Eriksen en andere dossiers: Riemer geeft update

438 stemmen
Eriksen en andere dossiers: Riemer geeft update

In het voetbal is er zeer weinig geduld, net als in bepaalde media. Een echte balans en analyse kunnen pas gemaakt worden op 7 september. Zo ook bij RSC Anderlecht. Daar staat nog héél wat te gebeuren, in- en uitgaand.

LEES OOK: Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Eriksen en Foket

Christian Eriksen. Het is de droom van Anderlecht en heel veel fans. Riemer kreeg er vandaag weer een vraag over. "Ik heb geen nieuws over Eriksen. We gaan niet specifiek op namen antwoorden. Het enige wat ik kan zeggen, is dat er nog versterking komt voor 6 september. Meer dan één speler. We proberen er vaart achter te zetten en uiteraard hoop ik dat die jongens er snel zal zijn. Maar zo werkt het niet altijd. Er wordt hard gewerkt, maar Anderlecht is geen superrijke club. Dan moet je soms wat wachten."

Thomas Foket tekent snel. Die moet vooral de kern breder maken én er ook voor zorgen dat er geen kwaliteitsverlies is bij wissels. Dat was vorig jaar in de Champions' Play-Offs een probleem. "We gaan 55 matchen spelen dit seizoen. Vorig jaar was het wat op bij ons in de laatste fase van de competitie. We moeten genoeg spelers hebben om het niveau te behouden, ook als er wissels zijn. Er mag geen kwaliteitsverlies zijn. Daarom zoeken we naar jongens met ervaring en mannen die er meteen staan. We hebben héél veel jong talent bij Anderlecht en daarom mag er wat ervaring bij."

Vertrekkers bij Anderlecht

Er gaan ook nog wat jongens vertrekken. Als Anderlecht al zijn aanwinsten beet heeft, lijkt het dat spelers als Mads Kikkenborg, Louis Patris, Kristian Arnstad en Alexis Flips ook nog mogen vertrekken. Anderlecht zoekt ook nog oplossingen voor Antoine Colassin Abdulrazak Ishaq en Amadou Diawara.

"We willen ook meedenken met de jongens die er zijn. Er moet wel een gezonde concurrentie zijn tussen de spelers. We moeten er echter ook voor zorgen dat spelers uitzicht hebben op speelkansen. Daardoor kunnen er bepaalde jongens mogelijk nog vertrekken, al ga ik niet in op namen."

Gaat RSCA een sterkere kern hebben?

Meest recent

Turkije redt zijn eer nog, Australië mogelijk tegen Duivels

Vrijdagochtend werd ook nog de slotspeeldag in groep D op het WK afgewerkt. Daarin heeft Turkije ...

9
9
Ecuador schiet wakker: Angulo en Rodriguez doen Duitsers das om

Op het WK 2026 heeft 'dark horse' Ecuador in de laatste groepsmatch dan toch zijn eerste zege ...

59
59
Vervanger Ngoy gezocht: twee concrete namen op tafel

De Rode Duivels moeten tijdens hun laatste groepsmatch op het WK overtuigend zien te winnen van ...

44
44
Vanaken-lobby escaleert: "De schreeuw om hem is overdreven"

Het begint er meer en meer op te lijken dat Hans Vanaken tegen Nieuw-Zeeland in de basis zal starten ...

220
220
Rode Duivels op TV: aftrapuur en commentator bekend

De Rode Duivels willen zich zaterdagochtend verzekeren van een plek in de volgende ronde van het WK. ...

162
162
'Kompany heeft prijs: Bayern dokt zwaar voor Duitse WK-ganger'

Vincent Kompany wil komend seizoen met Bayern München een gooi doen naar de Champions ...

39
39
'Alonso stelt transfereis: Club Brugge zet zich schrap'

Xabi Alonso is de nieuwe hoofdcoach van Chelsea FC. De Spanjaard zou achter de schermen inmiddels ...

386
386
KVM haalt oude bekende, Westerlo passeert wéér langs kassa

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League ...

157
157
Basiself Duivels: 'víér cruciale wissels tegen Nieuw-Zeeland'

Het aftellen is begonnen voor de Rode Duivels. Zaterdagochtend om 5u Belgische tijd, staan ze voor ...

465
465
Waanzinnige beelden: Oranje-legioen palmt Kansas City in

Donderdagnacht valt op het wereldkampioenschap het doek over Groep F. Nederland hoopt zich dan tegen ...

59
59
Vanaken bejubelt Duivel: "Met ons voetbalverstand ..."

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

111
111
Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

47
47
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

355
355
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

697
697
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

526
526
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

154
154
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

1134
1134
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

176
176
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

78
78
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

674
674
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

254
254
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

524
524
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

257
257
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

279
279
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1277
1277

Meer sportnieuws