'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

395 stemmen
'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

Royal Antwerp FC is op een paar jaar tijd naar de top van het Belgische voetbal opgeklommen. Sinds de komst van Marc Overmars doet het ook heel wat goede zaken op de transfermarkt.

In de winter van 2022 legde Antwerp een kleine zes miljoen euro op tafel voor Willian Pacho. De centrale verdediger werd een schot in de roos en maakte in de zomer van 2023 de transfer naar het Duitse Eintracht Frankfurt voor negen miljoen euro. Nu staat de Ecuadoraan voor een absolute knaltransfer.

LEES OOK: 'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Stap hogerop

Pacho was een sterkhouder bij Antwerp en is dat ook bij Frankfurt. In Duitsland heeft de bonkige verdediger nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 35 miljoen euro. Volgens journalist Florian Plettenberg wil PSG ver gaan voor de Ecuadoraanse international.

De linksbenige verdediger speelde uiteindelijk 33 wedstrijden in de Jupiler Pro League en aan dat aantal zit Pacho ook al in de Bundesliga. Mogelijk volgt een stap hogerop naar het Franse PSG. De Parijzenaars zijn zéér gecharmeerd van de linksbenige verdediger.

Antwerp profiteert mee

Naar verluidt is de Franse grootmacht al gesprekken aan het voeren met Frankfurt. Pacho zelf ziet een toptransfer naar PSG wel zitten. De 22-jarige verdediger voelt zich klaar voor een volgende stap. De zestienvoudig Ecuadoraans international kende een sterk seizoen met Frankfurt, maar kan bij PSG Champions League spelen.

Antwerp kan overigens profiteren van een transfer van Pacho. The Great Old heeft indertijd een percentage op de doorverkoop bedongen. The Great Old mag aldus nog wat miljoenen op de bankrekening verwachten dankzij Pacho. Er werd eerder al gesproken van een vraagprijs rond de vijftig á zestig miljoen euro.

Is Pacho klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

'Rol Vandenhaute bekend, Alderweireld moét kiezen'

Wouter Vandenhaute is de hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp FC, Toby Alderweireld stapt ook mee ...

20
20
Kana ziet goede evolutie: "Dàt is Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde verdienstelijk in en tegen Hammarby. Maar meer ook niet. Marco Kana kijkt al ...

56
56
'STVV dreigt volgende sterkhouder te verliezen'

STVV lijkt zich mogelijk op te maken voor een mogelijke wissel onder de lat. Hoewel er nog geen ...

55
55
Lierse SK klaar op de transfermarkt? Van den Abbeel oordeelt

Lierse SK is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club uit de Challenger Pro ...

13
13
Rondje België: 'Rigaux in gesprek, Okereke terug naar JPL'

Dévy Rigaux gaat de kern van Feyenoord flink moeten uitdunnen. Er zijn véél te ...

112
112
Terug van mislukte passage bij Standard: "Euvrard was geen fan"

Bij Standard mogen al een aantal zomeraanwinsten van een jaar geleden weg. Een teken dat de ...

45
45
'Tzolis baalt al: Arsenal gaat plots voor énorme concurrent'

Soms is het toch bizar hoe bepaalde clubs denken op een transfermarkt. Neem nu Arsenal. Zij haalden ...

117
117
Zulte Waregem test flankaanvaller in oefenpartij

Zulte Waregem speelt namiddag een oefenpot tegen het Nederlandse Sparta Rotterdam. De fans van ...

74
74
Bruno maakt indruk: Sibierski moet volgen

Vitor Bruno laat tot op heden een goede indruk achter. Nog meer omdat de Portugese trainer voorlopig ...

285
285
KV Mechelen vindt akkoord en regelt 'Hollandse' transfer

KV Mechelen en zusterclub Helmond Sport hebben een volgende onderlinge transfer afgerond. De ...

73
73
Club-aanwinst imponeert: "Geweldig hem hier te hebben"

Club Brugge wil ook komend seizoen weer op meerdere fronten successen boeken. En dus werden deze ...

546
546
Westerlo heeft beet en stelt zevende aanwinst voor

KVC Westerlo is de meest bedrijvige Belgische club op de transfermarkt. De Kemphanen zagen eerst een ...

28
28
'Sibierski vloekt: lucratieve transfer niet aan de orde'

RSC Anderlecht wil zich in de resterende weken van de transferperiode nog verder versterken. ...

245
245
"Niet te accepteren" - Makelaar Lukaku dropt heuse transferbom

Romelu Lukaku geniet momenteel nog van vakantie na het WK, maar wordt weldra terug bij zijn club SSC ...

152
152
België kandidaat EK-winnaar? "Mark stapt niet zomaar in ..."

Slechts enkele dagen na het vertrek van Rudi Garcia, heeft België een nieuwe bondscoach beet. ...

199
199
'Kampioenenstrijd om De Ketelaere: transfersom al bepaald'

Ondanks een aarzelende start van het toernooi, mag Charles De Ketelaere terugblikken op een geslaagd ...

150
150
TRANSFERUURTJE: 'Records in Brugge en Genk, sensatie bij Real'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

277
277
'Tresoldi dropt bom: Club Brugge met rug tegen de muur'

De recordtransfer van Christos Tzolis naar Arsenal is nog maar net goed en wel achter de rug, of ...

803
803
'Done deal: Club Brugge haalt verloren zoon terug'

In de komende weken staat er zowel op inkomend als uitgaand vlak ongetwijfeld nog heel wat te ...

581
581
'Vandenhaute voert forcing: 5 toptargets voor Antwerp'

Antwerp is nu ook officieel in handen van het consortium rondom Wouter Vandenhaute, die in zijn ...

698
698
'Witte rook bij Club Brugge: steunpilaar neemt afscheid'

Tot dusver zag Club Brugge met Simon Mignolet, Aleksandar Stankovic en Christos Tzolis al drie ...

774
774
Alarm in Anderlecht: rode cijfers en onvrede op werkvloer

Sinds de aftocht van Wouter Vandenhaute, die inmiddels zijn intrede vierde bij Antwerp, waait ...

1103
1103
Ex-JPL speler Wesley Hoedt onderdeel van liefdesbom

Na een periode waarin zijn privéleven volop in de belangstelling stond, kiest voormalig ...

137
137
'Union SG vindt oplossing voor twee floptransfers'

Bij Union SG mogen er nog een aantal spelers de club verlaten. Mogelijk kan de Hongaarse club ...

93
93
'Anderlecht zet door en wil drie contracten openbreken'

Antoine Sibierski heeft nog heel veel werk. Tegen Hammarby werd duidelijk dat er nog veel ...

294
294

Meer sportnieuws