België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

door
België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

Konstantinos Karetsas wordt gezien als een enorm talent. De 16-jarige aanvallende middenvelder maakte al veel indruk bij Jong Genk en lijkt dit seizoen door te breken in de A-kern.

Karetsas heeft de dubbele nationaliteit met België en Griekenland en kan aldus voor twee nationale ploegen kiezen. De Griekse nationale ploeg trekt alvast stevig aan zijn mouw en de Rode Duivels moeten vrezen.

Update over keuze

LEES OOK ‘Eigenaardige’ Karetsas afgemaakt: “Erg vreemd én ongezond”

Journalist Sacha Tavolieri kwam met een update over de keuze van Karetsas. De middenvelder speelde vooralsnog zijn wedstrijden voor de Belgische U15, U16 en U17, maar zou de knoop over de nationale ploeg nog niet hebben doorgehakt.

Bij Griekenland lijkt Karetsas zekerheid te krijgen over een basisplaats terwijl er bij de Belgische nationale ploeg veel meer concurrentie is. De Rode Duivels maken dan weer meer kans op prestige en prijzen. Na de Gouden Generatie wordt er gezocht naar de volgende generatie.

Toptalent

En mogelijk maakt Karetsas deel uit van die volgende generatie. De opkomst van Karetsas is alvast indrukwekkend. Vorig seizoen scoorde de Belgische Griek zes keer en gaf hij vijf assists in de Challenger Pro League met Jong Genk. Op het einde van het seizoen mocht Karetsas al drie matchen proeven van het echte werk in de Champions Play-Offs.

LEES OOK Vandenbempt verklapt wanneer opvolger Tedesco komt

Bij KRC Genk heeft Karetsas nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. De Limburgers weten dat het goud in handen heeft en de middenvelder zal al op verschillende scoutingslijstjes van Europese clubs staan. Karetsas komt overigens van de jeugd van RSC Anderlecht.

POLL: Voor welk land moet Karetsas kiezen?

Meest recent

‘Eigenaardige’ Karetsas afgemaakt: “Erg vreemd én ongezond”

Kos Karetsas is nog maar 17 jaar, maar de middenvelder van KRC Genk gooit hoge ogen in de Jupiler ...

230
230
Verrassende JPL-transfer Geoffrey Hairemans in de maak?

Geoffry Hairemans heeft een verleden bij Royal Antwerp FC, maar maakt nu het mooie weer bij KV ...

126
126
Vandenbempt onthult lijstje Mannaert: “Hij wordt géén bondscoach”

Ook tijdens Extra Time was het ontslag van Domenico Tedesco gespreksonderwerp nummer 1. De analisten ...

209
209
Romano bevestigt bliksemtransfer Antwerp: 8 miljoen euro

De meeste clubs zien niet graag pionnen tijdens de wintermercato vertrekken, maar het is niet de ...

256
256
Bounida blijft schitteren, knappe mijlpaal na pareltje

Rayane Bounida is naam en faam aan het maken op de Nederlandse velden. De nog maar 18-jarige ...

46
46
Strijd om Lukebakio barst los: nieuw Duivels koningskoppel?

Romelu Lukaku is de grote man bij Napoli. De topscorer aller tijden van de Rode Duivels staat met ...

55
55
Duivels drama? Joos veegt vloer aan met kandidaat-bondscoach

Als alles goed verloopt, belandt de zoektocht naar een nieuwe bondscoach deze week nog in een ...

552
552
Deense leegloop duurt voort: Anderlecht kondigt volgend vertrek aan

In de voorbije twee jaar was RSC Anderlecht uitgegroeid een ware Deense kolonie binnen de Jupiler ...

326
326
Juventus-toppers spreken straffe taal over Club Brugge

Deze week trekt de Champions League zich weer op gang en ook Club Brugge zal vol aan de bak moeten. ...

606
606
Anderlecht bevoordeeld? Referee Department reageert

RSC Anderlecht boekte zondagmiddag een deugddoende overwinning op het veld van KV Kortrijk. Bij de ...

915
915
City opent groots transferoffensief: deal van 40 miljoen

Manchester City haalde zondag nog eens ouderwets uit en won met 0-6 op het veld van Ipswich Town. ...

74
74
Nieuw topduo bij Genk: "Hij kan grote speler worden"

KRC Genk won zaterdagavond verdiend op het veld van KV Mechelen. Uiteindelijk werd het 1-2, maar de ...

362
362
‘Club Brugge gaat als een raket: box-to-box op komst’

Club Brugge staat op het punt om de 16-jarige Grady McDonnell over te nemen van Vancouver FC. De ...

363
363
'Done deal: AA Gent strikt vervanger voor steunpilaar'

Wouter Vrancken wordt naar eigen zeggen ongeduldig van het gebrek aan versterking, maar volgens ...

382
382
Verrassing bij Club Brugge: oude bekende keert terug

Club Brugge staat op het punt om met Vince Osuji een eerste winteraanwinst vast te leggen. De jonge ...

1050
1050
'Overmars drukt door: Antwerp troeft Club Brugge af'

Antwerp haalde met Olivier Deman tot dusver nog maar één winteraanwinst in huis. ...

481
481
'Club Brugge heeft verdediger beet: prijskaartje bekend'

Club Brugge maakte sinds nieuwjaar vooral werk van een aantal uitgaande dossiers, maar nu staat de ...

405
405
Bondsparket trekt van leer: Antwerp riskeert zware sanctie

Ook dit seizoen vinden er rondom de Belgische voetbalvelden helaas haast wekelijks ongeregeldheden ...

182
182
Club Brugge heeft opvolger Skov Olsen al te pakken 

Na een korte soap besloot Club Brugge om toch maar te cashen op Andreas Skov Olsen, die voor 14 ...

727
727
Hayen was 'supporter' van Juventus: "Vooral van hem"

Club Brugge speelt morgen tegen Juventus. Alle fans van Blauw-Zwart kijken uit naar deze galamatch. ...

80
80

Meer sportnieuws