De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

1160 stemmen
De Roeck bevestigt: volgende Antwerp-aanwinst staat vast

Antwerp FC heeft zijn eerste thuismatch van het nieuwe seizoen meteen verloren. De Great Old ging zondagmiddag immers met 1-2 onderuit tegen RSC Anderlecht. Extra versterking is dan ook welgekomen en daar wordt hard aan gewerkt.

Tijdens de openingsspeeldag hadden de Antwerpenaren nog de volle buit gepakt op bezoek bij Charleroi. Daar wou de ploeg van coach Jonas De Roeck zondagmiddag in eigen huis een gepast vervolg aan breien. En het stamnummer één begon ook voortvarend aan de partij tegen RSC Anderlecht.

Zo wist de thuisploeg voor het eerste doelgevaar te zorgen. De kansen werden echter onvoldoende afgewerkt. Daar profiteerde Anderlecht dan weer optimaal van: na een foutje van Senne Lammens kwamen de Brusselaars op voorsprong. Al zorgde Gyrano Kerk nog voor rust voor de verdiende gelijkmaker.

LEES OOK: Van Bommel pakt uit met straffe Antwerp-uitspraak

Gebrek aan efficiëntie voor doel

Na de pauze bleef Antwerp veruit de betere ploeg. Maar in de afwerking liet de Great Old het opnieuw afweten. En ondertussen bleef Paars-Wit dodelijk efficiënt. Uiteindelijk maakte Majeed Ashimeru er na een goede tegenaanval 1-2 van en besliste hij zo de wedstrijd.

Pech dus voor Antwerp, dat de nederlaag vooral aan zichzelf te danken had. Wat dat betreft is een extra spits welgekomen. Na het vertrek van George Ilenikhena blijft namelijk enkel Vincent Janssen over als nummer 9. En hoewel zijn meerwaarde buiten kijf staat, is de Nederlander niet bepaald een goaltjesdief.

Nieuwe spits onderweg

De Roeck kan een alternatief voor Janssen dus goed gebruiken. En na de match bevestigde hij ook dat zo'n speler onderweg is. "Daar zijn we mee bezig. Iedereen weet dat we daar nog iets kunnen gebruiken, dus da’s zeker een positie waar we ons nog willen versterken. Alles moet echter kloppen. En eerst maar zien dat er niks meer vertrekt. Op dat vlak zit elke club momenteel in hetzelfde schuitje", toont de trainer zich geduldig bij Gazet van Antwerpen.

🚀

Een nieuwe spits is de absolute prioriteit voor dit Antwerp ...

Meest recent

Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

17
17
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

75
75
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

48
48
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

57
57
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

117
117
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

87
87
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

39
39
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

406
406
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

63
63
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

36
36
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

222
222
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

94
94
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

169
169
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

399
399
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

345
345
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

90
90
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

61
61
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

190
190
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

173
173
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

64
64
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

448
448
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

337
337
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

319
319
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

84
84
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

337
337

Meer sportnieuws