België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

door
België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

Konstantinos Karetsas wordt gezien als een enorm talent. De 16-jarige aanvallende middenvelder maakte al veel indruk bij Jong Genk en lijkt dit seizoen door te breken in de A-kern.

Karetsas heeft de dubbele nationaliteit met België en Griekenland en kan aldus voor twee nationale ploegen kiezen. De Griekse nationale ploeg trekt alvast stevig aan zijn mouw en de Rode Duivels moeten vrezen.

LEES OOK: Hoogst gewaardeerde speler in JPL? Opvallende nummer 1

Update over keuze

Journalist Sacha Tavolieri kwam met een update over de keuze van Karetsas. De middenvelder speelde vooralsnog zijn wedstrijden voor de Belgische U15, U16 en U17, maar zou de knoop over de nationale ploeg nog niet hebben doorgehakt.

Bij Griekenland lijkt Karetsas zekerheid te krijgen over een basisplaats terwijl er bij de Belgische nationale ploeg veel meer concurrentie is. De Rode Duivels maken dan weer meer kans op prestige en prijzen. Na de Gouden Generatie wordt er gezocht naar de volgende generatie.

Toptalent

En mogelijk maakt Karetsas deel uit van die volgende generatie. De opkomst van Karetsas is alvast indrukwekkend. Vorig seizoen scoorde de Belgische Griek zes keer en gaf hij vijf assists in de Challenger Pro League met Jong Genk. Op het einde van het seizoen mocht Karetsas al drie matchen proeven van het echte werk in de Champions Play-Offs.

Bij KRC Genk heeft Karetsas nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. De Limburgers weten dat het goud in handen heeft en de middenvelder zal al op verschillende scoutingslijstjes van Europese clubs staan. Karetsas komt overigens van de jeugd van RSC Anderlecht.

Voor welk land moet Karetsas kiezen?

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

4
4
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

27
27
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

254
254
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

248
248
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

141
141
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

191
191
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

54
54
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

508
508
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

191
191
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

364
364
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

546
546
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

203
203
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

369
369
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

178
178
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

149
149
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

149
149
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

73
73
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

244
244
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

69
69
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

318
318
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

221
221
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

226
226
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

437
437
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

521
521
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

79
79

Meer sportnieuws