Supporters grijpen al meteen in na horrorstart KRC Genk

door
Supporters grijpen al meteen in na horrorstart KRC Genk

De supporters van KRC Genk zitten met de handen in het haar na de horrorstart van KRC Genk in de Jupiler Pro League. Na twee speeldagen tellen de Limburgers één punt.

De 3-1 nederlaag bij Oud-Heverlee Leuven kwam hard aan bij de supporters. De fans grepen meteen in en eisten na afloop dan ook uitleg bij de spelers. Zeqiri, aanvoerder Sadick, Penders en Kayembe gingen het gesprek aan.

LEES OOK: Hayen zet Genk naar zijn hand: smaakmaker doet boekje open

Schone lei 

Coach Wouter Vrancken verliet KRC Genk voor KAA Gent en Thorsten Fink werd binnengehaald van rivaal Sint-Truiden VV. Het loopt echter nog niet en de supporters beginnen al te morren. Ook op sociale media werd onder meer coach Fink hard aangepakt.

Uiteindelijk kalmeerden de supporters en werd de aanpak van Zeqiri, Sadick, Penders en Kayembe geapprecieerd. Steuckers predikt alvast rust tegenover Sporza. “We moeten de rust bewaren en gaan positief richting Brugge toe. Dit moeten we de komende week uit ons hoofd proberen te krijgen."

Complete off-day 

Volgens Steuckers was het een volledige off-day van KRC Genk. "We verloren ieder duel in de eerste helft, we kwamen overal te laat. Ik weet niet waar het aan ligt. Misschien zijn de automatismen in de groep nog niet helemaal klaar, al werken we er wel volop aan. We waren niet scherp genoeg."

KRC Genk begint aan een nieuw tijdperk na Vrancken, maar de trein is nog niet op stoom gekomen onder Fink. Op de eerste speeldag van de Jupiler Pro League werd er doelpuntenloos gelijkgespeeld tegen het noodlijdende Standard Luik en nu was OHL met 3-1 te sterk. Crisis op komst in Limburg?

Denk jij dat Fink het einde van het seizoen niet zal halen?

Meest recent

Verrassing in basiself Anderlecht, één wissel bij AA Gent

Donderdagavond wordt het laatste ticket voor de halve finales van de Croky Cup uitgedeeld. Daarvoor ...

29
29
'Eerste transfereis Klopp bij Real: sterspeler moet buiten'

Na het ontslag van Xabi Alonso besloot Real Madrid om beloften-coach Alvaro Arbeloa aan te stellen ...

81
81
Onrust rond gezondheid Boskamp: Gijp Jr. doorbreekt stilte

Jan Boskamp blijft een voetbaldier pur sang, maar heeft op zijn 77ste al een gezegende leeftijd ...

41
41
Leko maakt selectie bekend: grote opsteker Club Brugge

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond op pijnlijke wijze uit de beker, maar veel tijd om die wonden te ...

285
285
Ommekeer in zicht? Hayen doet vaststelling in selectie Genk

KRC Genk opent zaterdagnamiddag zijn tweede seizoenshelft met een bezoek aan Zulte Waregem. Het ...

524
524
'Wilmots strikt trio: Standard stunt met ronkende naam'

Standard lijkt eindelijk nog eens aanspraak te maken op de Champions' Play-Offs, en dus wil Marc ...

134
134
'Club Brugge gaat all-in voor spits: bod van 10 miljoen'

Club Brugge speurt in januari vooral naar aanvallende versterking. De prioriteit bij uitstek is een ...

382
382
Eddy Snelders getuigt in rechtbank: woorden zinderen na

In een emotionele zitting voor het Hof van Beroep kwam voormalig analist Eddy Snelders vandaag zelf ...

52
52
'Bizarre wending bij Anderlecht: transfers van de baan?'

RSC Anderlecht nam tot dusver louter afscheid van Cedric Hatenboer, terwijl Besnik Hasi op inkomend ...

163
163
'Hayen schudt elftal door mekaar: drie wissels in Genk'

Met nog tien speeldagen te gaan prijkt KRC Genk pas op de negende plaats in de ranking. Werk aan de ...

539
539
Ex-topman KBVB Manu Leroy slaat verrassend nieuwe weg in

Manu Leroy, jarenlang een boegbeeld binnen de Belgische voetbalbond, begint aan een nieuw hoofdstuk ...

47
47
'Club Brugge kan cashen: Man City legt miljoenen klaar'

Na de nederlaag in Charleroi zit het bekeravontuur er al op voor Club Brugge. In welke mate die ...

640
640
Anderlecht-AA Gent: Hasi & De Mil hakken knopen door

Dé kraker in de kwartfinale van de Croky Cup is uiteraard RSC Anderlecht versus KAA Gent. In ...

365
365
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

944
944
'Kompany dropt absolute transferbom van 100 miljoen'

Vincent Kompany blijft met Bayern München de records opstapelen. Woensdag werd er met 1-3 ...

243
243
Eindelijk goed nieuws voor Zeno Debast

Het was voor Rudi Garcia puzzelen achterin voor de laatste interlands in november. De Rode Duivels ...

70
70
Mbangula hard aangepakt: "Dat moet hij doen als Kane..."

In november 2024 vierde Samuel Mbangula nog zijn eerste selectie voor de Rode Duivels, maar de ...

40
40
'Real Madrid gaat voor enorme trainersbom'

Het is crisis bij Real Madrid, zoveel is stilaan duidelijk. Na de nederlaag tegen FC Barcelona in de ...

192
192
De Busser reageert op interesse van Anderlecht

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar een nieuwe doelman, want Mads Kikkenborg staat op het punt om te ...

193
193
'Perisic kan op 37ste nog knaltransfer maken'

Hij lanceerde zeventien jaar geleden zijn profcarrière helemaal tijdens een uitleenbeurt aan ...

129
129
'Genk krijgt stevige financiële meevaller'

KRC Genk hield zich deze winter tot dusver koest op de mercato. Het zag wel al een sterkhouder ...

606
606
'Charleroi slaat slag: megatransfer in de zomer'

Charleroi zorgde deze week voor een enorme stunt door in de kwartfinale van de Croky Cup bekerhouder ...

104
104
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht beslist over Duranville, knaltransfer Gent'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

275
275
Kompany zorgt voor gefronste wenkbrauwen bij Bayern

Vincent Kompany won al voor een vijftiende keer in de Bundesliga en Der Rekordmeister is op weg naar ...

412
412
Ajax-Belgen zwaar onder vuur: “Schamen ons kapot”

Ajax kreeg een pandoering van jewelste in de Beker van Nederland. Het AZ van Maarten Martens zorgde ...

117
117

Meer sportnieuws