'Nieuwe kandidaat voor Nusa duikt op: transfersom genoemd'

door
'Nieuwe kandidaat voor Nusa duikt op: transfersom genoemd'

Club Brugge wist zich deze zomer al gevoelig te versterken. Er werden een vijftal directe aanwinsten aangetrokken en op Igor Thiago na, bleven de sterkhouders voorlopig op post. Maar daar lijkt in de tweede helft van de zomermercato nog verandering in te komen. 

Op inkomend vlak is Club momenteel klaar met zijn huiswerk, aan uitgaande zijde staat nog heel wat te gebeuren. Sowieso willen de Bruggelingen een aantal overbodige spelers van de hand doen. Voor Roman Yaremchuk werd inmiddels een oplossing gevonden, voor onder meer Kamal Sowah, Dedryck Boyata, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel wordt die nog gezocht.

Daarnaast is het de bedoeling om te cashen op enkele sterkhouders. Dat Raphael Onyedika dicht bij een vertrek staat, is inmiddels geweten. Ook Andreas Skov Olsen mag bij een toereikend bod andere oorden opzoeken. Al is de interesse in de Deen momenteel beperkt. Tot slot is een uitgaande toptransfer van Antonio Nusa niet uitgesloten.

LEES OOK: Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Topdeals in het water

De jonge Noor stond al meermaals dicht bij de uitgang. Een jaartje geleden stelde preses Bart Verhaeghe bijvoorbeeld nog zijn veto tegenover een uiterst lucratieve deal met Chelsea FC. In januari gooide een vermeend probleem bij de medische proeven dan weer roet in het eten. Hoewel dat probleem later werd uitgeklaard, ging een transfer naar Brentford niet door.

Sindsdien heeft Nusa het lastig om op constante basis te presteren. Desondanks kan hij nog steeds op de nodige interesse rekenen. Begin deze zomer werd Crystal Palace bijvoorbeeld genoemd als mogelijk bestemming. Eerder deze werd Juventus dan weer naar voren geschoven. En nu duikt nog een tweede kandidaat op vanuit Italiaanse hoek.

Lazio op de loer

Zo meldt Corriere dello Sport dat Nusa eveneens op de verlanglijst van SS Lazio staat. De nummer zeven van vorig seizoen uit de Serie A wil een nieuwe flankaanvaller aantrekken, een jongeling met heel wat groeipotentieel. En daarbij wordt dus ook het Noorse goudhaantje van Club Brugge gevolgd.

Het genoemde medium heeft het over een mogelijke transfersom van zo'n 20 miljoen euro, al kan daar wel over onderhandeld worden. In ieder geval lijkt de toenemende concurrentie voor een soort van stroomversnelling te zorgen, al blijft het wachten op een eerste concreet bod.

Nusa vertrekt deze zomer bij Club Brugge ...

Meest recent

Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

98
98
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

16
16
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

83
83
'Bom bij Real: Courtois in de clinch met ploegmakkers'

Het is hommeles bij Real Madrid. Ondanks behoorlijke resultaten van Xabi Alonso bij De Koninklijke ...

101
101
Consternatie alom: Telenet en Proximus reageren op DAZN

DAZN lijkt niet van plan de oorlog met de Pro League te stoppen. De rechtenhouder van het Belgische ...

860
860
Einde van Gheysens? Antwerp-supporters schieten in actie

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk in eigen huis onderuit ...

173
173
Club houdt hart vast: Forbs reageert op bliksemvertrek

Carlos Forbs is dit seizoen één van de aangename verrassingen bij Club Brugge. De ...

281
281
DAZN stampt tegen schenen: fans massaal in opstand

De situatie tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders is volledig geëscaleerd. De ...

815
815
Club Brugge meldt grote verrassing voor Sporting

Club Brugge kijkt namens de Champions League recht in de ogen van Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de ...

158
158
Explosieve onrust bij Antwerp: iets veel groters mis

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old greep na de ...

265
265
DAZN-oorlog catastrofaal: dit zijn de enorme gevolgen

De DAZN-oorlog tussen de Pro League en de Belgische telecomproviders is compleet ontploft. De ...

627
627
El Ouahdi troeft Union af, ook El Hadj krijgt prijs

Zakaria El Ouahdi van KRC Genk en Ait El Hadj van Union SG zijn in de prijzen gevallen. Tijdens ...

36
36
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

29
29
Drama Belgisch voetbal: DAZN verbreekt per direct contract

De oorlog tussen DAZN en de Pro League heeft een hoogtepunt bereikt. Het Laatste Nieuws laat weten ...

564
564
TRANSFERUURTJE: ‘Leegloop Club Brugge, goudmijn Anderlecht’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
VRT dropt groot nieuws: Enorm mysterie rond Tom Waes

Tom Waes heeft niet het meest fijne jaar achter de rug. In november 2024 knalde Waes met zijn ...

92
92
Union SG baalt: in hetzelfde schuitje als Club Brugge

Union SG bekampt in de Champions League Galatasaray. De Turkse landskampioen is al vijftien maanden ...

98
98
Volgend JPL-ontslag al op komst? “Beledigend niveau”

Royal Antwerp FC nam afscheid van Stef Wils na de pijnlijke nederlaag tegen Dender. Op de Bosuil ...

251
251
Real in zak en as na nieuwe ferme tegenslag Courtois

Thibaut Courtois moest afgelopen interlandperiode al verstek geven bij de Rode Duivels en de doelman ...

103
103
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

163
163
Siquet briest bij Club Brugge: Anderlecht of buitenland?

Hugo Siquet werd met veel bombarie binnengehaald bij Club Brugge en de Rode Duivel had ook een grote ...

925
925
‘Standard grijpt in na deceptie: winterse toptransfers’

Standard Luik is met grote ambities aan het seizoen gestart, maar de Rouches staan voorlopig in de ...

253
253
Union schrikt: Hubert verrast enorm tegen Galatasaray

Union SG neemt het in de Champions League op tegen Galatasaray. De Turkse landskampioen is de grote ...

111
111
'Hommeles bij Anderlecht: miljoenenaankoop naar uitgang'

Olivier Renard haalde als sportief directeur van RSC Anderlecht inmiddels een behoorlijke lijst aan ...

380
380
Sporting-Club: 'Onverwachte naam in Brugse selectie'

Club Brugge reist dinsdagavond af naar Lissabon. Een dag later wordt daar namelijk het Champions ...

326
326

Meer sportnieuws