Leko geeft bestuur tip: "Misschien hem beter niet verkopen"

door
Leko geeft bestuur tip:

Bij Standard zoeken ze naar geld om zo de ploeg te kunnen versterken. De Rouches moeten vooral spelers verkopen. Eén van de spelers die geld in het laatje kan brengen, is Isaac Price.

LEES OOK: 'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Price gewild in Engeland

De middenvelder was een van de weinige lichtpunten van Standard in het horrorseizoen van vorig jaar. Dat lokte interesse en West Bromwich Albion deed al twee keer een bod. Voorlopig hapt Standard nog niet.

Maar de Rouches kunnen het geld zoals eerder gezegd heel goed gebruiken. Trainer Ivan Leko hoopt uiteraard dat Price bij Standard blijft. Hij sprak daarover bij La Capitale. 

Hapt Standard nu al?

"Hij is een speler met een enorm potentieel en grote kwaliteiten. Hij speelt veel bij ons. Ik denk dat hij in de juiste competitie en club zit om zijn vooruitgang voort te zetten. Als je weet dat je naam hier en daar wordt genoemd, is het nooit gemakkelijk om mentaal 100% te zijn. Ik denk dat hij door nog eens zes maanden of een jaar te blijven vooruitgang zal boeken en dan meer geld kan opbrengen, dan dat je hem nu al ten geld zou maken", aldus Leko.

Dat is uiteraard zo. Standard kan Price mogelijk volgend jaar voor heel wat meer geld verkopen aan een Engelse club. Zij hebben namelijk meer dan geld genoeg, waardoor de Rouches op termijn mogen hopen op een mooie som. Of happen ze nu al bij een miljoenenbod?

Gaat Standard Price nu al verkopen?

Meest recent

'KV Mechelen wil uitpakken met komst absolute smaakmaker'

KV Mechelen speurt rond naar jonge spelers die ze op termijn met flink wat winst kunnen verkopen. De ...

19
19
Antwerp even in paniek: "Hij was buiten westen"

Royal Antwerp FC won gevleid met 2-1 van Zulte Waregem. De Great Old boekt zo een 10 op 12 en doet ...

31
31
Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Club Brugge lijkt maar één jaar te kunnen genieten van Aleksander Stankovic. De ...

237
237
Magie van Oosting doet Antwerp plots dromen van PO1

Na een turbulent 2025, is Antwerp plots weer springlevend. The Great Old zwalpte vandaag ...

82
82
Manchester City zet Arsenal heel stevig onder druk

In de Premier League ging Manchester City om 13u30 op bezoek bij Nottingham Forest. The Citizens ...

31
31
'Union SG flikt het weer: Boca Juniors klopt aan voor topdeal'

Union SG ziet dat er weer de nodige interesse is in spelers van hun team. Vanuit Zuid-Amerika duiken ...

59
59
Topper weg, toptalent in bij KV Mechelen?

Bij KV Mechelen kennen ze een goed seizoen. De Maneblussers hopen vandaag 2025 af te sluiten met een ...

184
184
'Standard hoopt deze zes transfers af te ronden'

Standard staat in de top zes en dat is hét doel aan het einde van de reguliere competitie. De ...

131
131
Union SG haalt opgelucht adem: "Geen behoefte om te vertrekken"

Bij Union SG zagen ze de afgelopen jaren héél veel volk vertrekken. Op en naast het ...

21
21
Club Brugge bevoordeeld op Genk? Hayen klaar en duidelijk

Nicky Hayen is er bij zijn debuut als hoofdcoach bij KRC Genk niet in geslaagd om zijn ex-ploeg een ...

409
409
'Kompany bezorgt Bayern eigenhandig enorme transferslag'

Vincent Kompany heeft een uitstekende eerste seizoenshelft achter de rug als hoofdcoach bij Bayern ...

251
251
Nieuwe vrouw duikt op bij Van Gucht: ‘Dit blijft nazinderen’

Ruben Van Gucht pronkte de laatste jaren al met veel vrouwen aan zijn zijde. Privé is de ...

114
114
Anderlecht-Charleroi stilgelegd: Hasi reageert op incident

RSC Anderlecht heeft niet bepaald een goed gevoel overgehouden aan de kerstspeeldag. De Brusselaars ...

298
298
'Club opent wintermercato: eerste vertrekker staat klaar'

Binnen minder dan een week opent de winterse transfermarkt officieel zijn deuren. Maar zowat alle ...

584
584
Jan Boskamp luidt alarmklok: "Dat er een einde aan komt!"

Jan Boskamp heeft nooit veel gehad met franjes, omwegen of mooie woorden om de mooie woorden. Als ...

82
82
'Flick vloekt: Barça neemt drastisch transferbesluit'

FC Barcelona heeft het kalenderjaar afgesloten als koploper in La Liga en staat er ook in de ...

147
147
TRANSFERUURTJE: 'Club wil international, meubelstuk weg bij RSCA'

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

341
341
‘Hasi smeekt en hoopt: winters wenslijstje Anderlecht’

RSC Anderlecht stond tegen Sporting Charleroi al snel 0-2 achter. Paars-Wit ging uiteindelijk ...

232
232
Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

166
166
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

181
181
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

271
271
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

743
743
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

433
433
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

489
489
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

341
341

Meer sportnieuws