Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

door
Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

Bilal El Khannouss werd al verschillende keren genoemd bij een toptransfer deze zomertransferperiode. Voorlopig blijft het echter windstil voor de Marokkaan.

El Khannouss speelde met de Marokkaanse nationale ploeg op de Olympische Spelen waar het in de kwartfinale werd uitgeschakeld door Spanje. In de groepsfase maakte het nochtans veel indruk. El Khannouss miste de clash met Spanje door schorsing.

LEES OOK: 'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

Verrassende wending?

Het Laatste Nieuws meldt dat er mogelijk een verrassende wending in het transferverhaal van El Khannouss komt. De aanvallende middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop, maar voorlopig zijn er nog geen concrete aanbiedingen. KRC Genk had nochtans toestemming gegeven dat de entourage met clubs mocht praten.

RB Leipzig werd genoemd, maar die wisten Xavi Simons nog een jaar te strikken. Sterspeler Dani Olmo staat op het punt om naar FC Barcelona te trekken, maar naar verluidt bekijkt de Duitse club nu andere opties. Bij KRC Genk wrijft men zich in de handen want de miljoenen zijn niet noodzakelijk en El Khannouss is een bepalende speler.

Na Olympische Spelen

Mogelijk begint er wat te bewegen na de Olympische Spelen, maar voorlopig is het aldus windstil. ‘Hoewel zowel de entourage van de speler als Genk verwachten dat er na de Olympische Spelen het een en ander in beweging zal komen, zouden de Limburgers er niet rouwig om zijn mocht dat niet gebeuren’, klinkt het.

Aan interesse is er geen gebrek. El Khannouss wordt gezien als een groot talent en brak al op jonge leeftijd door. De Marokkaanse international staat op veel lijstjes. KRC Genk wil dan ook een mooi bedrag vangen voor de middenvelder. Hij heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro.

Denk jij dat El Khannouss bij KRC Genk zal blijven?

Meest recent

Anderlecht bevestigt opdoffer: sterkhouder lange tijd out

Anderlecht maakte de laatste weken een stevige opmars. Met een negen op negen tegen KV Mechelen, ...

25
25
Hein geeft Hayen wijze raad: "Al de tweede keer"

Het werd deze keer geen feest in de Champions League voor Club Brugge. Alle euforie na het knappe ...

36
36
'Club Brugge en Union kruisen degens bij voetbalbond'

Het heeft er alle schijn van dat de titelstrijd dit seizoen opnieuw een duel zal worden tussen Union ...

40
40
'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Er staat dit seizoen weer geen maat op Erling Haaland. De doelpuntenmachine scoorde voor Manchester ...

44
44
'Genk mengt zich in strijd om peperdure goalgetter'

KRC Genk gaat donderdagavond op zoek naar een nieuw resultaat in de Europa League. Daarvoor zal het ...

180
180
Domper voor Trossard: Arteta brengt update

Woensdagavond werkten Arsenal en Bayern München dé kraker van de speeldag in de ...

26
26
Pijnlijke conclusie voor Club: "Is er een probleem?"

Club Brugge likt zijn wonden na de pijnlijke zeperd van woensdagavond in Lissabon. De 3-0-nederlaag ...

107
107
'Eindelijk witte rook: Antwerp heeft nieuwe coach beet'

Vorig weekend noteerden we het tweede trainersontslag van het seizoen in de Jupiler Pro League. ...

261
261
'Nieuwe domper Belgische fans: traditie eindigt na 50 jaar'

Het is voorlopig nog geen al te fijn seizoen voor de Belgische voetbalsupporter. Die kon de Jupiler ...

80
80
TRANSFERUURTJE: 'West Ham berooft JPL, cruciaal nieuws Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

214
214
'Rentree in zicht: Lukaku maakt comeback in topper'

Napoli pakte deze week een cruciale zege in de Champions League tegen Qarabag, waarmee het opnieuw ...

65
65
'Financiële mokerslag: dit zal nieuw tv-contract nog opleveren'

Het Belgische voetbal verkeert momenteel in grote onzekerheid. DAZN besloot deze week dat ze het ...

336
336
Paniekmodus bij Club: cruciale beslissing hangt

Club Brugge kende woensdag een off-day in de Champions League. Het botste in Lissabon op zijn ...

300
300
'AA Gent wil cashen op verrassende naam'

AA Gent hoopte dit seizoen na een tegenvallend jaar weer stappen vooruit te zetten. Dat gaat ...

181
181
Club Brugge bevestigt keihard verdict voor Jackers

Voor Club Brugge is de trip naar Lissabon uiteindelijk toch een ramp geworden. De afreis werd ...

506
506
Bounida schittert bij Ajax: wat met Rode Duivels?

De crisis bij Ajax blijft verdergaan, met deze week een nieuwe nederlaag in de Champions League. Ze ...

176
176
'Union greep naast pikante transfer bij Anderlecht'

Er staan dit weekend enkele interessante affiches op het programma in de Jupiler Pro League. Zondag ...

209
209
Ruben Van Gucht slaat VRT met absolute verstomming

Ruben Van Gucht nam gisteren afscheid van De Slimste Mens tijdens zijn vijfde passage in het ...

146
146
Hayen helemaal de mist in: Boeckx en Degryse zijn keihard

Club Brugge heeft woensdagavond een mokerslag gekregen in de Champions League. Het droomde van ...

241
241
'DAZN vs Pro League: minister eist meteen antwoord'

Het blijft hoogst onduidelijk hoe het nu verder moet met het Belgische voetbal, nadat DAZN dinsdag ...

277
277
KRC Genk mag hopen: van de top naar de krochten van Europa

KRC Genk ontvangt FC Basel in de Cegeka Arena. De Zwitsers waren in het verleden nog ...

134
134
'Masterplan Anderlecht met De Cat: dit ligt op tafel'

Er doen heel veel geruchten de ronde over Nathan De Cat. De 17-jarige middenvelder is dé ...

435
435
Kane verklapt: Bayern München of FC Barcelona?

De afgelopen weken was er heel veel te doen over de toekomst van Harry Kane. De Britse aanvaller ...

106
106
Seys scherp voor zichzelf en team: "Dramatisch!"

Net als heel Club Brugge speelde ook Joaquin Seys geen goede partij. De blonde linksachter was na de ...

100
100
'DAZN-crash: legt Club Brugge een bom onder de JPL?'

De DAZN-crash heeft het Belgische voetbal volledig in de war gestuurd: het tv-contract ligt aan ...

847
847

Meer sportnieuws