'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

door
'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen hoopt in Luik zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen te boeken. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Nicky Hayen zijn basispionnen zal schikken.

Blauw-Zwart is niet bepaald overtuigend aan het seizoen begonnen. In de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG moesten de Bruggelingen meteen hun meerdere erkennen: 1-2. En tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League, bleef Club steken op een 1-1-gelijkspel.

Nochtans was de titelverdediger al redelijk snel klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Zo haalde Blauw-Zwart al een vijftal directe aanwinsten in huis. Voorlopig zal het daar ook bij blijven. Daarnaast wist Club het merendeel van zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht barst los, dubbelslag KAA Gent’

Veel te grote selectie

Aan de kwaliteit in de spelersgroep zal het dus niet gelegen hebben. Maar hierdoor is de concurrentie wel bijzonder groot. Zeker nu de spelers die later aansloten ook stilaan voldoende speelklaar zijn. Met name in de aanvalslinie is het momenteel koppen lopen.

En dus is het aan Hayen om desondanks iedereen mee te krijgen in zijn verhaal. "Het betekent dat iedereen scherp moet trainen tijdens de week. Ik heb hen de boodschap gegeven dat spelers die ernaast vallen niet mogen acteren op ontgoocheling, maar die ontgoocheling omzetten in energie", klonk het op zijn persbabbel.

Veranderingen in basiself

Tegen Standard worden alvast enkele wijzigingen in zijn basiself verwacht. Ondanks zijn goede optreden tegen KVM dreigt Joaquin Seys immers uit de boot te vallen, zo verwacht HLN dat Maxim De Cuyper en Hugo Siquet zullen starten op de back-posities. Op het middenveld ontbreekt Raphael Onyedika, die op weg naar de uitgang is. Aanwinst Ardon Jashari is zijn logische vervanger, al vormt ook Casper Nielsen een optie. Voorin tot slot, dreigt Antonio Nusa zijn plaats te moeten afstaan aan Andreas Skov Olsen of Ferran Jutgla.

De mogelijke basiself:

Mignolet; Siquet, Mechele, Romero, De Cuyper; Jashari, Vetlesen, Vanaken; Skov Olsen, Nilsson, Tzolis

De selectie van Club is momenteel te groot ...

Meest recent

Godts schittert weer bij Ajax: toptransfer op komst?

Het werd al bij al een goede avond voor de Belgen in de Champions League. Na de zege van Club Brugge ...

23
23
Stankovic treedt in voetsporen vader met wereldgoal

Club Brugge heeft dinsdagavond in Kazachstan de rug gerecht. Na de pijnlijke nederlagen in eigen ...

27
27
FC Barcelona kondigt verrassende transfer Ter Stegen aan

FC Barcelona moet pas woensdagavond aan de bak in de Champions League, want dan wacht hen een ...

18
18
Pocognoli vernederd door Real, Trossard bepalend bij Arsenal

Dinsdagavond in de Champions League viel er opnieuw het nodige spektakel te beleven. Real Madrid ...

18
18
'Anderlecht nog niet af van Ashimeru: probleem duikt op'

Bij Anderlecht is de wintermercato de voorbije dagen helemaal op gang gekomen. Met Cedric Hatenboer ...

103
103
Kompany doet zeer verrassende uitspraak over band met Union

Union mag nog steeds dromen van de play-offs in de Champions League, maar zal daarvoor in zijn ...

32
32
'De Cat kampt met Jashari en Rode Duivel voor toptransfer'

Voor Nathan De Cat was 2025 het jaar van de grote doorbraak. In 2026 moet het 17-jarige supertalent ...

105
105
Leko doet zomeraankoop Club eindelijk ontbolsteren

Er stond dinsdagavond heel wat druk op Club Brugge, maar het heeft zijn opdracht volbracht. Het ...

166
166
'Anderlecht verrast en wil transferslag slaan in Bundesliga'

Anderlecht heeft dinsdag alvast een eerste transferslag van de winter afgerond. Het haalde met ...

319
319
Crisis bij Man City na zeperd in de Champions League

Manchester City is al een tijdje niet meer die wervelende ploeg van weleer. De Engelsen zijn niet ...

108
108
Leko ziet ander Club Brugge: "Dat was nu wél aanwezig"

Ivan Leko haalde na de match opgelucht adem. Club Brugge won overtuigend met 1-4 tegen Kairat Almaty ...

163
163
Kompany ontploft bij Bayern: harde ingreep zorgt voor schok

Bayern zit al weken te sukkelen met de rechtsbackpositie… en net daar ontploft het plots. ...

116
116
'KRC Genk verrast en vindt akkoord met AC Milan'

KRC Genk is druk bezig met herschikken van de eerste én tweede ploeg. De Limburgers gaan ...

566
566
Degryse lyrisch over Bruggeling: "Een grote legende"

Club Brugge heeft de crisis voor even weten weg te slaan. Ze wonnen met 1-4 van Kairat Almaty. ...

567
567
Westerlo laat alweer een smaakmaker vertrekken

Onze redactie kondigde het weken geleden al aan en het is nu ook officieel: Griffin Yow verlaat KVC ...

43
43
Tielemans openhartig over terugkeer naar Anderlecht

Youri Tielemans is bezig aan een zeer sterk seizoen bij Aston Villa. De Rode Duivel is 28 jaar en ...

375
375
Vanaken en Vermant schrijven geschiedenis bij Club Brugge

Club Brugge heeft de rug weten te rechten in de Champions League. Ze wonnen met 1-4 van een ...

176
176
Straf statement Club in Kazachstan: CL-droom springlevend

Club Brugge hield in de late namiddag zijn Europese droom levend in het verre Kazachstan. In Astana ...

211
211
SK Beveren verrast met voormalig toptalent Anderlecht

SK Beveren zet alles op alles om volgend seizoen in de Jupiler Pro League te spelen. De Waaslanders ...

236
236
'KRC Genk schakelt door: twee toptransfers hangende'

Er staat nog wat te gebeuren bij KRC Genk. De club gaat volgens Sasha Tavolieri mogelijk nog twee ...

468
468
Renard slaat toe: Anderlecht verrast met twee deals

RSC Anderlecht voert een keeperswissel door. Mads Kikkenborg trekt naar Molde, Justin Heekeren komt ...

604
604
Club op rozen in Kazachstan, fans delen waarschuwing uit

Club Brugge begon om 16u30 aan zijn Champions League-wedstrijd in Kazachstan tegen Kairat Almaty. De ...

140
140
Beerschot slaat toe met zeer stevige transfer

Beerschot wil komend seizoen dolgraag terug in de Jupiler Pro League spelen. De Kielse Ratten konden ...

129
129
Vrancken jubelt: STVV verwelkomt extra wapen

STVV is bezig aan een droomseizoen. De Kanaries staan zeer knap tweede in de Jupiler Pro League. ...

70
70
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 22 bekend

Afgelopen weekend deed de Belgische arbitrage alweer heel wat stof opwaaien. Intussen maakte de ...

76
76

Meer sportnieuws