'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

door
'Antwerp profiteert van knaltransfer, miljoenen op komst'

Royal Antwerp FC is op een paar jaar tijd naar de top van het Belgische voetbal opgeklommen. Sinds de komst van Marc Overmars doet het ook heel wat goede zaken op de transfermarkt.

In de winter van 2022 legde Antwerp een kleine zes miljoen euro op tafel voor Willian Pacho. De centrale verdediger werd een schot in de roos en maakte in de zomer van 2023 de transfer naar het Duitse Eintracht Frankfurt voor negen miljoen euro. Nu staat de Ecuadoraan voor een absolute knaltransfer.

LEES OOK: ‘Barça stapt naar UEFA: Spaanse rel escaleert’

Stap hogerop

Pacho was een sterkhouder bij Antwerp en is dat ook bij Frankfurt. In Duitsland heeft de bonkige verdediger nog een contract tot 2028 met een marktwaarde van 35 miljoen euro. Volgens journalist Florian Plettenberg wil PSG ver gaan voor de Ecuadoraanse international.

De linksbenige verdediger speelde uiteindelijk 33 wedstrijden in de Jupiler Pro League en aan dat aantal zit Pacho ook al in de Bundesliga. Mogelijk volgt een stap hogerop naar het Franse PSG. De Parijzenaars zijn zéér gecharmeerd van de linksbenige verdediger.

Antwerp profiteert mee

Naar verluidt is de Franse grootmacht al gesprekken aan het voeren met Frankfurt. Pacho zelf ziet een toptransfer naar PSG wel zitten. De 22-jarige verdediger voelt zich klaar voor een volgende stap. De zestienvoudig Ecuadoraans international kende een sterk seizoen met Frankfurt, maar kan bij PSG Champions League spelen.

Antwerp kan overigens profiteren van een transfer van Pacho. The Great Old heeft indertijd een percentage op de doorverkoop bedongen. The Great Old mag aldus nog wat miljoenen op de bankrekening verwachten dankzij Pacho. Er werd eerder al gesproken van een vraagprijs rond de vijftig á zestig miljoen euro.

Is Pacho klaar voor een stap hogerop?

Meest recent

‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

7
7
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

16
16
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

22
22
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

165
165
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

135
135
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

194
194
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

56
56
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

192
192
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

468
468
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

38
38
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

324
324
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

439
439
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

349
349
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

61
61
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

58
58
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

91
91
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

53
53
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

220
220
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

509
509
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

122
122
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

159
159
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

235
235

Meer sportnieuws