'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

558 stemmen
'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen hoopt in Luik zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen te boeken. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Nicky Hayen zijn basispionnen zal schikken.

Blauw-Zwart is niet bepaald overtuigend aan het seizoen begonnen. In de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG moesten de Bruggelingen meteen hun meerdere erkennen: 1-2. En tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League, bleef Club steken op een 1-1-gelijkspel.

Nochtans was de titelverdediger al redelijk snel klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Zo haalde Blauw-Zwart al een vijftal directe aanwinsten in huis. Voorlopig zal het daar ook bij blijven. Daarnaast wist Club het merendeel van zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden.

LEES OOK: De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Veel te grote selectie

Aan de kwaliteit in de spelersgroep zal het dus niet gelegen hebben. Maar hierdoor is de concurrentie wel bijzonder groot. Zeker nu de spelers die later aansloten ook stilaan voldoende speelklaar zijn. Met name in de aanvalslinie is het momenteel koppen lopen.

En dus is het aan Hayen om desondanks iedereen mee te krijgen in zijn verhaal. "Het betekent dat iedereen scherp moet trainen tijdens de week. Ik heb hen de boodschap gegeven dat spelers die ernaast vallen niet mogen acteren op ontgoocheling, maar die ontgoocheling omzetten in energie", klonk het op zijn persbabbel.

Veranderingen in basiself

Tegen Standard worden alvast enkele wijzigingen in zijn basiself verwacht. Ondanks zijn goede optreden tegen KVM dreigt Joaquin Seys immers uit de boot te vallen, zo verwacht HLN dat Maxim De Cuyper en Hugo Siquet zullen starten op de back-posities. Op het middenveld ontbreekt Raphael Onyedika, die op weg naar de uitgang is. Aanwinst Ardon Jashari is zijn logische vervanger, al vormt ook Casper Nielsen een optie. Voorin tot slot, dreigt Antonio Nusa zijn plaats te moeten afstaan aan Andreas Skov Olsen of Ferran Jutgla.

De mogelijke basiself:

Mignolet; Siquet, Mechele, Romero, De Cuyper; Jashari, Vetlesen, Vanaken; Skov Olsen, Nilsson, Tzolis

De selectie van Club is momenteel te groot ...

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

106
106
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

8
8
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

32
32
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

104
104
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

491
491
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

292
292
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

328
328
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

34
34
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

214
214
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

567
567
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

497
497
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

126
126
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

353
353
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

414
414
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

149
149
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

701
701
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

329
329

Meer sportnieuws