België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

door
België of Griekenland? Update over keuze Karetsas bekend

Konstantinos Karetsas wordt gezien als een enorm talent. De 16-jarige aanvallende middenvelder maakte al veel indruk bij Jong Genk en lijkt dit seizoen door te breken in de A-kern.

Karetsas heeft de dubbele nationaliteit met België en Griekenland en kan aldus voor twee nationale ploegen kiezen. De Griekse nationale ploeg trekt alvast stevig aan zijn mouw en de Rode Duivels moeten vrezen.

LEES OOK: 'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Update over keuze

Journalist Sacha Tavolieri kwam met een update over de keuze van Karetsas. De middenvelder speelde vooralsnog zijn wedstrijden voor de Belgische U15, U16 en U17, maar zou de knoop over de nationale ploeg nog niet hebben doorgehakt.

Bij Griekenland lijkt Karetsas zekerheid te krijgen over een basisplaats terwijl er bij de Belgische nationale ploeg veel meer concurrentie is. De Rode Duivels maken dan weer meer kans op prestige en prijzen. Na de Gouden Generatie wordt er gezocht naar de volgende generatie.

Toptalent

En mogelijk maakt Karetsas deel uit van die volgende generatie. De opkomst van Karetsas is alvast indrukwekkend. Vorig seizoen scoorde de Belgische Griek zes keer en gaf hij vijf assists in de Challenger Pro League met Jong Genk. Op het einde van het seizoen mocht Karetsas al drie matchen proeven van het echte werk in de Champions Play-Offs.

Bij KRC Genk heeft Karetsas nog een contract tot 2026 met een marktwaarde van vier miljoen euro. De Limburgers weten dat het goud in handen heeft en de middenvelder zal al op verschillende scoutingslijstjes van Europese clubs staan. Karetsas komt overigens van de jeugd van RSC Anderlecht.

Voor welk land moet Karetsas kiezen?

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

144
144
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

38
38
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

89
89
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

22
22
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

92
92
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

186
186
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

164
164
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

66
66
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

138
138
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

62
62
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

51
51
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

106
106
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

300
300
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

257
257
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

36
36
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

145
145
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

512
512
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

397
397
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1359
1359
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

711
711
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

255
255
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

188
188
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

393
393
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

178
178
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

351
351

Meer sportnieuws