Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

door
Noa Lang openhartig: “Het is gewoon echt een trauma”

Noa Lang maakte in het verleden furore bij Club Brugge, maar nu draagt de Nederlander het shirt van PSV Eindhoven. Afgelopen seizoen kampte het dribbelwonder met veel blessureleed.

In de Supercup tegen Feyenoord speelde Lang een eerste officiële wedstrijd sinds januari. Het werd uiteindelijk een spektakelstuk waarin de ex-Club Brugge-aanvaller ook kon scoren. Feyenoord trok na strafschoppen aan het langste eind.

LEES OOK: 'Anderlecht dreigt transfertarget mis te lopen'

Openhartige Lang

Lang speelde 86 minuten en scoorde op aangeven van Rode Duivel Johan Bakayoko. Nadat er na negentig minuten 4-4 op het scorebord stond ging het naar penalty’s. Daar ging het mis voor PSV met een misser van Bakayoko. “Het is klote dat je van zo’n team verliest. Als je vier keer scoort, mag je niet verliezen. Ik denk dat wij beter zijn, maar we hebben onszelf in de voet geschoten. Het kan echt niet gebeuren", citeert Het Laatste Nieuws.

Lang sprak openhartig met het Nederlandse ESPN en liet zich uit over zijn mentale toestand. “Mentaal blijft het moeilijk. Ik ben eerlijk. Ik heb een trauma gehad en ik moet op mentaal vlak duidelijk nog stappen zetten. Veel stappen. Bij vlagen kon ik weer mijn ding doen, maar er kan nog veel meer ritme en kracht bij. Logisch ook, want ik ben zeven maanden out geweest. Het gaat in stijgende lijn, maar ik ben nog niet waar ik moet zijn.”

Club Brugge

De 25-jarige Lang maakte een tijdlang het mooie weer bij Club Brugge. De Nederlander was een publiekslieveling in het Jan Breydelstadion en versierde een toptransfer naar het Nederlandse PSV. In het verleden stond Lang nog onder contract bij Ajax.

Daar schoot Lang sterk uit de startblokken, maar door blessureleed werd zijn ontwikkeling afgestopt. Ook bij het Nederlands elftal zal Lang weer moeten knokken voor een plek in de selectie.

Vind jij Noa Lang een goede speler?

Meest recent

Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

12
12
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

44
44
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

89
89
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

106
106
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

268
268
Kampioen Kompany naar City of Real? Sterke man Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

129
129
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

207
207
Pijnlijke vaststelling Club: sterkhouder krijgt volle laag

Club Brugge had in de voorbije maanden zonder blozen van de titel zijn hoofddoel gemaakt, maar het ...

178
178
Essevee onthult nieuw doel na redding

Na drie speeldagen is de Relegation Play-Off al helemaal beslist. Rode lantaarn Dender kreeg immers ...

84
84
Zorgen om Vanaken: Leko brengt onrustwekkend nieuws

Club Brugge heeft zondag stevige averij opgelopen in de titelstrijd. Door de 2-1-nederlaag in het ...

198
198
Lyon stunt bij PSG: Franse titelstrijd weer razend spannend

Niet alleen in de Premier League is de titelstrijd zondag weer razend spannend geworden. Ook in ...

65
65
Hubert slaat titelkoorts meteen neer bij Union

Een tweede landstitel op rij lonkt alsmaar meer op Union. De Brusselaars prijken al maandenlang aan ...

54
54
Vermant ontsnapt meteen: dit vindt Lardot

Club Brugge heeft zondag zware averij opgelopen in de titelstrijd, want het ging in de topper met ...

173
173
Titel binnen, nu treble? Kompany blikt vooruit

Bayern München mocht zondag de champagne- of bierflessen al laten knallen. Het kroonde zich op ...

50
50
Dé grote verrassing bij Club: "Tevreden? Ja en nee"

Club Brugge heeft zondag een mokerslag gekregen in de titelstrijd. Het ging onderuit in de kraker ...

143
143
Titelstrijd beslist? Dit denken ze bij Club en Union

Het was zondagavond uitkijken naar de kraker tussen Union en Club Brugge. Het was uiteindelijk de ...

357
357
Essevee zadelt La Louvière met nieuwe sportieve kater op

Zulte Waregem is goed op weg om toch nog iets te maken van de (overbodige) degradatie PO's. Essevee ...

51
51
Club Brugge-fans spreken schande: grote zondebok aangeduid

Club Brugge heeft zondagavond een mokerslag opgelopen binnen de titelstrijd. Op het veld van directe ...

512
512
Pandoering in Nederlandse bekerfinale, Pocognoli vloekt

Slechts enkele dagen na de Europese uitschakeling, heeft AZ Alkmaar beslag gelegd op de KNVB-beker. ...

104
104
Club met rug tegen de muur: Union deelt mokerslag uit

Is Union op weg naar een nieuwe landstitel, en dreigt opnieuw een deceptie voor Club? Het team van ...

237
237
Vrancken streng na 1 op 15: "Hij moet gewoon beter doen"

STVV heeft een onvergetelijk seizoen achter de rug, maar met de eindmeet in zicht begint de motor te ...

112
112
‘Club Brugge wil toeslaan: superspits met monsterstats’

Club Brugge kijkt rond voor extra vuur voorin en is daarbij uitgekomen bij een jonge spits met ...

504
504
Kaiser Kompany II: Bayern kampioen na nieuwe vierklapper

Vincent Kompany heeft zondagavond zijn tweede landstitel veroverd als hoofdcoach van Bayern ...

172
172
City breekt Arsenal: pareltje Cherki doet titelstrijd kantelen

De Engelse titelstrijd stevent af op een zinderende ontknoping. Manchester City won zondagavond ...

71
71
VAR-geluk voor Club? Analisten fileren afgekeurde goal Union

In de Champions' Play-Offs werd zondagavond de titelkraker tussen Union SG en Club Brugge afgewerkt. ...

352
352

Meer sportnieuws