'Kompany heeft genoeg gezien: aanvaller kan beschikken'

door
'Kompany heeft genoeg gezien: aanvaller kan beschikken'

Vincent Kompany en het merendeel van zijn troepen bij Bayern München vertoeven momenteel in Zuid-Korea. Daar wordt een commerciële tournee afgewerkt en staan tevens enkele oefenduels gepland. Ondertussen wordt nog volop aan zijn selectie gesleuteld.

Der Rekordmeister was jarenlang dé dominante ploeg in het Duitse voetbal. Maar daar kwam afgelopen seizoen op abrupte wijze verandering in. Zo kroonde Bayer Levekusen zich tot de ongeslagen kampioen in de Bundesliga. Bayern moest dan weer vrede nemen met een teleurstellende derde plaats.

LEES OOK: 'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Versterking voor Kompany

Het was alweer van 2011 geleden dat de grootmacht nog eens naast de top twee in de eindstand viel. Ondertussen sneuvelde Bayern in de Duitse beker roemloos tegen derdeklasser FC Saarbrücken. En de halve finales van de Champions League, waarin Real Madrid zich te sterk toonde, waren slechts een doekje voor het bloeden.

Kompany staat dus voor een lastige opdracht op de club opnieuw te doen met prijzengewin. Daarvoor werd de Belgische trainer inmiddels ook al van versterking voorzien. En de transferhonger is nog niet gestild. Het Franse toptalent Désiré Doué (Stade Rennais) blijft bijvoorbeeld hoog op de verlanglijst staan.

Zaragoza naar uitgang

Maar daar tegenover moeten ook verschillende spelers vertrekken. Eén aanvaller wordt alvast naar de uitgang begeleid. Zo staat Bryan Zaragoza op punt om terug te keren naar Spanje. Afgelopen winter werd de flankaanvaller overgenomen van Granada, maar hij kon zich te weinig doorzetten in de Allianz Arena.

En ook in de plannen van Kompany speelt hij geen hoofdrol. Valencia CF zou hem nu een uitweg willen aanbieden. Verschillende bronnen melden dat Los Che een huurdeal voorstellen. Al liggen nog meer Spaanse clubs op de loer.

Kompany gaat het helemaal maken bij Bayern ...

Meest recent

Opvallend duo: Bakayoko en Klopp verbroederen plots

Johan Bakayoko hoopt zich snel weer in de kijker te spelen bij de Rode Duivels. De aanvaller maakte ...

9
9
Skov Olsen heeft na jaar weer toptransfer beet

Een jaar geleden trok Andreas Skov Olsen de deur achter zich dicht bij Club Brugge. De Deense winger ...

39
39
Vanaken na blamage: "Of we niet gemotiveerd waren?"

Club Brugge is zeer zwak aan het nieuwe jaar begonnen. Ze werden door Sporting Charleroi ...

359
359
VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

308
308
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

186
186
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

239
239
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

69
69
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

589
589
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

215
215
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

402
402
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

620
620
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

210
210
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

394
394
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

182
182
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

169
169
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

165
165
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

76
76
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

259
259
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

79
79
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

335
335
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

228
228
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

240
240
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

449
449
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

530
530
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

83
83

Meer sportnieuws