De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

door
De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

Antwerp FC heeft zijn eerste thuismatch van het nieuwe seizoen meteen verloren. De Great Old ging zondagmiddag immers met 1-2 onderuit tegen RSC Anderlecht. Extra versterking is dan ook welgekomen en daar wordt hard aan gewerkt.

Tijdens de openingsspeeldag hadden de Antwerpenaren nog de volle buit gepakt op bezoek bij Charleroi. Daar wou de ploeg van coach Jonas De Roeck zondagmiddag in eigen huis een gepast vervolg aan breien. En het stamnummer één begon ook voortvarend aan de partij tegen RSC Anderlecht.

Zo wist de thuisploeg voor het eerste doelgevaar te zorgen. De kansen werden echter onvoldoende afgewerkt. Daar profiteerde Anderlecht dan weer optimaal van: na een foutje van Senne Lammens kwamen de Brusselaars op voorsprong. Al zorgde Gyrano Kerk nog voor rust voor de verdiende gelijkmaker.

LEES OOK: Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

Gebrek aan efficiëntie voor doel

Na de pauze bleef Antwerp veruit de betere ploeg. Maar in de afwerking liet de Great Old het opnieuw afweten. En ondertussen bleef Paars-Wit dodelijk efficiënt. Uiteindelijk maakte Majeed Ashimeru er na een goede tegenaanval 1-2 van en besliste hij zo de wedstrijd.

Pech dus voor Antwerp, dat de nederlaag vooral aan zichzelf te danken had. Wat dat betreft is een extra spits welgekomen. Na het vertrek van George Ilenikhena blijft namelijk enkel Vincent Janssen over als nummer 9. En hoewel zijn meerwaarde buiten kijf staat, is de Nederlander niet bepaald een goaltjesdief.

Nieuwe spits onderweg

De Roeck kan een alternatief voor Janssen dus goed gebruiken. En na de match bevestigde hij ook dat zo'n speler onderweg is. "Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus da’s zeker een positie waar we ons nog willen versterken. Alles moet echter kloppen. En eerst maar zien dat er niks meer vertrekt. Op dat vlak zit elke club momenteel in hetzelfde schuitje", toont de trainer zich geduldig bij Gazet van Antwerpen.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor dit Antwerp ...

Meest recent

Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne/Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

4
4
3 op 10 - Ochtendkranten messcherp voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

68
68
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

6
6
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

48
48
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

263
263
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

22
22
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

88
88
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

112
112
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

173
173
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

104
104
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

80
80
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

134
134
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

194
194
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

117
117
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

89
89
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

96
96
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

713
713
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

33
33
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

75
75
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

187
187
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

212
212
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

68
68
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

84
84
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

275
275
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

218
218

Meer sportnieuws