Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

door
Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

Cercle Brugge staat momenteel voorlaatste in de Jupiler Pro League. Met een nul op zes is de revelatie van vorig seizoen miserabel aan het seizoen begonnen. Er is echter nog geen paniek bij Groen-Zwart.

Miron Muslic stuwde Cercle Brugge vorig seizoen in de Champions Play-Offs naar een plek in Europa. Daar zette de Vereniging in een eerste voorronde al Kilmarnock opzij en nu wacht Molde. In de Jupiler Pro League begon het echter stroef.

LEES OOK: Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Geen paniek

In het Jan Breydelstadion werd er zondag met 1-2 verloren van KV Kortrijk. Boris Popovic weet waar het probleem ligt bij Cercle. "We zijn teleurgesteld. We pakken twee doelpunten op stilstaande fases. Dat moeten we aanpakken tegen de volgende wedstrijden. Het komt aan op details, want we hebben een tiental kansen gehad. Er zijn nog geen twijfels, maar we zijn gewoon teleurgesteld."

Ook Thibo Somers ziet struikelblokken bij Cercle Brugge. "Het was een beetje een verrassing, want we hadden de bovenhand. Het lag aan onze efficiëntie. We hadden genoeg kansen om de gelijkmaker te maken en misschien wel meer te rapen, maar we werken niet af. Het is een voordeel dat de Europese match er snel is voor de positieve vibe in het team”, citeert Sporza.

Europees rechttrekken?

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Molde. Groen-Zwart hoopt de lijn tegen Kilmarnock door te zetten en Europees de slechte resultaten van de competitie recht te trekken. Mogelijk verliest het nog wel enkele sterkhouders.

De zomertransferperiode loopt nog tot aan het einde van de maand augustus en onder meer Kevin Denkey en Alan Minda worden in verband gebracht met een toptransfer. Denkey was afgelopen seizoen de topscorer van de Jupiler Pro League en Minda was een gesel voor elke verdediging met zijn flitsende acties.

Denk jij dat Cercle afgelopen seizoen kan evenaren?

Meest recent

Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

12
12
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

32
32
'Enorme transferbom voor Lionel Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

19
19
Arsenal naar finale League Cup, Barça velt Real-killer

Er staat deze week niet alleen in België bekervoetbal op het programma. Dinsdagavond werd er ...

24
24
'Rode Duivel loopt transfer van 30 miljoen mis'

De wintermercato is in de meeste landen voorbij. Een aantal potentiële Rode Duivels hadden met ...

44
44
Gheysens geeft reden voor zeer kalme wintermercato Antwerp

Antwerp heeft nog zeven wedstrijden om alsnog een ticket voor de Champions' Play-Off uit de brand te ...

162
162
Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

316
316
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

169
169
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

119
119
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

560
560
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

822
822
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

66
66
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

299
299
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

32
32
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

553
553
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

105
105
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

439
439
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

556
556
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

664
664
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

365
365
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

613
613
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

464
464
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

255
255
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

556
556
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

653
653

Meer sportnieuws