Riemer reageert duidelijk op Anderlecht-fans en ontslag

door
Riemer reageert duidelijk op Anderlecht-fans en ontslag

‘Riemer buiten!’ en ‘we are Anderlecht’ klonk het vanuit het uitvak tijdens Royal Antwerp FC - RSC Anderlecht. Paars-wit won uiteindelijk met 1-2, maar tijdens de wedstrijd waren de supporters ontevreden.

De fans vinden dat het DNA van Anderlecht niet wordt gerespecteerd en tijdens enkele wissels van coach Brian Riemer uitten verschillende supporters hun onvrede over de Deense hoofdtrainer van paars-wit.

LEES OOK: RAFC-fan Tom Waes laat masker vallen: schaamte, pijn en twijfel

Reactie Riemer

Na de wedstrijd reageerde Riemer op de spreekkoren van de supporters van Anderlecht. “Deze club is groot geworden dankzij driemaal S: spelers, staf, supporters. Ik zal altijd de mening van de supporters van Anderlecht respecteren”, citeert Het Laatste Nieuws de Deen.

De onvrede wordt aldus gehoord bij Riemer. De fans waren vooral ontevreden over de wissel van Kasper Dolberg die de gevaarlijkste man was bij Anderlecht. Riemer had echter een uitleg klaar. “Dolberg had mij om zijn vervanging gevraagd.”

Trotse Riemer

Ondanks de klaagzang van de supporters was Riemer toch een trotse coach. Anderlecht won met 1-2 op de Bosuil en is met een zes op zes aan de competitie begonnen. “Ik kan enkel dit zeggen: ik ben zo ontzettend trots op de winnaarsmentaliteit van deze groep.”

Ook afgelopen seizoen was Riemer niet onbesproken. Het voetbal was niet altijd sprankelend, maar de resultaten wel. Anderlecht deed tot de laatste speeldag mee voor de titel en eindigde uiteindelijk op een derde plek in de Jupiler Pro League. Daardoor is het dit seizoen weer in Europa actief.

Haalt Riemer het einde van het seizoen bij Anderlecht?

Meest recent

KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

0
0
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

12
12
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

94
94
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

216
216
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

54
54
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

107
107
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

77
77
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

82
82
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

274
274
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

116
116
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

107
107
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

71
71
Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Coach Besnik Hasi vraagt er inmiddels al wekenlang om, maar voorlopig blijft het wachten op een ...

484
484
"Dan klopt er iets niet" - zuivere kaping op Gouden Schoen?

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

239
239
'Europese topclub dropt bom: sensationele comeback Kanté'

De winterse transferperiode is in de meeste grote voetballanden ondertussen halfweg. Maar er zitten ...

26
26
Lukaku doet boekje open: zo denkt hij écht over Vanaken

Op korte termijn wil Romelu Lukaku zo snel mogelijk zijn rentree maken bij SSC Napoli. Voor de ...

596
596
TRANSFERUURTJE: 'Vuurwerk Anderlecht, grote verrassing Duranville'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

380
380
Alonso was Real-sterren kotsbeu: training ontspoort

Het ontslag van Xabi Alonso bij Real Madrid zindert nog ferm na. De Spaanse oefenmeester werd ...

400
400
Mulder zet voetbalwereld op stelten: Vrouw steelt zijn hart

Het Gala van de Gouden Schoen leverde dit jaar meer gespreksstof op dan glamour alleen. Wat een ...

89
89
KV Mechelen droomt groots en roept straffe ambities uit

KV Mechelen doet het dit seizoen meer dan behoorlijk. Achter de Kazerne dromen ze al luidop van een ...

347
347
Club Brugge krijgt mentale tik: “Daar ligt dé oplossing"

Club Brugge kreeg in eigen huis een mokerslag van jewelste. Blauw-Zwart stond op een dubbele ...

447
447
Samuel Bastien terug naar Belgie? ‘Stunttransfer in de maak’

Samuel Bastien maakte in het verleden furore bij Standard Luik en vervolgens ging hij naar Burnley ...

109
109
Club Brugge rondt winterdeal af: akkoord in Spanje

Club Brugge heeft een uitgaande winterdeal afgerond. Op de officiële kanalen liet Blauw-Zwart ...

271
271
Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor AS Monaco, maar de Belgische ...

103
103
Beslist! Lukaku hakt knoop door over Duivels én Anderlecht

Dat Romelu Lukaku ooit terugkeert naar RSC Anderlecht, dat staat vast. Maar wanneer? Daar is geen ...

480
480

Meer sportnieuws