Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

door
Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

Bilal El Khannouss werd al verschillende keren genoemd bij een toptransfer deze zomertransferperiode. Voorlopig blijft het echter windstil voor de Marokkaan.

El Khannouss speelde met de Marokkaanse nationale ploeg op de Olympische Spelen waar het in de kwartfinale werd uitgeschakeld door Spanje. In de groepsfase maakte het nochtans veel indruk. El Khannouss miste de clash met Spanje door schorsing.

LEES OOK: ‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Verrassende wending?

Het Laatste Nieuws meldt dat er mogelijk een verrassende wending in het transferverhaal van El Khannouss komt. De aanvallende middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop, maar voorlopig zijn er nog geen concrete aanbiedingen. KRC Genk had nochtans toestemming gegeven dat de entourage met clubs mocht praten.

RB Leipzig werd genoemd, maar die wisten Xavi Simons nog een jaar te strikken. Sterspeler Dani Olmo staat op het punt om naar FC Barcelona te trekken, maar naar verluidt bekijkt de Duitse club nu andere opties. Bij KRC Genk wrijft men zich in de handen want de miljoenen zijn niet noodzakelijk en El Khannouss is een bepalende speler.

Na Olympische Spelen

Mogelijk begint er wat te bewegen na de Olympische Spelen, maar voorlopig is het aldus windstil. ‘Hoewel zowel de entourage van de speler als Genk verwachten dat er na de Olympische Spelen het een en ander in beweging zal komen, zouden de Limburgers er niet rouwig om zijn mocht dat niet gebeuren’, klinkt het.

Aan interesse is er geen gebrek. El Khannouss wordt gezien als een groot talent en brak al op jonge leeftijd door. De Marokkaanse international staat op veel lijstjes. KRC Genk wil dan ook een mooi bedrag vangen voor de middenvelder. Hij heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro.

Denk jij dat El Khannouss bij KRC Genk zal blijven?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

54
54
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

76
76
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

55
55
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

165
165
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

80
80
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

236
236
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

196
196
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

47
47
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

389
389
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

73
73
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

624
624
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

485
485
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

527
527
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

636
636
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

442
442
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

346
346
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

197
197
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

519
519
'Anderlecht in actie: spectaculaire terugkeer in de maak'

Het overgebleven bestuur van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Men wil zo snel mogelijk ...

718
718
Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

154
154
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

503
503
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

482
482
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

627
627
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

251
251
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

155
155

Meer sportnieuws