosten en een dergelijk bedrag zou de duurste inkomende transfer ooit van Leipzig betekenen. Pas als de deal met Cherki zou afspringen, lijken ze daarom pas aan Bakayoko te gaan denken. Ook Francisco Conceição (FC Porto) zou in dat geval in beeld verschijnen.

Zou RB Leipzig een stap vooruit zijn voor Bakayoko?

Meest recent

'Manchester United heeft deze gigantische transferplannen'

Manchester United staat derde in de Premier League. Michael Carrick doet het geweldig sinds hij ...

2
2
Kompany voorspelt nu al nieuw spektakelstuk

Woensdagavond ontvangt Bayern München PSG. Na de heerlijke 5-4 in Parijs kijkt iedereen ...

6
6
Jbari ziet "verontrustend" nieuws bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht moeten ze flink aan de bak om nog een Europees ticket te bemachtigen. Achter de ...

84
84
'Vertrek Rigaux bij Club Brugge extra stap dichterbij'

Het gonst al lange tijd van de geruchten omtrent Feyenoord en Dévy Rigaux. Vorig jaar was er ...

180
180
'Club Brugge zet door: 10 miljoen voor oude bekende'

Club Brugge wil stevig uithalen op de transfermarkt. Blauw‑zwart denkt aan een miljoenenbod om de ...

470
470
Beveren raast door met volgende smaakmaker

SK Beveren maakt duidelijk werk van de A-kern voor komend seizoen. Na Lennert Martens en Bruno ...

43
43
Ajax doet geweldige zaak met verkoop ex-spits STVV

Ajax moet nog hard knokken voor een Europees ticket. De vetpotten van de Champions League zitten er ...

15
15
Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

87
87
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

89
89
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

509
509
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

306
306
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

356
356
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

147
147
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

394
394
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

253
253
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

1086
1086
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

125
125
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

154
154
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

277
277
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

98
98
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

176
176
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

101
101
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

191
191
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

71
71
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

44
44

Meer sportnieuws