KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

door
KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

KRC Genk is met een 1 op 6 erg matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Coach Thorsten Fink kan dan ook nog wat extra versterking voor zijn selectie gebruiken. Daar wordt ook voor gezorgd, zo hebben de Limburgers een verse kracht voor het middenveld gestrikt.

Genk greep vorig seizoen naast zowat alle vooropgestelde doelen en bleef zelfs zonder Europees voetbal achter. In het tussenseizoen werden dan ook de nodige veranderingen doorgevoerd. Zo werd met Fink een nieuwe trainer weggeplukt bij STVV. Die kreeg vervolgens ook enkele aanwinsten ter beschikking.

Maar de Duitse coach heeft zichtbaar nog heel wat werk op te knappen. Tijdens de openingsspeeldag bleef Genk al ondermaats op eigen veld tegen het noodlijdende Standard.En op speeldag twee liep het dus opnieuw fout met een nederlaag op OH Leuven. En dus blijft Racing achter met een pijnlijke 1 op 6.

LEES OOK: Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nieuwe middenvelder

Desondanks is er nog geen reden tot paniek. In de komende weken en dagen zullen immers nog verschillende sterkhouders hun wederoptreden maken. Daarnaast blijft Racing werk maken van versterking. Zo wordt Fink nu van een extra kracht op het middenveld voorzien.

In de voorbije dagen raakte al duidelijk dat Genk een akkoord had gevonden met Rapid Wien over de komst van Nikolas Sattlberger. De jonge Oostenrijker landde maandag ook op Belgische bodem voor zijn medische en fysieke proeven. En die bleken een succes.

Pech voor AA Gent

Zo kondigde Genk de transferdeal aan via zijn officiële kanalen. De Oostenrijkse belofte-international tekende een contract van vijf seizoenen in de Cegeka Arena. Even dreigde zijn komst nog in gevaar gekomen. Op het laatste moment besloot immers ook AA Gent om door te drukken voor de middenvelder. De Buffalo's deden naar verluidt zelfs een hoger bod, maar Racing wist de deal alsnog over de streep te trekken. Bij de aankondiging van Sattlberger werd dan ook een sneertje uitgedeeld aan de Oost-Vlaamse rivaal.

Welke ploeg ziet u dit seizoen het hoogste eindigen?

Meest recent

Verbeke doet boekje open over "slechtste transfer ooit"

Sinds hij het profvoetbal enkele maanden geleden de rug toekeerde verdween Peter Verbeke naar de ...

56
56
'Beproefd recept Club Brugge: opvolger Leko al bekend?'

Het spelpeil laat geregeld te wensen over, maar sinds Ivan Leko het roer overpakte van Nicky Hayen ...

148
148
Taravel grijpt in: 'miscast' Anderlecht maakt brokken

RSC Anderlecht ging zondag met 1-0 onderuit tegen KV Mechelen. De gebeten hond langs Paars-Witte ...

120
120
'Jackpot voor Antwerp: ontdekking lokt leger scouts'

Antwerp bleef zondag steken op een 1-1 gelijkspel tegen Standard. Net zoals de afgelopen weken stond ...

138
138
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

246
246
'Transferfiasco Jonathan David: bliksem-exit in zicht'

Na enkele seizoenen te hebben uitgeblonken bij Lille OSC, versierde Jonathan David afgelopen zomer ...

73
73
Selectie Rode Duivels: 'Vier afhakers, dríé grote verrassingen'

Volgende week gaat de eerste interland-break van 2026 van start, tevens de laatste interland-periode ...

587
587
Drastische titelvoorspelling: "Zij zijn kansloos"

Nog één speeldag te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. ...

295
295
'De Bruyne slaat Napoli met verstomming: totale transferwending'

Kevin De Bruyne maakte afgelopen weekend met zijn sterke invalbeurt namens SSC Napoli. In nog maar ...

157
157
'Toptransfer Club Brugge: opvallende foto gooit olie op vuur'

Club Brugge zal komende zomer afscheid nemen van verschillende sterkhouders. Eén van de ...

307
307
Garcia verrast: spectaculaire comeback bij Rode Duivels?

Rudi Garcia overweegt een opvallende comeback bij de Rode Duivels. Het gaat om een speler die al ...

214
214
Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

375
375
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

356
356
KV Mechelen in PO1: Sprookje voor onverwachte held

We vermoeden dat veel fans van KV Mechelen deze morgen zijn opgestaan met een tekort aan stemvolume, ...

126
126
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

482
482
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
Brusselmans haalt BV's door gehaktmolen: "Absolute sukkels!"

Herman Brusselmans doet weer waar hij al decennia het beste in is: stoken, schoppen en tegelijk ...

217
217
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

106
106
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

416
416
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

382
382
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

150
150
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

294
294
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

224
224
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

304
304
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

168
168

Meer sportnieuws