'Anderlecht klopt bij Inter aan voor nieuwe aanvaller'

door
'Anderlecht klopt bij Inter aan voor nieuwe aanvaller'

RSC Anderlecht tankte dit weekend vertrouwen voor de start van de Jupiler Pro League. De recordkampioen trok telkens aan het langste einde in de oefenduels tegen VfL Wolfsburg en Amiens SC. Nochtans hebben de Brusselaars nog vrij veel werk op de transfermarkt.

De Brusselaars maken zich op voor een belangrijk seizoen, waarin ze een geslaagde rentree willen maken binnen het Europese voetbal. Dat betekent echter heel wat wedstrijden extra. En dus is het nodig dat de selectie van coach Brian Riemer voldoende sterk is in de breedte. Maar wat versterking betreft bleef de achterban tot dusver op zijn honger zitten.

Exact een week voor de eerste competitiematch is RSCA immers de enige eersteklasser die nog geen nieuwe speler registreerde. Daar zijn verschillende redenen voor, maar stilaan begint de tijd toch te dringen voor de sportieve baas Jesper Fredberg. Het lange wachten op de eerste aanwinst lijkt evenwel voorbij.

LEES OOK: 'Zomertransfer bepaald: Club speelt steunpilaar kwijt' '

Versterking onderweg

Zo raakte vrijdag bekend dat Anderlecht een akkoord heeft gevonden met AC Milan omtrent de komst van verdediger Jan-Carlo Simic. De Serviër zou eerstdaags officieel voorgesteld worden. Daarnaast lijkt Paars-Wit ook dicht bij een terugkeer van Ludwig Augustinsson te staan.

Maar daar zal het niet bij blijven. Een tweede centrale verdediger is geen overbodige luxe, een doelman staat hoog op de lijst en een creatieve middenvelder wordt eveneens verwacht. Daarnaast zou Anderlecht ook nog een aanvallende versterking overwegen. En daarvoor zou het vizier opnieuw op Milaan gericht zijn.

Veelbelovende flankaanvaller

Volgens SportItalia tonen de Brusselaars immers interesse in Issiaka Kamate. Deze 19-jarige Fransman is een flankaanvaller, die eventueel ook in een centrale rol uit de voeten kan. Voorlopig kwam hij niet verder dan de jeugdploegen van de Italiaanse kampioen, maar Kamate wil graag een nieuwe stap in zijn carrière zetten. De kans op een zomers vertrek, al dan niet op huurbasis, is dan ook groot. Anderlecht zou alvast informatie hebben ingewonnen over een mogelijke deal, ook Hellas Verona ligt op de loer.

In welke linie heeft Anderlecht het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

Ophef bij VRT: Van Gucht deelt onverwachte tik uit

Ruben Van Gucht heeft onlangs zelf de speculatie rond zijn toekomst flink aangewakkerd. Met een ...

0
0
Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

De Rode Duivels spelen in de komende dagen oefeninterlands tegen de Verenigde Staten en Mexico. Het ...

5
5
‘Sensatie rond Onana: verrassende club meldt zich’

Zaterdagavond beginnen de Rode Duivels aan hun voorbereiding op het WK met een oefeninterland tegen ...

15
15
Zomerse toptransfer? De Ketelaere verrast met uitspraak

De Rode Duivels zijn deze week naar de Verenigde Staten afgereisd zonder Romelu Lukaku en dat ...

26
26
Slagveld bij Licentiecommissie: 11 clubs moeten vrezen

De lente is aangebroken en dat betekent voor Belgische voetbalclubs dat het tijd is om hun dossiers ...

137
137
'Grootmacht twijfelt plots: recorddeal Club in gevaar'

De kans is reëel dat Club Brugge komende zomer opnieuw het Belgische transferrecord zal ...

141
141
Met groeten van Mbappé: Frankrijk klopt Brazilië in oefenclash

Deze week staan heel wat interessante oefenduels op het programma met oog op het WK van komende ...

41
41
WK-barrages: Italië en Denemarken op koers, Polen ontsnapt

Donderdagavond werd de eerste ronde van de Europese WK-barrages afgewerkt. Daarbij kon Italië ...

112
112
'Topkandidaat bij City: Kompany beslist over Bayern-vertrek'

Vincent Kompany levert momenteel uitstekend werk af als hoofdtrainer van Bayern München. Toch ...

222
222
Tresoldi verklapt opvallend detail over Club-transfer

Club Brugge wil in de komende weken absoluut de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. ...

290
290
Garcia lacht tanden bloot na eerste groepstraining in VS

De Rode Duivels vertoeven momenteel op Amerikaanse bodem voor een stage. Aanstaande zaterdag werken ...

112
112
Titelfavorieten afgewogen: "Het momentum ligt bij hun"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

124
124
'Transferklepper Barça: steraanvaller naar Camp Nou'

FC Barcelona wil in de komende weken serieus oogsten met Robert Lewandowski als aanvallend ...

175
175
De Cat naar Bayern München? 'Sleutelrol Kompany onthuld'

In de komende dagen hoopt hij zijn grote debuut als Rode Duivel te maken, ondertussen wordt ook al ...

317
317
Interlands: Turkije op zucht van WK, noodscenario Standard

Donderdag staan verschillende WK-barragewedstrijden op het programma. Daarnaast wordt er ook in de ...

73
73
‘Club Brugge blaast mercato op: 9M voor eerste zomerknaller’

Club Brugge wil deze zomer vroeg en hard toeslaan op de transfermarkt. Blauw-Zwart volgt een jonge ...

411
411
'Garcia keihard: deze spelers mogen WK op buik schrijven'

De Rode Duivels zijn geland op Amerikaanse bodem waar ze de komende dagen een stage en twee ...

294
294
Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Antwerp FC heeft woensdag extra vertrouwen getankt met oog op de Europe Play-Offs. In een oefenmatch ...

403
403
'Opvolger Courtois: nieuwe nummer één Duivels staat vast'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

497
497
Transfervoorwaarden bekend: huurling terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht blijft op zoek naar een nieuwe sportief directeur. De Brusselaars willen dan ook een ...

400
400
'Erfgenaam Salah: imposante verlanglijst Liverpool gelekt'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

122
122
Titeldruk neem toe: "Schande als zij geen kampioen worden"

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

521
521
'Wit konijn Garcia: verrassende vervanger Lukaku?'

Nadat eerder al Thibaut Courtois moest afhaken, gaf nu ook Romelu Lukaku verstek bij de Rode ...

271
271
Leven na Gheysens: toekomst Antwerp oogt rooskleurig

De voorbije maanden is er veel inkt gevloeid over Antwerp. Niet alleen omwille van de ondermaatse ...

791
791
Baro betaalt zware prijs: AA Gent haakt af bij top vier

AA Gent verzekerde zich nipt van een plaats in de Champions' Play-Offs, die het toch maar mooi als ...

457
457

Meer sportnieuws