'Atlético blijft gaan: miljoenenbod bij Man City'

door
'Atlético blijft gaan: miljoenenbod bij Man City'

Terwijl de Jupiler Pro League inmiddels al op gang is getrapt, zijn de ploegen uit de Europese topcompetities momenteel volop bezig met de voorbereiding. Bovendien tonen ze zich op de transfermarkt erg actief. Atlético Madrid is bijvoorbeeld druk bezig met het versterken van zijn selectie.

Los Rojiblancos moesten vorig seizoen vrede nemen met een tegenvallende vierde plaats in La Liga. In de komende jaargang wil Atlético opnieuw een waardige concurrent voor FC Barcelona en Real Madrid vormen. Daarnaast mikken coach Diego Simeone en zijn manschappen op een goede campagne in de vernieuwde Champions League.

Versterking is dus welgekomen. Voor de defensie is werd alvast een potentiële sterkhouder aangetrokken. Zo verzekerde Atlético zich van de diensten van Robin Le Normand. De 27-jarige centrale verdediger was tijdens het recente EK een basisspeler bij de uiteindelijke winnaar Spanje en komt over van Real Sociedad.

LEES OOK: Arsenal spreekt schande: "Maar als je de beelden bekijkt ..."

Opvolger voor Morata

Daarmee is het huiswerk van de Spaanse topclub echter niet voorbij. Op de verlanglijst stond immers een nieuwe spits. Een opvolger voor Alvaro Morata, die na het EK bij AC Milan tekende. En inmiddels heeft Atlético zo iemand ook gevonden hebben.

Zondag werd de komst van Alexander Sørloth immers afgerond. De Noorse aanvaller, in het verleden nog bij AA Gent actief, komt over van Villarreal CF. Naar verluidt dokt Atlético zo'n 30 miljoen euro, met daarbovenop nog eens 5 miljoen euro aan bonussen variabelen.

Wereldkampioen van City

Twee aanzienlijke versterkingen dus, toch is de transferhonger nog niet gestild. Zo hengelen de Madrilenen ook achter de diensten van Julian Alvarez. De wereldkampioen is momenteel nog eigendom van Manchester City, maar Alvarez zou mikken op een nieuwe club waar hij verzekerd is van meer minuten. Volgens The Athletic wordt momenteel volop onderhandeld tussen beide clubs. Atlético zou de deal willen sluiten voor zo'n 55 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

Atlético wordt volgend seizoen de grootste concurrent van Real ...

Meest recent

‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

4
4
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

14
14
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

21
21
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

16
16
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

97
97
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

53
53
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

202
202
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

293
293
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

81
81
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

146
146
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

322
322
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

153
153
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

330
330
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

139
139
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

329
329
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

316
316
Club zoekt flankaanvaller: buitenkansje bij landgenoot?

Club Brugge zal tijdens de zomerse transferperiode verschillende aanwinsten aantrekken. Op het ...

290
290
'Komst Sibierski maakt eerste 'slachtoffer' bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe sportief verantwoordelijke beet. Maandag werd de Fransman Antoine ...

572
572
Discussie niet voorbij: fatale rode kaart Mac Allister onterecht?

Union SG heeft afgelopen weekend zijn koppositie in de Champions' Play-Offs te grabbel gegooid na ...

591
591
Boskamp laat fans achter met enorme brok in de keel

De afwezigheid van Jan Boskamp op televisie valt steeds meer op. De goedlachse Nederlander was ...

104
104
Doku steelt de show: Guardiola geeft straf compliment

Manchester City heeft maandagavond twee dure punten verspeeld in de Engelse titelstrijd. Aan ...

209
209
'Poppen aan het dansen bij Genk: De Condé ontploft in kleedkamer'

De Europe Play-Offs zijn dit seizoen erg aantrekkelijk, met vier speeldagen te gaan hebben liefst ...

566
566
‘Sibierski-bom barst: koppen rollen bij Anderlecht’

Anderlecht haalt met Antoine Sibierski niet alleen een nieuwe sportieve baas binnen, maar ook iemand ...

562
562
Vrancken vs. Burgess: directe trigger voor conflict onthuld

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

331
331
'Pro League Player of the Season': grote favoriet al bekend

Het einde van het seizoen nadert en dus is het weer tijd om de uitblinkers van de voorbije maanden ...

271
271

Meer sportnieuws