'Anderlecht verrast en haalt volgende aanwinst bij Inter'

1525 stemmen
'Anderlecht verrast en haalt volgende aanwinst bij Inter'

Anderlecht rondde vorig weekend met de komst van Thomas Foket zijn tweede zomertransfer af en nu lijkt het snel te zullen gaan. Aanwinst nummer drie moet ook snel voorgesteld worden, want Ludwig Augustinsson is ook al in Brussel om zijn terugkeer af te ronden. Bovendien is CEO Sports Jesper Fredberg nog bezig met verschillende andere dossiers.

Op verschillende posities wil Anderlecht zich nog gaan versterken, waaronder ook op de flank. Thorgan Hazard ligt immers nog een hele tijd in de lappenmand en ook Francis Amuzu zal wellicht nog enkele weken out zijn. Daardoor is de spoeling momenteel behoorlijk dun voor Brian Riemer.

LEES OOK: ‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Anderlecht drukt door voor Kamate

Anders Dreyer is er uiteraard nog, maar op de andere vleugel moest de Deen al teruggrijpen naar Mario Stroeykens, die toch beter tot zijn recht komt in het centrum, of Nilson Angulo. Een extra optie is dus welgekomen en mogelijk wordt die gevonden bij Internazionale.

Enkele weken geleden werd Anderlecht al gelinkt aan Issiaka Kamate en volgens Gianluca Di Marzio drukt het nu door voor de komst van de 20-jarige Fransman. Er zou een voorstel op tafel liggen om de winger te huren met aankoopoptie. Inter zou ook een terugkoopoptie krijgen.

Voorstel op tafel bij Inter

Kamate is al sinds 2020 aan de slag bij Inter, waar hij de voorbije seizoenen uitkwam voor de Primavera, zeg maar de beloften. In 59 wedstrijden was hij goed voor vijftien goals en acht assists. Bij de A-ploeg zat hij wel al enkele keren op de bank, maar debuteerde hij nog niet.

Het is nog niet duidelijk hoe ze bij Inter aankijken tegen het voorstel van Anderlecht. Voor Kamate zou de overstap wellicht een goede zaak zijn, want in Milaan heeft hij toch niet meteen uitzicht op een doorbraak.

Zou dat een goede transfer zijn van Anderlecht?

Meest recent

Real Madrid kondigt vertrek van icoon aan

Voor Real Madrid eindigt het seizoen volgend weekend met een thuiswedstrijd tegen Athletic Bilbao. ...

2
2
'Club davert op grondvesten: vertrek in kannen en kruiken'

Club Brugge zette zondagavond een enorme stap richting de landstitel door Union met 5-0 te ...

78
78
Courtois verbaast en koopt zich bij nieuwe club in

Thibaut Courtois haalt op zijn 34ste nog steeds een bijzonder hoog niveau. De doelman van Real ...

33
33
Jan Breydel ontploft: Brugse fans in brand door één man

Club Brugge lijkt op weg naar de landstitel. Blauw-Zwart veegde gisteren de vloer aan met concurrent ...

93
93
'Hubert na pandoering plots op de wip bij Union'

Union is op enkele dagen tijd van de hemel naar de hel gegaan. Donderdag pakte het nog de Croky Cup ...

282
282
Wansmakelijke Lukaku-taferelen bij titelviering Inter

Inter speelde zondag zijn laatste thuiswedstrijd van het seizoen en dat ging gepaard met een groot ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht kan cashen, Club heeft beet'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

256
256
Llansana haalt ferm uit na KV Mechelen: “Heel het seizoen al”

RSC Anderlecht speelde afgelopen speeldag 2-2 gelijk tegen KV Mechelen. Paars-Wit moet nog vol aan ...

282
282
Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

404
404
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

760
760
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

157
157
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

324
324
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

102
102
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

163
163
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

429
429
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

58
58
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

454
454
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

315
315
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

224
224
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

431
431
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

344
344
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

882
882
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

642
642
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

538
538
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

375
375

Meer sportnieuws