De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

1160
De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

Antwerp FC heeft zijn eerste thuismatch van het nieuwe seizoen meteen verloren. De Great Old ging zondagmiddag immers met 1-2 onderuit tegen RSC Anderlecht. Extra versterking is dan ook welgekomen en daar wordt hard aan gewerkt.

Tijdens de openingsspeeldag hadden de Antwerpenaren nog de volle buit gepakt op bezoek bij Charleroi. Daar wou de ploeg van coach Jonas De Roeck zondagmiddag in eigen huis een gepast vervolg aan breien. En het stamnummer één begon ook voortvarend aan de partij tegen RSC Anderlecht.

Zo wist de thuisploeg voor het eerste doelgevaar te zorgen. De kansen werden echter onvoldoende afgewerkt. Daar profiteerde Anderlecht dan weer optimaal van: na een foutje van Senne Lammens kwamen de Brusselaars op voorsprong. Al zorgde Gyrano Kerk nog voor rust voor de verdiende gelijkmaker.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Gebrek aan efficiëntie voor doel

Na de pauze bleef Antwerp veruit de betere ploeg. Maar in de afwerking liet de Great Old het opnieuw afweten. En ondertussen bleef Paars-Wit dodelijk efficiënt. Uiteindelijk maakte Majeed Ashimeru er na een goede tegenaanval 1-2 van en besliste hij zo de wedstrijd.

Pech dus voor Antwerp, dat de nederlaag vooral aan zichzelf te danken had. Wat dat betreft is een extra spits welgekomen. Na het vertrek van George Ilenikhena blijft namelijk enkel Vincent Janssen over als nummer 9. En hoewel zijn meerwaarde buiten kijf staat, is de Nederlander niet bepaald een goaltjesdief.

Nieuwe spits onderweg

De Roeck kan een alternatief voor Janssen dus goed gebruiken. En na de match bevestigde hij ook dat zo'n speler onderweg is. "Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus da’s zeker een positie waar we ons nog willen versterken. Alles moet echter kloppen. En eerst maar zien dat er niks meer vertrekt. Op dat vlak zit elke club momenteel in hetzelfde schuitje", toont de trainer zich geduldig bij Gazet van Antwerpen.

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor dit Antwerp ...

Meest recent

'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

14
14
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

17
17
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

177
177
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

33
33
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

43
43
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

188
188
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

199
199
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

168
168
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

136
136
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

90
90
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

182
182
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

176
176
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

225
225
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

108
108
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

128
128
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

212
212
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

156
156
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

236
236
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

380
380
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

106
106
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

481
481
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

700
700
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

224
224

Meer sportnieuws