Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

168 stemmen
Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

Noa Lang maakte in het verleden furore bij Club Brugge, maar nu draagt de Nederlander het shirt van PSV Eindhoven. Afgelopen seizoen kampte het dribbelwonder met veel blessureleed.

In de Supercup tegen Feyenoord speelde Lang een eerste officiële wedstrijd sinds januari. Het werd uiteindelijk een spektakelstuk waarin de ex-Club Brugge-aanvaller ook kon scoren. Feyenoord trok na strafschoppen aan het langste eind.

LEES OOK: Advocaat haalt wéér zeer stevig uit naar Rigaux

Openhartige Lang

Lang speelde 86 minuten en scoorde op aangeven van Rode Duivel Johan Bakayoko. Nadat er na negentig minuten 4-4 op het scorebord stond ging het naar penalty’s. Daar ging het mis voor PSV met een misser van Bakayoko. “Het is klote dat je van zo’n team verliest. Als je vier keer scoort, mag je niet verliezen. Ik denk dat wij beter zijn, maar we hebben onszelf in de voet geschoten. Het kan echt niet gebeuren", citeert Het Laatste Nieuws.

Lang sprak openhartig met het Nederlandse ESPN en liet zich uit over zijn mentale toestand. “Mentaal blijft het moeilijk. Ik ben eerlijk. Ik heb een trauma gehad en ik moet op mentaal vlak duidelijk nog stappen zetten. Veel stappen. Bij vlagen kon ik weer mijn ding doen, maar er kan nog veel meer ritme en kracht bij. Logisch ook, want ik ben zeven maanden out geweest. Het gaat in stijgende lijn, maar ik ben nog niet waar ik moet zijn.”

Club Brugge

De 25-jarige Lang maakte een tijdlang het mooie weer bij Club Brugge. De Nederlander was een publiekslieveling in het Jan Breydelstadion en versierde een toptransfer naar het Nederlandse PSV. In het verleden stond Lang nog onder contract bij Ajax.

Daar schoot Lang sterk uit de startblokken, maar door blessureleed werd zijn ontwikkeling afgestopt. Ook bij het Nederlands elftal zal Lang weer moeten knokken voor een plek in de selectie.

Vind jij Noa Lang een goede speler?

Meest recent

AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

AA Gent eindigde zijn seizoen op de valreep met een Europees ticket, nadat het in de barrage na ...

1
1
Club Brugge pakt uit: groot talent tekent bij

Club Brugge groeide de voorbije jaren uit tot een talentenfabriek, wat dit seizoen nog eens ...

42
42
STVV pakt uit met opvolger voor Wouter Vrancken

STVV verbaasde dit seizoen de Belgische voetbalwereld met een derde plaats in de Jupiler Pro League, ...

75
75
'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Cercle Brugge gaat op zoek naar een nieuwe spits. Dante Vanzeir verliet de club en Steve Ngoura is ...

83
83
Red Flames met enorme kater ondanks dertien goals

De Red Flames wonnen de afgelopen met 6-0 en 0-7 van Luxemburg. Toch was er héél grote ...

20
20
'Manchester United zet zinnen op tweede Rode Duivel'

Manchester United wil volgend seizoen weer een gooi doen richting landstitel. Daarvoor is uiteraard ...

66
66
Penders volgend jaar bij Chelsea? Dit zegt de doelman

Mike Penders vertoeft momenteel met België op het WK. De doelman heeft dat te danken aan een ...

88
88
'Beerschot vindt versterking bij KRC Genk'

Beerschot wil volgend seizoen promoveren naar de Jupiler Pro League. Het is duidelijk dat er nog ...

79
79
Borkelmans blikt terug op episch WK: "We zijn daar geflikt!"

Het WK 2026 start donderdag met een duel tussen Mexico en Zuid-Afrika. Deze keer organiseren Mexico, ...

111
111
Van der Vaart maakt Rigaux met de grond gelijk

Dévy Rigaux versierde onlangs een opmerkelijke overgang. De Director of Football van Club ...

184
184
Keita spreekt duidelijke taal over transfergeruchten

Hij werd uiteindelijk niet door Rudi Garcia opgenomen in de selectie voor het WK, maar Mandela Keita ...

34
34
"Het is zuur dat ik weg moet bij Beerschot"

Beerschot greep uiteindelijk op het nippertje naast een terugkeer naar de Jupiler Pro League. Ze ...

137
137
Club Brugge en Union kennen hun straffen

Het seizoen in de Jupiler Pro League zit er intussen al enkele weken op, maar enkele clubs moesten ...

296
296
'Iran dreigt: match tegen Rode Duivels stilgelegd?'

Er zullen straks op het WK heel wat ogen gericht zijn op groep G en dat zal niet noodzakelijk zo ...

350
350
'Club wrijft zich in handen: tweede grootmacht wil Ordoñez'

Bij Club Brugge lijken ze deze zomer het vertrek van heel wat smaakmakers te moeten vrezen. Na ...

337
337
KV Kortrijk zwaait clubicoon na decennia uit

KV Kortrijk keert straks na een jaartje afwezigheid weer terug in de Jupiler Pro League, nadat het ...

62
62
'Westerlo krijgt eerste miljoenenbid binnen'

Westerlo wist de voorbije jaren al de nodige zeer winstgevende transfers te doen. De Kemphanen ...

62
62
Boeckx slachtoffert Theate tegen Egypte: opvallende reden

Donderdag is het zover: dan gaat het WK 2026 eindelijk van start. De Rode Duivels moeten wel nog wat ...

310
310
TRANSFERUURTJE: 'Strijd om Khalaili en Tzolis barst los'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

193
193
'Khalaili geeft jawoord: Union neemt standpunt in'

Union staat alweer voor een drukke transferzomer. Na opnieuw een sterk seizoen met bekerwinst, een ...

111
111
'Opmerkelijke naam sluit aan bij Rode Duivels'

De Rode Duivels zijn intussen goed aangekomen in de Verenigde Staten en zijn er volop begonnen aan ...

125
125
'Keita met toptransfer ploegmaat van Rode Duivel'

Rudi Garcia mocht slechts 26 Rode Duivels meenemen naar het WK en dus moest hij heel wat spelers ...

90
90
Maccabi Tel Aviv verrast met Belgische TD

Toch wel opvallend Belgische transfernieuws. Maccabi Tel Aviv uit Israël heeft een Belgische ...

52
52
Conceição onthult: “Ik kreeg aanbieding uit België”

Sergio Conceição is momenteel een clubloze trainer. De Portugees hoopt weldra ergens ...

193
193
'Niet Genk, maar Union strikt ervaren international'

Union SG is momenteel de meest actieve Belgische club op de transfermarkt. Ze gaan de komende ...

307
307

Meer sportnieuws