Supporters grijpen al meteen in na horrorstart KRC Genk

door
Supporters grijpen al meteen in na horrorstart KRC Genk

De supporters van KRC Genk zitten met de handen in het haar na de horrorstart van KRC Genk in de Jupiler Pro League. Na twee speeldagen tellen de Limburgers één punt.

De 3-1 nederlaag bij Oud-Heverlee Leuven kwam hard aan bij de supporters. De fans grepen meteen in en eisten na afloop dan ook uitleg bij de spelers. Zeqiri, aanvoerder Sadick, Penders en Kayembe gingen het gesprek aan.

LEES OOK: 'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

Schone lei 

Coach Wouter Vrancken verliet KRC Genk voor KAA Gent en Thorsten Fink werd binnengehaald van rivaal Sint-Truiden VV. Het loopt echter nog niet en de supporters beginnen al te morren. Ook op sociale media werd onder meer coach Fink hard aangepakt.

Uiteindelijk kalmeerden de supporters en werd de aanpak van Zeqiri, Sadick, Penders en Kayembe geapprecieerd. Steuckers predikt alvast rust tegenover Sporza. “We moeten de rust bewaren en gaan positief richting Brugge toe. Dit moeten we de komende week uit ons hoofd proberen te krijgen."

Complete off-day 

Volgens Steuckers was het een volledige off-day van KRC Genk. "We verloren ieder duel in de eerste helft, we kwamen overal te laat. Ik weet niet waar het aan ligt. Misschien zijn de automatismen in de groep nog niet helemaal klaar, al werken we er wel volop aan. We waren niet scherp genoeg."

KRC Genk begint aan een nieuw tijdperk na Vrancken, maar de trein is nog niet op stoom gekomen onder Fink. Op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League werd er doelpuntenloos gelijkgespeeld tegen het noodlijdende Standard Luik en nu was OHL met 3-1 te sterk. Crisis op komst in Limburg?

Denk jij dat Fink het einde van het seizoen niet zal halen?

Meest recent

Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

55
55
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

188
188
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

134
134
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

173
173
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

236
236
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

78
78
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

92
92
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

61
61
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

324
324
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

187
187
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

432
432
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

456
456
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

220
220
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

375
375
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

233
233
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

184
184
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

193
193
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

733
733
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

738
738
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

52
52
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

353
353

Meer sportnieuws