'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

door
'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

Voor de aftrap van het seizoen voorspelde iedereen een lastig jaar voor Standard. De Rouches verrassen voorlopig echter vriend en vijand en pronken ondanks een lastig programma tegen Genk en Club Brugge met een knappe vier op zes. Desondanks blijft de nood aan bijkomende versterking groot.

Daar was ook Ivan Leko vorig weekend niet blind voor na de 1-0-stuntzege tegen Club Brugge. De trainer herhaalde nog eens dat er nog spelers bij moeten komen, want hij moest aan de match beginnen met vier spelers die vorig seizoen nog bij SL16 zaten.

LEES OOK: Standard vloekt: zware opdoffer vlak voor Play-Offs

Standard kan Espinoza niet halen

De zoektocht naar versterking loopt echter moeizaam en dat komt uiteraard door de penibele financiële situatie van Standard. De club wacht op een overname en moet het tot dan stellen met een zeer beperkt budget. Dat bezorgt hen nu een opdoffer.

Het Nieuwsblad weet dat Standard voorlopig immers een kruis moet maken over de komst van Jhon Espinoza. De Ecuadoraanse rechtsachter is nochtans transfervrij, maar desondanks is er momenteel geen budget om hem aan te trekken. Pas als er spelers vertrekken, kan Standard de onderhandelingen hervatten.

Espinoza stuurde al Beerschot wandelen

Daarmee wordt de kans weer wat kleiner dat Espinoza komend seizoen in de Jupiler Pro League te zien zal zijn. Eerder leek hij al op weg naar Beerschot, maar uiteindelijk wees hij het voorstel van de promovendus toch nog af.

Vorig seizoen was Espinoza nog aan de slag bij FC Lugano, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. De 25-jarige, die in het verleden ook voor onder meer Chicago Fire speelde, heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan.

Zal Standard er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

Hoogspanning bij Pro League: competitiehervorming op schop?

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

1
1
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

16
16
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

112
112
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

146
146
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

94
94
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

196
196
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

131
131
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

86
86
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

50
50
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

258
258
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

368
368
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

85
85
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

576
576
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

277
277
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

110
110
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

127
127
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

439
439
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

99
99
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

341
341
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

803
803
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

47
47
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

308
308
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

61
61
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

305
305
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

92
92

Meer sportnieuws