'Atlético verkoopt Vermeeren forse tik vlak na sterk optreden'

door
'Atlético verkoopt Vermeeren forse tik vlak na sterk optreden'

De meeste Rode Duivels zijn inmiddels weer druk in de weer met de voorbereiding op het nieuwe seizoen bij hun respectievelijke clubs. Dat is ook bij Arthur Vermeeren het geval. Maar de jonge middenvelder dreigt een nieuwe tegenvaller te krijgen bij Atlético Madrid.

De 19-jarige middenvelder kwam tijdens het Europees kampioenschap uiteindelijk helemaal niet in actie. Maar bondscoach Domenico Tedesco twijfelde er niet lang over om hem op te nemen in de selectie. En dat was best opmerkelijk. In aanloop naar het toernooi had Vermeeren immers amper speelminuten gemaakt.

Dat was uiteraard te wijten aan zijn winters vertrek bij Antwerp FC. Aanvankelijk leek het de bedoeling dat Vermeeren het seizoen zou uitdoen bij de Great Old. Maar uit financiële overwegingen besloot RAFC om in januari al over te gaan tot een verkoop. En dus nam Atlético Madrid hem per direct over.

LEES OOK: ‘Club Brugge op ontploffen: LaLiga-flop als stuntdeal?’

Veelbelovende voorbereiding

Op korte termijn bleek dat evenwel geen goede keuze. Zo kwam Vermeeren in zijn eerste maanden amper in actie voor de ploeg van coach Diego Simeone. In een vijftal wedstrijden raakte hij niet verder dan een slordige 160 speelminuten. Maar tijdens de voorbije dagen kwamen opnieuw positieve geluiden naar buiten.

Naar verluidt keerde Vermeeren iets vroeger terug uit vakantie om op tijd weer in vorm te raken. Daarmee zou hij punten gescoord hebben bij Simeone. Afgelopen weekend zorgde hij dan weer voor een goede prestatie tijdens de oefenpot tegen Getafe, waarin hij onder meer goed was voor een assist.

Plaatsjes nog duurder

Hoopgevende ontwikkelingen dus, maar nu dreigt een nieuwe tegenvaller. Zo staat Atlético op punt om Vermeeren van een flinke concurrent te voorzien. Conor Gallagher geldt als hét doelwit om het middenveld te versterken. De deal met de international van Chelsea ligt nog steeds op tafel en wordt mogelijk deze week nog afgerond. En wanneer het alsnog misloopt, staat ook het alternatief al vast.

Volgens Relevo werd namelijk ook een akkoord gevonden met Valencia CF over Javi Guerra. Los Rojiblancos zouden hem voor een slordige 25 miljoen euro overnemen. Deze 21-jarige Spanjaard lijkt qua profiel echter nog meer op Vermeeren, die zijn kansen op speelminuten dus sowieso opnieuw een knauw ziet krijgen.

Vermeeren kan beter om een huurbeurt vragen ...

Meest recent

‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

54
54
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

15
15
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

117
117
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

65
65
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

162
162
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

223
223
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

270
270
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

132
132
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

68
68
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

259
259
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

88
88
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

516
516
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

172
172
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

205
205
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

61
61
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

124
124
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

123
123
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

128
128
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

103
103
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

42
42
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

214
214
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

367
367
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

589
589
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

531
531
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

399
399

Meer sportnieuws