'Bayern vindt akkoord voor vierde Kompany-aanwinst'

162
'Bayern vindt akkoord voor vierde Kompany-aanwinst'

Vincent Kompany en het merendeel van zijn troepen bij Bayern München vertoeven momenteel in Zuid-Korea. Daar wordt een commerciële tournee afgewerkt en staan tevens enkele oefenduels gepland. Ondertussen wordt nog volop aan zijn selectie gesleuteld.

Der Rekordmeister was jarenlang dé dominante ploeg in het Duitse voetbal. Maar daar kwam afgelopen seizoen op abrupte wijze verandering in. Zo kroonde Bayer Levekusen zich tot de ongeslagen kampioen in de Bundesliga. Bayern moest dan weer vrede nemen met een teleurstellende derde plaats.

Het was alweer van 2011 geleden dat de grootmacht nog eens naast de top twee in de eindstand viel. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League, waarin Real Madrid zich te sterk toonde, waren slechts een doekje voor het bloeden.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

Versterking voor Kompany

Kompany staat dus voor een lastige opdracht op de club opnieuw te doen met prijzengewin. Daarvoor werd de Belgische trainer inmiddels ook al van versterking voorzien. Met Hiroki Ito, Michael Olise en Joao Palhinha werden inmiddels drie aanwinsten gestrikt. Daar zal het evenwel niet bij blijven.

Om de defensie te versterken wordt bijvoorbeeld hard gewerkt aan de komst van Jonathan Tah. De 28-jarige verdediger was afgelopen seizoen een vaste sterkhouder bij kampioen Bayer Leverkusen en werd ook opgenomen in de Duitse EK-selectie. In de BayArena gaat hij echter zijn laatste contractjaar in. En daar wil Bayern van profiteren.

Contract tot medio 2029

Volgens Kicker vonden de betrokken partijen inmiddels zelfs al een mondeling akkoord. Zo zou een overeenkomst tot medio 2029 klaarliggen voor Tah in de Allianz Arena. Bij Sky Germany gaat men wel op de rem staan, daar beweert men dat beide clubs nog niet volledig akkoord zijn over de transfersom. Wel zouden ze naar mekaar toegroeien.

Zo wordt onderhandeld over een transfersom van 25 miljoen euro plus 5 miljoen euro aan bonussen. In ieder geval is een volledig afronding van de deal niet voor meteen. Zo wacht men eerst tot er duidelijkheid is over de situatie van Matthijs de Ligt. Blijft de Nederlander toch aan boord, zou Bayern alsnog van Tah kunnen afzien.

Bayern is nu al topfavoriet voor de titel in het komende seizoen ...

Meest recent

Hierom zakken topscouts massaal af naar PSV-Club Brugge

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

40
40
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

45
45
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

533
533
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

151
151
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

155
155
Anderlecht begaat Bruno-blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

168
168
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

55
55
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

150
150
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

176
176
‘Lukaku krijgt plots oude bekende als nieuwe Fener-coach’

Het loopt voor geen meter bij Fenerbahçe. De Turkse topclub zit in de hoek waar de klappen ...

75
75
Opvallend: Roméo Lavia en Eden Hazard slaan handen in elkaar

Roméo Lavia maakte enorm veel indruk tijdens de interlandperiode, maar bij Chelsea werd hij ...

60
60
Radja Nainggolan slaat ferm terug op beschuldigingen

Radja Nainggolan kent naast het veld een moeilijke periode. De 38-jarige middenvelder wacht mogelijk ...

26
26
Compper viseert Vermeeren met snoeiharde uitspraken

Royal Antwerp FC incasseerde afgelopen speeldag weer een ferme uppercut. Laagvlieger Cercle Brugge ...

102
102
'Genk loopt blauwtje: goudhaantje gratis richting exit'

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Nadat de Limburgers zaterdag nog maar eens onderuit ...

264
264
Bijltjesdag in JPL: volgende coach op straat gezet

Het blijkt plots bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want amper enkele uren na het ontslag van ...

183
183
Poppen aan het dansen: machtsstrijd Anderlecht escaleert

RSC Anderlecht sloot een woelige week af met een deugddoende zege tegen Westerlo, maar of alles nu ...

414
414
'Club Brugge breekt record: monsterbod in aantocht'

Met acht doelpunten in zes wedstrijden heeft Nicolo Tresoldi een waanzinnige maand oktober achter de ...

346
346
Zware kater Antwerp: kopzorgen omtrent topaanwinst

Wie dacht dat Antwerp weer op de goede weg was na de zege tegen Charleroi kwam bedrogen uit, want op ...

142
142
Met dank aan De Mil: toptransfer op til bij AA Gent?

Door de nederlaag in Lommel, na de vroegtijdige bekerexit de eerste misstap pas in de competitie, is ...

153
153
Oorlogsverklaring aan pers: Coucke krijgt volle laag

Marc Coucke laat in het openbaar nog maar zelden zijn licht schijnen op de gang van zaken bij RSC ...

251
251
Bewogen weekend Belgische refs: Lardot velt verdict

Speeldag tien in de Jupiler Pro League leverde helaas een vrij bewogen weekend op voor de Belgische ...

226
226
'Klopjacht op Tresoldi: 4 grootmachten drukken door'

In januari mag hij naar verluidt onder geen beding vertrekken, maar Club Brugge zal toch alle moeite ...

291
291
Bruno versus Sibierski: tikkende tijdbom in Anderlecht

Danzij een 4-1 zege is de crisis weer even bezworen bij RSC Anderlecht, maar dat betekent niet dat ...

334
334
‘Topschutter van 10M: oude bekende volgt Tresoldi op’

Club Brugge heeft een opvolger voor Nicolò Tresoldi op het oog, en het is geen onbekende. Het ...

250
250
Geen genade: STVV zet De Meyer op straat

Na tien speeldagen is het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League een feit. ...

239
239

Meer sportnieuws