'Atlético blijft gaan: miljoenenbod bij Man City'

door
'Atlético blijft gaan: miljoenenbod bij Man City'

Terwijl de Jupiler Pro League inmiddels al op gang is getrapt, zijn de ploegen uit de Europese topcompetities momenteel volop bezig met de voorbereiding. Bovendien tonen ze zich op de transfermarkt erg actief. Atlético Madrid is bijvoorbeeld druk bezig met het versterken van zijn selectie.

Los Rojiblancos moesten vorig seizoen vrede nemen met een tegenvallende vierde plaats in La Liga. In de komende jaargang wil Atlético opnieuw een waardige concurrent voor FC Barcelona en Real Madrid vormen. Daarnaast mikken coach Diego Simeone en zijn manschappen op een goede campagne in de vernieuwde Champions League.

Versterking is dus welgekomen. Voor de defensie is werd alvast een potentiële sterkhouder aangetrokken. Zo verzekerde Atlético zich van de diensten van Robin Le Normand. De 27-jarige centrale verdediger was tijdens het recente EK een basisspeler bij de uiteindelijke winnaar Spanje en komt over van Real Sociedad.

LEES OOK: VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

Opvolger voor Morata

Daarmee is het huiswerk van de Spaanse topclub echter niet voorbij. Op de verlanglijst stond immers een nieuwe spits. Een opvolger voor Alvaro Morata, die na het EK bij AC Milan tekende. En inmiddels heeft Atlético zo iemand ook gevonden hebben.

Zondag werd de komst van Alexander Sørloth immers afgerond. De Noorse aanvaller, in het verleden nog bij AA Gent actief, komt over van Villarreal CF. Naar verluidt dokt Atlético zo'n 30 miljoen euro, met daarbovenop nog eens 5 miljoen euro aan bonussen variabelen.

Wereldkampioen van City

Twee aanzienlijke versterkingen dus, toch is de transferhonger nog niet gestild. Zo hengelen de Madrilenen ook achter de diensten van Julian Alvarez. De wereldkampioen is momenteel nog eigendom van Manchester City, maar Alvarez zou mikken op een nieuwe club waar hij verzekerd is van meer minuten. Volgens The Athletic wordt momenteel volop onderhandeld tussen beide clubs. Atlético zou de deal willen sluiten voor zo'n 55 miljoen euro, aangevuld met de nodige bonussen.

Atlético wordt volgend seizoen de grootste concurrent van Real ...

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

59
59
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

15
15
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

160
160
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

93
93
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

383
383
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

200
200
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

318
318
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

266
266
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

640
640
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

600
600
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

84
84
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

93
93
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

227
227
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

85
85
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

168
168
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

95
95
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

191
191
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

112
112
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

64
64
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

325
325
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

392
392

Meer sportnieuws