'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

355 stemmen
'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

Voor de aftrap van het seizoen voorspelde iedereen een lastig jaar voor Standard. De Rouches verrassen voorlopig echter vriend en vijand en pronken ondanks een lastig programma tegen Genk en Club Brugge met een knappe vier op zes. Desondanks blijft de nood aan bijkomende versterking groot.

Daar was ook Ivan Leko vorig weekend niet blind voor na de 1-0-stuntzege tegen Club Brugge. De trainer herhaalde nog eens dat er nog spelers bij moeten komen, want hij moest aan de match beginnen met vier spelers die vorig seizoen nog bij SL16 zaten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

Standard kan Espinoza niet halen

De zoektocht naar versterking loopt echter moeizaam en dat komt uiteraard door de penibele financiële situatie van Standard. De club wacht op een overname en moet het tot dan stellen met een zeer beperkt budget. Dat bezorgt hen nu een opdoffer.

Het Nieuwsblad weet dat Standard voorlopig immers een kruis moet maken over de komst van Jhon Espinoza. De Ecuadoraanse rechtsachter is nochtans transfervrij, maar desondanks is er momenteel geen budget om hem aan te trekken. Pas als er spelers vertrekken, kan Standard de onderhandelingen hervatten.

Espinoza stuurde al Beerschot wandelen

Daarmee wordt de kans weer wat kleiner dat Espinoza komend seizoen in de Jupiler Pro League te zien zal zijn. Eerder leek hij al op weg naar Beerschot, maar uiteindelijk wees hij het voorstel van de promovendus toch nog af.

Vorig seizoen was Espinoza nog aan de slag bij FC Lugano, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. De 25-jarige, die in het verleden ook voor onder meer Chicago Fire speelde, heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan.

🚀

Zal Standard er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

Beerschot speelt open kaart over toekomst Messoudi

Beerschot verloor in de Promotion Finale in de Challenger Pro League. Lommel SK was daarin een ...

81
81
'Plots drie stevige vertrekkers bij STVV'

STVV speelt vanavond in en tegen RSC Anderlecht. De kans is groot dat een aantal jongens rust ...

34
34
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

23
23
Lichtpunt bij Anderlecht: dan toch ‘gouden transfer’?

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen. Er waren héél weinig lichtpunten, maar ...

114
114
Tielemans heerst in finale: Engelse pers door dolle heen

Op zijn 29ste heeft Youri Tielemans een eerste Europese trofee op zijn palmares kunnen zetten. ...

118
118
'Enorme jackpot Club: Tzolis kiest transferbestemming'

Als Club Brugge donderdagavond beslag legt op zijn 20ste landstitel, zal Christos Tzolis daar een ...

405
405
'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

75
75
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

77
77
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

618
618
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

153
153
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

64
64
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

128
128
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

336
336
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

565
565
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

319
319
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

666
666
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

251
251
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

37
37
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

340
340
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

119
119
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

93
93
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

62
62
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

487
487
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

242
242
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

301
301

Meer sportnieuws