Eriksen en andere dossiers: Riemer geeft update

438 stemmen
Eriksen en andere dossiers: Riemer geeft update

In het voetbal is er zeer weinig geduld, net als in bepaalde media. Een echte balans en analyse kunnen pas gemaakt worden op 7 september. Zo ook bij RSC Anderlecht. Daar staat nog héél wat te gebeuren, in- en uitgaand.

LEES OOK: Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Eriksen en Foket

Christian Eriksen. Het is de droom van Anderlecht en heel veel fans. Riemer kreeg er vandaag weer een vraag over. "Ik heb geen nieuws over Eriksen. We gaan niet specifiek op namen antwoorden. Het enige wat ik kan zeggen, is dat er nog versterking komt voor 6 september. Meer dan één speler. We proberen er vaart achter te zetten en uiteraard hoop ik dat die jongens er snel zal zijn. Maar zo werkt het niet altijd. Er wordt hard gewerkt, maar Anderlecht is geen superrijke club. Dan moet je soms wat wachten."

Thomas Foket tekent snel. Die moet vooral de kern breder maken én er ook voor zorgen dat er geen kwaliteitsverlies is bij wissels. Dat was vorig jaar in de Champions' Play-Offs een probleem. "We gaan 55 matchen spelen dit seizoen. Vorig jaar was het wat op bij ons in de laatste fase van de competitie. We moeten genoeg spelers hebben om het niveau te behouden, ook als er wissels zijn. Er mag geen kwaliteitsverlies zijn. Daarom zoeken we naar jongens met ervaring en mannen die er meteen staan. We hebben héél veel jong talent bij Anderlecht en daarom mag er wat ervaring bij."

Vertrekkers bij Anderlecht

Er gaan ook nog wat jongens vertrekken. Als Anderlecht al zijn aanwinsten beet heeft, lijkt het dat spelers als Mads Kikkenborg, Louis Patris, Kristian Arnstad en Alexis Flips ook nog mogen vertrekken. Anderlecht zoekt ook nog oplossingen voor Antoine Colassin Abdulrazak Ishaq en Amadou Diawara.

"We willen ook meedenken met de jongens die er zijn. Er moet wel een gezonde concurrentie zijn tussen de spelers. We moeten er echter ook voor zorgen dat spelers uitzicht hebben op speelkansen. Daardoor kunnen er bepaalde jongens mogelijk nog vertrekken, al ga ik niet in op namen."

Gaat RSCA een sterkere kern hebben?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

89
89
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

14
14
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

46
46
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

28
28
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

106
106
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

117
117
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

27
27
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

46
46
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

56
56
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

277
277
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

157
157
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

44
44
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

212
212
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

142
142
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

139
139
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

91
91
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

427
427
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

334
334
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

133
133
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

136
136
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

97
97
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

34
34
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

165
165
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

200
200
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws