Miljoenen binnen: OHL meldt droomtransfer sterkhouder

door
Miljoenen binnen: OHL meldt droomtransfer sterkhouder

Oud-Heverlee Leuven heeft de droomtransfer van Richie Sagrado bekendgemaakt. De Belgische jeugdinternational gaat aan de slag in de Serie A bij Venezia.

Zowel OHL als Venezia hebben de transfer op de officiële kanalen bekendgemaakt. In Italië tekent Sagrado een contract voor vier seizoenen met nog een optie voor een extra seizoen.

Trots OHL

Sagrado kwam over van de jeugd van KRC Genk en OHL is trots dat hij de overstap maakt naar de Serie A. “We zijn als club zeer fier en trots op de ontwikkeling die Richie heeft doorgemaakt, en dat we daaruit nu deze mooie transfer kunnen realiseren”, zegt CEO Frédéric Van Den Steen op de webstek van OHL.

OHL wijst naar de succesvolle jeugdwerking van de club. “Dit is een bekroning voor zijn harde werk en talent, maar ook voor het hele team erachter. Het is een bewijs dat de werking van de club en de academie succesvol is en zijn vruchten afwerpt. We wensen Richie alle succes toe in zijn verdere carrière!”, aldus Van Den Steen.

Miljoenen binnen

Sagrado brengt naar verluidt een vast bedrag van twee miljoen euro op met nog eens 500.000 euro aan bonussen. Na moeizame onderhandelingen werd er alsnog een akkoord bereikt met Venezia. Sagrado is in de wolken met zijn transfer.

"Ik ben erg blij om hier te zijn en ik kijk ernaar uit om het seizoen te beginnen en alles samen te geven voor mijn nieuwe teamgenoten. Ik koos ervoor om de oranje-groene tenue te dragen na een gesprek met de coach met grote ambities”, klinkt het op de website van Venezia.

LEES OOK: Mazzu vloekt stevig: Westerlo klopt op deur van PO1

Een goede transfer voor Sagrado?

Meest recent

Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

26
26
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

36
36
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

91
91
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

196
196
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

90
90
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

67
67
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

33
33
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

43
43
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

23
23
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

120
120
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

93
93
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

50
50
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

85
85
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

362
362
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

127
127
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

526
526
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

582
582
Crisis compleet bij Ajax: T1 out, ex-JPL-coach neemt over

Het is alwéér grote crisis bij Ajax. Ze verloren dit weekend met 3-1 van FC Groningen ...

84
84
Anderlecht toont zich: "Dit belooft voor de toekomst"

RSC Anderlecht pakte een punt op het veld van Club Brugge. Het 2-2-gelijkspel zal vertrouwen geven ...

380
380
Emoties bij Gent: hartverscheurend verhaal achter tranen Cissé

AA Gent heeft zondagnamiddag een cruciale zege tegen KV Mechelen geboekt. Daarbij sprong de sterke ...

246
246
Grote primus bij Club Brugge: Leko laat zich helemaal gaan

Club Brugge is er zondagmiddag niet in geslaagd om zijjn vijfde opeenvolgende competitiezege te ...

312
312
Gent terug in top zes: pover KVM onderuit na omstreden goals

Een week na de dure nederlaag op KRC Genk, heeft AA Gent zijn plek in de top zes kunnen heroveren. ...

104
104
CPL: Beveren niet af te stoppen, Seraing deelt zware tik uit

In de Challenger Pro League blijft de ongeslagen status van SK Beveren ook na 26 speeldagen intact. ...

76
76
Vanaken prikt naar Anderlecht: "Als je het voetbal bekijkt ..."

Club Brugge heeft zijn reeks van vier opeenvolgende competitiezeges zien stranden op eigen veld. Zo ...

600
600
Sensatie in FA Cup, Ajax speelt derde plaats kwijt

De Engelse FA Cup telt twee ploegen uit de Premier League minder. Zowel Fulham FC als Sunderland FC ...

87
87

Meer sportnieuws