Leko strooit met lof na straffe prestatie: "Chapeau aan hen"

door
Leko strooit met lof na straffe prestatie:

De algemene verwachting is dat Standard dit seizoen zal moeten knokken voor het behoud, want het zag in de zomer een pak spelers vertrekken en kon door de aanhoudende financiële problemen van de club vooralsnog amper vervangers halen. Maar na twee speeldagen pronken de Rouches zowaar met een knappe vier op zes.

En dat terwijl ze nochtans een zeer lastig programma geserveerd kregen in hun eerste twee matchen. Standard ging vorige week echter een punt pakken in Genk en slaagde er zondag zowaar in om Club Brugge over de knie te leggen. De landskampioen werd met 1-0 verslagen na een goal van Bulat.

LEES OOK: Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Leko strooit met bloemen naar spelers en fans

Ivan Leko moet deze zomer roeien met de riemen die hij heeft, maar is er desondanks toch in geslaagd om het schip een goede vaart mee te geven. Hij kon na de wedstrijd dan ook met veel complimenten strooien.

"We zagen vijftien spelers vertrekken en beginnen hier met vier jongens die vorig jaar in de B-ploeg speelden. Chapeau aan de boys", tekende Het Laatste Nieuws op. "Er was geloof. En de supporters waren voor de tweede match op rij fantastisch. Anders dan vorig jaar begrijpen ze de situatie nu en zijn ze één met de jongens."

Standard zoekt nog versterking

Desondanks beseft Leko dat het in de komende weken wel nog beter zal moeten. De grinta was tegen Club wel al ruimschoots aanwezig, maar aan het spel is nog werk. Met Alexandropoulos, die al inviel, en Djukanovic kreeg de coach deze week wel al twee stevige versterkingen.

Maar Leko beseft dat het tijd zal kosten om de nieuwe spelers in te werken. "Wij waren lang niet klaar voor de competitiestart en er moeten nog spelers bijkomen. Dan moet het even op deze manier", besluit hij dan ook.

Had je verwacht dat Standard op deze manier zou starten?

Meest recent

Penalty of niet? Zo reageren Mac Allister en STVV

Union liet zaterdagavond geen steek vallen in zijn openingswedstrijd in de Champions' Play-Off. De ...

2
2
STVV bestolen? "Onbegrijpelijk dat de VAR niet checkt"

Union is zaterdag uitstekend aan zijn play-offs begonnen met een zege in de topper tegen STVV. Veel ...

50
50
Stassin de held, Barça profiteert alsnog, blamage Arsenal

Zaterdagavond stonden er nog heel wat wedstrijden op het programma in het buitenland. In de FA Cup ...

25
25
Union begint foutloos aan POs en zet Club onder druk

Leider Union heeft geen steek laten vallen in zijn openingsmatch van de Champions' Play-Off. STVV ...

41
41
'Nieuwe wending in saga tussen Napoli en Lukaku'

De voorbije weken was er heel wat te doen over Romelu Lukaku. Hij moest afhaken voor de stage van de ...

90
90
Record voor Beveren, degradatiestrijd razend spannend

In de Challenger Pro League komt het einde van de reguliere competitie stilaan zeer dichtbij. ...

83
83
Arteta komt met hoopgevend nieuws over Trossard

Tijdens de interlandbreak ontspon zich een zeer opmerkelijk fenomeen: de ene na de andere speler van ...

9
9
Mazzu geeft aan waar OHL de match verloren heeft

OH Leuven wist zich voor de interlandbreak op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog op het ...

27
27
Standard spreekt straffe ambitie uit na droomstart

Standard was de voorbije jaren doorgaans het kneusje in Play-Off II, maar dat lijkt dit seizoen ...

71
71
Club Brugge kondigt vertrek van meubelstuk aan

Bij Club Brugge belooft het alweer een drukke transferzomer te gaan worden. Deze week raakte al ...

167
167
Standard kan na 30 matchen eindelijk nog eens winnen in PO2

Het is eindelijk gebeurd: Standard heeft nog eens een wedstrijd in de Europe Play-Off gewonnen. ...

48
48
Verhaeghe pakt uit met megadeal bij Club Brugge

Bart Verhaeghe wil Club Brugge niet alleen kampioen maken, maar ook klaarstomen voor een nieuwe ...

401
401
Van Gucht en Charlotte zorgen voor groot liefdesmysterie

Ruben Van Gucht en Charlotte Van Looy verwachten binnenkort een dochter samen. Een opvallende ...

41
41
'Anderlecht laat zich gelden: recordsom De Cat gevraagd'

Nathan De Cat moet in de komende weken opnieuw een hoofdrol vertolken bij RSC Anderlecht. Maar ...

239
239
PSV mag champagne koud zetten na knotsgekke partij

Voor de interlandbreak liet PSV nog tot twee keer toe de kans liggen om de landstitel veilig te ...

48
48
Barça gniffelt: Real gaat met billen bloot in Mallorca

Voor Real Madrid lijkt de titel in LaLiga dit seizoen weer een beetje verder weg. De Koninklijke ...

44
44
Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

59
59
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

280
280
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

82
82
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

36
36
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

235
235
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

168
168
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

283
283
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

107
107
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

70
70

Meer sportnieuws