Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

door
Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

Cercle Brugge staat momenteel voorlaatste in de Jupiler Pro League. Met een nul op zes is de revelatie van vorig seizoen miserabel aan het seizoen begonnen. Er is echter nog geen paniek bij Groen-Zwart.

Miron Muslic stuwde Cercle Brugge vorig seizoen in de Champions Play-Offs naar een plek in Europa. Daar zette de Vereniging in een eerste voorronde al Kilmarnock opzij en nu wacht Molde. In de Jupiler Pro League begon het echter stroef.

LEES OOK: Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Geen paniek

In het Jan Breydelstadion werd er zondag met 1-2 verloren van KV Kortrijk. Boris Popovic weet waar het probleem ligt bij Cercle. "We zijn teleurgesteld. We pakken twee doelpunten op stilstaande fases. Dat moeten we aanpakken tegen de volgende wedstrijden. Het komt aan op details, want we hebben een tiental kansen gehad. Er zijn nog geen twijfels, maar we zijn gewoon teleurgesteld."

Ook Thibo Somers ziet struikelblokken bij Cercle Brugge. "Het was een beetje een verrassing, want we hadden de bovenhand. Het lag aan onze efficiëntie. We hadden genoeg kansen om de gelijkmaker te maken en misschien wel meer te rapen, maar we werken niet af. Het is een voordeel dat de Europese match er snel is voor de positieve vibe in het team”, citeert Sporza.

Europees rechttrekken?

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Molde. Groen-Zwart hoopt de lijn tegen Kilmarnock door te zetten en Europees de slechte resultaten van de competitie recht te trekken. Mogelijk verliest het nog wel enkele sterkhouders.

De zomertransferperiode loopt nog tot aan het einde van de maand augustus en onder meer Kevin Denkey en Alan Minda worden in verband gebracht met een toptransfer. Denkey was afgelopen seizoen de topscorer van de Jupiler Pro League en Minda was een gesel voor elke verdediging met zijn flitsende acties.

Denk jij dat Cercle afgelopen seizoen kan evenaren?

Meest recent

Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

29
29
Onvrede ondanks zege bij Club: "Dat mag echt niet"

Club Brugge heeft zijn start in de Champions' Play-Off niet gemist. Het blijft in het spoor van ...

54
54
Ontgoocheling bij Anderlecht: "Eerste helft was héél slecht"

Anderlecht is er niet in geslaagd om een goede start te nemen in de Champions' Play-Off. Het leed al ...

81
81
Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

117
117
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

46
46
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

36
36
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

266
266
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

37
37
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

63
63
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

43
43
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

177
177
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

48
48
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

168
168
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

63
63
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

43
43
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

187
187
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

248
248
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

219
219
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

192
192
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

70
70
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

164
164
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

317
317
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

276
276
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

117
117
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

389
389

Meer sportnieuws