'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

door
'Standard moet nieuwe transferdomper slikken'

Voor de aftrap van het seizoen voorspelde iedereen een lastig jaar voor Standard. De Rouches verrassen voorlopig echter vriend en vijand en pronken ondanks een lastig programma tegen Genk en Club Brugge met een knappe vier op zes. Desondanks blijft de nood aan bijkomende versterking groot.

Daar was ook Ivan Leko vorig weekend niet blind voor na de 1-0-stuntzege tegen Club Brugge. De trainer herhaalde nog eens dat er nog spelers bij moeten komen, want hij moest aan de match beginnen met vier spelers die vorig seizoen nog bij SL16 zaten.

LEES OOK: JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Standard kan Espinoza niet halen

De zoektocht naar versterking loopt echter moeizaam en dat komt uiteraard door de penibele financiële situatie van Standard. De club wacht op een overname en moet het tot dan stellen met een zeer beperkt budget. Dat bezorgt hen nu een opdoffer.

Het Nieuwsblad weet dat Standard voorlopig immers een kruis moet maken over de komst van Jhon Espinoza. De Ecuadoraanse rechtsachter is nochtans transfervrij, maar desondanks is er momenteel geen budget om hem aan te trekken. Pas als er spelers vertrekken, kan Standard de onderhandelingen hervatten.

Espinoza stuurde al Beerschot wandelen

Daarmee wordt de kans weer wat kleiner dat Espinoza komend seizoen in de Jupiler Pro League te zien zal zijn. Eerder leek hij al op weg naar Beerschot, maar uiteindelijk wees hij het voorstel van de promovendus toch nog af.

Vorig seizoen was Espinoza nog aan de slag bij FC Lugano, waar zijn aflopende contract niet verlengd werd. De 25-jarige, die in het verleden ook voor onder meer Chicago Fire speelde, heeft twee caps voor Ecuador achter zijn naam staan.

Zal Standard er nog in slagen hem te strikken?

Meest recent

JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

3
3
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

102
102
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

20
20
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

552
552
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

66
66
Club en Anderlecht laten nog talenten vertrekken

Het is nog maar de vraag of we op Deadline Day nog veel activiteit moeten verwachten bij Club Brugge ...

71
71
'Genk baalt en grijpt naast absolute miljoenentransfer'

KRC Genk beleefde tot dusver een vrij rustige wintermercato, al valt het niet uit te sluiten dat er ...

226
226
Van der Elst tackelt Leko: "Rare uitspraak"

Club Brugge zal met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije week. Met een knappe zege tegen ...

134
134
'Anderlecht all-in voor bekende naam als opvolger Hasi'

Voor Anderlecht is 2026 rampzalig begonnen. Het plaatste zich wel voor de halve finale van de beker, ...

580
580
Opgesloten zonder uitleg: Wesley Sonck compleet van slag

Wesley Sonck gaat doorgaans geen uitdaging uit de weg. De ex-voetballer is voornamelijk te zien als ...

50
50
'Ronaldo is het beu en gaat in staking in Saudi-Arabië'

Cristiano Ronaldo is intussen al drie jaar lang hét uithangbord van de Saudische competitie. ...

46
46
'Westerlo sluit nog deals met Rangers en OH Leuven'

Westerlo deed vorig weekend een uitstekende zaak, want met een zege op het veld van Zulte Waregem ...

43
43
'Anderlecht slikt blessure- en transferdomper'

Het werd voor Anderlecht alweer een tegenvallend weekend, met een pijnlijke nederlaag op Standard. ...

315
315
Standard bevestigt vertrek, zomeraanwinst weg bij Antwerp?

Voor Belgische clubs sluit de transfermarkt maandagavond en wellicht zullen er daarvoor nog de ...

165
165
'Club Brugge slaat toch nog toe: aanwinst medisch gekeurd'

Bij Club Brugge gingen er de voorbije weken heel wat geruchten over mogelijke wintertransfers, maar ...

413
413
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk bij Club, Hasi out bij Anderlecht'

De winterse transferperiode nadert zijn ontknoping, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn ...

221
221
‘KAA Gent slaat op de valreep toe: toptalent binnen’

KAA Gent zal op het slot van de wintermercato nog toeslaan. Journalist Rudy Galetti laat weten dat ...

238
238
Gert Verheyen achterna: Defour verrast vriend en vijand

Hij was jarenlang een vaste waarde op voetbalvelden en in TV-studio's, scherp van tong en ...

73
73
Club Brugge vreest: last minute-vertrek Ordonez?

Joel Ordonez wordt al een tijdje in verband gebracht met een toptransfer. Verschillende Europese ...

309
309
‘Hasi neemt afscheid: Anderlecht-profiel onthuld’

Besnik Hasi is de laan uitgestuurd bij RSC Anderlecht. Na de nederlaag tegen grote rivaal Standard ...

313
313
'Transfervuurwerk bij Anderlecht: Ndiaye weg, winger in'

RSC Anderlecht gaat dan mogelijk toch nog een drukke transferdag kennen. Plots duiken er geruchten ...

351
351
AA Gent slaat toe met twee transfers bij KRC Genk

AA Gent heeft op de laatste dag van de transfermarkt nog twee spelers weggehaald. Ze gingen shoppen ...

91
91
Zorgen bij Club Brugge: Vandenbempt ziet groot probleem

De fans van Club Brugge zijn niet bepaald gelukkig. Ze zijn boos dat het bestuur geen nieuwe ...

474
474
'Pure waanzin: KRC Genk weigert astronomisch aanbod'

KRC Genk staat voor een héél pittige laatste dag op de transfermarkt. Dimitri De ...

464
464
Anderlecht zoekt opvolger Hasi: fans kiezen topkandidaat

RSC Anderlecht ontsloeg zoals verwacht Besnik Hasi. Een zeer logisch ontslag, want de coach bakte er ...

510
510

Meer sportnieuws