'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

355
'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

Voor de aftrap van het seizoen voorspelde iedereen een lastig jaar voor Standard. De Rouches verrassen voorlopig echter vriend en vijand en pronken ondanks een lastig programma tegen Genk en Club Brugge met een knappe vier op zes. Desondanks blijft de nood aan bijkomende versterking groot.

Daar was ook Ivan Leko vorig weekend niet blind voor na de 1-0-stuntzege tegen Club Brugge. De trainer herhaalde nog eens dat er nog spelers bij moeten komen, want hij moest aan de match beginnen met vier spelers die vorig seizoen nog bij SL16 zaten.

LEES OOK: Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard kan Espinoza niet halen

De zoektocht naar versterking loopt echter moeizaam en dat komt uiteraard door de penibele financiële situatie van Standard. De club wacht op een overname en moet het tot dan stellen met een zeer beperkt budget. Dat bezorgt hen nu een opdoffer.

Het Nieuwsblad weet dat Standard voorlopig immers een kruis moet maken over de komst van Jhon Espinoza. De Ecuadoraanse rechtsachter is nochtans transfervrij, maar desondanks is er momenteel geen budget om hem aan te trekken. Pas als er spelers vertrekken, kan Standard de onderhandelingen hervatten.

Espinoza stuurde al Beerschot wandelen

Daarmee wordt de kans weer wat kleiner dat Espinoza komend seizoen in de Jupiler Pro League te zien zal zijn. Eerder leek hij al op weg naar Beerschot, maar uiteindelijk wees hij het voorstel van de promovendus toch nog af.

Vorig seizoen was Espinoza nog aan de slag bij FC Lugano, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. De 25-jarige, die in het verleden ook voor onder meer Chicago Fire speelde, heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan.

Zal Standard er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

9
9
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

26
26
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

27
27
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

77
77
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

8
8
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

7
7
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

61
61
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

151
151
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

75
75
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

72
72
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

663
663
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

71
71
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

132
132
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

79
79
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

34
34
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

358
358
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

390
390
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

202
202
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

374
374
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

357
357
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

83
83
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

348
348
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

116
116
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

132
132
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

48
48

Meer sportnieuws