Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

door
Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

Bilal El Khannouss werd al verschillende keren genoemd bij een toptransfer deze zomertransferperiode. Voorlopig blijft het echter windstil voor de Marokkaan.

El Khannouss speelde met de Marokkaanse nationale ploeg op de Olympische Spelen waar het in de kwartfinale werd uitgeschakeld door Spanje. In de groepsfase maakte het nochtans veel indruk. El Khannouss miste de clash met Spanje door schorsing.

LEES OOK: 'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

Verrassende wending?

Het Laatste Nieuws meldt dat er mogelijk een verrassende wending in het transferverhaal van El Khannouss komt. De aanvallende middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop, maar voorlopig zijn er nog geen concrete aanbiedingen. KRC Genk had nochtans toestemming gegeven dat de entourage met clubs mocht praten.

RB Leipzig werd genoemd, maar die wisten Xavi Simons nog een jaar te strikken. Sterspeler Dani Olmo staat op het punt om naar FC Barcelona te trekken, maar naar verluidt bekijkt de Duitse club nu andere opties. Bij KRC Genk wrijft men zich in de handen want de miljoenen zijn niet noodzakelijk en El Khannouss is een bepalende speler.

Na Olympische Spelen

Mogelijk begint er wat te bewegen na de Olympische Spelen, maar voorlopig is het aldus windstil. ‘Hoewel zowel de entourage van de speler als Genk verwachten dat er na de Olympische Spelen het een en ander in beweging zal komen, zouden de Limburgers er niet rouwig om zijn mocht dat niet gebeuren’, klinkt het.

Aan interesse is er geen gebrek. El Khannouss wordt gezien als een groot talent en brak al op jonge leeftijd door. De Marokkaanse international staat op veel lijstjes. KRC Genk wil dan ook een mooi bedrag vangen voor de middenvelder. Hij heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro.

Denk jij dat El Khannouss bij KRC Genk zal blijven?

Meest recent

'Nieuwe TD: Anderlecht maakt verwachtingen duidelijk'

Begin februari zette Anderlecht zowel trainer Besnik Hasi als sportief directeur Olivier Renard op ...

8
8
Jonge Duivel kondigt vertrek bij PSV aan

Bij PSV werd er de voorbije dagen stevig gefeest nadat het voor de derde keer op rij de Nederlandse ...

21
21
'Nieuwe afgang voor gewezen supertalent Dwomoh'

Hij debuteerde op zijn zestiende al in het eerste elftal van KRC Genk en leek een gedoodverfde Rode ...

18
18
Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

60
60
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

118
118
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

188
188
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

125
125
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

75
75
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

141
141
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

81
81
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

154
154
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

85
85
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

116
116
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

105
105
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

159
159
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

297
297
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

255
255
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

660
660
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

278
278
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

121
121
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

103
103
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

94
94
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

259
259
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

137
137

Meer sportnieuws