Supporters grijpen al meteen in na horrorstart KRC Genk

427 stemmen
Supporters grijpen al meteen in na horrorstart KRC Genk

De supporters van KRC Genk zitten met de handen in het haar na de horrorstart van KRC Genk in de Jupiler Pro League. Na twee speeldagen tellen de Limburgers één punt.

De 3-1 nederlaag bij Oud-Heverlee Leuven kwam hard aan bij de supporters. De fans grepen meteen in en eisten na afloop dan ook uitleg bij de spelers. Zeqiri, aanvoerder Sadick, Penders en Kayembe gingen het gesprek aan.

LEES OOK: Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

Schone lei 

Coach Wouter Vrancken verliet KRC Genk voor KAA Gent en Thorsten Fink werd binnengehaald van rivaal Sint-Truiden VV. Het loopt echter nog niet en de supporters beginnen al te morren. Ook op sociale media werd onder meer coach Fink hard aangepakt.

Uiteindelijk kalmeerden de supporters en werd de aanpak van Zeqiri, Sadick, Penders en Kayembe geapprecieerd. Steuckers predikt alvast rust tegenover Sporza. “We moeten de rust bewaren en gaan positief richting Brugge toe. Dit moeten we de komende week uit ons hoofd proberen te krijgen."

Complete off-day 

Volgens Steuckers was het een volledige off-day van KRC Genk. "We verloren ieder duel in de eerste helft, we kwamen overal te laat. Ik weet niet waar het aan ligt. Misschien zijn de automatismen in de groep nog niet helemaal klaar, al werken we er wel volop aan. We waren niet scherp genoeg."

KRC Genk begint aan een nieuw tijdperk na Vrancken, maar de trein is nog niet op stoom gekomen onder Fink. Op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League werd er doelpuntenloos gelijkgespeeld tegen het noodlijdende Standard Luik en nu was OHL met 3-1 te sterk. Crisis op komst in Limburg?

Denk jij dat Fink het einde van het seizoen niet zal halen?

Meest recent

Yamal lyrisch: "Hij is de allerbeste speler ooit"

Lamine Yamal viel in tegen Kaapverdië, maar kon het verschil ook niet maken voor Spanje. ...

0
0
Anderlecht slaat toe: eerste zomertransfer een feit

RSC Anderlecht start maandag de veldtrainingen en dat zal met een nieuwe speler zijn. De Brusselaars ...

98
98
Courtois als doelman terug bij Genk? 'El Muro' héél duidelijk

Romelu Lukaku wil zijn carrière afsluiten bij RSC Anderlecht, Axel Witsel liet al weten dat ...

57
57
Garcia dreigt WK van De Bruyne zwaar te verknallen

Kevin De Bruyne blijft bij de Rode Duivels de grote naam, maar na de 1-1 tegen Egypte is de ...

82
82
Club Brugge deelt Anderlecht, Genk & co transfertikken uit

Club Brugge kende een rotseizoen met Club NXT. Ze eindigden troosteloos laatste in de Challenger Pro ...

148
148
Courtois blikt vooruit: stevige waarschuwing voor Duivels

België neemt het zondag op tegen Iran, een partij die ze moeten winnen. De Rode Duivels kunnen ...

31
31
'Vergeten ex-Genkie' wil zich snel tonen bij VS op WK

De Verenigde Staten lieten en zeer goede indruk achter tegen Paraguay. Ze wonnen met 4-1. Bij de VS ...

28
28
Garcia bibbert: loodzwaar parcours voor Rode Duivels?

In hun WK-opener tegen Egypte bleven de Rode Duivels steken op een teleurstellend gelijkspel, en dus ...

111
111
'Fredberg shopt bij Anderlecht: dubbelslag op til'

Om de sportieve lijn uit te stippelen legt RSC Anderlecht zijn eieren voortaan in het mandje van ...

399
399
Vanzeir in, Gerkens out: Gent & Cercle hakken knopen door

De grote kuis lijkt begonnen bij AA Gent, dat intussen al afscheid nam van Samuel Kotto en Daisuke ...

188
188
'Antwerp koud gepakt: goudhaantje blaast akkoord op'

Samen met Union is Antwerp zowat de meest bezige bij op de Belgische transfermarkt, want het ...

182
182
Anderlecht gestraft: derby tegen Union zonder fans

Antoine Sibierski moet voor een frisse wind zorgen bij RSC Anderlecht, dat nog maar eens met een ...

124
124
Van Gucht haalt hard uit na pijnlijke exit: "Blaas het op!"

Ruben Van Gucht heeft nooit een blad voor de mond genomen, ook niet wanneer het over zijn eigen ...

84
84
'Club Brugge tast in buidel: nieuw target op shortlist'

Club Brugge heeft weinig tijd om na te genieten van de titel, want deze zomer ligt er heel wat werk ...

409
409
'Sibierski sluit deal: aanwinst gespot in Anderlecht'

Zo'n anderhalve maand na zijn voorstelling bij RSC Anderlecht staat Antoine Sibierski op het punt om ...

325
325
Dwomoh tekent voor drie jaar bij verrassende club

Pierre Dwomoh heeft een nieuwe club gevonden. Onze redactie vernam uit betrouwbare bron dat de ...

140
140
Martinez weer kop van jut: “Hij hielp België al om zeep…”

Het WK is nog maar net begonnen, maar de kritiek op enkele landen is al enorm. Bij Tunesië werd ...

139
139
Beerschot gaat hard op zomermercato: toptarget is binnen

Beerschot liep afgelopen seizoen promotie naar de Jupiler Pro League mis, maar de ambities zijn niet ...

126
126
WK-speech gaat viraal: Van der Bruggen haalt zwaar uit

Het WK heeft al voor enkele opvallende momenten gezorgd. Bij Tunesië werd bondscoach Lamouchi ...

23
23
Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Devy Rigaux trok de deur van Club Brugge achter zich dicht om een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

124
124
‘Anderlecht gaat plots voor absolute stunttransfer’

RSC Anderlecht wil weer hoog mikken en dat is ook te zien aan de transfergeruchten op de ...

536
536
Hans Vanaken zorgt voor totaal ongeloof bij VRT-gezicht

Op een WK waar de spotlights vooral naar de grote sterren gaan, kreeg Hans Vanaken onverwacht een ...

337
337
Ambitieus Standard plukt Club Brugge-pion officieel weg

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan. De Rouches willen weer ...

219
219
Borguet jubelt: Anderlecht pakt uit met nieuw toptalent

RSC Anderlecht staat bekend om de befaamde jeugdopleiding. Paars-Wit zet elk jaar vol in op de ...

200
200
Speciale gast voor De Bruyne en Lukaku tegen Iran

De tweede wedstrijd van het WK voor de Rode Duivels sluipt dichterbij. België speelde 1-1 ...

70
70

Meer sportnieuws