'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

door
'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen hoopt in Luik zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen te boeken. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Nicky Hayen zijn basispionnen zal schikken.

Blauw-Zwart is niet bepaald overtuigend aan het seizoen begonnen. In de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG moesten de Bruggelingen meteen hun meerdere erkennen: 1-2. En tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League, bleef Club steken op een 1-1-gelijkspel.

Nochtans was de titelverdediger al redelijk snel klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Zo haalde Blauw-Zwart al een vijftal directe aanwinsten in huis. Voorlopig zal het daar ook bij blijven. Daarnaast wist Club het merendeel van zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Veel te grote selectie

Aan de kwaliteit in de spelersgroep zal het dus niet gelegen hebben. Maar hierdoor is de concurrentie wel bijzonder groot. Zeker nu de spelers die later aansloten ook stilaan voldoende speelklaar zijn. Met name in de aanvalslinie is het momenteel koppen lopen.

En dus is het aan Hayen om desondanks iedereen mee te krijgen in zijn verhaal. "Het betekent dat iedereen scherp moet trainen tijdens de week. Ik heb hen de boodschap gegeven dat spelers die ernaast vallen niet mogen acteren op ontgoocheling, maar die ontgoocheling omzetten in energie", klonk het op zijn persbabbel.

Veranderingen in basiself

Tegen Standard worden alvast enkele wijzigingen in zijn basiself verwacht. Ondanks zijn goede optreden tegen KVM dreigt Joaquin Seys immers uit de boot te vallen, zo verwacht HLN dat Maxim De Cuyper en Hugo Siquet zullen starten op de back-posities. Op het middenveld ontbreekt Raphael Onyedika, die op weg naar de uitgang is. Aanwinst Ardon Jashari is zijn logische vervanger, al vormt ook Casper Nielsen een optie. Voorin tot slot, dreigt Antonio Nusa zijn plaats te moeten afstaan aan Andreas Skov Olsen of Ferran Jutgla.

De mogelijke basiself:

Mignolet; Siquet, Mechele, Romero, De Cuyper; Jashari, Vetlesen, Vanaken; Skov Olsen, Nilsson, Tzolis

De selectie van Club is momenteel te groot ...

Meest recent

Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

2
2
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

4
4
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

18
18
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

57
57
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

15
15
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

48
48
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

73
73
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

53
53
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

110
110
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

332
332
Misnoegd Antwerp wacht op uitleg Lardot: "Bizarre situatie"

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

98
98
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

321
321
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

292
292
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

432
432
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

228
228
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

662
662
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

575
575
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

244
244
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

25
25
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

88
88
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

90
90
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

131
131
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

386
386
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

62
62
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

499
499

Meer sportnieuws