Brian Riemer onder vuur? "Hij verdient meer krediet"

241 stemmen
Brian Riemer onder vuur?

Brian Riemer ligt bij een klein deel van de fans van RSC Anderlecht onder vuur. Het merendeel is van mening dat beter voetbal nodig is, maar geeft hem logischerwijs nog het nodige kritiek. Dat blijkt uit een poll bij VoetbalNieuws.

LEES OOK: JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Anderlecht startte inzake resultaten goed

Brian Riemer en Anderlecht begonnen met een 6 op 6 en toch gaat het deze dagen het meest over Paars-Wit. Nochtans begonnen ploegen als Club Brugge, AA Gent en KRC Genk niet bepaald hoogstaand aan het seizoen met zelfs ook nog mindere resultaten. Union SG en Antwerp begonnen degelijk qua spelniveau, maar ook niet meer dan dat. Het is duidelijk dat de Belgische topclubs nog tijd nodig hebben. 

Anderlecht kreeg vanuit bepaalde media stevige kritiek van onder meer ex-spelers als Marc Degryse en Silvio Proto. Bizar. De mercato loopt nog 4 weken en ook bij Anderlecht zullen er nog een viertal spelers in de basis moeten worden gedropt: een doelman, een linksachter (Augustinsson), een creatieve middenvelder en mogelijk een flankaanvaller.

Riemer verdient meer krediet

Al kan die laatste ook een doublure zijn voor Anders Dreyer. Maar Francis Amuzu bijvoorbeeld moet op links terugkeren, al is hij daar ook de doublure van Thorgan Hazard. We stelden deze ochtend de vraag of Riemer niet meer krediet verdient na de toch wel zeer vroege kritiek en kreten ‘Riemer buiten’ van een klein deel van de fans.

De coach krijgt de nodige steun. Maar liefst 67% is van mening dat Riemer nog meer krediet verdient, 33% niet. Dat is dus zeer duidelijk.

Gaat Riemer de criticasters de mond snoeren?

Meest recent

Straffe cijfers bij Witsel: "Is niet iedereen gegeven"

Axel Witsel begint aan zijn vierde WK met de Rode Duivels. Witsel is een icoon van het Belgische ...

37
37
KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

29
29
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

31
31
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

88
88
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

79
79
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

85
85
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

71
71
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

103
103
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

35
35
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

90
90
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

165
165
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

223
223
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

527
527
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

64
64
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

179
179
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

479
479
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

871
871
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

125
125
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

378
378
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

179
179
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

713
713
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

610
610
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

20
20
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

187
187
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

381
381

Meer sportnieuws