Leko strooit met lof na straffe prestatie: "Chapeau aan hen"

282 stemmen
Leko strooit met lof na straffe prestatie:

De algemene verwachting is dat Standard dit seizoen zal moeten knokken voor het behoud, want het zag in de zomer een pak spelers vertrekken en kon door de aanhoudende financiële problemen van de club vooralsnog amper vervangers halen. Maar na twee speeldagen pronken de Rouches zowaar met een knappe vier op zes.

En dat terwijl ze nochtans een zeer lastig programma geserveerd kregen in hun eerste twee matchen. Standard ging vorige week echter een punt pakken in Genk en slaagde er zondag zowaar in om Club Brugge over de knie te leggen. De landskampioen werd met 1-0 verslagen na een goal van Bulat.

LEES OOK: TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Leko strooit met bloemen naar spelers en fans

Ivan Leko moet deze zomer roeien met de riemen die hij heeft, maar is er desondanks toch in geslaagd om het schip een goede vaart mee te geven. Hij kon na de wedstrijd dan ook met veel complimenten strooien.

"We zagen vijftien spelers vertrekken en beginnen hier met vier jongens die vorig jaar in de B-ploeg speelden. Chapeau aan de boys", tekende Het Laatste Nieuws op. "Er was geloof. En de supporters waren voor de tweede match op rij fantastisch. Anders dan vorig jaar begrijpen ze de situatie nu en zijn ze één met de jongens."

Standard zoekt nog versterking

Desondanks beseft Leko dat het in de komende weken wel nog beter zal moeten. De grinta was tegen Club wel al ruimschoots aanwezig, maar aan het spel is nog werk. Met Alexandropoulos, die al inviel, en Djukanovic kreeg de coach deze week wel al twee stevige versterkingen.

Maar Leko beseft dat het tijd zal kosten om de nieuwe spelers in te werken. "Wij waren lang niet klaar voor de competitiestart en er moeten nog spelers bijkomen. Dan moet het even op deze manier", besluit hij dan ook.

Had je verwacht dat Standard op deze manier zou starten?

Meest recent

Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

13
13
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

19
19
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

84
84
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

58
58
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

87
87
Gillet legt uit wat Anderlecht van nieuwe T1 kan verwachten

Het heeft een hele tijd geduurd, maar Anderlecht heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

364
364
'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

203
203
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

62
62
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

46
46
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

368
368
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

122
122
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

748
748
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

114
114
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

48
48
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

106
106
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

86
86
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

206
206
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

382
382
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

349
349
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

575
575
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

931
931
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

152
152
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

1010
1010
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

227
227

Meer sportnieuws