Bakayoko eist hoofdrol op in waanzinnige Johan Cruijff Schaal

door
Bakayoko eist hoofdrol op in waanzinnige Johan Cruijff Schaal

Ook in Nederland is het nieuwe voetbalseizoen intussen weer op gang getrapt. Dat gebeurde zondag zoals gebruikelijk met de Johan Cruijff Schaal, waarin landskampioen PSV het opnam tegen bekerwinnaar Feyenoord. De Rotterdammers namen daarbij revanche voor het verlies van een jaar geleden na een spektakelstuk met acht doelpunten.

Nochtans begon de wedstrijd uitstekend voor PSV, met dank aan Rode Duivel Johan Bakayoko. De flankaanvaller schotelde immers al in de negende minuut de openingstreffer voor aan Noa Lang. Rond het halfuur keerde Feyenoord de situatie op vier minuten tijd echter helemaal om.

LEES OOK: Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Knotsgek spektakelstuk eindigt op 4-4

Eerst maakte Gimenez gelijk vanop de stip en vervolgens bracht Nieuwkoop de bekerwinnaar op voorsprong. Met die voorsprong ging Feyenoord ook de rust in, maar in de tweede helft speelden ze die meteen kwijt. De Jong zorgde al na drie minuten voor 2-2.

Een tweede penaltygoal van Gimenez zorgde even later echter voor een nieuwe Rotterdamse voorsprong, maar Til bracht PSV halfweg de tweede helft nogmaals langszij. Maar nog was Feyenoord niet klaar, want via Milambo kwam het wéér voor.

Bakayoko mist penalty

Tien minuten voor tijd zorgde De Jong vanop de stip echter voor 4-4, waardoor uiteindelijk strafschoppen de beslissing moesten brengen. Daarin eiste Bakayoko een negatieve hoofdrol op door zijn elfmeter te missen. Ook Til faalde nog voor de kampioen, waardoor Feyenoord met 2-4 uiteindelijk aan het langste eind trok.

Trainer Brian Priske debuteert dus meteen met een prijs bij Feyenoord. PSV begint dan weer met een domper aan zijn seizoen. Al was het voor één Belg toch een beetje een mooie avond, want in de slotfase mocht verdediger Matteo Dams (20) nog zijn officiële debuut maken voor PSV.

Moet PSV zich zorgen maken over het verlies?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

67
67
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

26
26
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

51
51
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

112
112
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

37
37
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

140
140
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

258
258
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

229
229
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

129
129
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

75
75
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

629
629
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

104
104
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

100
100
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

178
178
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

265
265
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

144
144
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

135
135
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

466
466
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

129
129
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

297
297
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

499
499
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

396
396
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

237
237
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

397
397

Meer sportnieuws