Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

door
Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

Noa Lang maakte in het verleden furore bij Club Brugge, maar nu draagt de Nederlander het shirt van PSV Eindhoven. Afgelopen seizoen kampte het dribbelwonder met veel blessureleed.

In de Supercup tegen Feyenoord speelde Lang een eerste officiële wedstrijd sinds januari. Het werd uiteindelijk een spektakelstuk waarin de ex-Club Brugge-aanvaller ook kon scoren. Feyenoord trok na strafschoppen aan het langste eind.

LEES OOK: Lukaku komt met emotioneel eerbetoon voor papa Roger

Openhartige Lang

Lang speelde 86 minuten en scoorde op aangeven van Rode Duivel Johan Bakayoko. Nadat er na negentig minuten 4-4 op het scorebord stond ging het naar penalty’s. Daar ging het mis voor PSV met een misser van Bakayoko. “Het is klote dat je van zo’n team verliest. Als je vier keer scoort, mag je niet verliezen. Ik denk dat wij beter zijn, maar we hebben onszelf in de voet geschoten. Het kan echt niet gebeuren", citeert Het Laatste Nieuws.

Lang sprak openhartig met het Nederlandse ESPN en liet zich uit over zijn mentale toestand. “Mentaal blijft het moeilijk. Ik ben eerlijk. Ik heb een trauma gehad en ik moet op mentaal vlak duidelijk nog stappen zetten. Veel stappen. Bij vlagen kon ik weer mijn ding doen, maar er kan nog veel meer ritme en kracht bij. Logisch ook, want ik ben zeven maanden out geweest. Het gaat in stijgende lijn, maar ik ben nog niet waar ik moet zijn.”

Club Brugge

De 25-jarige Lang maakte een tijdlang het mooie weer bij Club Brugge. De Nederlander was een publiekslieveling in het Jan Breydelstadion en versierde een toptransfer naar het Nederlandse PSV. In het verleden stond Lang nog onder contract bij Ajax.

Daar schoot Lang sterk uit de startblokken, maar door blessureleed werd zijn ontwikkeling afgestopt. Ook bij het Nederlands elftal zal Lang weer moeten knokken voor een plek in de selectie.

Vind jij Noa Lang een goede speler?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

183
183
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

163
163
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

94
94
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

45
45
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

148
148
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

274
274
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

262
262
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

104
104
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

40
40
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

110
110
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

223
223
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

260
260
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

544
544
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

360
360
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

443
443
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

136
136
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

78
78
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

632
632
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

637
637
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

423
423
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

439
439
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

301
301
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2244
2244
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

153
153

Meer sportnieuws