KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

394
KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

KRC Genk is met een 1 op 6 erg matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Coach Thorsten Fink kan dan ook nog wat extra versterking voor zijn selectie gebruiken. Daar wordt ook voor gezorgd, zo hebben de Limburgers een verse kracht voor het middenveld gestrikt.

Genk greep vorig seizoen naast zowat alle vooropgestelde doelen en bleef zelfs zonder Europees voetbal achter. In het tussenseizoen werden dan ook de nodige veranderingen doorgevoerd. Zo werd met Fink een nieuwe trainer weggeplukt bij STVV. Die kreeg vervolgens ook enkele aanwinsten ter beschikking.

Maar de Duitse coach heeft zichtbaar nog heel wat werk op te knappen. Tijdens de openingsspeeldag bleef Genk al ondermaats op eigen veld tegen het noodlijdende Standard.En op speeldag twee liep het dus opnieuw fout met een nederlaag op OH Leuven. En dus blijft Racing achter met een pijnlijke 1 op 6.

LEES OOK: Thorup gooit roer om: opvallend slachtoffer in Genk

Nieuwe middenvelder

Desondanks is er nog geen reden tot paniek. In de komende weken en dagen zullen immers nog verschillende sterkhouders hun wederoptreden maken. Daarnaast blijft Racing werk maken van versterking. Zo wordt Fink nu van een extra kracht op het middenveld voorzien.

In de voorbije dagen raakte al duidelijk dat Genk een akkoord had gevonden met Rapid Wien over de komst van Nikolas Sattlberger. De jonge Oostenrijker landde maandag ook op Belgische bodem voor zijn medische en fysieke proeven. En die bleken een succes.

Pech voor AA Gent

Zo kondigde Genk de transferdeal aan via zijn officiële kanalen. De Oostenrijkse belofte-international tekende een contract van vijf seizoenen in de Cegeka Arena. Even dreigde zijn komst nog in gevaar gekomen. Op het laatste moment besloot immers ook AA Gent om door te drukken voor de middenvelder. De Buffalo's deden naar verluidt zelfs een hoger bod, maar Racing wist de deal alsnog over de streep te trekken. Bij de aankondiging van Sattlberger werd dan ook een sneertje uitgedeeld aan de Oost-Vlaamse rivaal.

Welke ploeg ziet u dit seizoen het hoogste eindigen?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

95
95
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

237
237
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

153
153
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

176
176
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

240
240
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

92
92
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws