Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

144 stemmen
Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

Cercle Brugge staat momenteel voorlaatste in de Jupiler Pro League. Met een nul op zes is de revelatie van vorig seizoen miserabel aan het seizoen begonnen. Er is echter nog geen paniek bij Groen-Zwart.

Miron Muslic stuwde Cercle Brugge vorig seizoen in de Champions Play-Offs naar een plek in Europa. Daar zette de Vereniging in een eerste voorronde al Kilmarnock opzij en nu wacht Molde. In de Jupiler Pro League begon het echter stroef.

LEES OOK: KV Kortrijk sluit Fins akkoord omtrent volgende transfer

Geen paniek

In het Jan Breydelstadion werd er zondag met 1-2 verloren van KV Kortrijk. Boris Popovic weet waar het probleem ligt bij Cercle. "We zijn teleurgesteld. We pakken twee doelpunten op stilstaande fases. Dat moeten we aanpakken tegen de volgende wedstrijden. Het komt aan op details, want we hebben een tiental kansen gehad. Er zijn nog geen twijfels, maar we zijn gewoon teleurgesteld."

Ook Thibo Somers ziet struikelblokken bij Cercle Brugge. "Het was een beetje een verrassing, want we hadden de bovenhand. Het lag aan onze efficiëntie. We hadden genoeg kansen om de gelijkmaker te maken en misschien wel meer te rapen, maar we werken niet af. Het is een voordeel dat de Europese match er snel is voor de positieve vibe in het team”, citeert Sporza.

Europees rechttrekken?

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Molde. Groen-Zwart hoopt de lijn tegen Kilmarnock door te zetten en Europees de slechte resultaten van de competitie recht te trekken. Mogelijk verliest het nog wel enkele sterkhouders.

De zomertransferperiode loopt nog tot aan het einde van de maand augustus en onder meer Kevin Denkey en Alan Minda worden in verband gebracht met een toptransfer. Denkey was afgelopen seizoen de topscorer van de Jupiler Pro League en Minda was een gesel voor elke verdediging met zijn flitsende acties.

Denk jij dat Cercle afgelopen seizoen kan evenaren?

Meest recent

Genk benadeeld? Ex-ref velt zijn oordeel

Geen Europees voetbal voor KRC Genk volgend seizoen, want in de barragematch gingen de gehavende ...

166
166
'PSG blijft gaan: straffe dubbeltransfer op komst'

Paris Saint-Germain bevestigde zaterdag nog maar eens dat het momenteel het beste team in Europa is. ...

45
45
Duitsland tankt vertrouwen voor WK: ex-JPL-held blinkt uit

Dit weekend zijn de meeste WK-deelnemers helemaal aan hun voorbereidingscampagne begonnen. Ook ...

18
18
Knap gebaar: Gent-held Roef neemt het op voor Genkse pineut

Hoogstaand is de afsluiter van het Belgische voetbalseizoen niet geworden, maar AA Gent en KRC Genk ...

124
124
Geen Europees voor Genk: Hayen viseert ref

KRC Genk zal het volgend seizoen zonder Europees voetbal moeten stellen. De Limburgers wonnen na het ...

174
174
Zo ziet het Europese programma van de Belgische clubs eruit

Zondagavond is het doek gevallen over het Belgische voetbalseizoen en werd ook het laatste Europese ...

163
163
'Dit is de reden voor breuk tussen Burgess en Union'

Union kwam zondag met een stevig transferbommetje. Het kondigde immers aan dat Christian Burgess na ...

408
408
Jonge Duivels mogen naar halve finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op het WK, staat een jeugdploeg nu al op een groot ...

124
124
AA Gent laat KRC Genk verweesd achter en gaat Europa in

In de Planet Group Arena stond vanavond het zeer belangrijke duel tussen AA Gent en KRC Genk op het ...

170
170
De Bruyne krijgt stevige sneer terug uit kamp-Conte

Kevin De Bruyne heeft zaterdag voor de nodige verbazing gezorgd in Italië met zijn uitspraken. ...

171
171
Klopt PSV weldra weer aan bij Anderlecht?

PSV is een club die al jaren naar België kijkt inzake versterkingen. Zo haalden ze onder meer ...

230
230
'Club Brugge grijpt naast transfer na monsterbod'

Club Brugge gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen moet onder meer een vervanger ...

323
323
Marc Coucke laat miljoenen liggen: “Niet gepast”

Het gebeurt zelden dat iemand vrijwillig afstand doet van iets waar hij volledig recht op heeft. ...

185
185
“Dit kan Antwerp vernietigen”: grote onrust groeit

Bij Antwerp groeit de onrust over wat er achter de schermen gebeurt. De club staat te koop, er ...

442
442
Hasi messcherp voor beleid van Anderlecht

RSC Anderlecht kende een rotseizoen. De Brusselaars deden het minder goed dan vorig jaar. Het gevolg ...

184
184
AA Gent met parel: "Ooit de wereldtop"

Bij AA Gent haalden ze de afgelopen jaren (te) veel buitenlandse talenten naar Jong AA Gent, maar er ...

118
118
'Offensieve versterking: Club vindt nieuw goudklompje'

De vernieuwde sportieve leiding van Club Brugge zal zijn handen de komende weken meer dan vol ...

555
555
'Mourinho gaat los bij Real: zés grote zomeraanwinsten'

Voorlopig blijft het nog even wachten op de officiële bevestiging. Maar heel vooraanstaande ...

255
255
Optimale sfeer bij Duivels; De Bruyne doet Lukaku schrikken

Binnen een tweetal weken beginnen de Rode Duivels aan hun campagne op het WK in Canada, de VS en ...

104
104
Emotionele Van Gucht haalt snoeihard uit: "Pure onwil!"

Ruben Van Gucht is het spuugzat en dat mag u best letterlijk nemen. De VRT-man ligt de laatste jaren ...

74
74
De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Nog één wedstrijd te gaan en het seizoen in de Jupiler Pro League zit er volledig op. ...

51
51
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: kampioen onderneemt actie'

Club Brugge gaat tijdens de zomerse transferperiode afscheid nemen van verschillende belangrijke ...

356
356
Genk onder grote druk: Heymans trekt harde conclusie

KRC Genk staat zondag voor een belangrijke laatste match van het seizoen. De Limburgers gaan op het ...

169
169
'Conte snel van straat: duizelingwekkend salaris gevraagd'

Antonio Conte vertrok vlak na de laatste speeldag van de Serie A bij SSC Napoli. Maar mogelijk volgt ...

151
151
Rellen Waalse derby: bondsparket eist loodzware sancties

De slotspeeldag van de Europe Play-Offs werden overschaduwd door de wantoestanden na ...

247
247

Meer sportnieuws