'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

door
'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen hoopt in Luik zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen te boeken. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Nicky Hayen zijn basispionnen zal schikken.

Blauw-Zwart is niet bepaald overtuigend aan het seizoen begonnen. In de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG moesten de Bruggelingen meteen hun meerdere erkennen: 1-2. En tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League, bleef Club steken op een 1-1-gelijkspel.

Nochtans was de titelverdediger al redelijk snel klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Zo haalde Blauw-Zwart al een vijftal directe aanwinsten in huis. Voorlopig zal het daar ook bij blijven. Daarnaast wist Club het merendeel van zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden.

LEES OOK: Hayen bijzonder scherp na nederlaag KRC Genk

Veel te grote selectie

Aan de kwaliteit in de spelersgroep zal het dus niet gelegen hebben. Maar hierdoor is de concurrentie wel bijzonder groot. Zeker nu de spelers die later aansloten ook stilaan voldoende speelklaar zijn. Met name in de aanvalslinie is het momenteel koppen lopen.

En dus is het aan Hayen om desondanks iedereen mee te krijgen in zijn verhaal. "Het betekent dat iedereen scherp moet trainen tijdens de week. Ik heb hen de boodschap gegeven dat spelers die ernaast vallen niet mogen acteren op ontgoocheling, maar die ontgoocheling omzetten in energie", klonk het op zijn persbabbel.

Veranderingen in basiself

Tegen Standard worden alvast enkele wijzigingen in zijn basiself verwacht. Ondanks zijn goede optreden tegen KVM dreigt Joaquin Seys immers uit de boot te vallen, zo verwacht HLN dat Maxim De Cuyper en Hugo Siquet zullen starten op de back-posities. Op het middenveld ontbreekt Raphael Onyedika, die op weg naar de uitgang is. Aanwinst Ardon Jashari is zijn logische vervanger, al vormt ook Casper Nielsen een optie. Voorin tot slot, dreigt Antonio Nusa zijn plaats te moeten afstaan aan Andreas Skov Olsen of Ferran Jutgla.

De mogelijke basiself:

Mignolet; Siquet, Mechele, Romero, De Cuyper; Jashari, Vetlesen, Vanaken; Skov Olsen, Nilsson, Tzolis

De selectie van Club is momenteel te groot ...

Meest recent

Club Brugge pakt weer uit met contractverlenging

Club Brugge is volop bezig met de toekomst te verzekeren. Op de officiële kanalen werd er weer ...

11
11
Hommeles bij KV Mechelen: “Hartig woordje gesproken"

KV Mechelen zit nog steeds in de top 6, maar de kansloze nederlaag tegen KAA Gent kwam hard aan. ...

34
34
Groot De Cat-probleem bij Anderlecht: record in gevaar

Nathan De Cat is op 17-jarige leeftijd een absolute smaakmaker bij RSC Anderlecht. De middenvelder ...

83
83
TRANSFERUURTJE: ‘Jackpot De Cat en Tresoldi, Rode Duivels gewild

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

97
97
Thorsten Fink onthult waarom hij Anderlecht afwimpelde

RSC Anderlecht is na het ontslag van Besnik Hasi nog op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer, maar ...

148
148
Cercle Brugge rondt deal af: “Belangrijk onderdeel”

Cercle Brugge heeft op de officiële kanalen een contractverlenging bekendgemaakt. Terwijl ...

49
49
‘Textor zet verkoop RWDM in gang: zwarte lijst bekend’

RWDM Brussels zit weer in de hoek waar de klappen vallen. De Belgische traditieclub ging in het ...

70
70
Mourinho weer in rel verzeild geraakt: “Een verrader!”

Afgelopen speeldag werd de Portugese topper tussen FC Porto en Benfica afgewerkt. Voor José ...

45
45
Knaltransfer Degreef? Anderlecht-revelatie is duidelijk

Tristan Degreef begint zijn draai te vinden onder Jeremy Taravel bij RSC Anderlecht. Ook in de ...

363
363
’Schokkend: exact loon Lionel Messi onthuld’

Lionel Messi is op 38-jarige leeftijd nog steeds een wereldster. Ook in de Verenigde Staten ...

103
103
Eden Hazard: "Hij zou ideale bondscoach Rode Duivels zijn"

Met Rudi Garcia zitten de Rode Duivels momenteel aan hun derde buitenlandse bondscoach op rij. ...

246
246
Monstertransfer Nathan De Cat: "Nog straffer dan Jashari"

Nathan De Cat blijft dit seizoen hoge toppen scheren bij RSC Anderlecht. De Brusselaars kunnen ...

496
496
Zulte Waregem zet Vandenbroeck buiten: nieuwe details bekend

Met nog amper twee speeldagen te gaan in de reguliere competitie, werd alsnog een trainerswissel ...

384
384
'City dumpt weer grote naam: transferklapper Bernardo'

Manchester City liet de voorbije mercato's verschillende vaste waarden vertrekken. En dat lot dreigt ...

95
95
Rechtstreeks naar UCL? Waarom Club voor deze Europese ploeg supportert

Club Brugge wil ook komend seizoen weer aantreden in de Champions League. Daarvoor moet het beslag ...

238
238
Dilemma Garcia: plots twéé topkandidaten voor één WK-ticket

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

160
160
JPL-uitblinker genoemd: "Zet hem bij KRC Genk ..."

KRC Genk dreigt dan toch naast de Champions' Play-Offs te grijpen. De Limburgers vielen afgelopen ...

286
286
Hevige discussie laait op: De Cat mee met Duivels naar WK?

Nathan De Cat pakte afgelopen weekend opnieuw uit met een vijf sterren-prestatie namens RSC ...

326
326
'Zomer-exit Tresoldi: Club Brugge hakt knoop door'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

316
316
Anderlecht ziet Taravel-dossier plots ontploffen

Anderlecht ziet het Taravel-dossier plots volledig kantelen. Wat begon als een tijdelijke oplossing, ...

347
347
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

206
206
Toekomst De Bruyne onder druk: Napoli-insider geeft update

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

145
145
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

214
214
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

768
768
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

328
328

Meer sportnieuws