‘Chelsea laat Osimhen vallen, toekomst Lukaku bekend’

502 stemmen
‘Chelsea laat Osimhen vallen, toekomst Lukaku bekend’

De transfersoep rond Romelu Lukaku en Victor Osimhen lijkt bijna gedaan. Of toch niet? De toekomst van Lukaku is bekend, maar een toptransfer van Osimhen ligt nog open.

Napoli wil Lukaku binnenhalen en andersom wil de Rode Duivel ook naar Napels om weer samen te werken met Antonio Conte. Ondanks interesse van Aston Villa is Big Rom zo klaar als een klontje over zijn toekomst.

LEES OOK: Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Wachten op Osimhen?

Napoli zou pas in actie kunnen schieten wanneer ex-Charleroi-aanvaller Osimhen wordt verkocht. Eerder werd PSG genoemd, maar Napoli wil 125 miljoen euro vangen voor de Nigeriaan. Vervolgens bood Napoli Osimhen aan bij Chelsea om de transfer van Lukaku te versnellen.

Er werd zelfs een huuroptie voorgesteld waar de verplichte aankoopoptie pas zal worden gelicht als de Londense club Champions League-voetbal zou halen. Een mogelijke deal van Osimhen lijkt definitief van tafel. Chelsea heeft een akkoord gevonden met spits Samu Omorodion. 

Napoli wacht niet meer af

Chelsea neemt de 20-jarige Omorodion voor een miljoenenbedrag over van Atlético Madrid. De centrumaanvaller zorgt ervoor dat een deal over Osimhen definitief van de baan is. Volgens journalist Gianluca Di Marzio wil hoofdtrainer Conte niet meer afwachten en zal Napoli proberen Lukaku zo snel mogelijk in te lijven.

Denk jij dat Lukaku zal slagen bij Napoli?

Meest recent

Smetje op titelviering: rellen in stadion in Mechelen

De titelstrijd is donderdagavond in een beslissende plooi gevallen. Doordat Union punten liet liggen ...

16
16
Kampioenenfeest slaat om: horrorscenario treft Club Brugge

Club Brugge kan eindelijk de landstitel vieren, maar lang zal dat feest niet duren. De titel is ...

80
80
Verschaeren geeft hint over toekomst: "90% zeker"

Anderlecht heeft zich donderdagavond verzekerd van de vierde plaats met een zege tegen STVV, maar de ...

48
48
Tzolis laat zich uit over mogelijke transfer

Club Brugge heeft donderdagavond de landstitel binnengehaald, met dank aan het puntenverlies van ...

71
71
Tranen bij De Cat: transfer op komst?

De laatste thuiswedstrijd van Anderlecht dit seizoen werd donderdagavond een emotionele avond. Het ...

102
102
Afscheid op het veld? Mignolet schept duidelijkheid

Club Brugge heeft donderdagavond zijn 20ste landstitel veroverd. Het moest daarvoor wel bibberen tot ...

191
191
Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

250
250
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

50
50
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

235
235
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

312
312
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

391
391
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

213
213
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

306
306
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

171
171
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

154
154
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

320
320
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

302
302
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

129
129
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

44
44
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

95
95
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

631
631
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

218
218
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

455
455
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

569
569
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

198
198

Meer sportnieuws