'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

479 stemmen
'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

Bij Antwerp maakten ze er geen geheim van dat ze deze zomer vooral zouden proberen om de clubkas te spijzen. Dat gebeurde al stevig met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco, die een slordige 20 miljoen euro in het laatje bracht. Er zullen wellicht nog enkele smaakmakers vertrekken, maar Antwerp krijgt ook nog een onverwachte meevaller.

Maandag raakte bekend dat Paris Saint-Germain zich gemeld had voor Willian Pacho. De 22-jarige Ecuadoraan verkaste een jaar geleden van de Great Old naar Eintracht Frankfurt, waar hij vorig seizoen grote indruk maakte. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden al gelinkt werd aan verschillende grootmachten, zoals Liverpool en zelfs Real Madrid.

LEES OOK: ‘PSG in shock door gigantisch plan van Kompany’

PSG zal 40 miljoen betalen voor Pacho

Het is uiteindelijk dus PSG dat doordrukt voor zijn komst en de transfer zou volgens verschillende bronnen in Frankrijk en Duitsland intussen zelfs bijna rond zijn. Enkel de laatste details moeten nog geregeld worden tussen de clubs en tussen PSG en Pacho.

De Franse kampioen zal diep in de buidel tasten voor Pacho. Transfergoeroe Fabrizio Romano weet dat de clubs er al uit zijn over een transfersom van 40 miljoen euro, die nog aangevuld zal worden met de nodige bonussen.

Antwerp incasseert nog stevig percentage

Dat betekent dat Antwerp zich in de handen mag wrijven. Het incasseerde een jaar geleden 9 miljoen euro voor Pacho, maar bedong toen ook een doorverkooppercentage. Het is niet bekend hoeveel dat precies zou bedragen, maar het percentage werd destijds wel omschreven als 'stevig'.

Sowieso zal Antwerp dus nog de nodige miljoenen op zijn rekening mogen bijschrijven. Tien procent van de winstmarge zou hen al een dikke 3 miljoen euro opleveren, terwijl 25 procent zelfs al goed zou zijn voor bijna 8 miljoen. Dat is dus een welkome opsteker voor de Great Old.

Heeft Antwerp daar een goede deal gesloten?

Meest recent

Lichtpunt bij AA Gent: sterkhouder is helemaal terug

AA Gent had zaterdagavond een zege kunnen gebruiken op het veld van STVV in de strijd om een ...

11
11
De Mil moet weer brandje blussen: "Het doet me pijn"

AA Gent heeft zaterdag een punt gepakt op Stayen, waardoor het voorlopig weer een beetje dichter bij ...

50
50
'Club Brugge op scherp na transferbeslissing Onyedika'

Bij Club Brugge dreigt in de zomer een stevige leegloop. Verschillende sterkhouders worden het hof ...

161
161
Jacobs keihard voor Anderlecht: "Als ik dat hoorde..."

Anderlecht moet zondag tegen KV Mechelen vol aan de bak, want het moet de vierde plaats nog zien te ...

113
113
AA Gent houdt Europese droom in leven na fel duel op Stayen

AA Gent heeft mogelijk een belangrijke zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. De ...

59
59
'Club voor voldongen feit: speler dringt aan op transfer'

Club Brugge lijkt voor een drukke transferzomer te staan. Niet alleen lopen heel wat sterkhouders in ...

200
200
Bizar tafereel: Kanga en Gentse fans opnieuw in de clinch

AA Gent gaat op Stayen op zoek naar zijn eerste overwinning in de play-offs. Daarmee kunnen ze ...

77
77
Hayen brengt zorgwekkend nieuws: nieuwe blessures bij Genk

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren in de Europe Play-Off. Het slaagde er ook zaterdag niet ...

239
239
Euvard baalt na gemiste kans voor Standard

In de Europe Play-Off blijft de strijd om de eindwinst razend spannend. Alles blijft bovenaan op een ...

89
89
Pocognoli spreekt klare taal over toekomst bij Monaco

Zondag staat in de Ligue 1 de slotspeeldag op het programma. Voor Sébastien Pocognoli staat ...

62
62
De Mil met handen in het haar: "Serieus puzzelen"

AA Gent hoopt in de laatste wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de brand te ...

16
16
'Straffe wending: Neuer keert terug bij Duitsland voor WK'

Dezer dagen druppelen er alsmaar meer WK-selecties binnen. Het is nog wachten tot 21 mei voor die ...

41
41
Standard en Genk houden spanning maximaal in Europe PO's

Met nog twee speeldagen te gaan blijft het razend spannend in de Europe Play-Offs. Zowel Standard ...

97
97
Trainersbom bij Antwerp? Oude bekende staat al klaar

Antwerp zit weer met de handen in het haar. De stoel van Joseph Oosting wankelt na een dramatische ...

479
479
‘Xabi Alonso vindt akkoord met Engelse grootmacht’

Chelsea kent een dramatisch seizoen. The Blues staan er bijzonder slecht voor in de Premier League ...

97
97
’Ter Stegen maakt stunttransfer naar Eredivisie’

Ajax is van plan flink uit te pakken op de transfermarkt, al zullen ze dan eerst moeten verkopen. Ze ...

82
82
Fink wil Anderlecht en Club Brugge de loef afsteken

Thorsten Fink is trainer van het Turkse Samsunspor. De voormalige coach van KRC Genk en STVV gaat ...

225
225
Smaakmaker verrast: "Ik wil bij STVV blijven"

Bij STVV hebben ze heel veel smaakmakers rondlopen in de spelerskern. Heel wat van hen genieten ...

89
89
Start Lukaku niet aan het WK? Dit denkt Vandenbempt

Rudi Garcia maakte zijn WK-selectie bekend. Daar zaten weinig verrassingen bij. Peter Vandenbempt ...

77
77
Salah gooit met statement Slot helemaal onder de bus

Liverpool verloor vrijdagavond kansloos met 4-2 tegen Aston Villa. Mo Salah kwam daags nadien met ...

140
140
Late goal zorgt voor feest bij Westerlo

In de Jupiler Pro League ontving Sporting Charleroi om 16u KVC Westerlo. Wie kon Standard en KRC ...

94
94
Weergaloze goal bezorgt Manchester City de FA Cup

Om 16u begon in Engeland de FA Cup-finale tussen Manchester City en Chelsea. Wie ging aan de haal ...

45
45
Kompany eindigt met stevige knaller, Blessin degradeert

In de Bundesliga stond namiddag de laatste speeldag op het programma. Alle matchen werden om 15u30 ...

68
68
'Anderlecht baalt: flop keert terug na teleurstelling'

RSC Anderlecht wil af van de overtollige spelers. De Brusselaars gaan echter moeite hebben om ...

411
411
Frank Raes over pensioenleven: "Dat kan ik me nog permitteren"

Jarenlang was hij een van de bekendste gezichten van de VRT sportredactie, vandaag geniet Frank Raes ...

73
73

Meer sportnieuws