'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

479 stemmen
'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

Bij Antwerp maakten ze er geen geheim van dat ze deze zomer vooral zouden proberen om de clubkas te spijzen. Dat gebeurde al stevig met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco, die een slordige 20 miljoen euro in het laatje bracht. Er zullen wellicht nog enkele smaakmakers vertrekken, maar Antwerp krijgt ook nog een onverwachte meevaller.

Maandag raakte bekend dat Paris Saint-Germain zich gemeld had voor Willian Pacho. De 22-jarige Ecuadoraan verkaste een jaar geleden van de Great Old naar Eintracht Frankfurt, waar hij vorig seizoen grote indruk maakte. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden al gelinkt werd aan verschillende grootmachten, zoals Liverpool en zelfs Real Madrid.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

PSG zal 40 miljoen betalen voor Pacho

Het is uiteindelijk dus PSG dat doordrukt voor zijn komst en de transfer zou volgens verschillende bronnen in Frankrijk en Duitsland intussen zelfs bijna rond zijn. Enkel de laatste details moeten nog geregeld worden tussen de clubs en tussen PSG en Pacho.

De Franse kampioen zal diep in de buidel tasten voor Pacho. Transfergoeroe Fabrizio Romano weet dat de clubs er al uit zijn over een transfersom van 40 miljoen euro, die nog aangevuld zal worden met de nodige bonussen.

Antwerp incasseert nog stevig percentage

Dat betekent dat Antwerp zich in de handen mag wrijven. Het incasseerde een jaar geleden 9 miljoen euro voor Pacho, maar bedong toen ook een doorverkooppercentage. Het is niet bekend hoeveel dat precies zou bedragen, maar het percentage werd destijds wel omschreven als 'stevig'.

Sowieso zal Antwerp dus nog de nodige miljoenen op zijn rekening mogen bijschrijven. Tien procent van de winstmarge zou hen al een dikke 3 miljoen euro opleveren, terwijl 25 procent zelfs al goed zou zijn voor bijna 8 miljoen. Dat is dus een welkome opsteker voor de Great Old.

Heeft Antwerp daar een goede deal gesloten?

Meest recent

De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

20
20
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

155
155
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

91
91
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

221
221
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

137
137
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

126
126
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

70
70
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

67
67
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

120
120
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

159
159
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

294
294
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

298
298
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

216
216
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

394
394
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

134
134
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

629
629
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

96
96
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

61
61
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

354
354
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

156
156
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

38
38
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

103
103
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

157
157
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

127
127

Meer sportnieuws