België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

door
België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

Konstantinos Karetsas wordt gezien als een enorm talent. De 16-jarige aanvallende middenvelder maakte al veel indruk bij Jong Genk en lijkt dit seizoen door te breken in de A-kern.

Karetsas heeft de dubbele nationaliteit met België en Griekenland en kan aldus voor twee nationale ploegen kiezen. De Griekse nationale ploeg trekt alvast stevig aan zijn mouw en de Rode Duivels moeten vrezen.

LEES OOK: Groen licht voor Garcia: wit konijn bij Rode Duivels?

Update over keuze

Journalist Sacha Tavolieri kwam met een update over de keuze van Karetsas. De middenvelder speelde vooralsnog zijn wedstrijden voor de Belgische U15, U16 en U17, maar zou de knoop over de nationale ploeg nog niet hebben doorgehakt.

Bij Griekenland lijkt Karetsas zekerheid te krijgen over een basisplaats terwijl er bij de Belgische nationale ploeg veel meer concurrentie is. De Rode Duivels maken dan weer meer kans op prestige en prijzen. Na de Gouden Generatie wordt er gezocht naar de volgende generatie.

Toptalent

En mogelijk maakt Karetsas deel uit van die volgende generatie. De opkomst van Karetsas is alvast indrukwekkend. Vorig seizoen scoorde de Belgische Griek zes keer en gaf hij vijf assists in de Challenger Pro League met Jong Genk. Op het einde van het seizoen mocht Karetsas al drie matchen proeven van het echte werk in de Champions Play-Offs.

Bij KRC Genk heeft Karetsas nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. De Limburgers weten dat het goud in handen heeft en de middenvelder zal al op verschillende scoutingslijstjes van Europese clubs staan. Karetsas komt overigens van de jeugd van RSC Anderlecht.

Voor welk land moet Karetsas kiezen?

Meest recent

Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

55
55
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

62
62
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

62
62
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

158
158
Hommels bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

217
217
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

179
179
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

439
439
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

205
205
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

288
288
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

332
332
Anderlecht in alle staten: Taravel laat koppen rollen

Het ticket voor de Champions' Play-Offs kwam nooit écht in gevaar, maar op de slotspeeldag ...

516
516
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

48
48
Italianen wrijven zich in de ogen: verbluffende vaststelling De Bruyne

Kevin De Bruyne werkte afgelopen vrijdag tegen Cagliari zijn eerste volledige wedstrijd af sinds ...

93
93
Anderlecht spoelt kater door: Bornauw waarschuwt Club Brugge

RSC Anderlecht sloot zondagavond de reguliere competitie af met een pijnlijke slipper in eigen huis ...

331
331
'Flick steekt duim omhoog: eerste zomertransfer Barça'

FC Barcelona gaat na de interland-break op jacht naar de Spaanse titel én de eindzege in de ...

69
69
Gevecht om Gouden Stier: Anderlecht kwelduivel Club Brugge

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Na de interland-break barst de voorlopig laatste ...

313
313
Gezichtsverlies bij Anderlecht: "Ronduit onvergeeflijk"

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

257
257
‘Club deelt mokerslag uit: Leko furieus door transferdeal'

Club Brugge kijkt al vooruit naar de zomermercato, maar botst daarbij stevig op Ivan Leko. Een ...

629
629
'Club Brugge laat oogje vallen op steunpilaar KV Mechelen'

Met een 4-1 nederlaag denderde KV Mechelen zondag tegen Club Brugge van zijn roze welk. Nu het voor ...

387
387
Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

172
172
Lardot evalueert Belgische arbitrage: "Een punt op 10?"

Zondag werd in de Jupiler Pro League de slotspeeldag van de reguliere competitie afgerond. Ook nu ...

204
204
Club Brugge verschaft update over blessure Vanaken

Met een klinkende 4-1 zege tegen KV Mechelen hield Club Brugge zondag een geslaagde generale ...

234
234
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

443
443
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

461
461
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

196
196

Meer sportnieuws