Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

door
Transferwending El Khannouss? ‘KRC Genk wrijft in de handen’

Bilal El Khannouss werd al verschillende keren genoemd bij een toptransfer deze zomertransferperiode. Voorlopig blijft het echter windstil voor de Marokkaan.

El Khannouss speelde met de Marokkaanse nationale ploeg op de Olympische Spelen waar het in de kwartfinale werd uitgeschakeld door Spanje. In de groepsfase maakte het nochtans veel indruk. El Khannouss miste de clash met Spanje door schorsing.

LEES OOK: Is er nog hoop? Nieuwe wending in dossier Bounida

Verrassende wending?

Het Laatste Nieuws meldt dat er mogelijk een verrassende wending in het transferverhaal van El Khannouss komt. De aanvallende middenvelder lijkt klaar voor een stap hogerop, maar voorlopig zijn er nog geen concrete aanbiedingen. KRC Genk had nochtans toestemming gegeven dat de entourage met clubs mocht praten.

RB Leipzig werd genoemd, maar die wisten Xavi Simons nog een jaar te strikken. Sterspeler Dani Olmo staat op het punt om naar FC Barcelona te trekken, maar naar verluidt bekijkt de Duitse club nu andere opties. Bij KRC Genk wrijft men zich in de handen want de miljoenen zijn niet noodzakelijk en El Khannouss is een bepalende speler.

Na Olympische Spelen

Mogelijk begint er wat te bewegen na de Olympische Spelen, maar voorlopig is het aldus windstil. ‘Hoewel zowel de entourage van de speler als Genk verwachten dat er na de Olympische Spelen het een en ander in beweging zal komen, zouden de Limburgers er niet rouwig om zijn mocht dat niet gebeuren’, klinkt het.

Aan interesse is er geen gebrek. El Khannouss wordt gezien als een groot talent en brak al op jonge leeftijd door. De Marokkaanse international staat op veel lijstjes. KRC Genk wil dan ook een mooi bedrag vangen voor de middenvelder. Hij heeft een marktwaarde van dertig miljoen euro.

Denk jij dat El Khannouss bij KRC Genk zal blijven?

Meest recent

Meunier dropt bommetje: transfer naar ... Anderlecht?

Woensdag vertrekken de Rode Duivels naar Amerika voor een tweeluik tegen Mexico en de VS. Een van de ...

74
74
Zorgwekkende update rond Boskamp: fans reageren geschokt

De zorgen rond Jan Boskamp nemen toe. Tijdens een recente uitzending liet René van der Gijp ...

95
95
Lukaku haakt af bij Rode Duivels: puzzelen voor Garcia

Dinsdag bliezen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke, om daags nadien koers te zetten richting de ...

73
73
Anderlecht moet dokken: spelers passeren langs de kassa

Met de hakken over de sloot verzekerde RSC Anderlecht zich van een plekje in de Champions' ...

114
114
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

22
22
Madou zet Club Brugge op scherp: straffe woorden voor PO's

Club Brugge gaat Play-Off 1 in als achtervolger. De ambities van Blauw-Zwart zijn duidelijk: ...

160
160
Meunier verbaast iedereen met toekomstplannen

Thomas Meunier was afgelopen speeldag de grote man bij Lille met een doelpunt en een assist. De ...

110
110
Zinho Vanheusden doet emotionele bekentenis

Zinho Vanheusden stopte op 26-jarige leeftijd al met profvoetbal. De centrale verdediger kende ...

85
85
Debast doet boekje open over Anderlecht én De Cat

De Rode Duivels kampen met een blessuregolf. Bondscoach Rudi Garcia kan over verschillende pionnen ...

162
162
STVV primus van de JPL: groot wapen Vrancken in PO’s

Het viel op afgelopen speeldag, veel doelpunten vanuit stilstaande fases. Het Laatste Nieuws vond ...

40
40
Noa Lang doet pittige onthulling over horrorblessure

Het waren geen beelden voor gevoelige kijkers. Noa Lang liep tijdens de Champions League-clash ...

60
60
Anderlecht in vrije val: dit wordt nu duidelijk

RSC Anderlecht heeft zich geplaatst voor Play-Off 1, maar de afgelopen weken sputtert de motor weer. ...

294
294
Hayen krijgt raad: Genk-miscast moet er meteen uit

KRC Genk greep net naast een ticket voor Play-Off 1. De Limburgers sloten het seizoen af met een 5-5 ...

233
233
Code rood bij Antwerp: Oosting zwaar onder vuur

Royal Antwerp FC wist Play-Off 1 niet te bereiken. The Great Old keek zelfs even tegen ...

218
218
Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

146
146
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

120
120
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

178
178
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

64
64
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

101
101
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

318
318
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

145
145
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

473
473
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

159
159
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

406
406
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

132
132

Meer sportnieuws