'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

stemmen
'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

Bij Antwerp maakten ze er geen geheim van dat ze deze zomer vooral zouden proberen om de clubkas te spijzen. Dat gebeurde al stevig met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco, die een slordige 20 miljoen euro in het laatje bracht. Er zullen wellicht nog enkele smaakmakers vertrekken, maar Antwerp krijgt ook nog een onverwachte meevaller.

Maandag raakte bekend dat Paris Saint-Germain zich gemeld had voor Willian Pacho. De 22-jarige Ecuadoraan verkaste een jaar geleden van de Great Old naar Eintracht Frankfurt, waar hij vorig seizoen grote indruk maakte. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden al gelinkt werd aan verschillende grootmachten, zoals Liverpool en zelfs Real Madrid.

LEES OOK: Toby Alderweireld roept grote schande na CL-finale

PSG zal 40 miljoen betalen voor Pacho

Het is uiteindelijk dus PSG dat doordrukt voor zijn komst en de transfer zou volgens verschillende bronnen in Frankrijk en Duitsland intussen zelfs bijna rond zijn. Enkel de laatste details moeten nog geregeld worden tussen de clubs en tussen PSG en Pacho.

De Franse kampioen zal diep in de buidel tasten voor Pacho. Transfergoeroe Fabrizio Romano weet dat de clubs er al uit zijn over een transfersom van 40 miljoen euro, die nog aangevuld zal worden met de nodige bonussen.

Antwerp incasseert nog stevig percentage

Dat betekent dat Antwerp zich in de handen mag wrijven. Het incasseerde een jaar geleden 9 miljoen euro voor Pacho, maar bedong toen ook een doorverkooppercentage. Het is niet bekend hoeveel dat precies zou bedragen, maar het percentage werd destijds wel omschreven als 'stevig'.

Sowieso zal Antwerp dus nog de nodige miljoenen op zijn rekening mogen bijschrijven. Tien procent van de winstmarge zou hen al een dikke 3 miljoen euro opleveren, terwijl 25 procent zelfs al goed zou zijn voor bijna 8 miljoen. Dat is dus een welkome opsteker voor de Great Old.

Heeft Antwerp daar een goede deal gesloten?

Meest recent

Solo slim Gheysens: sleutelfiguur verlaat Antwerp

Antwerp heeft niet alleen een tegenvallend seizoen achter de rug, boven de Bosuil hangen ook donkere ...

7
7
Garcia kiest basisploeg: WK-elftal Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

50
50
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

398
398
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

88
88
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

375
375
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

30
30
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

377
377
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

210
210
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

221
221
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

115
115
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1173
1173
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

95
95
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

49
49
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

302
302
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

188
188
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

238
238
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

186
186
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

206
206
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

487
487
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

869
869
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

47
47
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

687
687
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

259
259
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

146
146
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

236
236

Meer sportnieuws