Leko strooit met lof na straffe prestatie: "Chapeau aan hen"

door
Leko strooit met lof na straffe prestatie:

De algemene verwachting is dat Standard dit seizoen zal moeten knokken voor het behoud, want het zag in de zomer een pak spelers vertrekken en kon door de aanhoudende financiële problemen van de club vooralsnog amper vervangers halen. Maar na twee speeldagen pronken de Rouches zowaar met een knappe vier op zes.

En dat terwijl ze nochtans een zeer lastig programma geserveerd kregen in hun eerste twee matchen. Standard ging vorige week echter een punt pakken in Genk en slaagde er zondag zowaar in om Club Brugge over de knie te leggen. De landskampioen werd met 1-0 verslagen na een goal van Bulat.

LEES OOK: 'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Leko strooit met bloemen naar spelers en fans

Ivan Leko moet deze zomer roeien met de riemen die hij heeft, maar is er desondanks toch in geslaagd om het schip een goede vaart mee te geven. Hij kon na de wedstrijd dan ook met veel complimenten strooien.

"We zagen vijftien spelers vertrekken en beginnen hier met vier jongens die vorig jaar in de B-ploeg speelden. Chapeau aan de boys", tekende Het Laatste Nieuws op. "Er was geloof. En de supporters waren voor de tweede match op rij fantastisch. Anders dan vorig jaar begrijpen ze de situatie nu en zijn ze één met de jongens."

Standard zoekt nog versterking

Desondanks beseft Leko dat het in de komende weken wel nog beter zal moeten. De grinta was tegen Club wel al ruimschoots aanwezig, maar aan het spel is nog werk. Met Alexandropoulos, die al inviel, en Djukanovic kreeg de coach deze week wel al twee stevige versterkingen.

Maar Leko beseft dat het tijd zal kosten om de nieuwe spelers in te werken. "Wij waren lang niet klaar voor de competitiestart en er moeten nog spelers bijkomen. Dan moet het even op deze manier", besluit hij dan ook.

Had je verwacht dat Standard op deze manier zou starten?

Meest recent

'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

34
34
'KV Mechelen twijfelt nog over verlenging sterkhouder'

KV Mechelen ligt met nog vier wedstrijden te spelen in de reguliere competitie nog altijd op koers ...

19
19
Trotse Leko: "We hebben voor paniek gezorgd"

Voor Club Brugge is er dinsdagavond een einde gekomen aan het avontuur in de Champions League. Op ...

35
35
Bodø/Glimt stunt weer, ook Leverkusen en Newcastle door

Dinsdagavond hebben nog drie teams hun ticket voor de achtste finales van de Champions League ...

47
47
'Marokko vier maanden voor WK op zoek naar bondscoach'

De start van het WK nadert met rasse schreden en de meeste deelnemers leggen de laatste hand aan hun ...

44
44
Mignolet reageert goudeerlijk na stevige blunder

Club Brugge heeft zich dinsdag niet opnieuw kunnen plaatsen voor de achtste finales van de Champions ...

78
78
'Wilmots zorgt voor opmerkelijke wending bij Standard'

Op vier speeldagen van het einde van de reguliere competitie strijdt Standard nog altijd mee voor de ...

93
93
Twee sterkhouders gebuisd bij Club: "Je ziet het zelden"

Voor Club Brugge zit het avontuur in de Champions League erop. Het slaagde er niet in om te stunten ...

260
260
Zure avond voor Club: "Cijfers zijn te zwaar"

Club Brugge is er dit seizoen niet in geslaagd om de achtste finale van de Champions League te ...

106
106
Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

279
279
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

118
118
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

39
39
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

398
398
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

193
193
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

27
27
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

45
45
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

88
88
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

282
282
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

162
162
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

139
139
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

414
414
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

112
112
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

240
240
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

123
123

Meer sportnieuws