Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

door
Cercle Brugge beseft waar het probleem ligt: “Dat aanpakken”

Cercle Brugge staat momenteel voorlaatste in de Jupiler Pro League. Met een nul op zes is de revelatie van vorig seizoen miserabel aan het seizoen begonnen. Er is echter nog geen paniek bij Groen-Zwart.

Miron Muslic stuwde Cercle Brugge vorig seizoen in de Champions Play-Offs naar een plek in Europa. Daar zette de Vereniging in een eerste voorronde al Kilmarnock opzij en nu wacht Molde. In de Jupiler Pro League begon het echter stroef.

LEES OOK: AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

Geen paniek

In het Jan Breydelstadion werd er zondag met 1-2 verloren van KV Kortrijk. Boris Popovic weet waar het probleem ligt bij Cercle. "We zijn teleurgesteld. We pakken twee doelpunten op stilstaande fases. Dat moeten we aanpakken tegen de volgende wedstrijden. Het komt aan op details, want we hebben een tiental kansen gehad. Er zijn nog geen twijfels, maar we zijn gewoon teleurgesteld."

Ook Thibo Somers ziet struikelblokken bij Cercle Brugge. "Het was een beetje een verrassing, want we hadden de bovenhand. Het lag aan onze efficiëntie. We hadden genoeg kansen om de gelijkmaker te maken en misschien wel meer te rapen, maar we werken niet af. Het is een voordeel dat de Europese match er snel is voor de positieve vibe in het team”, citeert Sporza.

Europees rechttrekken?

Cercle Brugge neemt het in de voorronde van de Europa League op tegen Molde. Groen-Zwart hoopt de lijn tegen Kilmarnock door te zetten en Europees de slechte resultaten van de competitie recht te trekken. Mogelijk verliest het nog wel enkele sterkhouders.

De zomertransferperiode loopt nog tot aan het einde van de maand augustus en onder meer Kevin Denkey en Alan Minda worden in verband gebracht met een toptransfer. Denkey was afgelopen seizoen de topscorer van de Jupiler Pro League en Minda was een gesel voor elke verdediging met zijn flitsende acties.

Denk jij dat Cercle afgelopen seizoen kan evenaren?

Meest recent

'Club Brugge strikt toptarget: opvolger Ordonez gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

3
3
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

147
147
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

106
106
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

50
50
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

109
109
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

20
20
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

81
81
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

244
244
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

114
114
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

164
164
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

176
176
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

86
86
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

78
78
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

209
209
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

254
254
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

152
152
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

204
204
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

179
179
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

284
284
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

250
250
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

350
350
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

461
461

Meer sportnieuws