Grote zondebok bij Anderlecht: "Hij staat weer te slapen"

door
Grote zondebok bij Anderlecht:

Zondagmiddag stond de eerste topper van het seizoen op het programma in de Jupiler Pro League. Antwerp FC en RSC Anderlecht maakten in de vorige jaargang immers niet voor niets deel uit van de Champions' Play-Offs. En beide ploegen maakten er een aangename eerste helft van.

Zowel Antwerp als Anderlecht had tijdens de eerste speeldag met het kleinste verschil gewonnen. Daar wilden de twee clubs een gepast vervolg aan breien in hun onderlinge duel. Het waren echter de Antwerpenaren die voor eigen volk het meest voortvarend van start gingen.

LEES OOK: Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Dure fout Lammens

De ploeg van coach De Roeck kon meteen voor het eerste doelgevaar van de wedstrijd zorgen. Coosemans moest vol aan de bak om Chery van een vroege openingstreffer te houden. Een afstandsschot van Doumbia vloog dan weer over. Die gemiste kansen kwamen Antwerp echter duur te staan.

Halfweg de eerste helft pakte Sardella immers uit met een goede actie op de rechterflank. Hij vond Dolberg voor doel, die op Lammens leek te besluiten. Maar de goalie van Antwerp schatte de bal verkeerd in en werkte het leer zowaar in eigen doel. Een gevleide voorsprong dus voor Paars-Wit.

Verdiende gelijkmaker

Lang bleef die evenwel niet op het bord staan. Na een goede counter speelde Odoi een lange bal op Janssen, die vervolgens goed aflegde op Kerk. De aanvaller kon de knappe aanval probleemloos afwerken. Een knap doelpunt, al kreeg Kerk wel heel veel ruimte van zijn directe tegenstander Ndiaye. Op het sociale medium 'X' krijgt de jonge Anderlecht-back dan ook de volle laag.

Welke ploeg heeft momenteel de sterkste selectie volgens u?

Meest recent

'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

2
2
9 GOALS! PSG klopt Bayern na waanzinnig kijkstuk

De hele voetbalwereld keek uit naar de clash tussen PSG en Bayern München in de halve finale ...

50
50
'Standard stuurt oude bekende weer wandelen'

Bij Standard belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. De Rouches moeten op ...

31
31
Kerkhofs benoemt het probleem voor licentie Sporting Hasselt

Vorig weekend kon Sporting Hasselt een stevig feestje bouwen, want het veroverde de titel in eerste ...

63
63
Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

83
83
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

79
79
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

59
59
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

170
170
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

113
113
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

143
143
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

212
212
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

227
227
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

125
125
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

39
39
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

215
215
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

383
383
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

108
108
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

625
625
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

302
302
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

496
496
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

411
411
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

429
429
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

77
77
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

72
72
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

102
102

Meer sportnieuws