Leko strooit met lof na straffe prestatie: "Chapeau aan hen"

282
Leko strooit met lof na straffe prestatie:

De algemene verwachting is dat Standard dit seizoen zal moeten knokken voor het behoud, want het zag in de zomer een pak spelers vertrekken en kon door de aanhoudende financiële problemen van de club vooralsnog amper vervangers halen. Maar na twee speeldagen pronken de Rouches zowaar met een knappe vier op zes.

En dat terwijl ze nochtans een zeer lastig programma geserveerd kregen in hun eerste twee matchen. Standard ging vorige week echter een punt pakken in Genk en slaagde er zondag zowaar in om Club Brugge over de knie te leggen. De landskampioen werd met 1-0 verslagen na een goal van Bulat.

LEES OOK: Standard ontdekt 'nieuwe' speler: "Heb nooit getwijfeld"

Leko strooit met bloemen naar spelers en fans

Ivan Leko moet deze zomer roeien met de riemen die hij heeft, maar is er desondanks toch in geslaagd om het schip een goede vaart mee te geven. Hij kon na de wedstrijd dan ook met veel complimenten strooien.

"We zagen vijftien spelers vertrekken en beginnen hier met vier jongens die vorig jaar in de B-ploeg speelden. Chapeau aan de boys", tekende Het Laatste Nieuws op. "Er was geloof. En de supporters waren voor de tweede match op rij fantastisch. Anders dan vorig jaar begrijpen ze de situatie nu en zijn ze één met de jongens."

Standard zoekt nog versterking

Desondanks beseft Leko dat het in de komende weken wel nog beter zal moeten. De grinta was tegen Club wel al ruimschoots aanwezig, maar aan het spel is nog werk. Met Alexandropoulos, die al inviel, en Djukanovic kreeg de coach deze week wel al twee stevige versterkingen.

Maar Leko beseft dat het tijd zal kosten om de nieuwe spelers in te werken. "Wij waren lang niet klaar voor de competitiestart en er moeten nog spelers bijkomen. Dan moet het even op deze manier", besluit hij dan ook.

Had je verwacht dat Standard op deze manier zou starten?

Meest recent

Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

17
17
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

8
8
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

276
276
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

150
150
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

817
817
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

137
137
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

15
15
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

189
189
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

10
10
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

74
74
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

264
264
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

199
199
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

122
122
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

262
262
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

118
118
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

56
56
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

129
129
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

425
425
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

125
125
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

49
49
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

273
273
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

530
530
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

116
116
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

129
129
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

184
184

Meer sportnieuws