Miljoenen binnen: OHL meldt droomtransfer sterkhouder

102 stemmen
Miljoenen binnen: OHL meldt droomtransfer sterkhouder

Oud-Heverlee Leuven heeft de droomtransfer van Richie Sagrado bekendgemaakt. De Belgische jeugdinternational gaat aan de slag in de Serie A bij Venezia.

Zowel OHL als Venezia hebben de transfer op de officiële kanalen bekendgemaakt. In Italië tekent Sagrado een contract voor vier seizoenen met nog een optie voor een extra seizoen.

Trots OHL

Sagrado kwam over van de jeugd van KRC Genk en OHL is trots dat hij de overstap maakt naar de Serie A. “We zijn als club zeer fier en trots op de ontwikkeling die Richie heeft doorgemaakt, en dat we daaruit nu deze mooie transfer kunnen realiseren”, zegt CEO Frédéric Van Den Steen op de webstek van OHL.

OHL wijst naar de succesvolle jeugdwerking van de club. “Dit is een bekroning voor zijn harde werk en talent, maar ook voor het hele team erachter. Het is een bewijs dat de werking van de club en de academie succesvol is en zijn vruchten afwerpt. We wensen Richie alle succes toe in zijn verdere carrière!”, aldus Van Den Steen.

Miljoenen binnen

Sagrado brengt naar verluidt een vast bedrag van twee miljoen euro op met nog eens 500.000 euro aan bonussen. Na moeizame onderhandelingen werd er alsnog een akkoord bereikt met Venezia. Sagrado is in de wolken met zijn transfer.

"Ik ben erg blij om hier te zijn en ik kijk ernaar uit om het seizoen te beginnen en alles samen te geven voor mijn nieuwe teamgenoten. Ik koos ervoor om de oranje-groene tenue te dragen na een gesprek met de coach met grote ambities”, klinkt het op de website van Venezia.

LEES OOK: Westerlo duwt Charleroi kopje onder: “Dit is wreed”

Een goede transfer voor Sagrado?

Meest recent

'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

27
27
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

123
123
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

107
107
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

278
278
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

231
231
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

306
306
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

284
284
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

118
118
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

120
120
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

48
48
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

133
133
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

329
329
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

529
529
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

90
90
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

321
321
Leko komt met verrassend keepernieuws voor titelmatch

Club Brugge heeft zondagavond opnieuw een enorme stap richting de landstitel gezet door Union met ...

450
450
'Anderlecht ruikt jackpot: Freiburg klopt aan'

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer veel volk vertrekken. Ondanks het zwakke seizoen lopen een ...

425
425
Club Brugge vernedert Union SG en ruikt de titel

Om 18u30 stond dé titelmatch tussen Club Brugge en Union SG op het programma. Het werd nooit ...

375
375
Toptalent Genk breekt door: "Hiervan droomde ik"

KRC Genk heeft héél veel talent rondlopen, maar zij moeten nog beter begeleid worden ...

313
313
'Bom onder Club Brugge: nieuwe TD wordt totale ramp'

Club Brugge dreigt Dévy Rigaux kwijt te spelen aan Feyenoord en dus zoekt het naar eventuele ...

276
276
Anderlecht-vertrek in mineur: fans fluiten smaakmaker uit

RSC Anderlecht hoopte op een droomweek, maar het werd nog maar eens zeer teleurstellend. Er was de ...

539
539
Club Brugge overklast Union: "The King. The Legend"

Club Brugge begon om 18u30 aan zijn thuismatch tegen Union SG. Een beslissende partij voor de eerste ...

330
330
Spectaculaire comeback Sofiane Hanni naar JPL?

RSC Anderlecht hoopt volgend seizoen weer mee te doen voor de titel, maar dan zal er dus versterking ...

323
323
Crisis RSCA: Taravel heeft niet mis te verstane boodschap

RSC Anderlecht heeft zijn vierde plaats in extremis kunnen verdedigen, maar kwam tegen KV Mechelen ...

333
333
Kompany zorgt voor dol moment op titelfeest: Carla brengt redding

Bayern München werd zondag nog eens in de bloemetjes gezet als Duits landskampioen. Daarbij ...

95
95

Meer sportnieuws