Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

168
Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

Noa Lang maakte in het verleden furore bij Club Brugge, maar nu draagt de Nederlander het shirt van PSV Eindhoven. Afgelopen seizoen kampte het dribbelwonder met veel blessureleed.

In de Supercup tegen Feyenoord speelde Lang een eerste officiële wedstrijd sinds januari. Het werd uiteindelijk een spektakelstuk waarin de ex-Club Brugge-aanvaller ook kon scoren. Feyenoord trok na strafschoppen aan het langste eind.

LEES OOK: 'Blauw-zwarte reünie in de maak: transfertwist Noa Lang'

Openhartige Lang

Lang speelde 86 minuten en scoorde op aangeven van Rode Duivel Johan Bakayoko. Nadat er na negentig minuten 4-4 op het scorebord stond ging het naar penalty’s. Daar ging het mis voor PSV met een misser van Bakayoko. “Het is klote dat je van zo’n team verliest. Als je vier keer scoort, mag je niet verliezen. Ik denk dat wij beter zijn, maar we hebben onszelf in de voet geschoten. Het kan echt niet gebeuren", citeert Het Laatste Nieuws.

Lang sprak openhartig met het Nederlandse ESPN en liet zich uit over zijn mentale toestand. “Mentaal blijft het moeilijk. Ik ben eerlijk. Ik heb een trauma gehad en ik moet op mentaal vlak duidelijk nog stappen zetten. Veel stappen. Bij vlagen kon ik weer mijn ding doen, maar er kan nog veel meer ritme en kracht bij. Logisch ook, want ik ben zeven maanden out geweest. Het gaat in stijgende lijn, maar ik ben nog niet waar ik moet zijn.”

Club Brugge

De 25-jarige Lang maakte een tijdlang het mooie weer bij Club Brugge. De Nederlander was een publiekslieveling in het Jan Breydelstadion en versierde een toptransfer naar het Nederlandse PSV. In het verleden stond Lang nog onder contract bij Ajax.

Daar schoot Lang sterk uit de startblokken, maar door blessureleed werd zijn ontwikkeling afgestopt. Ook bij het Nederlands elftal zal Lang weer moeten knokken voor een plek in de selectie.

Vind jij Noa Lang een goede speler?

Meest recent

'Stroeykens op weg naar nieuwe club: opvallende transfersom'

RSC Anderlecht wil in het slot van de mercato nog enkele jongens van de hand doen. Ook Mario ...

66
66
Witte rook: Club Brugge kondigt volgende vertrekker aan

Op Joel Ordoñez na wil Club Brugge zijn sterkhouders in de resterende weken van de ...

84
84
'Over de 300 miljoen: Spurs doet duizelen met dubbelslag'

Na een dramatisch seizoen waarin het nipt aan de degradatie ontsnapte, zet Tottenham Hotspur alle ...

67
67
Eden Hazard zet ex-club in vuur en vlam met straffe stunt

Eden Hazard heeft opnieuw bewezen dat hij nog altijd een bijzondere band heeft met Chelsea. De Belg ...

45
45
De Mil stuurt Gent stevige waarschuwing voor Europese clash

Voor AA Gent wordt het in de komende week alles of niets. In tegenstelling tot Anderlecht en STVV ...

73
73
‘Anderlecht slaat grote slag met Speler van het Jaar’

Anderlecht heeft zijn oog laten vallen op een opvallend target uit Schotland. De 25-jarige ...

684
684
'Nóg een vertrekker op komst bij Union'

Het zijn alweer drukke dagen voor Union. De Brusselaars pakten woensdag uit met een nieuw contract ...

76
76
STVV aast op stunt: "Willen naar Europa League"

Donderdag wordt een belangrijke dag voor het Belgische voetbal, want dan hopen drie teams uit ons ...

84
84
Beerschot haalt nieuwe Japanner binnen

Beerschot is sinds vorig seizoen in handen van Kinpoudou Holdings en de eigenaars laten hun invloed ...

62
62
'Club moet alsnog vrezen in stadiondossier'

Club Brugge kreeg begin juli eindelijk het nieuws waar het al zowat 20 jaar op wachtte. Het kreeg ...

500
500
Toby Alderweireld verrast met straffe nieuwe job

Toby Alderweireld maakte deze zomer een beetje zijn rentree in de voetbalwereld, want hij stapte mee ...

114
114
'Lommel gaat wéér shoppen bij Ajax'

Voor Lommel is het seizoen begonnen met een één op zes. De promovendus wil echter zo ...

40
40
Union pakt uit: sterkhouder verlengt contract

Union kent alweer een zeer bewogen transferzomer. Het zag dinsdagavond met Promise David alweer een ...

62
62
'Oplossing in de maak voor overbodige pion Anderlecht'

Anderlecht vertoeft momenteel in Kazachstan, waar het donderdag een grote stap hoopt te zetten ...

618
618
'Tresoldi naar Barça: Club houdt hart vast'

Voor Club Brugge worden de laatste weken van de zomermercato nog bijzonder spannend. Zo blijven er ...

553
553
'Antwerp heeft beet: smaakmaker keert terug'

Antwerp nam een perfecte competitiestart met een zes op zes tegen SK Beveren en KV Kortrijk. Dat was ...

587
587
Flinke opsteker Lokeren, opmerkelijke vertrekker bij Dender

Vorig weekend werd ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen op gang gertrapt. Bij ...

83
83
'Club fronst wenkbrauwen: Man Utd neemt Seys-standpunt in'

Bij Club Brugge zijn ze dezer dagen op zoek naar een nieuwe linksachter, want na het vertrek van ...

1082
1082
'BIsiwu krijgt meteen aanbieding van topclub'

In Spanje gaat de naam van Jesse Bisiwu de laatste dagen zeer veel over de tongen. De 18-jarige Belg ...

364
364
Bornauw heeft nieuwe club beet en is terug in Bundesliga

Sebastiaan Bornauw is intussen al een hele tijd uit beeld verdwenen bij de Rode Duivels, maar zal ...

53
53
'Tielemans slikt: Man Utd biedt 70 miljoen voor concurrent'

Youri Tielemans versierde deze zomer een droomtransfer, want hij verruilde Aston Villa voor ...

109
109
Topseizoen, dan knaltransfer bij Club? "Ik ga knallen"

Bij Club Brugge zagen ze deze zomer weer de nodige goudhaantjes vertrekken met de transfers van ...

563
563
TRANSFERUURTJE: 'Nieuw target Anderlecht, plotse knaltransfer David'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

347
347
Mark van Bommel jubelt: Openda bloeit open bij Lyon

Lois Openda miste het WK na een miserabel seizoen bij Juventus. De aanvaller zit dit seizoen bij ...

109
109
Coucke kookt van woede en deelt snoeiharde boodschap

Marc Coucke heeft de voorbije uren opnieuw duidelijk laten merken dat hij zich niet zomaar neerlegt ...

358
358

Meer sportnieuws