Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

door
Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

Bilal El Khannouss werd al verschillende keren genoemd bij een toptransfer deze zomertransferperiode. Voorlopig blijft het echter windstil voor de Marokkaan.

El Khannouss speelde met de Marokkaanse nationale ploeg op de Olympische Spelen waar het in de kwartfinale werd uitgeschakeld door Spanje. In de groepsfase maakte het nochtans veel indruk. El Khannouss miste de clash met Spanje door schorsing.

LEES OOK: Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

Verrassende wending?

Het Laatste Nieuws meldt dat er mogelijk een verrassende wending in het transferverhaal van El Khannouss komt. De aanvallende middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop, maar voorlopig zijn er nog geen concrete aanbiedingen. KRC Genk had nochtans toestemming gegeven dat de entourage met clubs mocht praten.

RB Leipzig werd genoemd, maar die wisten Xavi Simons nog een jaar te strikken. Sterspeler Dani Olmo staat op het punt om naar FC Barcelona te trekken, maar naar verluidt bekijkt de Duitse club nu andere opties. Bij KRC Genk wrijft men zich in de handen want de miljoenen zijn niet noodzakelijk en El Khannouss is een bepalende speler.

Na Olympische Spelen

Mogelijk begint er wat te bewegen na de Olympische Spelen, maar voorlopig is het aldus windstil. ‘Hoewel zowel de entourage van de speler als Genk verwachten dat er na de Olympische Spelen het een en ander in beweging zal komen, zouden de Limburgers er niet rouwig om zijn mocht dat niet gebeuren’, klinkt het.

Aan interesse is er geen gebrek. El Khannouss wordt gezien als een groot talent en brak al op jonge leeftijd door. De Marokkaanse international staat op veel lijstjes. KRC Genk wil dan ook een mooi bedrag vangen voor de middenvelder. Hij heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro.

Denk jij dat El Khannouss bij KRC Genk zal blijven?

Meest recent

'Datum rentree Kevin De Bruyne is bekend'

Napoli beleeft geen makkelijk te seizoen en dat is onder meer te wijten aan zijn Rode Duivels. Naast ...

16
16
Kompany haalt uit naar Mourinho na racismerel

De racismerel die zich dinsdag afspeelde in de Champions League-wedstrijd tussen Benfica en Real ...

33
33
TRANSFERUURTJE: 'Club aast op ex-Duivel, Schreuder nog naar RSCA?'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

140
140
Ancelotti verbaast iedereen met groot transfernieuws

Carlo Ancelotti moet Brazilië weer naar hogere sferen zien te brengen. Nog voor het WK 2026 in ...

25
25
Max Dean slaat keihard terug: “Van waar komt dat?”

Max Dean is één van de meest uitgesproken figuren in de Belgische competitie. De ...

75
75
Cinel trekt aan alarmbel: code rood bij Cercle Brugge

Cercle Brugge vecht dit seizoen weer tegen de degradatie. Groen-Zwart staat op een voorlaatste ...

123
123
Oordeel na eerste 90 minuten Jashari: Italië gaat los

Ardon Jashari maakte de overstap van Club Brugge naar AC Milan, maar de 23-jarige middenvelder ...

260
260
‘Racismerel zindert na: ook Benfica dient klacht in’

De Champions League-clash tussen Benfica en Real Madrid blijft de gemoederen bezighouden. Vooral de ...

112
112
KAA Gent-meevaller vlak voor Cercle: De Mil tempert

KAA Gent neemt het vanavond op tegen Cercle Brugge. Terwijl de Buffalo’s strijden voor een ...

58
58
Rode Duivel van 10 miljoen ligt onder vuur in Duitsland

Met het oog op het WK maakten heel wat potentiële Rode Duivels de voorbije maanden een ...

52
52
Smaakmaker bereidt vertrek bij Union nu al voor

Union hoopt de komende maanden opnieuw de titel te veroveren, staat ook in de bekerfinale en kan ...

55
55
Geen geheimen meer: Ruben Van Gucht pakt stevig uit

Ruzies, roddels en romantiek lijken al jaren als schaduwen rond Ruben Van Gucht te hangen. Wat ooit ...

129
129
'Barça wil profiteren: Rode Duivel aan spotprijsje'

Voor FC Barcelona belooft het alweer een drukke transferzomer te worden. De Catalanen moeten nog ...

130
130
'Anderlecht slikt nieuwe Schreuder-domper'

Het is bij Anderlecht nog altijd wachten op een nieuwe hoofdtrainer, drie weken na het ontslag van ...

364
364
Jan Boskamp ging door complete hel: "Rot op man!"

Er zijn weinig Nederlanders die in België zo geliefd zijn als de immer sympathieke 'brulboei' ...

70
70
Van MLS-finale naar Stayen: reden voor transfer bekend

STVV blijft verbazen en prijkt nog altijd op de tweede plaats in de Jupiler Pro League, maar dat ...

30
30
'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

137
137
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

150
150
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

71
71
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

767
767
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

261
261
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

132
132
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

476
476
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

224
224
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

403
403

Meer sportnieuws