'Atlético verkoopt Vermeeren forse tik vlak na sterk optreden'

door
'Atlético verkoopt Vermeeren forse tik vlak na sterk optreden'

De meeste Rode Duivels zijn inmiddels weer druk in de weer met de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij hun respectievelijke clubs. Dat is ook bij Arthur Vermeeren het geval. Maar de jonge middenvelder dreigt een nieuwe tegenvaller te krijgen bij Atlético Madrid.

De 19-jarige middenvelder kwam tijdens het Europees kampioenschap uiteindelijk helemaal niet in actie. Maar bondscoach Domenico Tedesco twijfelde er niet lang over om hem op te nemen in de selectie. En dat was best opmerkelijk. In aanloop naar het toernooi had Vermeeren immers amper speelminuten gemaakt.

Dat was uiteraard te wijten aan zijn winters vertrek bij Antwerp FC. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

LEES OOK: Nieuwe superstunt Club? "Dán wordt het hapje voor Atlético"

Veelbelovende voorbereiding

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. Maar tijdens de voorbije dagen kwamen opnieuw positieve geluiden naar buiten.

Naar verluidt keerde Vermeeren iets vroeger terug uit vakantie om op tijd weer in vorm te raken. Daarmee zou hij punten gescoord hebben bij Simeone. Afgelopen weekend zorgde hij dan weer voor een goede prestatie tijdens de oefenpot tegen Getafe, waarin hij onder meer goed was voor een assist.

Plaatsjes nog duurder

Hoopgevende ontwikkelingen dus, maar nu dreigt een nieuwe tegenvaller. Zo staat Atlético op punt om Vermeeren van een flinke concurrent te voorzien. Conor Gallagher geldt als hét doelwit om het middenveld te versterken. De deal met de international van Chelsea ligt nog steeds op tafel en wordt mogelijk deze week nog afgerond. En wanneer het alsnog misloopt, staat ook het alternatief al vast.

Volgens Relevo werd namelijk ook een akkoord gevonden met Valencia CF over Javi Guerra. Los Rojiblancos zouden hem voor een slordige 25 miljoen euro overnemen. Deze 21-jarige Spanjaard lijkt qua profiel echter nog meer op Vermeeren, die zijn kansen op speelminuten dus sowieso opnieuw een knauw ziet krijgen.

Vermeeren kan beter om een huurbeurt vragen ...

Meest recent

'Om deze reden stuurt Fink Anderlecht wandelen'

Bij Anderlecht wordt het maar niet rustig. Nadat er de voorbije maanden nog maar eens een ...

9
9
KV Mechelen slaat voor tweede keer in twee dagen toe

KV Mechelen is nog volop verwikkeld in de strijd om de top zes, maar desondanks maken ze Achter de ...

6
6
Lommel kondigt achtste(!) uitleenbeurt in 5,5 jaar aan

Lommel prijkt na 22 speeldagen op een knappe vierde plaats in de Challenger Pro League en mag nog ...

6
6
'Vandevoordt door concurrent bij Duivels verlost van bank'

Maarten Vandevoordt maakt intussen al iets meer dan een jaar vast deel uit van de kern van de Rode ...

41
41
'Anderlecht baalt: gedroomde coach haakt af'

Anderlecht belandde de voorbije weken nog maar eens in een crisis. Na een twee op vijftien in de ...

335
335
TRANSFERUURTJE: 'Genk casht op Oh, eerste zomertransfer Club'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

72
72
‘Halve Belg Sacha Boey maakt alsnog knaltransfer'

De Turkse wintermercato is nog even open en daar profiteren de clubs optimaal van. Fenerbahçe ...

35
35
Smets doet boekje open: Fink naar Anderlecht?

Matte Smets kon afgelopen wintermercato naar Duitsland. Wolfsburg had 19 miljoen euro over voor de ...

326
326
Rampscenario Dams in Saudi-Arabië: "Verhaal is over"

Matteo Dams kwam bij PSV snel op de voorgrond. Het jeugdproduct van Royal Antwerp FC brak volledig ...

114
114
Oosting stuurt duidelijk signaal over toekomst Janssen

Toen Joseph Oosting overnam bij Antwerp, stond de Great Old in de kelder van het klassement. ...

121
121
Harde kern Anderlecht grijpt in en haalt uit naar spelers

Anderlecht hoopt om 20u30 een eerste stap richting de bekerfinale te zetten. Daarvoor zal het wel ...

291
291
'Ajax stelt keiharde eis voor transfer Godts'

Voor Ajax lijkt de titel in Nederland nu al een utopie, want de achterstand op leider PSV bedraagt ...

85
85
'KV Mechelen beslist: eerste zomervertrekker bekend'

Bij KV Mechelen dromen ze nog steeds van de Champions' Play-Off, maar na een matige drie op vijftien ...

105
105
'Chelsea wijzigt transferkoers met gevolg voor Penders'

Anderhalf jaar geleden zorgde Mike Penders voor grote verbazing. De jonge doelman verkaste voor maar ...

159
159
Dubbel gevoel bij Charleroi: "Top zes of bekerfinale?"

De strijd om de bekerfinale ligt nog steeds helemaal open. De eerste heenwedstrijd van de halve ...

36
36
Van Damme ziet één grote transferfout bij Antwerp

Royal Antwerp FC moet RSC Anderlecht uitschakelen in de Croky Cup. De Great Old heeft immers weinig ...

191
191
Deschacht legt de vinger op open RSCA-wonde

RSC Anderlecht moet vandaag aan de bak tegen Royal Antwerp FC. Een zéér belangrijk ...

223
223
PSV zorgt voor 'paniek' in Nederland na demonstratie

In Nederland lijken ze toch wel een probleem te hebben. Daar is er één club die ver ...

85
85
‘Keiharde beslissing: Club Brugge zet speler bij huisvuil’

Wat begon als een statement-transfer, is uitgegroeid tot een dossier vol blessures en twijfel. Na ...

1166
1166
Smets wijst miljoenenbod af: “Genk primeert”

KRC Genk verkocht Hyeon-gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. De Limburgers hadden ook Matte ...

144
144
Vanhaezebrouck naar Anderlecht? Niet zolang hij daar zit

Anderlecht moet opnieuw op zoek naar een trainer na het vertrek van Besnik Hasi. In de HLN-podcast ...

342
342
'Anderlecht praat na Fink met tweede coach'

RSC Anderlecht is intensief bezig met de zoektocht naar een opvolger voor Besnik Hasi. De ...

411
411
Janssen ziet Antwerp-diamant ontploffen

Bij Royal Antwerp FC moeten ze de kaart van de jeugd trekken. Er is amper geld voor heel stevige ...

273
273
Anderlecht droomt: zes miljoenendossiers op tafel

RSC Anderlecht verkocht Nilson Angulo voor 17 miljoen euro. In tegenstelling tot wat een bepaalde ...

341
341
Antwerp lijkt ‘verdoemd’: eindelijk de vloek weg?

Als Royal Antwerp FC iets van een alweer pover seizoen wil maken, dan moet het voorbij RSC ...

135
135

Meer sportnieuws