KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

door
KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

KRC Genk is met een 1 op 6 erg matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Coach Thorsten Fink kan dan ook nog wat extra versterking voor zijn selectie gebruiken. Daar wordt ook voor gezorgd, zo hebben de Limburgers een verse kracht voor het middenveld gestrikt.

Genk greep vorig seizoen naast zowat alle vooropgestelde doelen en bleef zelfs zonder Europees voetbal achter. In het tussenseizoen werden dan ook de nodige veranderingen doorgevoerd. Zo werd met Fink een nieuwe trainer weggeplukt bij STVV. Die kreeg vervolgens ook enkele aanwinsten ter beschikking.

Maar de Duitse coach heeft zichtbaar nog heel wat werk op te knappen. Tijdens de openingsspeeldag bleef Genk al ondermaats op eigen veld tegen het noodlijdende Standard.En op speeldag twee liep het dus opnieuw fout met een nederlaag op OH Leuven. En dus blijft Racing achter met een pijnlijke 1 op 6.

LEES OOK: Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Nieuwe middenvelder

Desondanks is er nog geen reden tot paniek. In de komende weken en dagen zullen immers nog verschillende sterkhouders hun wederoptreden maken. Daarnaast blijft Racing werk maken van versterking. Zo wordt Fink nu van een extra kracht op het middenveld voorzien.

In de voorbije dagen raakte al duidelijk dat Genk een akkoord had gevonden met Rapid Wien over de komst van Nikolas Sattlberger. De jonge Oostenrijker landde maandag ook op Belgische bodem voor zijn medische en fysieke proeven. En die bleken een succes.

Pech voor AA Gent

Zo kondigde Genk de transferdeal aan via zijn officiële kanalen. De Oostenrijkse belofte-international tekende een contract van vijf seizoenen in de Cegeka Arena. Even dreigde zijn komst nog in gevaar gekomen. Op het laatste moment besloot immers ook AA Gent om door te drukken voor de middenvelder. De Buffalo's deden naar verluidt zelfs een hoger bod, maar Racing wist de deal alsnog over de streep te trekken. Bij de aankondiging van Sattlberger werd dan ook een sneertje uitgedeeld aan de Oost-Vlaamse rivaal.

Welke ploeg ziet u dit seizoen het hoogste eindigen?

Meest recent

Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

47
47
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

69
69
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

8
8
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

14
14
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

186
186
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

165
165
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

66
66
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

67
67
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

129
129
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

300
300
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

41
41
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

108
108
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

221
221
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

266
266
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

64
64
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

434
434
"Ronaldo, Totti, Hazard, ..." - Garcia dropt straffe De Bruyne-uitspraak

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

83
83
'Labiel' zorgenkind bij KRC Genk: "Ik vind dat pijnlijk"

KRC Genk zal na de interland-break dan toch in de Europe Play-Offs aantreden. Even leek Racing ...

352
352
'Vertrek Kompany plots concreet: riante vergoeding Bayern'

Bayern München zette afgelopen weekend een nieuwe stap richting de titel met een vlotte ...

641
641
Weyts ziet Anderlecht crashen: pijnlijke foto gaat viraal

De ontgoocheling was groot bij minister Ben Weyts, die net als duizenden supporters van RSC ...

317
317
"Hoe triest is dat?" - Anderlecht bedroevend in hemd gezet

RSC Anderlecht heeft de interland-break allerminst met een goed gevoel kunnen inzetten. De ...

206
206
Ongezien! De waanzinnige balans van Union sinds promotie

Union SG maakte zondagavond een duidelijke statement. Met een 1-3-overwinning op het veld van STVV ...

169
169
Brede glimlach Garcia: enorme WK-meevaller voor België

Nog slechts 81 dagen te gaan tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

131
131
Anderlecht-drama: analisten vellen vernietigend verdict

Na de goede resultaten van de voorbije weken, heerste opnieuw positivisme rond RSC Anderlecht. Maar ...

517
517
Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Club Brugge kan met een gerust gemoed toewerken naar de start van de Champions' Play-Offs. Op de ...

488
488

Meer sportnieuws