Eriksen en andere dossiers: Riemer geeft update

door
Eriksen en andere dossiers: Riemer geeft update

In het voetbal is er zeer weinig geduld, net als in bepaalde media. Een echte balans en analyse kunnen pas gemaakt worden op 7 september. Zo ook bij RSC Anderlecht. Daar staat nog héél wat te gebeuren, in- en uitgaand.

LEES OOK: Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

Eriksen en Foket

Christian Eriksen. Het is de droom van Anderlecht en heel veel fans. Riemer kreeg er vandaag weer een vraag over. "Ik heb geen nieuws over Eriksen. We gaan niet specifiek op namen antwoorden. Het enige wat ik kan zeggen, is dat er nog versterking komt voor 6 september. Meer dan één speler. We proberen er vaart achter te zetten en uiteraard hoop ik dat die jongens er snel zal zijn. Maar zo werkt het niet altijd. Er wordt hard gewerkt, maar Anderlecht is geen superrijke club. Dan moet je soms wat wachten."

Thomas Foket tekent snel. Die moet vooral de kern breder maken én er ook voor zorgen dat er geen kwaliteitsverlies is bij wissels. Dat was vorig jaar in de Champions' Play-Offs een probleem. "We gaan 55 matchen spelen dit seizoen. Vorig jaar was het wat op bij ons in de laatste fase van de competitie. We moeten genoeg spelers hebben om het niveau te behouden, ook als er wissels zijn. Er mag geen kwaliteitsverlies zijn. Daarom zoeken we naar jongens met ervaring en mannen die er meteen staan. We hebben héél veel jong talent bij Anderlecht en daarom mag er wat ervaring bij."

Vertrekkers bij Anderlecht

Er gaan ook nog wat jongens vertrekken. Als Anderlecht al zijn aanwinsten beet heeft, lijkt het dat spelers als Mads Kikkenborg, Louis Patris, Kristian Arnstad en Alexis Flips ook nog mogen vertrekken. Anderlecht zoekt ook nog oplossingen voor Antoine Colassin Abdulrazak Ishaq en Amadou Diawara.

"We willen ook meedenken met de jongens die er zijn. Er moet wel een gezonde concurrentie zijn tussen de spelers. We moeten er echter ook voor zorgen dat spelers uitzicht hebben op speelkansen. Daardoor kunnen er bepaalde jongens mogelijk nog vertrekken, al ga ik niet in op namen."

Gaat RSCA een sterkere kern hebben?

Meest recent

Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

0
0
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

25
25
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

36
36
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

85
85
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

393
393
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

15
15
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

243
243
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

158
158
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

136
136
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

301
301
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

164
164
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

56
56
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

36
36
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

233
233
STVV in dubio: ervaren basispion gratis weg?

Bij STVV lopen heel veel spelers in de kijker. Een aantal spelers die niet al te veel aandacht ...

83
83
Hazard tipt RSCA-bestuur: "Andere ploegen hebben dat wel"

Thorgan Hazard is bezig aan een sterk seizoen, maar hij mist kwaliteit rondom zich. Er is geen ...

311
311
AA Gent in de rats: De Mil met slecht rapport

Rik De Mil kreeg de afgelopen jaren heel veel lof. Soms terecht, soms wat overdreven. Zijn transfer ...

166
166
Westerlo mist unieke kans: "Wat als?"

Met nog drie speeldagen voor de boeg is de strijd om de top zes nog altijd niet gestreden. Ook ...

43
43
Bob Peeters doet plannen SK Beveren uit de doeken

De strijd om promotie naar en degradatie uit de Jupiler Pro League is nog volop aan de gang. ...

230
230
AA Gent in crisis: Degryse geeft duidelijk advies

AA Gent dreigt alweer naast de Champions' Play-Off te grijpen. De Buffalo's gaven vorig weekend hun ...

267
267
Italiaanse pers brengt geweldig nieuws over De Bruyne

Er is licht aan het einde van de tunnel voor de Belgen van Napoli. Romelu Lukaku kroonde zich vorig ...

91
91
Trainerswaarschuwing Anderlecht: "Niet zoals met Hubert"

Anderlecht boekte vorig weekend een klinkende zege tegen OH Leuven en zette zo een grote stap ...

226
226
'Straf Premier League-avontuur voor Will Still'

De voorbije jaren hebben de broertjes-Still een mooie naam voor zichzelf gemaakt in de ...

73
73
Jean-Marie Pfaff’s ingrijpende keuze zet Beveren op z’n kop

Het zijn intense en moeilijke jaren geweest voor Jean-Marie Pfaff. Eén van de beste ...

114
114
'Club Brugge gaat transferstrijd aan met Monaco'

Club Brugge lijkt voor een zeer drukke transferzomer te staan. Heel wat smaakmakers lijken na dit ...

291
291

Meer sportnieuws