'Atlético blijft gaan: miljoenenbod bij Man City'

door
'Atlético blijft gaan: miljoenenbod bij Man City'

Terwijl de Jupiler Pro League inmiddels al op gang is getrapt, zijn de ploegen uit de Europese topcompetities momenteel volop bezig met de voorbereiding. Bovendien tonen ze zich op de transfermarkt erg actief. Atlético Madrid is bijvoorbeeld druk bezig met het versterken van zijn selectie.

Los Rojiblancos moesten vorig seizoen vrede nemen met een tegenvallende vierde plaats in La Liga. In de komende jaargang wil Atlético opnieuw een waardige concurrent voor FC Barcelona en Real Madrid vormen. Daarnaast mikken coach Diego Simeone en zijn manschappen op een goede campagne in de vernieuwde Champions League.

Versterking is dus welgekomen. Voor de defensie is werd alvast een potentiële sterkhouder aangetrokken. Zo verzekerde Atlético zich van de diensten van Robin Le Normand. De 27-jarige centrale verdediger was tijdens het recente EK een basisspeler bij de uiteindelijke winnaar Spanje en komt over van Real Sociedad.

LEES OOK: Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

Opvolger voor Morata

Daarmee is het huiswerk van de Spaanse topclub echter niet voorbij. Op de verlanglijst stond immers een nieuwe spits. Een opvolger voor Alvaro Morata, die na het EK bij AC Milan tekende. En inmiddels heeft Atlético zo iemand ook gevonden hebben.

Zondag werd de komst van Alexander Sørloth immers afgerond. De Noorse aanvaller, in het verleden nog bij AA Gent actief, komt over van Villarreal CF. Naar verluidt dokt Atlético zo'n 30 miljoen euro, met daarbovenop nog eens 5 miljoen euro aan bonussen variabelen.

Wereldkampioen van City

Twee aanzienlijke versterkingen dus, toch is de transferhonger nog niet gestild. Zo hengelen de Madrilenen ook achter de diensten van Julian Alvarez. De wereldkampioen is momenteel nog eigendom van Manchester City, maar Alvarez zou mikken op een nieuwe club waar hij verzekerd is van meer minuten. Volgens The Athletic wordt momenteel volop onderhandeld tussen beide clubs. Atlético zou de deal willen sluiten voor zo'n 55 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

Atlético wordt volgend seizoen de grootste concurrent van Real ...

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

14
14
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

131
131
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

197
197
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

33
33
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

81
81
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

20
20
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

42
42
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

54
54
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

45
45
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

33
33
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

75
75
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

32
32
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

625
625
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

220
220
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

276
276
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

76
76
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

496
496
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

19
19
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

92
92
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

107
107
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

145
145
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1168
1168

Meer sportnieuws