De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

door
De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

Antwerp FC heeft zijn eerste thuismatch van het nieuwe seizoen meteen verloren. De Great Old ging zondagmiddag immers met 1-2 onderuit tegen RSC Anderlecht. Extra versterking is dan ook welgekomen en daar wordt hard aan gewerkt.

Tijdens de openingsspeeldag hadden de Antwerpenaren nog de volle buit gepakt op bezoek bij Charleroi. Daar wou de ploeg van coach Jonas De Roeck zondagmiddag in eigen huis een gepast vervolg aan breien. En het stamnummer één begon ook voortvarend aan de partij tegen RSC Anderlecht.

Zo wist de thuisploeg voor het eerste doelgevaar te zorgen. De kansen werden echter onvoldoende afgewerkt. Daar profiteerde Anderlecht dan weer optimaal van: na een foutje van Senne Lammens kwamen de Brusselaars op voorsprong. Al zorgde Gyrano Kerk nog voor rust voor de verdiende gelijkmaker.

LEES OOK: Oosting jubelt: Antwerp krijgt er belangrijk wapen bij

Gebrek aan efficiëntie voor doel

Na de pauze bleef Antwerp veruit de betere ploeg. Maar in de afwerking liet de Great Old het opnieuw afweten. En ondertussen bleef Paars-Wit dodelijk efficiënt. Uiteindelijk maakte Majeed Ashimeru er na een goede tegenaanval 1-2 van en besliste hij zo de wedstrijd.

Pech dus voor Antwerp, dat de nederlaag vooral aan zichzelf te danken had. Wat dat betreft is een extra spits welgekomen. Na het vertrek van George Ilenikhena blijft namelijk enkel Vincent Janssen over als nummer 9. En hoewel zijn meerwaarde buiten kijf staat, is de Nederlander niet bepaald een goaltjesdief.

Nieuwe spits onderweg

De Roeck kan een alternatief voor Janssen dus goed gebruiken. En na de match bevestigde hij ook dat zo'n speler onderweg is. "Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus da’s zeker een positie waar we ons nog willen versterken. Alles moet echter kloppen. En eerst maar zien dat er niks meer vertrekt. Op dat vlak zit elke club momenteel in hetzelfde schuitje", toont de trainer zich geduldig bij Gazet van Antwerpen.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor dit Antwerp ...

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

46
46
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

25
25
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

68
68
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

101
101
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

285
285
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

278
278
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

187
187
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

217
217
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

192
192
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

115
115
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

129
129
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

61
61
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

176
176
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

451
451
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

389
389
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

280
280
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

433
433
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

822
822
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

290
290
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

236
236
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

441
441
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

162
162

Meer sportnieuws