'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

395 stemmen
'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

Royal Antwerp FC is op een paar jaar tijd naar de top van het Belgische voetbal opgeklommen. Sinds de komst van Marc Overmars doet het ook heel wat goede zaken op de transfermarkt.

In de winter van 2022 legde Antwerp een kleine zes miljoen euro op tafel voor Willian Pacho. De centrale verdediger werd een schot in de roos en maakte in de zomer van 2023 de transfer naar het Duitse Eintracht Frankfurt voor negen miljoen euro. Nu staat de Ecuadoraan voor een absolute knaltransfer.

LEES OOK: ‘Hakimi voor de rechter: verkrachtingszaak ontploft’

Stap hogerop

Pacho was een sterkhouder bij Antwerp en is dat ook bij Frankfurt. In Duitsland heeft de bonkige verdediger nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 35 miljoen euro. Volgens journalist Florian Plettenberg wil PSG ver gaan voor de Ecuadoraanse international.

De linksbenige verdediger speelde uiteindelijk 33 wedstrijden in de Jupiler Pro League en aan dat aantal zit Pacho ook al in de Bundesliga. Mogelijk volgt een stap hogerop naar het Franse PSG. De Parijzenaars zijn zéér gecharmeerd van de linksbenige verdediger.

Antwerp profiteert mee

Naar verluidt is de Franse grootmacht al gesprekken aan het voeren met Frankfurt. Pacho zelf ziet een toptransfer naar PSG wel zitten. De 22-jarige verdediger voelt zich klaar voor een volgende stap. De zestienvoudig Ecuadoraans international kende een sterk seizoen met Frankfurt, maar kan bij PSG Champions League spelen.

Antwerp kan overigens profiteren van een transfer van Pacho. The Great Old heeft indertijd een percentage op de doorverkoop bedongen. The Great Old mag aldus nog wat miljoenen op de bankrekening verwachten dankzij Pacho. Er werd eerder al gesproken van een vraagprijs rond de vijftig á zestig miljoen euro.

Is Pacho klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

VS charmeert tegen Australië en is zeker van volgende ronde

De Verenigde Staten wilden net als Mexico zich al verzekeren van de volgende ronde. De Amerikanen ...

3
3
La Louvière pakt uit met stevige aanwinst

La Louvière heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Belgische eersteklasser ging ...

0
0
SK Beveren raast door: vier opvallende vertrekkers

SK Beveren zag Marink Reedijk de club verlaten en stelde met Tim Bakens een verrassende opvolger aan ...

20
20
‘AA Gent richt vizier op volgende ingaande transfer’

AA Gent was al heel aanwezig op de transfermarkt, maar uiteraard heeft de ploeg nog direct inzetbare ...

46
46
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

159
159
'Anderlecht zet door: nieuwe coach bijna in Brussel'

RSC Anderlecht stelde vandaag Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. Maar waar blijft de ...

518
518
Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

84
84
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

178
178
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

133
133
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

123
123
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

240
240
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

37
37
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

39
39
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

150
150
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

481
481
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

230
230
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

211
211
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

137
137
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

88
88
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

449
449
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

339
339
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

146
146
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

140
140
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

26
26
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

129
129

Meer sportnieuws