'Alvarez verlaat Man City: toptransfer van 80 miljoen'

door
'Alvarez verlaat Man City: toptransfer van 80 miljoen'

Binnen minder dan een maand sluit de zomermercato zijn deuren in de meeste Europese competities. En dus begint de transfercarousel stilaan op volle toeren te draaien. Julian Alvarez bijvoorbeeld, lijkt Manchester City te gaan inruilen voor Atlético Madrid.

Los Rojiblancos moesten vorig seizoen vrede nemen met een tegenvallende vierde plaats in La Liga. In de komende jaargang wil Atlético opnieuw een waardige concurrent voor FC Barcelona en Real Madrid vormen. Daarnaast mikken coach Diego Simeone en zijn manschappen op een goede campagne in de vernieuwde Champions League.

LEES OOK: 'Barça laat Kane links liggen: topspits volgt Lewa op'

Nieuwe spits én verdediger

Versterking is dus welgekomen. Voor de defensie is werd alvast een potentiële sterkhouder aangetrokken. Zo verzekerde Atlético zich van de diensten van Robin Le Normand. De 27-jarige centrale verdediger was tijdens het recente EK een basisspeler bij de uiteindelijke winnaar Spanje en komt over van Real Sociedad.

Zondag werd dan weer de komst van Alexander Sørloth afgerond. De Noorse aanvaller, in het verleden nog bij AA Gent actief, komt over van Villarreal CF. Naar verluidt dokt eAtlético zo'n 30 miljoen euro, bonussen exclusief, voor de opvolger van Alvaro Morata.

Wereldkampioen van City

Twee aanzienlijke versterkingen dus, toch is de transferhonger nog niet gestild. Zo hengelen de Madrilenen ook achter de diensten van Alvarez. De wereldkampioen is momenteel nog eigendom van Manchester City en boekte daar de nodige successen. Maar Alvarez zou mikken op een nieuwe club waar hij verzekerd is van een vaste basisplaats.

Zo'n rol zou Simeone zijn landgenoot wél willen geven. En de Spaanse topclub is bereid om ver te gaan voor zijn komst. Zo maakt transferwatcher Fabrizio Romano gewag van een totaaldeal van 75 miljoen euro, bij Diario Olé heeft men het zelfs over 80 miljoen euro. In ieder geval is de algemene verwachting dat de deal eerstdaags rond geraakt.

City heeft momenteel de sterkste kern van Europa ...

Meest recent

Toptransfer in Challenger Pro League: lonkt de Eredivisie?

Bij Lommel SK is het vooral belangrijk dat spelers er zich ontwikkelen en worden doorverkocht. Dat ...

8
8
Heeft AA Gent weldra WK-ganger bij Rode Duivels?

Bij AA Gent kennen ze niet bepaald een hoogstaand seizoen. Ze staan op een tiende plaats in de ...

30
30
'Antwerp duwt door: drie transfers op til'

Bij Royal Antwerp FC is er in januari versterking nodig. De laatste weken draait het veel beter, ...

51
51
'Transferblunder Union SG: top zes ligt op de loer'

Union SG heeft de bal afgelopen zomer toch eens stevig weten mis te slaan op de transfermarkt. De ...

57
57
Euvrard deelt STVV flinke waarschuwing uit

De matchen van Standard zijn niet bepaald hoogstaand de laatste weken, maar ze pakken wel regelmatig ...

90
90
Club Brugge krijgt volle laag: "Moesten zich schamen"

Club Brugge staat onder bijzonder zware druk. Er moét dit seizoen een landstitel worden ...

362
362
'Union zet zich schrap: Italianen vol voor sterkhouder'

Union SG zet vrijdagnamiddag tegen Cercle Brugge een punt achter een onvergetelijk kalenderjaar ...

45
45
Club Brugge-kritiek Garcia zindert na: "Dictatuur"

Op een uitgebreid persmoment liet bondscoach Rudi Garcia zich vorige week kritisch uit over het ...

228
228
Zinderende strijd om Play-Off I-ticket: Goots spreekt zich uit

Nog één speeldag te gaan en de winterstop in de Jupiler Pro League breekt aan. ...

174
174
Hayen onthult: zó reageerde Club Brugge op Genk-overgang

Nicky Hayen is de nieuwe hoofdtrainer van KRC Genk. De 45-jarige Limburger werd dinsdag zelfs al ...

899
899
'Voetbalwereld davert: schoktransfer Vinicius in 2026'

Vinicius Junior leek goed op weg om dé posterboy bij Real Madrid te worden. Maar de voorbije ...

169
169
‘Anderlecht duizelt: Franse dribbelkoning op weg naar RSCA’

In het Lotto Park durven ze al dromen van een nieuwe publiekslieveling, maar tegelijk heerst er ...

757
757
Origi op de markt: tóch transfer naar Belgische topclub?

Na maandenlang in de vergetelheid te hebben gezeten, is een einde gekomen aan de lijdensweg van ...

470
470
'Leko drukt stempel: Club-speler grote winnaar trainerswissel'

Club Brugge zorgde begin deze maand voor een heuse schok door hoofdcoach Nicky Hayen aan de kant te ...

557
557
'Hete transferwinter Anderlecht: zevental richting uitgang'

RSC Anderlecht sluit vrijdagavond zijn eerste seizoenshelft af met een duel tegen Sporting ...

504
504
Sonck stelt zeer groot pijnpunt vast bij AA Gent

Er was afgelopen weekend zeer veel te doen over de topper tussen Club Brugge en AA Gent. Dat is ...

124
124
Arsenal zwoegt maar mag nog dromen van eerste trofee

Arsenal is nog steeds in de running voor de eerste prijs van het Engelse voetbalseizoen. De Gunners ...

33
33
Opmerkelijk debuut bij Standard: "Dat was mijn doel"

Vorig weekend ging Standard met 0-1 winnen op het veld van Dender en die goede lijn hopen ze op ...

139
139
'Bornauw keert na floptransfer terug op oude nest'

Bij de Rode Duivels was het de voorbije maanden voor Rudi Garcia nog wat zoeken in de defensie. Hij ...

608
608
'Union bibbert na nieuwe transferwending rond David'

Union moest naar goede gewoonte de voorbije maanden alweer heel wat smaakmakers laten vertrekken. In ...

132
132
'AA Gent en Essevee laten overbodige pionnen gaan'

De wintermercato staat stilaan voor de deur. In de eerste plaats zijn de meeste Belgische clubs ...

268
268
'Nieuw drama dreigt: traditieclub in 1B op rand van afgrond"

Vorig seizoen was het in de Challenger Pro League nog chaos doordat KMSK Deinze in het midden van ...

276
276
'Man City wint titanenstrijd en heeft topaanwinst beet'

Manchester City lijkt weer stevig toe te gaan slaan tijdens de wintermercato. De Engelse grootmacht ...

159
159
Arnar Vidarsson vindt prestigieuze nieuwe job

Bij AA Gent is er in het voorbije halfjaar heel wat veranderd. Met Ivan Leko en Rik De Mil haalde ...

99
99
JPL-verhuurde spelers: Maneblusser kent prachtig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

48
48

Meer sportnieuws