'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

479 stemmen
'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

Bij Antwerp maakten ze er geen geheim van dat ze deze zomer vooral zouden proberen om de clubkas te spijzen. Dat gebeurde al stevig met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco, die een slordige 20 miljoen euro in het laatje bracht. Er zullen wellicht nog enkele smaakmakers vertrekken, maar Antwerp krijgt ook nog een onverwachte meevaller.

Maandag raakte bekend dat Paris Saint-Germain zich gemeld had voor Willian Pacho. De 22-jarige Ecuadoraan verkaste een jaar geleden van de Great Old naar Eintracht Frankfurt, waar hij vorig seizoen grote indruk maakte. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden al gelinkt werd aan verschillende grootmachten, zoals Liverpool en zelfs Real Madrid.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

PSG zal 40 miljoen betalen voor Pacho

Het is uiteindelijk dus PSG dat doordrukt voor zijn komst en de transfer zou volgens verschillende bronnen in Frankrijk en Duitsland intussen zelfs bijna rond zijn. Enkel de laatste details moeten nog geregeld worden tussen de clubs en tussen PSG en Pacho.

De Franse kampioen zal diep in de buidel tasten voor Pacho. Transfergoeroe Fabrizio Romano weet dat de clubs er al uit zijn over een transfersom van 40 miljoen euro, die nog aangevuld zal worden met de nodige bonussen.

Antwerp incasseert nog stevig percentage

Dat betekent dat Antwerp zich in de handen mag wrijven. Het incasseerde een jaar geleden 9 miljoen euro voor Pacho, maar bedong toen ook een doorverkooppercentage. Het is niet bekend hoeveel dat precies zou bedragen, maar het percentage werd destijds wel omschreven als 'stevig'.

Sowieso zal Antwerp dus nog de nodige miljoenen op zijn rekening mogen bijschrijven. Tien procent van de winstmarge zou hen al een dikke 3 miljoen euro opleveren, terwijl 25 procent zelfs al goed zou zijn voor bijna 8 miljoen. Dat is dus een welkome opsteker voor de Great Old.

Heeft Antwerp daar een goede deal gesloten?

Meest recent

'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

10
10
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

299
299
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

104
104
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

61
61
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

570
570
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

149
149
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

56
56
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

433
433
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

155
155
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

383
383
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

248
248
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

975
975
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

536
536
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

309
309
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

278
278
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

136
136
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

160
160
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

622
622
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

97
97
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

241
241
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

126
126
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Club nadert topdoelman, blijft De Cat toch?'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

414
414

Meer sportnieuws