KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

394 stemmen
KRC Genk zet AA Gent te kijk met transferaankondiging

KRC Genk is met een 1 op 6 erg matig aan het nieuwe seizoen begonnen. Coach Thorsten Fink kan dan ook nog wat extra versterking voor zijn selectie gebruiken. Daar wordt ook voor gezorgd, zo hebben de Limburgers een verse kracht voor het middenveld gestrikt.

Genk greep vorig seizoen naast zowat alle vooropgestelde doelen en bleef zelfs zonder Europees voetbal achter. In het tussenseizoen werden dan ook de nodige veranderingen doorgevoerd. Zo werd met Fink een nieuwe trainer weggeplukt bij STVV. Die kreeg vervolgens ook enkele aanwinsten ter beschikking.

Maar de Duitse coach heeft zichtbaar nog heel wat werk op te knappen. Tijdens de openingsspeeldag bleef Genk al ondermaats op eigen veld tegen het noodlijdende Standard.En op speeldag twee liep het dus opnieuw fout met een nederlaag op OH Leuven. En dus blijft Racing achter met een pijnlijke 1 op 6.

LEES OOK: Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Nieuwe middenvelder

Desondanks is er nog geen reden tot paniek. In de komende weken en dagen zullen immers nog verschillende sterkhouders hun wederoptreden maken. Daarnaast blijft Racing werk maken van versterking. Zo wordt Fink nu van een extra kracht op het middenveld voorzien.

In de voorbije dagen raakte al duidelijk dat Genk een akkoord had gevonden met Rapid Wien over de komst van Nikolas Sattlberger. De jonge Oostenrijker landde maandag ook op Belgische bodem voor zijn medische en fysieke proeven. En die bleken een succes.

Pech voor AA Gent

Zo kondigde Genk de transferdeal aan via zijn officiële kanalen. De Oostenrijkse belofte-international tekende een contract van vijf seizoenen in de Cegeka Arena. Even dreigde zijn komst nog in gevaar gekomen. Op het laatste moment besloot immers ook AA Gent om door te drukken voor de middenvelder. De Buffalo's deden naar verluidt zelfs een hoger bod, maar Racing wist de deal alsnog over de streep te trekken. Bij de aankondiging van Sattlberger werd dan ook een sneertje uitgedeeld aan de Oost-Vlaamse rivaal.

Welke ploeg ziet u dit seizoen het hoogste eindigen?

Meest recent

"Puur voetbal" - Alderweireld prijst één Duivel in buitenland

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

12
12
Miljoenen keren bekeken: Celine Dept laat tranen lopen bij ontmoeting Ronaldo

De Belgische Celine Dept maakt al jaren met content met de grootste namen in het mondiale voetbal. ...

19
19
'Eerste zomeraanwinst Kompany: Bayern telt 55 miljoen neer'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

36
36
'Mercato Club Brugge ontploft: deal van 45 miljoen euro'

Zowat alle kenners en waarnemers zijn het er erover eens dat de zomermercato dit seizoen pas echt op ...

336
336
TRANSFERUURTJE: 'Spektakel Club Brugge, transferbom Burgess'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

416
416
FIFA slaat keihard terug na WK-commotie lege zitjes

Het WK is nog maar net begonnen of de eerste controverse is al ontploft. Voor de start van het ...

102
102
Witsel doet boekje open over Anderlecht-terugkeer Lukaku

Romelu Lukaku wordt al een tijdje in verband gebracht met een terugkeer naar RSC Anderlecht. De ...

297
297
‘Transferstrijd Tzolis en Godts: Arsenal hakt knopen door’

De zomermercato komt eraan en de Europese topclubs zijn de transfermarkt volop aan het afschuimen. ...

156
156
‘Braziliaanse Amuzu-rel: Anderlecht dient klacht in’

Francis Amuzu maakte de overstap van RSC Anderlecht naar Gremio. De buitenspeler vond het ...

250
250
Antwerp-fans gaan stapje verder: Bosuil weer slachtoffer

Royal Antwerp FC kende een teleurstellend seizoen en zit weer zonder Europees voetbal. Een groot ...

184
184
'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

Arthur Vermeeren heeft dringend nood aan speelgelegenheid en vertrouwen, en daarom valt plots de ...

1059
1059
Van Paris Hilton tot Donald Trump: VS plots 'wereldkampioen'

Canada wist zijn eerste match van het WK niet te winnen, Mexico wel. Derde gastland de Verenigde ...

80
80
'Club Brugge verrast met keuzes over Forbs en Tresoldi'

Club Brugge gaat heel wat spelers verliezen. Het Laatste Nieuws spreekt niet van een leegloop, maar ...

430
430
KV Kortrijk wil uitpakken: Jonckheere kondigt transfers aan

Het WK is begonnen, maar ondertussen zijn ze ook in de Jupiler Pro League weer van start gegaan. KV ...

261
261
Transfervuurwerk! 'Club pusht voor 13-voudige Rode Duivel'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato verschillende belangrijke krachten zal verliezen, is ...

661
661
'Burgess naar AA Gent: details schoktransfer onthuld'

Terwijl het WK in Amerika is losgebarsten, begint in eigen land de transfercarousel op toerental te ...

762
762
Nachtmerrie Tuchel: Engeland beleeft kleine ramp vlak voor WK-start

Het wereldkampioenschap in Mexico, Canada en de VS is officieel op gang getrapt. Ook de grote ...

83
83
Garcia kan De Ketelaere helemaal laten crashen op het WK

Charles De Ketelaere leek klaar voor zijn grote kans bij de Rode Duivels. Door de twijfels rond ...

169
169
'Ongeziene jackpot Club: Tzolis krijgt absolute droomtransfer'

Met Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en Dani van den Heuvel zag Club Brugge inmiddels al drie ...

805
805
American dreamstart! VS halen fors uit in WK-opener

Voor de Verenigde Staten kon het wereldkampioenschap in eigen land niet beter beginnen. In hun ...

96
96
Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

73
73
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

70
70
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

43
43
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

173
173
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

125
125

Meer sportnieuws