'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

558 stemmen
'Hayen grijpt in: wissels in basiself Club Brugge'

Club Brugge gaat zondagavond op bezoek bij Standard. De regerende landskampioen hoopt in Luik zijn eerste overwinning van het nieuwe seizoen te boeken. Het wordt dus uitkijken naar hoe coach Nicky Hayen zijn basispionnen zal schikken.

Blauw-Zwart is niet bepaald overtuigend aan het seizoen begonnen. In de Supercup tegen bekerwinnaar Union SG moesten de Bruggelingen meteen hun meerdere erkennen: 1-2. En tijdens de openingsspeeldag van de Jupiler Pro League, bleef Club steken op een 1-1-gelijkspel.

Nochtans was de titelverdediger al redelijk snel klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Zo haalde Blauw-Zwart al een vijftal directe aanwinsten in huis. Voorlopig zal het daar ook bij blijven. Daarnaast wist Club het merendeel van zijn sterkhouders tot dusver aan boord te houden.

LEES OOK: 'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Veel te grote selectie

Aan de kwaliteit in de spelersgroep zal het dus niet gelegen hebben. Maar hierdoor is de concurrentie wel bijzonder groot. Zeker nu de spelers die later aansloten ook stilaan voldoende speelklaar zijn. Met name in de aanvalslinie is het momenteel koppen lopen.

En dus is het aan Hayen om desondanks iedereen mee te krijgen in zijn verhaal. "Het betekent dat iedereen scherp moet trainen tijdens de week. Ik heb hen de boodschap gegeven dat spelers die ernaast vallen niet mogen acteren op ontgoocheling, maar die ontgoocheling omzetten in energie", klonk het op zijn persbabbel.

Veranderingen in basiself

Tegen Standard worden alvast enkele wijzigingen in zijn basiself verwacht. Ondanks zijn goede optreden tegen KVM dreigt Joaquin Seys immers uit de boot te vallen, zo verwacht HLN dat Maxim De Cuyper en Hugo Siquet zullen starten op de back-posities. Op het middenveld ontbreekt Raphael Onyedika, die op weg naar de uitgang is. Aanwinst Ardon Jashari is zijn logische vervanger, al vormt ook Casper Nielsen een optie. Voorin tot slot, dreigt Antonio Nusa zijn plaats te moeten afstaan aan Andreas Skov Olsen of Ferran Jutgla.

De mogelijke basiself:

Mignolet; Siquet, Mechele, Romero, De Cuyper; Jashari, Vetlesen, Vanaken; Skov Olsen, Nilsson, Tzolis

De selectie van Club is momenteel te groot ...

Meest recent

Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

32
32
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

6
6
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

175
175
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

36
36
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

123
123
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

244
244
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

35
35
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

150
150
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

76
76
TRANSFERUURTJE: ‘Wending bij Club, jackpot voor Anderlecht’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

288
288
‘Ruud Vormer wil grote naam naar Knokke lokken’

Ruud Vormer heeft een nieuwe uitdaging als hoofdtrainer binnen. De Nederlander gaat aan de slag als ...

426
426
Seys in shock bij Club Brugge: “Zagen we niet aankomen”

De 5-0 zege van Club Brugge zindert nog ferm na. Blauw-Zwart heeft één hand op de ...

376
376
KV Kortrijk komt met transfernieuws na promotie

KV Kortrijk is volgend seizoen weer te zien in de Jupiler Pro League en de Kerels zijn volop bezig ...

143
143
Stijn Stijnen neemt plots afscheid van publiekslieveling

Patro Eisden liep promotie naar de Jupiler Pro League mis. De club van Stijn Stijnen verloor ...

83
83
'Club Brugge haalt groot gelijk: toekomst Leko op tafel'

Club Brugge deed heel wat wenkbrauwen fronsen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart plukte ...

389
389
‘Zulte Waregem heeft beet: groen licht voor T1’

Zulte Waregem is volop bezig met volgend seizoen. Essevee zal weer in de Jupiler Pro League te zien ...

103
103
'City schakelt razendsnel: opvolger Guardiola tekent voor 3 jaar'

Terwijl de titelstrijd in de Premier League in volle ontknoping is, werd het Engelse voetbal ...

204
204
'Preud'homme krijgt loodzware transferopdracht bij Club'

Club Brugge staat op punt om 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen. Hij koos voor ...

487
487
'Alonso klopt op tafel: JPL-bekende eerste Chelsea-transfer'

Chelsea FC heeft een nieuwe coach gevonden. Zo besloten de Blues om hun sportieve lot in handen te ...

134
134
Union groter dan Anderlecht? Proto trekt fel van leer

Terwijl RSC Anderlecht de voorbije seizoenen steeds verder wegkwijnt, blijft Union SG hoge toppen ...

333
333
Gheysens onder druk: Antwerp-overname in stroomversnelling?

Antwerp FC heeft andermaal een tegenvallend seizoen achter de rug. Er is dan ook nood aan een ...

572
572
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

319
319
'Sibierski grijpt in: nieuwe Anderlecht-coach in aantocht'

RSC Anderlecht strijdt nog volop voor een Europees ticket, maar de achterban kijkt vooral al ...

1012
1012
'Genk verstuurt Steuckers keiharde transferboodschap'

KRC Genk strijdt momenteel nog volop voor eindwinst in de Europe Play-Offs. Maar dat weerhoudt de ...

471
471
Transferclimax bij Club Brugge: witte rook rond topdeal

Bij Club Brugge is er witte rook rond een opvallende transfer. Blauw-Zwart heeft een Duitse ...

358
358

Meer sportnieuws