Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

168
Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

Noa Lang maakte in het verleden furore bij Club Brugge, maar nu draagt de Nederlander het shirt van PSV Eindhoven. Afgelopen seizoen kampte het dribbelwonder met veel blessureleed.

In de Supercup tegen Feyenoord speelde Lang een eerste officiële wedstrijd sinds januari. Het werd uiteindelijk een spektakelstuk waarin de ex-Club Brugge-aanvaller ook kon scoren. Feyenoord trok na strafschoppen aan het langste eind.

LEES OOK: Wéér averij De Bruyne en co; Feyenoord haalt sloophamer uit

Openhartige Lang

Lang speelde 86 minuten en scoorde op aangeven van Rode Duivel Johan Bakayoko. Nadat er na negentig minuten 4-4 op het scorebord stond ging het naar penalty’s. Daar ging het mis voor PSV met een misser van Bakayoko. “Het is klote dat je van zo’n team verliest. Als je vier keer scoort, mag je niet verliezen. Ik denk dat wij beter zijn, maar we hebben onszelf in de voet geschoten. Het kan echt niet gebeuren", citeert Het Laatste Nieuws.

Lang sprak openhartig met het Nederlandse ESPN en liet zich uit over zijn mentale toestand. “Mentaal blijft het moeilijk. Ik ben eerlijk. Ik heb een trauma gehad en ik moet op mentaal vlak duidelijk nog stappen zetten. Veel stappen. Bij vlagen kon ik weer mijn ding doen, maar er kan nog veel meer ritme en kracht bij. Logisch ook, want ik ben zeven maanden out geweest. Het gaat in stijgende lijn, maar ik ben nog niet waar ik moet zijn.”

Club Brugge

De 25-jarige Lang maakte een tijdlang het mooie weer bij Club Brugge. De Nederlander was een publiekslieveling in het Jan Breydelstadion en versierde een toptransfer naar het Nederlandse PSV. In het verleden stond Lang nog onder contract bij Ajax.

Daar schoot Lang sterk uit de startblokken, maar door blessureleed werd zijn ontwikkeling afgestopt. Ook bij het Nederlands elftal zal Lang weer moeten knokken voor een plek in de selectie.

Vind jij Noa Lang een goede speler?

Meest recent

‘Fenerbahçe gooit Lukaku na één jaar alweer buiten’

Romelu Lukaku moest dé grote man worden bij Fenerbahçe. Amper enkele weken later ziet ...

57
57
Kimmich slaat snoeihard terug op kritiek Van der Vaart

Nederland en Duitsland speelden 1-1 gelijk namens de openingsmatch van de Nations League. Oranje ...

9
9
Donnarumma looft Rode Duivel: "Een grote speler"

Senne Lammens heeft er met zijn prestaties in Manchester een opvallende bewonderaar bij. Niemand ...

31
31
Standard maakt verrassend vertrek wereldkundig

Frédéric Stilmant en Standard de Liège gaan in onderling overleg uit elkaar. De ...

25
25
Esposito (ex-Anderlecht) onder de loep: “Een zwaktebod”

Sebastiano Esposito speelde in het verleden op huurbasis bij RSC Anderlecht, maar na twee ...

20
20
Manchester City schuldig bevonden: zware straf lonkt

Manchester City is schuldig bevonden aan vrijwel alle aanklachten in de langlopende financiële ...

148
148
Grote hint plannen van Bommel: verrassende rugnummers

De Rode Duivels beginnen aan een nieuw hoofdstuk onder Mark van Bommel. De Nederlandse oefenmeester ...

60
60
Erling Haaland laat monden weer openvallen: “Onverklaarbaar”

Erling Haaland blijft een fenomeen. De Noorse goalgetter scoort bij Manchester City het ene doelpunt ...

49
49
Direct enorme twijfels in Italië: "Geldt ook voor België"

Italië miste het afgelopen WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada en het succes van het EK ...

42
42
Jonge Duivels hebben nog werk: Brughmans waarschuwt

Lucca Brughmans is één van de grootste keeperstalenten ter wereld. De doelman werd al ...

46
46
Van Bommel genadeloos: 5 afvallers bij Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het vrijdagavond op tegen Italië namens de Nations League. Eerder werd al ...

293
293
Van Gucht flikt het weer: Nieuwe Charlotte duikt op

Ruben Van Gucht blijft iedereen verbazen. De presentator werd nog maar pas (op TV dan) uit het ...

68
68
Infantino zweet peentjes: topcompetities slaan op tafel

Volgens Het Laatste Nieuws begint de druk op Gianni Infantino ferm te stijgen. De FIFA-baas kwam na ...

71
71
Congolese bondscoach doet boekje open over Mokio en co

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren heel wat grote talenten met dubbele nationaliteit door de ...

103
103
'Rode Duivels krijgen geen warm onthaal in Italië'

Om 20u45 begint het tijdperk-Van Bommel bij de Rode Duivels. De eerste opdracht van de nieuwe ...

85
85
'Tweede 'geval-Tresoldi' duikt op bij Club Brugge'

Club Brugge zendt tijdens deze interlandbreak weer zijn zonen uit. Het vaardigt maar liefst zestien ...

196
196
Stassin geeft Sevilla duidelijke toekomstboodschap

De Jonge Duivels hebben donderdagavond een nieuwe stap richting het EK U21 gezet door met 1-0 te ...

45
45
'Euvrard baalt en ziet belangrijke pion Standard verlaten'

Standard was de voorbije weken sterk aan het seizoen begonnen, al moest het na een nul op zes in de ...

111
111
Antwerp legt nog een jong talent onder contract

Antwerp is zijn seizoen begonnen met een 7 op 21 en moet daardoor voorlopig vrede nemen met een ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Genks goudhaantje gegeerd, Club aast op goalgetter'

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

276
276
KBVB en Vincent Mannaert krijgen gouden raad

De Koninklijke Belgische Voetbalbond koos voor Mark van Bommel als opvolger van Rudi Garcia als ...

61
61
Nieuw stadion Union voor beladen Europese clash bekend

Royal Union SG kan niet in het eigen Joseph Marienstadion spelen tijdens Europese wedstrijden. Het ...

149
149
Nederland en Duitsland clashen: “Gewoon niet sportief”

Nederland en Duitsland speelden 1-1 gelijk namens de Nations League. Zowel voor Oranje als Die ...

93
93
Vuurdoop Mark van Bommel: onenigheid over basiself

Mark van Bommel staat voor zijn vuurdoop als bondscoach van België. De Nederlander werd ...

165
165
Harde realiteit De Bruyne bij Duivels: “Hij beseft dat”

De Rode Duivels kenden veel succes met de Gouden Generatie, maar er blijven niet veel spelers over. ...

109
109

Meer sportnieuws