'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

395
'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

Royal Antwerp FC is op een paar jaar tijd naar de top van het Belgische voetbal opgeklommen. Sinds de komst van Marc Overmars doet het ook heel wat goede zaken op de transfermarkt.

In de winter van 2022 legde Antwerp een kleine zes miljoen euro op tafel voor Willian Pacho. De centrale verdediger werd een schot in de roos en maakte in de zomer van 2023 de transfer naar het Duitse Eintracht Frankfurt voor negen miljoen euro. Nu staat de Ecuadoraan voor een absolute knaltransfer.

LEES OOK: Alderweireld bezweek na Antwerp: "Daarom gestopt bij België"

Stap hogerop

Pacho was een sterkhouder bij Antwerp en is dat ook bij Frankfurt. In Duitsland heeft de bonkige verdediger nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 35 miljoen euro. Volgens journalist Florian Plettenberg wil PSG ver gaan voor de Ecuadoraanse international.

De linksbenige verdediger speelde uiteindelijk 33 wedstrijden in de Jupiler Pro League en aan dat aantal zit Pacho ook al in de Bundesliga. Mogelijk volgt een stap hogerop naar het Franse PSG. De Parijzenaars zijn zéér gecharmeerd van de linksbenige verdediger.

Antwerp profiteert mee

Naar verluidt is de Franse grootmacht al gesprekken aan het voeren met Frankfurt. Pacho zelf ziet een toptransfer naar PSG wel zitten. De 22-jarige verdediger voelt zich klaar voor een volgende stap. De zestienvoudig Ecuadoraans international kende een sterk seizoen met Frankfurt, maar kan bij PSG Champions League spelen.

Antwerp kan overigens profiteren van een transfer van Pacho. The Great Old heeft indertijd een percentage op de doorverkoop bedongen. The Great Old mag aldus nog wat miljoenen op de bankrekening verwachten dankzij Pacho. Er werd eerder al gesproken van een vraagprijs rond de vijftig á zestig miljoen euro.

Is Pacho klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

Stankovic op zijspoor in Milaan: Club ontvangt cruciale update

Aleksandar Stankovic ruilde Club Brugge afgelopen zomer opnieuw in voor Internazionale. Voorlopig is ...

100
100
Aanzienlijk nadeel Anderlecht: Vitor Bruno reageert

Ook bij RSC Anderlecht wordt het seizoen eerstdaags hervat. En de Brusselaars zullen meteen vol aan ...

44
44
'Olise naar Real Madrid? Bayern onderneemt actie'

Michael Olise toonde zich tijdens de voorbije interlandperiode tot twee keer toe de kwelgeest van de ...

52
52
Kortrijk stelt nieuwe T1 aan: bijzonder detail bekend

De Jupiler Pro League hervat komend weekend met één gloednieuw gezicht voor de ...

34
34
Tresoldi-case: Klopp aangemaand tot actie met Club-spits

Club Brugge staat voor een bijzonder druk programma in de komende weken. Om dat tot een goed einde ...

73
73
Anderlecht mag dromen: recordtransfer van 30 miljoen

RSC Anderlecht wist zijn boekhouding de voorbije jaren weer ietwat in evenwicht te krijgen, maar ...

176
176
Van Gucht ziet kijkers weglopen: grote verrassing op komst

Ruben Van Gucht krijgt voorlopig maar weinig reden om op zijn lauweren te rusten. Zijn talkshow ...

46
46
Druk op Thorup neemt gevoelig toe: cruciaal vijfluik Genk

KRC Genk heeft een behoorlijk tegenvallend eerste luik van het seizoen achter de rug. De resultaten ...

144
144
'Arsenal doet Premier League daveren: supertransfer in 2027'

Met 12 op 15 is Arsenal FC meer dan behoorlijk begonnen aan de queeste om zijn Engelse titel te ...

50
50
Gouden transfermove Club: Barça volgt situatie van dichtbij

Club Brugge haalde afgelopen zomer heel wat verse krachten in huis. Een aantal daarvan maakte de ...

293
293
De Bruyne doet Parijs ontploffen met onverwachte stunt

Kevin De Bruyne schitterde de afgelopen weken nog eens als vanouds bij de Rode Duivels. Vooral zijn ...

55
55
"One-season wonder" - twijfels bij miljoenenaanwinst Anderlecht

RSC Anderlecht haalde afgelopen zomer een elftal nieuwe krachten in huis. Een aantal daarvan liet ...

237
237
Van Bommel uitgespuwd in Wallonië: Mannaert springt in de bres

Naar aanleiding van zijn benoeming als CEO van de KBVB, heeft Vincent Mannaert een uitgebreid ...

173
173
Moordend! Club krijgt waanzinnig programma voorgeschoteld

De extra lange interland-periode zit erop, het clubvoetbal kan weer in alle hevigheid losbarsten. ...

437
437
Marc Coucke zorgt voor groot mysterie aan Belgische kust

Marc Coucke weet als geen ander hoe hij de nieuwsgierigheid moet prikkelen. De eigenaar van ...

24
24
City in diepe problemen: 'eerste grote sanctie' al gelekt

Het clubvoetbal staat weer in de startblokken, maar in Engeland blijft de situatie rond Manchester ...

328
328
Van Bommel stelt groot doel na ondergang in Parijs

Mark van Bommel heeft een goede start genomen als Belgisch bondscoach. Maar de Nederlander maakte ...

392
392
Absolute topper is dé grote verliezer onder Van Bommel

Vier matchen in elf dagen onder Mark van Bommel, en de Rode Duivels hebben hun eerste grote ...

343
343
De Mil slikt bittere pil: abrupte exit bij AA Gent

Na zeven speeldagen staat AA Gent mee op kop. Rik De Mil duimt dan ook dat zijn troepen de lijn ...

438
438
'Club Brugge ruikt jackpot: toptransfer Seys in januari?'

Club Brugge heeft alweer een lucratieve zomer achter de rug, waarin onder meer Christos Tzolis en ...

221
221
Anderlecht keert kar: laatste kans voor verguisd duo

Na het late transferoffensief van Antoine Sibierski bleef RSC Anderlecht achter met een bijzonder ...

389
389
Sonck kiest ultieme 11 uit JPL: één club domineert

De eerste interlandbreak van het seizoen is achter de rug. Tijd dus om de aandacht opnieuw naar de ...

404
404
'De Condé op hete kolen: code rood voor KRC Genk'

De befaamde jeugdacademie leverde KRC Genk afgelopen zomer alweer grof geld op, want Konstantinos ...

388
388
Bruno terug naar tekentafel: extreme make-over bij RSCA

Na de lange interlandbreak begint RSC Anderlecht zaterdag aan een heuse marathon, met maar liefst ...

234
234
'Klok tikt bij Club Brugge: Belgisch trio kan beschikken'

Het seizoen is nog lang, maar in de bestuurskamer van Club Brugge wordt er ongetwijfeld al ...

711
711

Meer sportnieuws