Leko geeft bestuur tip: "Misschien hem beter niet verkopen"

door
Leko geeft bestuur tip:

Bij Standard zoeken ze naar geld om zo de ploeg te kunnen versterken. De Rouches moeten vooral spelers verkopen. Eén van de spelers die geld in het laatje kan brengen, is Isaac Price.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: droomdebuut in NL, Vazquez geniet

Price gewild in Engeland

De middenvelder was een van de weinige lichtpunten van Standard in het horrorseizoen van vorig jaar. Dat lokte interesse en West Bromwich Albion deed al twee keer een bod. Voorlopig hapt Standard nog niet.

Maar de Rouches kunnen het geld zoals eerder gezegd heel goed gebruiken. Trainer Ivan Leko hoopt uiteraard dat Price bij Standard blijft. Hij sprak daarover bij La Capitale. 

Hapt Standard nu al?

"Hij is een speler met een enorm potentieel en grote kwaliteiten. Hij speelt veel bij ons. Ik denk dat hij in de juiste competitie en club zit om zijn vooruitgang voort te zetten. Als je weet dat je naam hier en daar wordt genoemd, is het nooit gemakkelijk om mentaal 100% te zijn. Ik denk dat hij door nog eens zes maanden of een jaar te blijven vooruitgang zal boeken en dan meer geld kan opbrengen, dan dat je hem nu al ten geld zou maken", aldus Leko.

Dat is uiteraard zo. Standard kan Price mogelijk volgend jaar voor heel wat meer geld verkopen aan een Engelse club. Zij hebben namelijk meer dan geld genoeg, waardoor de Rouches op termijn mogen hopen op een mooie som. Of happen ze nu al bij een miljoenenbod?

Gaat Standard Price nu al verkopen?

Meest recent

Leko verschaft cruciale update uit ziekenboeg Club Brugge

Aanstaande woensdag komt Atlético Madrid op bezoek in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag ...

6
6
Schreuder naar Anderlecht: laatste struikelblok bekend

Na de straffe bekerzege tegen Antwerp gaan er hier en daar stemmen op om interimcoach ...

187
187
Vader Vlasic brandt Van Gucht af na ontkenning scheiding

Wel gescheiden, niet gescheiden en uiteindelijk... blijken Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic toch ...

99
99
Kaye Furo meteen naar de achtergrond bij Brentford

Kaye Furo maakte afgelopen wintermercato de verrassende transfer naar Brentford. De aanvaller was ...

82
82
Straffe Anderlecht-comeback? Ariël Jacobs reageert

RSC Anderlecht pakte in de beker een ferme opsteker door zich onverhoopt te kwalificeren voor de ...

204
204
Ophef na Atlético-Barça: Flick compleet over de rooie

FC Barcelona kreeg in de beker een ferm pak slaag van Atlético Madrid, de tegenstander van ...

23
23
De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

194
194
Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Jan Mulder werd een poos geleden genadeloos aan de kant geschoven door VTM. De Nederlandse analist ...

80
80
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

257
257
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

83
83
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

478
478
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

40
40
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

83
83
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

173
173
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

638
638
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

268
268
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

103
103
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

340
340
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

290
290
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1388
1388
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

543
543
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

154
154
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

637
637
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

348
348
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

418
418

Meer sportnieuws