Riemer reageert duidelijk op Anderlecht-fans en ontslag

door
Riemer reageert duidelijk op Anderlecht-fans en ontslag

‘Riemer buiten!’ en ‘we are Anderlecht’ klonk het vanuit het uitvak tijdens Royal Antwerp FC - RSC Anderlecht. Paars-wit won uiteindelijk met 1-2, maar tijdens de wedstrijd waren de supporters ontevreden.

De fans vinden dat het DNA van Anderlecht niet wordt gerespecteerd en tijdens enkele wissels van coach Brian Riemer uitten verschillende supporters hun onvrede over de Deense hoofdtrainer van paars-wit.

LEES OOK: Antwerp wrijft zich in de handen met ‘onverwacht juweeltje’

Reactie Riemer

Na de wedstrijd reageerde Riemer op de spreekkoren van de supporters van Anderlecht. “Deze club is groot geworden dankzij driemaal S: spelers, staf, supporters. Ik zal altijd de mening van de supporters van Anderlecht respecteren”, citeert Het Laatste Nieuws de Deen.

De onvrede wordt aldus gehoord bij Riemer. De fans waren vooral ontevreden over de wissel van Kasper Dolberg die de gevaarlijkste man was bij Anderlecht. Riemer had echter een uitleg klaar. “Dolberg had mij om zijn vervanging gevraagd.”

Trotse Riemer

Ondanks de klaagzang van de supporters was Riemer toch een trotse coach. Anderlecht won met 1-2 op de Bosuil en is met een zes op zes aan de competitie begonnen. “Ik kan enkel dit zeggen: ik ben zo ontzettend trots op de winnaarsmentaliteit van deze groep.”

Ook afgelopen seizoen was Riemer niet onbesproken. Het voetbal was niet altijd sprankelend, maar de resultaten wel. Anderlecht deed tot de laatste speeldag mee voor de titel en eindigde uiteindelijk op een derde plek in de Jupiler Pro League. Daardoor is het dit seizoen weer in Europa actief.

Haalt Riemer het einde van het seizoen bij Anderlecht?

Meest recent

Flater bij AA Gent? “Waarom speelt hij niet?”

Bij AA Gent draait het al weken redelijk vierkant. Rik De Mil gaat tegen Club Brugge toch voor een ...

7
7
'Anderlecht uit z’n dak: Verschueren forceert megajackpot'

Plots gaat het op Neerpede niet meer alleen over besparen, maar over dromen. Michael Verschueren ...

117
117
‘Juventus gecharmeerd: vorig jaar nog outstanding bij KV Mechelen'

De wintermercato lonkt steeds meer en de geruchten beginnen steeds talrijker te worden. Zo is er een ...

15
15
Jan Boskamp doodziek: “Dit had iedereen zien aankomen”

Jan Boskamp was jarenlang niet weg te denken van de Nederlandse en Vlaamse voetbaltelevisie. Met ...

25
25
Gouden transfer van Lokeren: assistkoning in CPL

Sporting Lokeren is al een tijdje weer beter bezig en na een moeilijk begin staan ze nu achtste in ...

24
24
Anderlecht rekent zich rijk: "Naar de Premier League-top"

Bij RSC Anderlecht gaat de kassa enorm rinkelen in 2026. Dat lijkt nu al een zekerheid te zijn. De ...

89
89
‘Ramp voor Hayen: ijskoude douche na Genk-wending’

Net wanneer Nicky Hayen weer vooruit wil, krijgt hij een kans van Genk op zijn bord. Alleen: Genk is ...

459
459
Stankovic reageert op pikant transfergerucht

Bij Club Brugge is Aleksandar Stankovic wellicht de beste zomeraanwinst. Hij werd voor maar liefst 9 ...

130
130
KRC Genk plukt de vruchten van 'kritische' zet van Fink

We horen her en der kritiek op de aanpak van Thorsten Fink op Konstantinos Karetsas. “Hij werd ...

114
114
Hoe Verhaeghe & co hun aanpak moeten veranderen

Bij Club Brugge staat er heel veel druk op de ketel voor de match tegen AA Gent. Voorzitter Bart ...

110
110
Renard ziet dat het goed is: stille kracht bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelt op het veld van Royal Antwerp FC. Daar waren de Brusselaars de afgelopen jaren ...

147
147
Code rood bij AA Gent: Baro krabt zich in de haren

AA Gent doet voorlopig slechter dan vorig seizoen. De club greep terug naar de oude garde, maar dat ...

298
298
Vandenbroeck haalt keihard uit naar Union en refs

Zulte Waregem blijft in het sukkelstraatje zitten. Na vijf gelijke spelen op een rij liep het ...

524
524
Hubert opgelucht: "Dat was belangrijk"

Na een tegenvallende twee op negen is Union er zaterdagavond opnieuw in geslaagd om een ...

41
41
Mbappé evenaart Ronaldo, Arsenal zuinig weer naar de kop

Arsenal moest zaterdag even zijn koppositie in de Premier League afstaan aan Manchester City, maar ...

51
51
Efficiënt Union knoopt eindelijk weer met de zege aan

Na een maand zonder zege en een twee op negen heeft Union eindelijk weer een competitiematch ...

30
30
Openda maakt eindelijk einde aan waanzinnige reeks

Voor Loïs Openda is 2025 zeker niet het makkelijkste jaar geweest. De spits zakte weg in de ...

71
71
Kater voor Ajax ondanks nieuwe goal Godts

Ajax had de voorbije weken de weg naar boven weer ingezet met vijf overwinningen op een rij, maar is ...

29
29
Beveren wint topper na remontada, Kortrijk blijft in spoor

SK Beveren is zaterdag zeer dicht bij zijn eerste nederlaag van het seizoen gekomen. Na een ...

159
159
Charleroi komt met update over trainersdossier

De voorbije weken heeft er weer een heuse trainerswals plaatsgevonden in de Jupiler Pro League. Club ...

62
62
Ontlading bij Westerlo: "Daarom is deze zege belangrijk"

Westerlo is bezig aan een fraaie opmars. Na een wisselvallig seizoensbegin hebben ze de top zes ...

54
54
'Bom op ontploffen bij Club na trainerssoap'

Zondag staat de Slag om Vlaanderen tussen Club Brugge en AA Gent op het programma en die zal een ...

1441
1441
Liverpool bibbert tegen negenkoppig Spurs top vier binnen

Liverpool is na een moeilijke periode weer de top vier van de Premier League binnengeslopen. De ...

38
38
Westerlo mengt zich na dolle slotfase in strijd om top zes

Westerlo pakte in de laatste weken een knappe vier op zes tegen Anderlecht en Genk, en slaagde er ...

55
55
Oranje bonje: Simons pakt rood na aanslag op Van Dijk

In de Premier League waren de ogen zondagavond gericht op de topper tussen Tottenham Hotspur en ...

76
76

Meer sportnieuws