De Cuyper velt verdict na gemiste start Club Brugge

door
De Cuyper velt verdict na gemiste start Club Brugge

Club Brugge heeft zijn start van het seizoen gemist. Na de nederlaag in de Supercup tegen Union SG, bleef de titelverdediger in de competitie achter met een magere 1 op 6. Zondagavond werd ook verloren op het veld van Standard.

Voor de start van het seizoen waren de verwachtingen rond Blauw-Zwart hooggespannen. Niet onlogisch. De fundamenten waarmee in de Play-Offs de basis werd gelegd voor het behalen van de titel, bleven immers grotendeels intact. Daarnaast werd de selectie ook van de nodige versterkingen voorzien.

Maar voorlopig slaagt Club er niet in om die verwachtingen in te lossen. In de Supercup botste Blauw-Zwart op een veel gretiger Union, vervolgens liet het tegen KVM de nodige kansen liggen om de match naar zich toe te trekken. Toch was er van paniek geen sprake, er is nog ruim voldoende tijd om progressie te maken.

LEES OOK: Genk op scherp gezet: Hayen krijgt 'duidelijke ambitie'

Onherkenbaar Club

Die progressie is momenteel echter te weinig aanwezig. Integendeel, zondag speelden de Bruggelingen hun minste wedstrijd van de drie. De landskampioen werd het niet gemakkelijk gemaakt door het defensieve blok van Standard. Maar dan nog moet Club met de aanwezige kwaliteiten meer kunnen doen.

Maxim De Cuyper toonde zich dan ook scherp achteraf. "Je mag inderdaad zeggen dat Club een onherkenbare wedstrijd speelde", analyseerde de vleugelback op de clubwebstek. "Starten met één op zes was niet de bedoeling om het nieuwe seizoen te starten. Vandaag was gewoon niet goed genoeg."

Reactie in Genk

Ook coach Nicky Hayen stak zijn ontgoocheling niet weg. Volgende week verlangt hij dan ook een reactie in de verplaatsing naar KRC Genk. "Het is op dit moment gewoon niet voldoende. We gaan deze wedstrijd heel uitgebreid analyseren en aan de spelers voorbrengen. Die 1 op 6 is zuur en wilden we absoluut vermijden. We moeten opnieuw die knop omschakelen en richting volgende week werken", blijft de trainer strijdvaardig.

Club moet zich deze zomer nog verder versterken ...

Meest recent

‘Transferstrijd Vermeeren barst los: 30 miljoen euro’

Arthur Vermeeren krijgt amper tot geen kansen meer bij Olympique Marseille. Het ziet er dan ook naar ...

24
24
Boskamp maakt Anderlecht af: “Bende dooie vogeltjes”

RSC Anderlecht ging vorige speeldag met 4-2 onderuit tegen Club Brugge. In de eerste helft werd ...

31
31
Club Brugge pakt zege na drama en blessures op Stayen

Een veerkrachtig Club Brugge heeft na een uiterst spannende wedstrijd een cruciale zege geboekt op ...

134
134
Euvrard reageert verrassend na ‘misser van het seizoen’

Standard Luik ging in eigen huis met 1-2 onderuit tegen Westerlo en zag zo de Kemphanen naar de ...

20
20
Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

186
186
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

64
64
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

151
151
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

80
80
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

9
9
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

36
36
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

249
249
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

185
185
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

192
192
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

68
68
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

28
28
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

55
55
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

34
34
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

32
32
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

62
62
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

81
81
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

90
90
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

75
75
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

124
124
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

173
173

Meer sportnieuws