'Alvarez verlaat Man City: toptransfer van 80 miljoen'

door
'Alvarez verlaat Man City: toptransfer van 80 miljoen'

Binnen minder dan een maand sluit de zomermercato zijn deuren in de meeste Europese competities. En dus begint de transfercarousel stilaan op volle toeren te draaien. Julian Alvarez bijvoorbeeld, lijkt Manchester City te gaan inruilen voor Atlético Madrid.

Los Rojiblancos moesten vorig seizoen vrede nemen met een tegenvallende vierde plaats in La Liga. In de komende jaargang wil Atlético opnieuw een waardige concurrent voor FC Barcelona en Real Madrid vormen. Daarnaast mikken coach Diego Simeone en zijn manschappen op een goede campagne in de vernieuwde Champions League.

LEES OOK: 'Club Brugge-fase' zindert na: Barça legt klacht neer

Nieuwe spits én verdediger

Versterking is dus welgekomen. Voor de defensie is werd alvast een potentiële sterkhouder aangetrokken. Zo verzekerde Atlético zich van de diensten van Robin Le Normand. De 27-jarige centrale verdediger was tijdens het recente EK een basisspeler bij de uiteindelijke winnaar Spanje en komt over van Real Sociedad.

Zondag werd dan weer de komst van Alexander Sørloth afgerond. De Noorse aanvaller, in het verleden nog bij AA Gent actief, komt over van Villarreal CF. Naar verluidt dokt eAtlético zo'n 30 miljoen euro, bonussen exclusief, voor de opvolger van Alvaro Morata.

Wereldkampioen van City

Twee aanzienlijke versterkingen dus, toch is de transferhonger nog niet gestild. Zo hengelen de Madrilenen ook achter de diensten van Alvarez. De wereldkampioen is momenteel nog eigendom van Manchester City en boekte daar de nodige successen. Maar Alvarez zou mikken op een nieuwe club waar hij verzekerd is van een vaste basisplaats.

Zo'n rol zou Simeone zijn landgenoot wél willen geven. En de Spaanse topclub is bereid om ver te gaan voor zijn komst. Zo maakt transferwatcher Fabrizio Romano gewag van een totaaldeal van 75 miljoen euro, bij Diario Olé heeft men het zelfs over 80 miljoen euro. In ieder geval is de algemene verwachting dat de deal eerstdaags rond geraakt.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Kompany schrijft wéér geschiedenis: "Dit is ongelooflijk"

Bayern München is onstopbaar, zo lijkt het wel. Ze wonnen met 0-5 van St. Pauli en dat met een ...

0
0
Leko velt oordeel over Sabbe, Forbs én Diakhon

Club Brugge won bijzonder gevleid met 1-2 op het veld van STVV. De Truienaars kregen de beste ...

39
39
Vrancken over dé fase: "Heb hier minder problemen mee"

STVV speelde een beresterke partij tegen Club Brugge. De Limburgers verdienden zeker een punt, maar ...

40
40
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

84
84
Bayern staat perplex na ongenadige ingreep van Kompany

Bij Bayern drukt Vincent Kompany niet alleen op het veld zijn stempel door. Ook in de kleedkamer ...

62
62
KRC Genk mikt hoog: absolute droomtransfer op komst

KRC Genk hoopt via Play-Off 2 een Europees ticket te bemachtigen. De Limburgers moeten jaarlijks ...

113
113
Anderlecht aan zet: Bornauw voert gesprekken op

Olivier Renard had kritiek op Jesper Fredberg omwille van het ‘laten liggen’ van enkele ...

99
99
‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

138
138
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

112
112
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

250
250
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

36
36
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

277
277
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

102
102
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

218
218
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

124
124
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

19
19
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

41
41
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

291
291
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

206
206
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

213
213
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

39
39
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

66
66
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

41
41
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

38
38

Meer sportnieuws