'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

479 stemmen
'Kassa Antwerp rinkelt: transfersom Pacho bekend'

Bij Antwerp maakten ze er geen geheim van dat ze deze zomer vooral zouden proberen om de clubkas te spijzen. Dat gebeurde al stevig met de verkoop van George Ilenikhena aan AS Monaco, die een slordige 20 miljoen euro in het laatje bracht. Er zullen wellicht nog enkele smaakmakers vertrekken, maar Antwerp krijgt ook nog een onverwachte meevaller.

Maandag raakte bekend dat Paris Saint-Germain zich gemeld had voor Willian Pacho. De 22-jarige Ecuadoraan verkaste een jaar geleden van de Great Old naar Eintracht Frankfurt, waar hij vorig seizoen grote indruk maakte. Dat zorgde ervoor dat hij de voorbije maanden al gelinkt werd aan verschillende grootmachten, zoals Liverpool en zelfs Real Madrid.

LEES OOK: 'Club Brugge kan Antwerp pijn doen met Vermeeren'

PSG zal 40 miljoen betalen voor Pacho

Het is uiteindelijk dus PSG dat doordrukt voor zijn komst en de transfer zou volgens verschillende bronnen in Frankrijk en Duitsland intussen zelfs bijna rond zijn. Enkel de laatste details moeten nog geregeld worden tussen de clubs en tussen PSG en Pacho.

De Franse kampioen zal diep in de buidel tasten voor Pacho. Transfergoeroe Fabrizio Romano weet dat de clubs er al uit zijn over een transfersom van 40 miljoen euro, die nog aangevuld zal worden met de nodige bonussen.

Antwerp incasseert nog stevig percentage

Dat betekent dat Antwerp zich in de handen mag wrijven. Het incasseerde een jaar geleden 9 miljoen euro voor Pacho, maar bedong toen ook een doorverkooppercentage. Het is niet bekend hoeveel dat precies zou bedragen, maar het percentage werd destijds wel omschreven als 'stevig'.

Sowieso zal Antwerp dus nog de nodige miljoenen op zijn rekening mogen bijschrijven. Tien procent van de winstmarge zou hen al een dikke 3 miljoen euro opleveren, terwijl 25 procent zelfs al goed zou zijn voor bijna 8 miljoen. Dat is dus een welkome opsteker voor de Great Old.

🚀

Heeft Antwerp daar een goede deal gesloten?

Meest recent

Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

1
1
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

83
83
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

26
26
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

492
492
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

112
112
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

150
150
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

284
284
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

70
70
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

393
393
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

89
89
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

197
197
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

109
109
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

67
67
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

239
239
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

26
26
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

82
82
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

206
206
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

176
176
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

62
62
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

70
70
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

452
452
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

224
224
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

66
66

Meer sportnieuws