'Nieuwe kandidaat voor Nusa duikt op: transfersom genoemd'

door
'Nieuwe kandidaat voor Nusa duikt op: transfersom genoemd'

Club Brugge wist zich deze zomer al gevoelig te versterken. Er werden een vijftal directe aanwinsten aangetrokken en op Igor Thiago na, bleven de sterkhouders voorlopig op post. Maar daar lijkt in de tweede helft van de zomermercato nog verandering in te komen. 

Op inkomend vlak is Club momenteel klaar met zijn huiswerk, aan uitgaande zijde staat nog heel wat te gebeuren. Sowieso willen de Bruggelingen een aantal overbodige spelers van de hand doen. Voor Roman Yaremchuk werd inmiddels een oplossing gevonden, voor onder meer Kamal Sowah, Dedryck Boyata, Faitout Maouassa en Philip Zinckernagel wordt die nog gezocht.

Daarnaast is het de bedoeling om te cashen op enkele sterkhouders. Dat Raphael Onyedika dicht bij een vertrek staat, is inmiddels geweten. Ook Andreas Skov Olsen mag bij een toereikend bod andere oorden opzoeken. Al is de interesse in de Deen momenteel beperkt. Tot slot is een uitgaande toptransfer van Antonio Nusa niet uitgesloten.

LEES OOK: Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

Topdeals in het water

De jonge Noor stond al meermaals dicht bij de uitgang. Een jaartje geleden stelde preses Bart Verhaeghe bijvoorbeeld nog zijn veto tegenover een uiterst lucratieve deal met Chelsea FC. In januari gooide een vermeend probleem bij de medische proeven dan weer roet in het eten. Hoewel dat probleem later werd uitgeklaard, ging een transfer naar Brentford niet door.

Sindsdien heeft Nusa het lastig om op constante basis te presteren. Desondanks kan hij nog steeds op de nodige interesse rekenen. Begin deze zomer werd Crystal Palace bijvoorbeeld genoemd als mogelijk bestemming. Eerder deze werd Juventus dan weer naar voren geschoven. En nu duikt nog een tweede kandidaat op vanuit Italiaanse hoek.

Lazio op de loer

Zo meldt Corriere dello Sport dat Nusa eveneens op de verlanglijst van SS Lazio staat. De nummer zeven van vorig seizoen uit de Serie A wil een nieuwe flankaanvaller aantrekken, een jongeling met heel wat groeipotentieel. En daarbij wordt dus ook het Noorse goudhaantje van Club Brugge gevolgd.

Het genoemde medium heeft het over een mogelijke transfersom van zo'n 20 miljoen euro, al kan daar wel over onderhandeld worden. In ieder geval lijkt de toenemende concurrentie voor een soort van stroomversnelling te zorgen, al blijft het wachten op een eerste concreet bod.

Nusa vertrekt deze zomer bij Club Brugge ...

Meest recent

Slag om Vlaanderen: Degryse doet drastische voorspelling

De 18de speeldag van de Jupiler Pro League zit erop, maar het is nu al reikhalzend uitkijken naar de ...

63
63
Actie Courtois gaat Europa rond: Spaanse pers gaat los

Real Madrid heeft zijn sluimerende crisis ietwat kunnen bezweren. De Koninklijke moest zondag tegen ...

94
94
‘Club Brugge flirt met ramp: Tzolis-bom op ontploffen’

Club Brugge staat voor een gevaarljike keuze rond Christos Tzolis: nu, of komende zomer, cashen, of ...

242
242
Antwerp zet Jupiler Pro League op stelten: "Onwaarschijnlijk!"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

376
376
'Supporters keren zich tegen Fink, meeting bestuur gepland'

KRC Genk sleepte zondagavond weliswaar op het nippertje nog een punt uit de brand op eigen veld ...

188
188
Anderlecht aan VAR-fiasco ontsnapt? Oud-ref gaat tekeer

RSC Anderlecht herpakte zich zaterdagavond met een verdiende 2-1-overwinning tegen STVV. Desondanks ...

217
217
Leko drukt stempel: pittige details Brugse ommekeer

Ivan Leko heeft zijn competitierentree als hoofdcoach van Club Brugge niet gemist. Zijn ploeg ...

269
269
Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

85
85
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

97
97
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

63
63
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

27
27
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

331
331
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

195
195
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

443
443
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

40
40
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

478
478
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

223
223
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

380
380
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

134
134
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

238
238
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

142
142
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

185
185
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

195
195
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

747
747
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

755
755

Meer sportnieuws