'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

355
'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

Voor de aftrap van het seizoen voorspelde iedereen een lastig jaar voor Standard. De Rouches verrassen voorlopig echter vriend en vijand en pronken ondanks een lastig programma tegen Genk en Club Brugge met een knappe vier op zes. Desondanks blijft de nood aan bijkomende versterking groot.

Daar was ook Ivan Leko vorig weekend niet blind voor na de 1-0-stuntzege tegen Club Brugge. De trainer herhaalde nog eens dat er nog spelers bij moeten komen, want hij moest aan de match beginnen met vier spelers die vorig seizoen nog bij SL16 zaten.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Standard kan Espinoza niet halen

De zoektocht naar versterking loopt echter moeizaam en dat komt uiteraard door de penibele financiële situatie van Standard. De club wacht op een overname en moet het tot dan stellen met een zeer beperkt budget. Dat bezorgt hen nu een opdoffer.

Het Nieuwsblad weet dat Standard voorlopig immers een kruis moet maken over de komst van Jhon Espinoza. De Ecuadoraanse rechtsachter is nochtans transfervrij, maar desondanks is er momenteel geen budget om hem aan te trekken. Pas als er spelers vertrekken, kan Standard de onderhandelingen hervatten.

Espinoza stuurde al Beerschot wandelen

Daarmee wordt de kans weer wat kleiner dat Espinoza komend seizoen in de Jupiler Pro League te zien zal zijn. Eerder leek hij al op weg naar Beerschot, maar uiteindelijk wees hij het voorstel van de promovendus toch nog af.

Vorig seizoen was Espinoza nog aan de slag bij FC Lugano, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. De 25-jarige, die in het verleden ook voor onder meer Chicago Fire speelde, heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan.

Zal Standard er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

80
80
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

217
217
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

147
147
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

169
169
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

43
43
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

235
235
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

84
84
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

32
32
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

31
31
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

102
102
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

53
53
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

36
36
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

50
50
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

267
267
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

85
85
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

81
81

Meer sportnieuws