SK Beveren verliest topschutter en vindt vervanger in PL

88
SK Beveren verliest topschutter en vindt vervanger in PL

Vorig seizoen stelde SK Beveren zwaar teleur in de Challenger Pro League. Het ambieerde promotie, maar eindigde pas als achtste en haalde daarmee niet eens de play-offs. Dit seizoen moet het beter, maar op de Freethiel zullen ze niet kunnen rekenen op een smaakmaker.

Beveren moest dinsdag immers afscheid nemen van zijn prijsschutter. Goduine Koyalipou vond vorig seizoen zestien keer de weg naar de netten en daarmee kroonde hij zich tot topschutter van de Challenger Pro League. Die prestatie levert hem nu een transfer op.

LEES OOK: David Hubert sneert streng ondanks winst Union

Beveren verliest Koyalipou

De 24-jarige spits zet zijn carrière immers verder bij de Bulgaarse topclub CSKA Sofia, dat hem definitief overneemt. Dat zal Beveren wellicht ook een mooie transfersom opleveren. Sportief is zijn vertrek wel een aderlating, maar SKB blijft niet bij de pakken zitten.

Het ging meteen een vervanger ophalen in de Premier League. Enkele uren na het vertrek van Koyalipou werd immers de komst bekend gemaakt van Ademola Ola-Adebomi. De 20-jarige spits komt op huurbasis over van Crystal Palace.

Vervanger komt uit Premier League

Daar liet de jonge Engelsman al knappe dingen zien bij de beloften met zestien goals in 33 wedstrijden. Hij haalde ook een paar keer de wedstrijdselectie bij de A-ploeg, maar kon nog niet doorbreken. Vorig seizoen werd hij ook verhuurd aan de Engelse derdeklasser Burton Albion.

"We geloven sterk in de specifieke kwaliteiten van Ademola. Door zijn lengte en kracht beschikt hij over de ideale eigenschappen van een targetspits", toont Bob Peeters zich tevreden met de kwaliteiten. "We zijn ervan overtuigd dat hij, gesteund door de ervaren spelers in onze kern, met zijn drive en energie voor veel gevaar in de zestienmeter zal zorgen."

Doet SK Beveren hier een goede zaak?

Meest recent

'Club Brugge breekt record: eerste Tresoldi-bod onderweg'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

46
46
Antwerp slikt bittere pil: kopzorgen rond Vermeeren

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

42
42
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

65
65
Coucke krijgt volle laag: pers reageert op oorlogsverklaring

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

135
135
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

111
111
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

188
188
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

256
256
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

136
136
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

209
209
'Union in verzet: nieuwe tegenvaller dreigt'

Union deed afgelopen weekend een uitstekende zaak, want het profiteerde mee van de nederlaag van AA ...

92
92
Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Vorige week mocht Harry Kane de Gouden Bal in ontvangst nemen, maar in de komende weken en maanden ...

67
67
Defour kiest duidelijke kant in vete Bornauw-Bruno

Anderlecht mag vorig weekend dan wel met 4-1 gewonnen hebben van Westerlo, maar daarmee lijkt de ...

220
220
Jonge Duivels bereiden EK voor met 2 topmatchen

De Jonge Duivels wisten in de vorige interlandperiode in september en oktober hun opdracht tot een ...

44
44
'Grote verrassing: Dender gaat lopen met CEO Lommel'

FCV Dender hoopt om snel terug te keren op het hoogste niveau, nadat het vorig seizoen degradeerde ...

123
123
Antwerp weet opnieuw belangijke pion te strikken

Antwerp kent een lastig seizoensbegin en heeft vijf van zijn zes laatste competitiewedstrijden ...

219
219
'Conflict WK U17: Mignolet slaat terug naar Anderlecht'

Op 19 november gaat in Qatar het WK U17 van start. Daar zullen ook de Jonge Duivels weer aanwezig ...

828
828
Wéér schandaal: "FIFA betaalde miljoenen voor Infantino"

De voorbije maanden is Gianni Infantino alsmaar meer onder vuur te komen liggen als voorzitter van ...

103
103
'Union schrikt: AC Milan meldt zich voor sterkhouder'

Union draait ook dit seizoen weer netjes mee in de top van de Jupiler Pro League en is goed begonnen ...

161
161
Anderlecht bezorgt Jonge Duivels mokerslag voor WK U17

Na deze week staat er een nieuwe interlandperiode voor de deur. Die wordt niet alleen belangrijk ...

202
202
Club Brugge krijgt controversiële scheidsrechter tegen PSV

Voor Club Brugge blijft het een zeer drukke periode. Woensdag moet het alweer aan de bak, want dan ...

232
232
Vandenbempt waarschuwt Gent: "Als je dat genoeg herhaalt..."

AA Gent begon geweldig aan het seizoen, maar is de laatste weken toch een beetje van zijn wolk ...

78
78
'Club krijgt enorme concurrentie voor typische transfer'

Bij Club Brugge kunnen ze tot dusver zeer tevreden zijn over hun seizoensbegin. Na tien speeldagen ...

140
140
Albert duidelijk: "Hij moet altijd starten bij Anderlecht"

Het zijn woelige weken geweest voor Anderlecht, maar op Neerpede zullen ze hopen dat de rust een ...

145
145
'Droomtransfer Tresoldi: nieuw plan op tafel'

Nicolo Tresoldi pikte vrijdag op Zulte Waregem opnieuw zijn doelpuntje mee en is met acht goals nu ...

248
248
Conflict bij Anderlecht ontplot: lot Bruno al bezegeld?

Anderlecht herpakte zich zaterdag met een deugddoende 4-1-overwinning tegen Westerlo, maar dat ...

470
470

Meer sportnieuws